Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Harpia Acoustics


cichom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

Wygląda na to, że Harpia Acoustics ma dwie różne strony www, jedną jasną, a drugą ciemną. Obie wersje różnią się znacznie, jeśli chodzi o ofertę kolumn.

Która strona jest nowsza i zawiera aktualną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

dlaczego Twoje kolumny są w artykułach tylko dla klubowiczów?

Wyszły w recenzji za dobrze?

 

Nie wiem dlaczego.

 

Nie wziąłem takiego argumentu pod uwagę ale ...................kto wie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Moje gratulacje!!!

 

Proszę przysłać na PW.

Jeśli prawdziwy potwierdzę.

POWAŻNIE.

 

Właściwie to mogę tu zamieścić.

Wystarczy dobrać wartości elementów i............gotowe:)

 

Przepraszam.

Coś źle się wkleiło.

post-13845-0-10960700-1333208666_thumb.jpg

post-13845-0-18658400-1333208794_thumb.jpg

Edytowane przez HarpiaAcoustics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jakieś prezenty świąteczne w klubie harpii w postaci banów się pojawiły,nic dziwnego,że ten klub nie cieszy się popularnością skoro połowa wpisów jest usówana,przynajmniej wiadomo na czym się stoi,do tej pory myślałem, że to przypadek albo chciałem w to wierzyć,mimo wszystko życzę dużo klientów,pozdrawiam i życzę wesołych świąt Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Rezysław:

w jaki sposób mierzysz popularność klubu?

metodą najmniejszych kwadratów tudzież rozkładem t-Studenta,a na poważnie jakbyś nie zauważył to jest najbardziej zbanowany klub na forum,a wczorajszy "wyczyn" p.Jurka względem Michała z AA przejdzie do historii-w sumie to juz przeszedł bo powtórnie go zbanował

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HarpiaAcoustics

(Konto usunięte)

Po pierwsze nie mam żadnej możliwości banowania kogokolwiek.

Po drugie trzeba było czytać co zostało wczoraj napisane.

Niestety Michał na własne życzenie się ośmieszył i prawdopodobnie On poprosił o wyczyszczenie wątku co mu sugerowałem.

 

Idźcie leczyć swoje frustracje gdzie indziej.

Może warto było by panie Rezysławie popracować nad ortografią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że nie jestem świadom blokowania użytkowników. Bo i tez w jaki sposób miałbym tą wiedzę pozyskać. Pytanie - czymże ów Michał zasłużył sobie na blokadę i dlaczeo wg Ciebie jest to akcja powzięta bezpodstawnie. W końcu to nie Harpia jest właścicielem tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że nie jestem świadom blokowania użytkowników. Bo i tez w jaki sposób miałbym tą wiedzę pozyskać. Pytanie - czymże ów Michał zasłużył sobie na blokadę i dlaczeo wg Ciebie jest to akcja powzięta bezpodstawnie. W końcu to nie Harpia jest właścicielem tego forum.

byćmoże nie zdążyłeś wczoraj być świadkiem zdarzeń w tym klubie ale to było niesmaczne,może napisz do moderacji albo do Michała to się dowiesz ja nie jestem upoważniony więc się nie podejmuję,pomijając fakt że mój wpis również został usunięty i pomału zastanwiam się co z tego dzisiejszego pisania ostanie się jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, ale chciałbym wiedzieć w czym się ośmieszyłem :)

 

Po drugie wczoraj piłem i zdążyłem tylko zobaczyć, że Jurek poskarżył się misiomorowi. Rano nie było już żadnego wątku a ja nie miałem z tym nic wspólnego.

 

Jak chcesz Jurek, to możemy wrócić do dyskusji. Ja grzecznie i w sposób informacyjny powiedziałem co wiem na temat takich układów. Bardzo Cię to ubodło, więc skasowałeś mój wpis. To tyle krótkiej hstorii.

Wyczyść zdjęcia zwrotnic i schematu i nie zadawaj takich zagadek, skoro boisz się odpowiedzi, obojętnie jakie by one nie były, albo bądź mężczyzną i powiedz wszystkim jakie zastosowanie ma układ, który wszystkim pokazałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Rezysław

 

Nie no, nie zachowuj się jak nasi politycy... wiem ale nie powiem, poza tym sam boję się o swoją przyszłość - to retoryka bardziej z naszego Sejmu niż z klubu miłośników, których z definicji powina cechować życzliwość. Zdardź zatem choć meritum konfliktu do jakiego, jak mniemam, doszło.

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mam żadnej możliwości banowania kogokolwiek.

Po drugie trzeba było czytać co zostało wczoraj napisane.

Niestety Michał na własne życzenie się ośmieszył i prawdopodobnie On poprosił o wyczyszczenie wątku co mu sugerowałem.

 

Idźcie leczyć swoje frustracje gdzie indziej.

Może warto było by panie Rezysławie popracować nad ortografią?

dziękuję za troskę w pisowni będę się starał,to bardzo miłe z pana strony,że się pan tak troszczy o Michała bo jakoś wczorajsza pana wypowiedź na to nie wskazywała,jednocześnie chcę zaznaczyć ,że nie mam związku z firmą Audio Academy ,nie będę wchodził w polemikę kto kogo zbanował tylko każdy ponosi odpowiedzialność za to co pisze a to było po prostu nie fer

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.