Skocz do zawartości
IGNORED

Relegacja Pawła XYZ z forum? Są ku temu ISTOTNE przesłanki!


zukzukzuk

Rekomendowane odpowiedzi

XYZPawel

24 Gru 2009, 10:47

 

palton, 24 Gru 2009, 01:09

 

>Pawle mylisz pojęcia, poza tym wyciąłeś fragment mojej wypowiedzi która mówi o czymś innym. Słowo

>audiofil w słowniku coś oznacza, no chyba że jego autor był równie uprzedzony i obiektywny jak ty.

>Audiofil - człowiek szukający dobrego dźwięku, przy użyciu sprzętu audio.

 

To jest jakaś Twoja definicja. Definicje tworzą ludzie.

A fakty są takie, że audiofil to człowiek żonglujący klockami i kablami w poszukiwaniu nirwany :) Od tego się zaczęło. I tak jest, wystarczy poczytać to forum.

 

Wybacz, ale mam większe doświadczenie w tym zakresie bo byłem audiofilem wtedy, kiedy Ty nawet nie wiedziałeś, że tacy są...

 

Proszę mnie nie nazywać audiofilem.

 

 

 

 

Wobec jasnego sforumłowania i określenia swego statusu przez Pawła XYZ - nie widzę jakiegokolwiek sensu i MOŻLIWOŚCI Jego bytności i (co gorsza) aktywności na AUDIOFILSKIM forum.

 

Może tym razem, Szanownej REDAKCJI otworzą się oczy?

 

Składam wniosek o RELEGACJĘ z forum!

 

Najlepszego na Święta dla audiofilów i nieaudiofilów:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem już audiofilem jak X-a mama bujała Go w kołysce i nim pozostałem,tylko nie wiem jakie to ma znaczenie dla X-a.Pewnie żadne.Skoro tak to rzeczywiście,coś z nim jest nie w porządku.Może dałby sobie spokój i nie nawoływał do swoich teorii.Działa przecież przeciwko audiofilom.To jest fakt.Krowy też ryczą,czasami głośniej od tygrysa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 24 Gru 2009, 11:18

 

>A co interesiki psuje?

>Kolega zapomniał, że czasy jednomyślności PO linii juz minęły?

 

 

To nie ma nic wspólnego z interesami.

 

Czy na forum filatelistycznym funkcjonuje gościu, który w co drugim wątku pisze, że wszystkie znaczki są warte max 5 zł?

 

Bez urazy. Jesteś tak mocno ograniczony?

Można, a nawet należy mieć inne zdanie, ale w TEMACIE. Jeśli nie jest audiofilem, to czego TU szuka?

Nie rozumiesz ISTOTY rzeczy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi kartofel zawsze sie znajdzie...na ten medal oczywiscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mułsie>>>

 

Czy na forum wędkarskim tolerują gości, którzy wkółko piszą, że wszyscy posiadacze kiji za 10 kzł to po prostu idioci? Rozumiesz?

 

Czy to jest dla Ciebie za trudne?

 

Może ponownie przeszalałeś? Już świętujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

>To nie ma nic wspólnego z interesami.

Oj obawiam sie, że ma.

 

>Czy na forum filatelistycznym funkcjonuje gościu, który w co drugim wątku pisze, że wszystkie znaczki są warte max 5 zł?

 

Nie wiem i nie obchodzi mnie to.

 

>Bez urazy. Jesteś tak mocno ograniczony?

A po co te nerwy? Uderzyłem w czuły punkcik?

 

>Można, a nawet należy mieć inne zdanie, ale w TEMACIE.

To On nie na temat pisze?

To jak to? On o znaczkach wy o audio?

 

>Jeśli nie jest audiofilem, to czego TU szuka?

A co cię to obchodzi?!

 

>Nie rozumiesz ISTOTY rzeczy?

Ja cię rozumie byznesiku wożony z Niemiec, ale ty sie zastanów nad istotą problemu...szerzej, zdejmij byznesowe okulary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 24 Gru 2009, 11:56

 

>>To nie ma nic wspólnego z interesami.

>Oj obawiam sie, że ma.

>

>>Czy na forum filatelistycznym funkcjonuje gościu, który w co drugim wątku pisze, że wszystkie

>znaczki są warte max 5 zł?

>

>Nie wiem i nie obchodzi mnie to.

 

A mnie obchodzi. Jeśli Tobie wsio rawno, pisz na forum automobilistów...

 

>>Można, a nawet należy mieć inne zdanie, ale w TEMACIE.

>To On nie na temat pisze?

>To jak to? On o znaczkach wy o audio?

 

Nadal nie kapujesz... facet imponuje Ci, co?

 

>>Jeśli nie jest audiofilem, to czego TU szuka?

>A co cię to obchodzi?!

 

Zobacz wyżej:)

 

>>Nie rozumiesz ISTOTY rzeczy?

>Ja cię rozumie byznesiku wożony z Niemiec, ale ty sie zastanów nad istotą problemu...szerzej,

>zdejmij byznesowe okulary.

 

SSSsssssss - byznes? Dzwonią. Ale nie wiesz gdzie...

Żenujące są Twoje przypuszczenia:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 24 Gru 2009, 11:56

 

>Ja cię rozumie byznesiku wożony z Niemiec, ale ty sie zastanów nad istotą problemu...szerzej,

 

 

jacch , brak logiki. Jeżeli wszystko gra tak samo ( jak twierdzi XYZ ) i nie warto przepłacać , to kto tu nakręca interesy sprzętem z wystawek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk, 24 Gru 2009, 11:02

 

>Wobec jasnego sforumłowania i określenia swego statusu przez Pawła XYZ - nie widzę jakiegokolwiek

>sensu i MOŻLIWOŚCI Jego bytności i (co gorsza) aktywności na AUDIOFILSKIM forum.

>

>Może tym razem, Szanownej REDAKCJI otworzą się oczy?

>

>Składam wniosek o RELEGACJĘ z forum!

>

>Najlepszego na Święta dla audiofilów i nieaudiofilów:)

 

A wystarczyło kliknąć sobie taki mały przycisk "ignoruj" który masz przy każdym poście osoby której nie chcesz czytać i już nie byłbyś zmuszany do czytania tego czego czytać sobie nie życzysz :)

 

Więcej luzu w nadchodzącym roku życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw relegacji XYZ-eta.

 

Wesołych!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest tak-mial byc kims,a zostal,widocznie przez mame niedobujany,i teraz buja w

w oblokach wystawiajac o sam sobie swiadectwo-ocena niech bedzie kazdego indywidualna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz_wysocki, 24 Gru 2009, 12:36

 

>zukzukzuk, 24 Gru 2009, 11:02

 

>

>A wystarczyło kliknąć sobie taki mały przycisk "ignoruj" który masz przy każdym poście osoby której

>nie chcesz czytać i już nie byłbyś zmuszany do czytania tego czego czytać sobie nie życzysz :)

>

>Więcej luzu w nadchodzącym roku życzę.

 

Znamienne jest, że wszystkich tych, demokratycznych "rad" udzielają ludzie, którzy bezboleśnie i szybko znaleźli swoje i nie zamierzają NIC zmieniać.

Niech Wam GRA!

 

Stwórzcie sobie razem z PAWŁEM podobne forum:) Prosta sprawa. Po co sie męczycie (i Nas przy okazji)?

W co drugim wątku gosć namolnie wraca do swoich "prawd objawionych". Nie po to jest forum AUDIOFILSKIE!

Nadto - nikomu niepotrzebne są obraźliwe i uragające posty Różowych Czubów (głównie pomniejszego wizjonera)...

To takie trudne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsze to większość audifilów jest w jego wątkach blokowana,ze względu na odmienne zdanie.

Kto zdecydowanie przeciw-ban.No to won z audiofilskiego forum do nieaudiofilskiego.Nie będzie musiał nikogo banować i wszyscy zgodnie w jedną fujare będą dmuchać.Rodzinka bedzie,że hej.

Jakby co,to nie handluje niczym i nie mam nic do sprzedania.Także wara.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk, 24 Gru 2009, 12:51

 

>Znamienne jest, że wszystkich tych, demokratycznych "rad" udzielają ludzie, którzy bezboleśnie i

>szybko znaleźli swoje i nie zamierzają NIC zmieniać.

>Niech Wam GRA!

>

>Stwórzcie sobie razem z PAWŁEM podobne forum:) Prosta sprawa. Po co sie męczycie (i Nas przy

>okazji)?

 

 

Ty naprawdę masz jakiś problem.

"Jeśli komuś gra to wynocha :)" świetne motto dla Twojego "audiofilskiego" forum wymyśliłeś.

 

Nie irytuj się, Święta za pasem :)

 

Widzę że dyskusja nie ma sensu.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzuk nie bój mamy- mimo akcyji pawła ,nadal krecą wianki. zwijaja kabelki. sporowadzaja drut nawojowy z USA.Robiom siecióweczki i wymieniaja sie linkami co to w angliyji wymysli takie rochu i dicomaniak.Mielonka audifilska jest niezniszczalna.A ja mam wzmacniacz za 10000zł i gra tak samo.Bujaj się fela....i inne stare i młode ałdiofile.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Ja bym raczej powiedzial ze sa to ludzie ktorzy maja zwykle bardzo tanie i kiepskie zestawy i probuja sobie w ten sposob poprawic humor. Dokladajac do tego chamstwo i ignorancje (rbej) mamy obraz TWA XYZPawla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 24 Gru 2009, 13:42

 

A ja mam wzmacniacz za 10000zł i gra tak samo.

 

 

No to przepłaciłeś . A XYZ apeluje !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie disco i ja teraz zrobie to co ty zawsze w takim przypadku.przez pół roku bede gledził jaki on jest swietny w specjalnym wontku.a potem luuu... na allegro.Nawet napisze ze lepszego nie miałem.Nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz_wysocki, 24 Gru 2009, 13:35

 

>zukzukzuk, 24 Gru 2009, 12:51

>

>>Znamienne jest, że wszystkich tych, demokratycznych "rad" udzielają ludzie, którzy bezboleśnie i

>>szybko znaleźli swoje i nie zamierzają NIC zmieniać.

>>Niech Wam GRA!

>>

>>Stwórzcie sobie razem z PAWŁEM podobne forum:) Prosta sprawa. Po co sie męczycie (i Nas przy

>>okazji)?

>

>

>Ty naprawdę masz jakiś problem.

>"Jeśli komuś gra to wynocha :)" świetne motto dla Twojego "audiofilskiego" forum wymyśliłeś.

>

>Nie irytuj się, Święta za pasem :)

>

>Widzę że dyskusja nie ma sensu.

>Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.

 

 

Forum nie jest moje, ale audiofilskie (przynajmniej kiedyś było).

 

Jeśli komuś GRA, to ŁASKAWIE niech nie kłapie wkółko, że inni są be, czy też mają zrobić ABX i popukać się w czoło...

 

A jak już MUSI - niech swtorzy ANTY forum. Tam znajdzie Ciebie i wielu innych popleczników, którzy będą się poklepywać i śmiać się do woli z idiotów - audiofilów, co wydają swoją kasę na swoje potrzeby i zachcianki.

 

Tylko o czym będziecie wtedy pisać i z kogo się naigrawać? Tu jest problem, za którym stoi Twoje "dogłębne" poruszenie...

 

Ciągle nie rozumiesz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 23

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.