Skocz do zawartości
IGNORED

Relegacja Pawła XYZ z forum? Są ku temu ISTOTNE przesłanki!


zukzukzuk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

>jacch , brak logiki. Jeżeli wszystko gra tak samo ( jak twierdzi XYZ ) i nie warto przepłacać , to kto tu nakręca interesy sprzętem z wystawek ?

 

No brak, brak, a nawet więcej.

Kompletnie nie rozumie, co ma zdanie x na dowolny temat z chęcią usunięcia go z forum?

Nie łapiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk, 24 Gru 2009, 13:59

 

>Forum nie jest moje, ale audiofilskie (przynajmniej kiedyś było).

>

>Jeśli komuś GRA, to ŁASKAWIE niech nie kłapie wkółko, że inni są be, czy też mają zrobić ABX i

>popukać się w czoło...

>

>A jak już MUSI - niech swtorzy ANTY forum. Tam znajdzie Ciebie i wielu innych popleczników, którzy

>będą się poklepywać i śmiać się do woli z idiotów - audiofilów, co wydają swoją kasę na swoje

>potrzeby i zachcianki.

>

>Tylko o czym będziecie wtedy pisać i z kogo się naigrawać? Tu jest problem, za którym stoi Twoje

>"dogłębne" poruszenie...

>

>Ciągle nie rozumiesz:)

 

Piszesz do mnie personalnie. To powiedz mi gdzie ja w kółko kłapię coś co próbujesz mi wmówić?

Czy ja Ci coś pisałem o jakiś testach? Czy ja gdziekolwiek śmiałem się z ludzi którzy wydają kasę na swoje zachcianki, jakiekolwiek one by nie były?

Czy Ty naprawdę nie potrafisz zrozumieć tego co ja w tym wątku napisałem?

 

Teraz widzę że nie jesteś w stanie tego zrozumieć a Twoją odpowiedzią na wszystko będzie atak personalny.

Tak bardzo Cię boli że jestem zadowolony z dźwięku mojego systemu?

Czy boli Cię to, że zamiast pisać kolejne posty do osób które nie mają pojęcia jaki dokładnie dźwięk lubię z zapytaniami co mi dobrze zagra, ruszam tyłek i słucham czy mi odpowiada?

 

Zastanów się nad sobą lepiej, bo zamiast rozmawiać na normalnym poziomie sprowadziłeś swoją pisaninę do ataków w moją stronę, bo śmiem być zadowolony ze swojego systemu i według Ciebie nie mam prawa tutaj przebywać.

 

Śmieszny jesteś. Nie chce mi się z Tobą gadać.

 

Mimo wszystko pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew47, 24 Gru 2009, 13:53

 

>arturkali5

>Łon jest niesubordynowany i nieokiełznany.Jak to mul..s

 

 

muls , to fajny "gość" , ale wpadł w złe towarzystwo :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie obecność rzeczonego użytkownika:-) Jeśli chodzi mu o skupianie uwagi na sobie, to taki temat jest tylko jego glorią:-) Nie wystarczy użyć opcji "ignoruj"?:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz_wysocki, 24 Gru 2009, 14:14

 

Mnie nie boli! Cieszę sie że Tobie GRA. Jesteś zdrowszy:)

 

Pisze cały czas o Pawle i Jego Mule, a skoro Ty się z Nimi identyfikujesz - Twoja rzecz.

Co Cię boli? Prawda? Po co "nieaudiofil" wskakuje do omalże co drugiego wątku, forum poświęconego AUDIOFILIZMOWI? Nie zauważyłeś?

 

Wyobraź sobie - wpada gość na forum wędkarskie.

Po pierwsze - chwali sie, że gówno go obchodzi jak się łowi. Po drugie - wyśmiewa i ubliża forumowiczom, że zamiast używania kiji znad stawu - kupują ultradrogie wędziska.

 

Ciężka artyleria:( Ile razy mam tłumaczyć, o co chodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk, 24 Gru 2009, 11:02

 

>Wobec jasnego sforumłowania i określenia swego statusu przez Pawła XYZ - nie widzę jakiegokolwiek

>sensu i MOŻLIWOŚCI Jego bytności i (co gorsza) aktywności na AUDIOFILSKIM forum.

 

Masz wiele racji przytaczając argumenty, że ktoś wcina się jak koszula w dupę kiedy tylko się da. Ale... Paweł i "kółko graniaste"* przydupasów Pawła też, nie będzie aż tak uciążliwe, kiedy zastosuje się opcję "ignoruj". Myślę, że możliwość dokonania własnego wyboru jest o wiele bardziej właściwa niż odgórne i nieodwracalne wywalenie Pawła z forum.

 

Jeden z formumowiczów przytoczył tu już listę forów (tematycznie od sasa do lasa), z których Pawła usunięto z wiadomych powodów. Nie wydaje mi się aby Paweł tu, na tym forum przekroczył granice, które umożliwiały by jego regulaminowe usunięcie.

 

To, że Paweł zaistniał na forum pasjonatów dobrego brzmienia, którzy go poszukują poprzez wielokrotne, niekończące się próby, wymianę sprzętów i kabli świadczy tylko o stanie psychiki Pawła a nie o samym forum. Nie obawiał bym się długotrwałej dezorientacji nowych użytkowników ani gości odwiedzających formum Audiostereo, ponieważ nawet po niezbyt dogłębnej lekturze "pawłowych" wątków, jego wpisów i przydupasów Pawła również w innych wątkach, dosyć łatwo jest wyrobić sobie zdanie o "prawdach objawionych" prezentowanych przez "kółko graniaste"*.

 

Dlatego ja, mając na uwadze istnienie opcji "ignoruj" oraz możliwość blokowania dowolnego użytkownika we własnych wątkach, nie popieram pomysłu pomysłu aby Pawła usunąć trwale z forum.

 

Amen.

 

*Można zamienić na różańcowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk, 24 Gru 2009, 15:07

 

>Pisze cały czas o Pawle i Jego Mule, a skoro Ty się z Nimi identyfikujesz - Twoja rzecz.

 

Zwykle nie wyrabiam sobie opini o osobach na podstawie kilku wypowiedzi z jakiegoś forum.

Jednakże tym co napisałeś powyżej, a dokładnie tym co zacytowałem wystawiłeś sobie opinię sam.

 

Nie wiem w jaki sposób wydedukowałeś że ja się z nim identyfikuję - za taką drogę dedukcji to Ci się należy Nobel z filozofii...

 

Sugerowałem na początku - więcej luzu.

Ale widzę że jesteś tak emocjonalnie naładowany w stosunku do czyjejś osoby, że przesłania Ci to pozostały świat.

Ale to już nie mój problem.

Ja zgodnie ze swoją sugestią, właśnie zrobiłem po raz pierwszy użytek z przycisku "ignoruj" :)

 

Raz jeszcze życzę więcej luzu w Nowym Roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz_wysocki, 24 Gru 2009, 15:50

 

Rozumiem, że lubisz luz:) Ale LUZ - to nie bagno, które z AUDIOFILSKIEGO forum zrobił sobie Paweł NIEAUDIOFIL.

A ja lubię porządek!

 

Może to różnica pokoleń?

 

Wiecej porządku na Święta i Nowy Rok!

Najlepszego!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt i aby "audiofilski" zwierzak przemówił XYZPawlowi o pólnocy ludzkim głosem "błądzisz człeku".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filut, 24 Gru 2009, 15:45

 

>Amen.

 

I niech tak będzie. Przynajmniej na Święta:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

muls

24 Gru 2009, 13:56

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 1764 / 3229 / 0

 

wlasnie disco i ja teraz zrobie to co ty zawsze w takim przypadku.przez pół roku bede gledził jaki on jest swietny w specjalnym wontku.a potem luuu... na allegro.Nawet napisze ze lepszego nie miałem.Nigdy.

 

 

Wez sie ode mnie odp... muls. Na przelomie stycznia i lutego 2009 kupilem wzmak ktory mam dorad i nie zamierzam sie niczego pozbywac. Polecam tez lekture mojego "o mnie". Mysle ze lepiej byloby gdybys wzial sie do konkretnej roboty a nie robil z siebie tuza bocznicy bo pitolisz czasem takie glodne kawalki ze zastawnawiam sie czy z Twoim umyslem jest wszystko w porzadku inzynierze muls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie audifile rozumiem ze brak Ryki.Kto bedzie wyznaczał kierunki... powtarzanych idiotyzmów.Przez ludzi ktorzy nie maja pojęcia o fizyce i zwiazanych z tym zjawiskach.Tyle ze mnie nie brak, ale NIGDY nie zamierzałem wywalać kogolwiek za jego człowiecze słabości..Mimo ze czytając te idiotyzmy, skręcam sie ze smiechu.Teraz tez.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze polonista wreszcie odnalazł swoj wielki cel i go realizuje niezgodnie ze swoja wiedza przy okazji nawet dorobi.Ale jsli to przyponina jazde czołgu po miescie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

miałeś gadać ludzkim głosem a tu co?Znów te pierdoły?Jazda czołgu po mieście,słoń w składzie z porcelaną,co jeszce wymyślisz?Oczywiście na obrone swego guru.Nudne to juz jakflaki z olejem.

Napisz coś nowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Chciałem Wam wszystkim złożyć najlepsze życzenia z okazji Świąt :)

Bardzo lubię wontki o mnie, zawsze mnie nieodmiennie wzruszają... a jak rochu przemówi, to już w ogóle... ;)

Gadajcie dalej :) Może któryś z Was przy okazji przemówi ludzkim głosem :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

muls zajmij sie lepiej soba. Widac nie rozumiesz slowa pisanego. Ponownie zachecam do lektury mojego "o mnie": usiadz zrob kawe wez okulary i spokojnie sie zastanow. Dla ulatwienia dodam ze to co jest tam napisane dotyczy takze decka. Poza tym nie mam ochoty sie tlumaczyc. Kompletnie nie mamy o czym rozmawiac. Wez sie w garsc bo to co piszesz chwilami bardziej przypomina belkot niz slowa goscia na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.