Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnie egzemplarze płyt mojej wytwórni


Stryjecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że nie bedziecie mieli mi tego za złe.

Właśnie wyprzedaję kilka ostatnich pozycji z mojego katalogu, które nie będą juz dotłaczane.

Jedyny pełny pakiet też nie bedzie już dostepny. Tytuły "Piano", "Piano Live" (Możdżer), "Moje kolędy"(Preisner) juz definitywnie znikły z katalogu ARMS, podobnie jak "Mutru" (Piotr Żaczek)

Ostatnie egzemplarze to także: Jan Bokszczanin "Organy", Joanna Lewandowska "Najwczesniej później" i Tam-Tam Project - "Sunu music". W związku z polityką sieci handlowych katalog ograniczam do czterech tytułów, z których tylko dwa będą w sprzedaży detalicznej. Resztę wystawiam na aukcje:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i kończę ich utrzymywanie w magazynie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest... wyprzedaż...

ceny ok. 20 zł za płytę. To chyba dobra promocja? W pakietach jeszcze taniej.

 

Tamtej sprawy nie znam, ale sa nawet watki komercyjne dla firm, więc, "za jedno ogłoszenie" to raczej wykluczone.

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to wątek komercyjny...taki tam handelek za darmochę, nie mający nic wspólnego z dyskusją o Muzyce.

Powinien być zamieszczony w zakładce "sponsorowane", a stąd usunięty, jak to zresztą PAN Stryjecki ma w zwyczaju...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilem o nie przysylanie reklam a tymczasem ostatnio dostalem maila, ktory zaczynal sie od slow:

"Szanowni użytkownicy,

Wybaczcie tą reklamę, albo lepiej ofertę. Niektórych drażni, innym pasuje.

Łotewer, można skasować maila jakby co i nie bić piany. "

Rece opadaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji na forum hfm.pl WYRAŻA SIE ZGODĘ na otrzymywanie maili od administratora serwisu.

Ten stan rzeczy jest utrzymywany od początku istnienia forum.

Maile są wysyłane kilka razy w roku. Bardzo pilnujemy, aby średnia nie przekroczyła jednego na miesiąc - dwa.

 

Nie okreslamy ich treści, a szkoda, bo w przypadku konkursów nie narzeka nikt, natomiast kiedy pójdzie info o promocjach prenumeraty albo aukcjach płyt, natychmiast pojawiają sie oburzeni, a nawet obrażeni na smierć.

Ostatnio ktos straszył sądem, ktos inny Ruskimi z bejsbolami. A wystarczy przeczytać regulamin przy rejestracji. I po co te nerwy, ewentualnie opadające ręce???

Trazeba je trzymać wysoko, w geście entuzjazmu!!! Jak w młodości, podczas koncertu ulubionej kapeli! Od razu życie smakuje lepiej!

 

 

Pozdrawiam serdecznie, jeszcze raz przepraszam za afront i życzę w Nowym Roku spokoju, miłości, pozytywnych wibracji i satysfakcji z audiofilskiego hobby i mnóstwa wspaniałej muzyki.

 

 

MS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilem o wypisanie mnie z forum hifi. Pan Stryjecki w odpowiedzi przychylnie pochylil sie nad moja prosba (dowody posiadam). Wiec teraz nie ma co palic Niemca.

Rowniez pozdrawiam i zycze wsiego choroszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryjecki, 27 Gru 2009, 13:52

 

"...

Właśnie wyprzedaję kilka ostatnich pozycji z mojego katalogu, które nie będą juz dotłaczane.

..."

 

Czy chodzi o CD, czy też o winyle ?

 

pozdr, donic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam nadzieje, że oprócz głosów krytyki ktos sie ucieszy z tego, że ma okazję dostać pewne tytuły, które już nie będa dostepne.

Dziekuję za przeniesienie tematu do właściwej zakładki.

 

Bananamoon - w moim zwyczaju było przywrócenie Ci konta, wbrew decyzji moderacji. Wczesniejsze podziekowanie przyjąłem, a teraz sprawdziłem, o co Ci chodzi, bo przeciez nie o ten wątek w niewłaściwym miejscu.

Z tego, co widzę, dostałeś bana za trzy ostrzeżenia po sobie ("musze kilka razy pisać, co myslę, pomimo ostrzeżeń...") ale to już nie moja decyzja i także zarzucam poprzedni zwyczaj ingerowania w decyzje osób, którym ufam. Rozumiem, że słowa o "darmowym handelku" padły w świetle rozżalenia banem. Z tego, co wiem, ban minął i możesz korzystać z forum. A ja nie biorę tych słów do siebie.

 

 

PPS. Niestety, z winylami sie na razie nie udało i chyba to nie nastapi. Działalności płytowej mam chwilowo dosyć. Na razie zrobie sobie przerwę. Potem się zobaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wykasowanie mojego konta z hifi com pl. Konto to champignon lub Champignon. Mam nadzieje, ze to zakonczy cala sprawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Stryjecki

Uściślając - pierwotnie (około Świąt Wielkanocnych) chodziło mi o nieprzysyłanie reklam na mój e-mail; nie pchałem się na Twoje forum - to była Twoja inicjatywa, aby mnie odblokować (za krytykę wpisów Kornika)...a za cofnięcie bana podziękowałem i sprawę uważałem za zakończoną.

Widzę jednak, że jesteś jak "baba", która wypomina mężowi po dziesięciu latach, taniec z jej najlepszą koleżanką i męskie dłonie na jej pośladkach...

Co do zdarzenia, o którym piszesz, to nie dostałem bana, lecz dwa ostrzeżenia; dla Twojej wiedzy - jedno za niejakiego proofa (moderator zgrabnie poplątał zdarzenia), ponieważ nie zakładałem dwukrotnie tego samego tematu, jedynie powtórzyłem swój wpis w swoim wątku, który został wcześniej wykasowany wraz z całym tematem proofa.

Reasumując, sam podziękowałem za udział w "dyskusji" na Waszym forum - wystarczy przeczytać...

Tak to jest, kiedy zaufane osoby tną niewygodne wpisy - ślady jak to w Waszym zwyczaju...zostały zatarte.

Nie jestem rozżalony, wręcz przeciwnie, dziękuję - dobrze mi się wiedzie...a mój wpis i zgłoszenie do moderatora wynika z prostego jak "drut", trzynastego punktu regulaminu nietykiety audiostereo.

 

- po trzynaste:

"...Nie zamieszczaj ogłoszeń na forum - od tego jest zakładka ogłoszenia. Na forum obowiązuje także zakaz reklamy - takie wpisy będą usuwane.

Jeśli chcesz przestawić swoją komercyjną ofertę skorzystaj z tematu sponsorowanego..."

 

To takie proste wymagać od "kogoś" (patrz Twój wpis wyżej skierowany do Champigniona), a takie trudne w stosunku do własnej osoby...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champignon, załatwione.

Czy ja też mogę poprosić o małą przysługę?

Chodzi mi o uzunięcie wszystkich postów z tego wątku, oprócz pierwszego.

Chętnie odpowiem na pytania dotyczące samych płyt, a cały ten offtop chyba nikogo nie interesuje. Mam po prostu pecha, albo wywołuje wilka z lasu, taki los:)

 

Z góry dziekuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni pełny pakiet (ostatnia płyta Piano Live, kilka tytułów - pojedyncze sztuki)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozostało 5:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozostało 15:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozostało 20:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta "Organy" jest już niedostepna w osobnej sprzedaży (ani na Allegro, ani w naszym sklepie, w innych raczej też). Pozostaje tylko w dwóch pakietach. Stany poozostałych także uległy ograniczeniu: Lewandowska - 17, Tam-Tam Project - 14.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Wątek posprzątany. Wszystkie sprawy nie związane z tematem bardzo proszę wyjaśniać sobie na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pięknie dziekuję. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące płyt.

 

Pozdrawiam i życzę wspaniałego Nowego Roku!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stany poszczególnych tytułów spadły.

Na wyczerpaniu są:

Tam-Tam 12 (wersja producencka 7)

Lewandowska 15

Wprowadzam w pakietach kilka ostatnich egzemplarzy innych płyt, wydłubanych po remanencie w redkacji.

Obecna "wystawka" to faktyczny stan czyszczonego systematycznie magazynu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megaokazja, do wyczerpania zapasów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wszystkie aukcje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Stany płyt Tam-Tam i Joanny Lewandowskiej już na finiszu (13 i 8)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nota , ja to mam pecha , kiedys bylem trollem na piano.pl a teraz za to dostalem naraz okolo 50 maili od Pana Stryjeckiego i jego VIPOW muzykow odnosnie wielkiej promocji jego wielkiej jazzowej wytworni ... zygac sie chce od tych spamów ....

 

Panie Stryjecki jesli ktos slucha dobrej muzyki to sam ja znajdzie .....nic na sile ..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi, były użytkowniku!

Napisz do mnie maila, wymieniając wszystkie 50 klonów na forum (nicki plus konta mailowe). Wszystkie usunę i bedziesz mieć spokój. A ja oczyszczony panel administracyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ,gdyby to ja pamiętał moje wszystkie niki i maile , gdbym nie zostal zbanowany to nie zakladal bym nastepnych , ale skoro jak reklamujemy portale aukcyjne to ja pozwole sobie tez dac jeden link

jak szalec to szalec :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też odpowiedzieć na każdy, niechciany mail do niechcianego uzytkownika hasłem: "troll". Dalej sobie sam poradzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nato nie ma siły , pisałem do Ciebie wielokrotnie ,zebys nie wysylal mi juz linków , ale moge Ci powiedziec ze kilka plyt ktore sprzedajesz mam juz w swojej kolekcji , ciesze sie ze produkujesz muzykę ambitną , ale mam niechec do spamu , ale plytoteke mam przeogromną Macieju Drogi , zaczynając od płyty Piano . Kiedyś ta płyta wydawała misie doskonała , teraz moge smiało stwierdzic ze potrafie lepiej zagrać ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.