Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Harpia Acoustics


cichom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Witam klubowiczów w nowym roku i życzę wszystkim Wszystkiego Najlepszego w tym Nowym Roku.

Mam pytanie do Was czy orientujecie się co to za Amstaff Mini jest na sprzedaż? Nie jestem znawcą ale na zdjęciach widać dodatkowe terminale głośnikowe  i chyba głośniki Uher?

https://m.olx.pl/oferta/harpia-amstaff-mini-CID99-IDHX9jg.html?reason=
Proszę o jakieś informacje czy to było modyfikowane przez kogoś i co o tym sądzicie?

Edytowane przez mardok78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam kilka pytań technicznych w temacie 3-drożnych kolumn Harpia A) Amstaff Mini  i ich następcy B) Fresco

1) Jakie tam głośniki zainstalowano: chodzi mi o producenta i materiał membrany ?

2) Częstotliwości podziału zwrotnicy ?

z góry dziękuje i pozdrawiam, Adam.

 

Szukam kontaktów w Elblągu i okolicach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć . Potrzebuję monitorków do pokoju 14 m2.

Interesują mnie Harpia Acoustics Amstaff Pico.

Czy ktoś napisze czy warto i jak grają . Słucham rocka ,trochę elektro i klasyki.

Wiem że firma nie istnieje ale mnie to nie interesuje jeżeli produkt dobry.

Acha kolumny jakie mnie interesują są po upgrade . Kondy Mundorf.

Interesuje mnie jak brzmi wersja bazowa.

Ktoś coś skrobnie ..bez przepychanek słownych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Miałem Amstaff Pico przez kilka lat - do rocka idealne, do elektroniki też. Do pomieszczenia 14m2 idealne. Warto jednak pamiętać że to kolumny do tranzystora i to mocnego ?

Obecnie słucham czegoś z większą przestrzenią i detalicznością ale to już pułap finansowy znacznie wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Bloodcult napisał:

Miałem Amstaff Pico przez kilka lat - do rocka idealne, do elektroniki też. Do pomieszczenia 14m2 idealne. Warto jednak pamiętać że to kolumny do tranzystora i to mocnego ?

Obecnie słucham czegoś z większą przestrzenią i detalicznością ale to już pułap finansowy znacznie wyższy.

Na co zmieniłeś? Mimo zadowolenia, powoli dorastam do zmiany moich Amstaff Mini. Kolumny to od jakiegoś czasu najtańszy element mojego zestawu, więc przydałoby się wskoczyć pułap wyżej. O tym, że Amstaffy Mini to świetne kolumny nie muszę mówić. Przetrwały u mnie wielokrotne zmiany sprzętowe i w dalszym ciągu jestem z nich zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.