Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie macie komórki?


Therion

Rekomendowane odpowiedzi

Nokia E51, przyjemnie leży w ręku, czarna, cięższa i - wydaje się - solidniejsza od E52. Pierwszy telefon, na który ściągnąłem sobie z netu gry do pykania w chwilach nudy! :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś coś takiego? jak to się sprawuje? godny polecenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli niczego więcej od telefonu nie potrzebujesz to może być. Moja Żona taki ma (służbowy). Ale żadnych zdjęć i bajerów nie oczekuj, bo są tak podłe, że lepiej uznać, że ich nie ma wcale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia zatrzymała się w rozwoju, szczególnie design a do tego wysokie ceny. Kupiłem Sony i nie wiem czy wrócę do tych nudnych nokii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Państwo.

 

Nie wiem, czy Państwo zauważyło, że świat gwałtownie przyspieszył i coś, co było świetne 5 lat temu, dziś jest już mocno nieaktualne. Przypomnijcie sobie swój komputer sprzed 5 lat - pojemność dysku i wielkość pamięci. To samo się dzieje z telefonami.

Chcesz dotrzymać kroku światu, rozumieć co do ciebie mówią dzieci, o czym rozmawiaja nastolatkowie w tramwaju, musisz byc na bieżąco.

 

Ja też uwielbiałem swoją 6310i i dla mnie to był najlepszy telefon pod słońcem, ale dziś już jestem dalej i od telefonu wymagam znacznie szerszych funkcji. Dlaczego? Bo to mi pozwala szybciej, precyzyjniej, dokładniej pracować, wyprzedzać innych, w tym tych, którzy z tym sobie z tym nie radzą.

 

 

Dla mnie nowoczesna komórka musi mieć:

 

-bdb aparat foto (robię np. zdjęcia dokumentów, ale i sytuacji, które mnie później inspirują, robię fotki reklam konkurencji, art. w prasie, które później chcę przeczytać itd.

 

-organizator/przypominacz

 

-nagrywanie rozmów - mój tel. nagrywa mi każdą rozmowę i zapisuje w mp3- nie w celu inwigilacji, ale dlatego, że często sa to szczegółowe zamowienia, ktorych nie mam jak zapisać (bo np. prowadzę auto). Dzięki zapisowi rozmowy w mp3, mogę do nich wrócić i je zapisać na papierze

 

-dostep do internetu i przegladarka

 

-nawigacja (nie chcę nosić kilku osobnych urządzeń - chcę mieć wszystko w jednym)

 

-odtwarzacz mp3 (warunek konieczny)

 

-duża pojemność pamięci (powyżej 8Gb)

 

-backup danych

 

-edytor worda, exc, adobe;

 

-mam jeszcze TV internetową, ale bez niej mogę się obejść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie cierpię Nokii m.in. za idiotyczne nazywnictwo funkcji - mimo, że cały świat poznał inne znaczenie jakiegoś słowa i do niego się przyzwyczaił, to oni dalej brną w swoje. Przyklady:

-rejestr. W komputerze oznacza miejsce, do ktorego nie należy wsadzać łap. W nokii to miejsce, gdzie masz szukać listy połączeń.Tagedia.

-jak się pozbyć skrótów na ekranie? trzeba wyłączyć EKRAN TRYB AKTYWNY GOTOWOŚCI.

-jeżeli ktoś nam wysle plik muzyczny, to gdzie go należy szukać w Nokii? W folderze Muzyka? A skąd! W Galerii!

sory, już słabo pamiętam, bo ostatnia nokia jaka miałem to była N71 ale jak sięgam pamięcią, to nawet eksplorator plikow nie nazywal się tak jak się nazywa, tylko organizer.

 

 

technicznie nie są to złe telefony, ale menu irytuje do tego stopnia, że obsługa staje się uciążliwa.

 

I teraz na podobną ścieżkę wchodzi Sony Ericsson z multimediami. Po kliknięciu w zdjęcia, po jaki licho mi otwiera wszystkie zdjęcia z różnych folderów?! Po co miesza foldery z muzyką?! mam duzo zdjęć muzyki i filmow a on otwierając to wszystko sam się przytyka i zacina. bez sensu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam e51 mały poręczny, minus to bateria trzyma krótko ....powiedział bym nawet bardzo krótko... średnio 2 dni ....a na początku każdego nowego tygodnia (poniedziałek) ...tylko 1 dzień heh

 

chcę go zmienić na E52 ....

 

jeśli mam być szczery to za cholerę nie wziąłbym nic od nokii z serii N ;p a E polecam jak najbardziej ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca używam iphona 3gs. Przesiadłem się z Nokii N95 8G i do Nokii już nie wrócę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE k550i w użytku (wystarczający dla mnie pod każdym względem) i "muzealne": Eryk T65 oraz Trium Mars (oba w pełni sprawne, w idealnym stanie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma 16GB 3GSa i trochę przereklamowany jest, nie podoba mi się menu pisania sms i dzwonienia, prędzej dobre jako multimedialna maszynka-zabawka.

 

Z tym że Symbian to muł to prawda, mojego ojca N96 już była w serwisie po sypała błędami o braku wolnej pamięci cały czas i aparat się 2 minuty włączał albo wcale, wgrali nowy soft i jest niby trochę lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój pierwszy telefon :))))

Tylko kolor miał inny - czerwonej cegły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy był Sony CMD-J5, i również wspominam go bardzo miło. Był lekki i poręczny, a mimo to wytrzymały. Obsługa jak najbardziej przyjemna. No i miał gre, w której zrzucało się małpę z drzewa za pomocą banana :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjuzik, ten Soniak kiedyś bardzo mi się podobał. Miał bajer z nagrywaniem dzwonków :)

tylko to kółko dla leworęcznych raczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple i jego iPhone jest najbardziej funkcjonalnym smartphone na rynku za przystepna cene :) co do konkurentow to niestety tylko nasladownictwo apple i zero wlasnych koncepcji rzenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Omnię i jestem umiarkowanie zadowolony. Możliwości tego telefonu są powalające, ciężko to wszystko wykorzystać. Nie brakuje mi praktycznie niczego. Wady - Win Mobile nie do końca dopracowany i czasem upierdliwy, fatalny aparat.

 

Poprzednio był SE K800i i byłem z niego b ardzo zadowolony. Wygodny, prawie "wszystkomający", no i zdecydowanie najlepszy aparat, jaki widziałem w komórce. Przy dobrym świetle robił naprawdę sensowne zdjęcia. Chociaż i tak traktuję aparat w komórce jak zabawkę, ale jednak ta zabawka miała dobrą jakość.

 

Najbardziej zadowolony byłem z SE W800i. Ekstremalnie wygodna obsługa multimediów, genialnie intuicyjny odtwarzacz mp3 i naprawdę całkiem niezła jakość dźwięku. Do tego fajne, dokanałowe słuchawki tłumiące hałas z zewnątrz, idealne do tramwaju i chodzenia po mieście ;)

 

Ogólna wada SE z tamtego okresu - tragiczny joystick. W800 jakoś wytrzymał i sprzedałem jeszcze sprawny, ale K800 po prostu odmówił współpracy, góra i lewo w ogóle nie działały. Do 1,5 roku to świetny telefon, potem joystick doprowadza do nerwicy.

 

Najlepszy telefon jaki miałem - Nokia 5110. Ostatni model z antenką, pierwszy z "nowoczesnymi" wówczas funkcjami, pierwszy z kultową grą Snake ;) Działa do dziś bez problemu, a parę razy pływał w morzu, jeziorze, wannie, spadał ze znacznych wysokości. Bateria przy średnim korzystaniu wytrzymywała do 2 tygodni (!!!), nigdy potem nie spotkałem takich osiągów.

 

Potem byłem tez bardzo zadowolony z 3310, także niezniszczalny i długo trzymający telefon, ale już trochę gorzej, mniej pancernie wykonany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

również miło wspominam 3310 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia 3310 to był mój pierwszy fon, klasa!

teraz myślę o samsung avila ma ktoś?

telefonu z systemem operacyjnym nie chce!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone i moj ipod touch juz pare razy spadly na podloge i nic sie nie stalo, ani ryski wiec zalezy, a znowu W960i wyswietlacz pekl mi na pol w kieszeni ot tak sam z siebie, w 2 dzien jak go kupiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avilę ma moja żona i jak dla mnie to jest fajny telefonik. Nie ma jakichś niepotrzebnych bajerów, ale wszystko co potrzebne do normalnego użytkowania ma na pokładzie. Duży, wyraźny wyświetlacz, ekran dotykowy lepiej reagujący, niż w Omni (to swego rodzaju kuriozum). Wygodny, intuicyjny interfejs obsługiwany bez problemu nawet sporym palcem. Tak że telefon mogę polecić, chyba że ktoś oczekuje cudów na kiju ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal996, 28 Gru 2009, 12:23

 

>Avilę ma moja żona i jak dla mnie to jest fajny telefonik. Nie ma jakichś niepotrzebnych bajerów,

>ale wszystko co potrzebne do normalnego użytkowania ma na pokładzie. Duży, wyraźny wyświetlacz,

>ekran dotykowy lepiej reagujący, niż w Omni (to swego rodzaju kuriozum). Wygodny, intuicyjny

>interfejs obsługiwany bez problemu nawet sporym palcem. Tak że telefon mogę polecić, chyba że ktoś

>oczekuje cudów na kiju ;)

 

Avila jest to faktycznie przyzwoity telefon, bez fajerwerków. Fotki jak na taki telefon są bardzo przyzwoite, to było moje największe zaskoczenie, wyświetlacz jest bardzo ok, odtwarzacz mp3 już wypada sporo gorzej niż w moim ulubionym SE K750 (różnica klasy), no i podobno może mieć problemy z kartami pamięci 8 GB, ale akurat tego jeszcze nie sprawdzałem, nie mniej w swojej cenie jest wart polecenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jakiś żart?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.