Skocz do zawartości
IGNORED

Relegacja Pawła XYZ z forum? Są ku temu ISTOTNE przesłanki!


zukzukzuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

"Odsłuch sie odbył,test wykazał,że dwa wzmacniacze są nie do odróżnienia,pozostałe były rozróżnialne."

 

 

Ano właśnie. Jest test, do którego wzywano nie szczędząc gardła (zresztą, o ile pamiętam, już przynajmniej drugi z wynikiem pozytywnym), są wyniki, i co? Ano nie wierzymy. Ja tam wierzę, gdy XYZ czy muls twierdzi, ze nie słyszą różnic. Świat mi sie od tago nie wali. Ale komuś świat się wali, gdy inny usłyszy. Więc nie uwierzy. Chłopcy, śmiesznie jesteście jak nie wiem co. Po tych wpisach wierzę tym, co wcześniej już pisali, ze ta cała pisanina XYZ nie ma nic wspólnego z chęcią poznania prawdy (o której tyle opowiadał), a raczej z jakimiś problememi osobistymi. Tylko po co udawać, ze tu chodzi o audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Odsłuch sie odbył, test wykazał,że dwa wzmacniacze są nie do odróżnienia, pozostałe były rozróżnialne."

 

 

Ano właśnie. Jest test, do którego wzywano nie szczędząc gardła (zresztą, o ile pamiętam, już przynajmniej drugi z wynikiem pozytywnym), są wyniki, i co? Ano - nie wierzymy. To po co żądano testu? Ja tam wierzę, gdy XYZ czy muls twierdzi, ze nie słyszą różnic. Świat mi sie od tago nie wali. Ale komuś świat się wali, gdy inny usłyszy. Więc nie uwierzy. Chłopcy, śmiesznie jesteście jak nie wiem co. Po tych wpisach wierzę raczej tym, co wcześniej już pisali, ze ta cała gadanina XYZ nie ma nic wspólnego z chęcią poznania prawdy (o której tyle opowiadał), a raczej z jakimiś problememi pozamerytorycznymi. Tylko po co udawać, ze tu chodzi o audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Taaak,jak ja rozpoznałem różne urządzenia 20/20 (dokładnie były to przedwzmacniacze), to też podważano, że przełączał mi brat. Tak to jest, że dopóki ktoś z drugiej strony6 barykady nie będzie przy takim teście, zawsze będzie to podważane. Uważam, że Lutek jest osobą, którą warto zaprosić na odsłuch, on naprawdę chce dojść do prawdy. Jeszcze zapewne Senior jest otwarty na takie testy, sam słyszał różnicę w przedwzmacniaczach.

 

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko po co wciąż COŚ komuś udowadniać?

Chcecie przekonać Pawła, czy mulsa i jeszcze paru innych krzykaczy??? Nonsens...

 

Jedynym plusem jest to, że RED zaczyna jakby coś niecoś rozumieć:)

Uf! Tymczasem minęło sporo czasu i wiele niepotrzebnych słów padło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno! Jak kogoś to interesuje...

Mnie nie bardzo.

Słyszałem wiele podobnie brzmiących wzmacniaczy i wiele różnych.

Kolumny mam raczej trudne. I śmieszą mnie Panowie, którzy nie rozróżniaja Antileona od budżetowego Rotela...

Ale Oni chyba nie wiedzą - co to jest? Klepią te swoje mantry...

Po co mi ich przekonywać?

Siebie już przekonałem nieraz. Starczy...

Czas na muzykę. Szkoda czasu na testy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Redaktor, 30 Gru 2009, 23:40

 

>wali. Ale komuś świat się wali, gdy inny usłyszy. Więc nie uwierzy. Chłopcy, śmiesznie jesteście jak

>nie wiem co. Po tych wpisach wierzę raczej tym, co wcześniej już pisali, ze ta cała gadanina XYZ nie

>ma nic wspólnego z chęcią poznania prawdy (o której tyle opowiadał), a raczej z jakimiś problememi

>pozamerytorycznymi.

 

Nie wiem dlaczego jak piszesz o mnie, to widać, że jakieś złe emocje wychodzą z Ciebie...

Dlatego usuwasz moje posty i piszesz później do nich komentarze ? ;)

Śmieszny jesteś :)))

 

Audiofile słyszą zawsze i wszędzie, tylko nie wtedy, gdy pojawia się sceptyk i każe zrobić test abx, albo (co wystarcza...), zwykły z wyrównanymi poziomami... Palton, piopio... nagle przestają słyszeć. Oczywiście, po czasie i jak się otrząsną, to dalej słyszą :) No, ale bez świadków-sceptyków...

 

Modrzew... takich testów co Ty zrobiłeś, to jest tutaj pełno... Taka relacja jest świetna do wątków typu: "odsłuch w..." :))) Jest dokładnie w takiej poetyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jeszcze raz.Zakładam ze jakies wzmacniacze moga sie róznic, o czym juz ze dwadziesia dwa razy pisąłem.I interesujące jest które i dlaczego.Dwadziescia razy pisałem ze test nalezy zrobic w obecnosci jednej osoby spoza towarzysstwa wzajemnie miłujacych.Bo inaczej to jest...zenujące.A wyrównanie ma zrobic ktos, kto ma o tym pojecie.Tak dla przyzwoitosci, JA przynajmniej zdjecia bym zrobił z DATą i sprzetem..Zdjecie rzecz zwykła i prosta.Nadal niczego nie rozwiazuje, ale móglibysmy chociaz podystkutowac o firankach.A jeleęeen ma teraz czas na kiwanie...sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

Widzisz?Najpierw się złapał XYZ a teraz Ty!Niemiec o którym wspominałem był właśnie zgaszonym przez audiofilów Niemieckich zwolennikiem twierdzenia,że róznic nie ma i On ustawiał wzmacniacze.Podkreśle,że był.Widać Niemieccy audiofile wcześniej mu udowodnili,że różnice są.

Oczywiście między niektórymi wzmacniaczami są różnice minimalne,na granicy percepcji(Pass I EC)ale jednak są.Natomiast między Passem a Gryphonem już były większe.Największe jednak były między Octave a Passem i EC.Napisałem o przeprowadzonym doświadczeniu bo mnie wkurzaliście(Ty nie,jeśli ma to dla Ciebie znaczenie)w szczególności ten zarozumiały i wszystkowiedzący typek XYZ cały czas jego pewność i wasze stanowcze twierdzenia doprowadziły mnie do tego,że postanowiłem to sprawdzić.To wszystko.Nie mam w tym żadnego interesu,nic nie sprzedaje nic nie kupuje,mam zupełnie inny zawód(niektórzy go znają)i nikomu nie mam zamiaru niczego udowadniać.Ten co będzie chciał się przekonać zrobi taki test sam.Wzmacniacze wymieniłem.Kiedyś robiłem takie porównanie między wzmacniaczami Audia Flight One i Electrocompaniet ECI-4 i tam różnice były zdecydowane.Zupełnie inne brzmienie.

Prawdopodobnie ten wzmacniacz(Audia) jest rozpoznawalny zawsze i wszędzie.(Testował go chyba Pacuła)

Co do zdjęć to ja jak napisałem wyżej nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać,test wykonaliśmy dla siebie,to p co zdjęcia?Niemcy,jak wspomniałem im o tym temacie,patrzyli na mnie jak na głupka.Powiedzieli tylko,że to stara sprawa i dawno poległa.Nie podjęli nawet rozmowy.Poważni ludzie.Może rzeczywiście potrzebny niektórym osobom laryngolog.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewnie tak jak napisał zukzukzuk tzn.Jedni nie odróżniają Antileona od budżetowego Rotela

inni widzą róznice miedzy lampą 300b a 2A3 lub KT 88.Słyszałem również wiele wzacniaczy grających niemal tak samo i wiele wzmacniaczy grających różnie.I nie ma potrzeby wydzierać się na cały głos,że tak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modrzew piszesz nieprawde,bo ja juz o tym wspominalem i nic-jaki laryngolog,co najwyzej wysokiej

klasy konowal,albo inszy znachor,bo na gluchote nie ma rady,zwie sie to otoskleroza i wtedy jest

potrzebny implant platynowy strzemiaczko, mloteczek,kowadelko-wiem,ze TY to przyjmiesz jako pewnik,ale to nie do ciebie mowa i juz.Ale pewnie jest[lub sa]taki jeden z drugim,ktory mysli,aha

strzemiaczko to w uzdzie-to rymarz,a mloteczek i kowadelko-to kowal.Wiec dla tych slyszacych inaczej

-walcie na PW smialo wtedy podam adres tej lecznicy-wiec spieszcie sie,bo od nowego roku-nowe

mozliwosci i perspektywy przed Wami i co wazne krotszy czas oczekiwania na to,aby WRESZCIE USLYSZEC!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

modrzew47, 31 Gru 2009, 12:06

 

>w szczególności ten zarozumiały i wszystkowiedzący typek XYZ cały czas jego pewność

>i wasze stanowcze twierdzenia doprowadziły mnie do tego,że postanowiłem to sprawdzić.To wszystko.Nie

>mam w tym żadnego interesu,nic nie sprzedaje nic nie kupuje,mam zupełnie inny zawód(niektórzy go

>znają)i nikomu nie mam zamiaru niczego udowadniać.Ten co będzie chciał się przekonać zrobi taki test

>sam.Wzmacniacze wymieniłem.Kiedyś robiłem takie porównanie między wzmacniaczami Audia Flight One i

>Electrocompaniet ECI-4 i tam różnice były zdecydowane.Zupełnie inne brzmienie.

 

Modrzewku... super. Sprawdziłeś i dlaczego są różnice ? Z czego wynikają ? Moze jeden z nich był zepsuty ? Bo i to jest możliwe... Czy tego nie sprawdziłeś ? Bo po prostu NIC nie sprawdziłeś, wciąż Ci się wydaje... :)

Ale mnie to tylko bawi :)))

 

Bo lubicie słyszeć wtedy jak Was nikt nie obserwuje :) A jak musicie udowodnić Wasze bajeczki to słyszycie: szum w uszach :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 31 Gru 2009, 13:47

 

>Bo lubicie słyszeć wtedy jak Was nikt nie obserwuje :) A jak musicie udowodnić Wasze bajeczki to

>słyszycie: szum w uszach :))

 

Jejku - jaki bełkot :)

 

PS. Ja też stawiam na poroblemy pozamerytoryczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos piszacy o sobie,ze jest raczej meloman,niz audiofil moze byc fajny???MOZE BYC!!!!!

A czy ktos piszacy tak o rodzinie,moze byc fajny>???NIE,BO JEST NIEMADRY!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZ-et

Jż Ci pisałem,że z Tobą nie gadam,bo cienki bolek jesteś!A ktoś nawet napisał,żeś palant i miał racje.Jeśli chodzi o słowo "popsuty" to masz popsuty rozumek.Napraw sobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walne nawet niejednego z zona,synem i jego narzeczona-humor poprawie niewatpliwie.

A TY co zrobisz-dobry mezusiu i tatusiu?????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez,a od nowego roku z gluchymi nie gadam,takze ide sie szykowac na dobra zabawe,a TY miarkuj

bys sie nie skaleczyl.Aha nie zapieniaj sie tak,bo jeszcze bedziesz musial dmuchac baloniki.

Dobrej zabawy zycze i nie zaslabnij uchem w tej salatce!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy to u szewca ząbkami prostują gwoździe palancie

kmiotku

bełkocie

problemie pozamerytoryczny

cienki bolku

popsuty rozumku

Zdrowia psychicznego przede wszystkim życze.

Wesoły to na pewno będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.