Skocz do zawartości
IGNORED

Gdzie kupić głośnik basowy we Wrocławiu ?


czolgista778

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: W jakim sklepie we Wrocławiu można kupić dobre głośniki basowe ? Bo mam w planach budowę subwoofera aktywnego do domu, wielkość nie ma znaczenia a i moc jak największa :).Budżet na głośnik to +-600zł, za te pieniądze chyba da się już coś sensownego kupić? Giełda niestety odpada bo tak się składa że jest tylko w niedzielę a w niedzielę już jadę z powrotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej na internecie. We Wrocławiu nie ma sensownych sklepów, a już jak jest jakiś z głośnikami np. ten obok axela to ma drogo. Moja rada poczytaj forum to lub diyaudio.pl i kup głośnik na internecie.

 

Z ciekawszych Dayton RSS315HF , Visaton TIW 250XS lub peeresy xxls czy xls to do poczytania.

 

Czym to chcesz zasilić? jaki filtr? jakie pomieszczenie duże?

 

moc to najmniej ważny parametr w głośniku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być duży i mocny sub,najprawdopodobniej na jakimś dużym głośniku estradowym, pokój to 25m2, jako wzmacniacz kupie tam jakis aktywny panel, ale to potem(Chyba ze jest jakieś inne wyjście bo do swojego JungSona go raczej nie podłącze...), narazie wykręcę wzmacnaicz z suba celestiona z KD, ze 120W RMS powinien mieć, niby ma 25CM głośnik ale nie nadąża za elektrostatami, jest za słaby.Gabarytowo raczej bez ograniczen, ma po prostu dobrze grac, filtr myslalem dac aktywny ale narazie najwazniejszy jest glosnik.

 

Może jest jeszcze jakiś sklep na w Dolnośląskim, moze Walbrzych, Swidnica, Dzierzoniow (Ja sam siedzie w Zabkowicach Slaskich)? Kupno przez internet odpada ze wzgledu na czas i wole go obejrzec osobiscie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sklep MusicExpress kolo Wroclawia, maja tam glosniki Eminence, chyba w rozsadnych cenach.

Myslalem nad takim ze wzgledu na te 38hz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale nie wiem czy sie nada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.