Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnie egzemplarze płyt mojej wytwórni


Stryjecki

Rekomendowane odpowiedzi

Tego tytułu pozostał tylko jeden egz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Płyty Jan Bokszczanin "Organy" i Tam -Tam Project w wersji rozszerzonej są juz niedostępne.

Kolejne tytuły, których nakłady sie kończą to:

Tam-Tam Project "Sunu Music" (5 egz.)

Joanna Lewandowska "Najwcześniej później" (4 egz.)

Pakiet promocyjny także już wycofany, ale pozostają inne, ciekawe zestawienia.

Link do aukcji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nakład Tam-Tama jest już wyczerpany. Płyta Lewandowskiej dostępna tylko w pakiecie "Śpiewające damy" (ostatnie egz), ale już bez książki (także nakład wyczerpany).

W ofercie pozostaje sześć tytułów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ... d=13109576

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link błędny (przydałaby sie edycja...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

i po co ten wątek na wierzchu, skoro nie ma aukcji wystawionych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam taką prosbę do Pana Stryjeckiego(jezeli to ta sama osoba z Hifi I Muzyka)Czy dałoby radę zamieścić(nawet za kasę)WSZYSTKICH archiwalnych testów z tejże gazety na stronie internetowej????Kupuje HIM od 1997 ale niepotrzebnie wywaliłem kiedyś wszystko łącznie z Auto International od 1991 czyli od pierwzgo numeru na smieci.SHIT!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taką prosbę do Pana Stryjeckiego(jezeli to ta sama osoba z Hifi I Muzyka)Czy dałoby radę zamieścić(nawet za kasę)WSZYSTKICH archiwalnych testów z tejże gazety na stronie internetowej????Kupuje HIM od 1997 ale niepotrzebnie wywaliłem kiedyś wszystko łącznie z Auto International od 1991 czyli od pierwzgo numeru na smieci.SHIT!!!

 

Popieram prośbę - tez jestem chętny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

oj ci faceci z tym testosteronem...... hmmmm czemu wy sie zawsze tak kłócicie nawet o płyty? i tu też....

czemu atakujecie faceta że chcial sprzedać jakieś chyba fajne płyty? no chyba że ja nie znam forum....hmmm

 

tak w ogóle wszędzie kłótnie.

 

 

na jednym forum sie kłócili i na dodatek psudo fachowcy pisali głupoty z podstaw fizyki aż musiałam jako (dyplomowana "naukowczyni" (ta nowomowa to na cześć mej niemal rówieśnicy Pani min. Muchy Pani -..... Ministry) zainterweniować widząc przez przypadek forum

kłócili o......wpływ drewna na ...prąd !.......

Tu też sie kłócą o jakieś płyty że facet dał znać że sprzedaje. Ja tam sobie kupię jego płyty (tj pana Styjeckiego jak rozumiem) . Choć pewnie przeskrobał bo chyba nie wolno.... oj chyba maja rację ze nie powinien......

ach te regulaminy męskie .....

 

ja proponuje znieść wszystkie paragrafy

 

A jak miło jest w zgodzie......

 

na piwko Panowie na piwko !

dobre piwko rozwiązuje konflikty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sz. Panie Stryjecki, zrezygnował Pan z produkcji 16 bitowych płyt CD. Kiedyś namawiałem Pana do sprzedaży gęstych plików Studio Master, ale Pan twierdził że tylko płyty CD się sprzedają i że tylko płyty CD mają przyszłość. Okazało się oczywiście że format CD zniknął z rynku a panuje hires w różnych postaciach. Na targach audio nie ma juz ani jednago wystawiającego puszczającego muzykę z 16 bitowych płyt CD. Niech Pan napisze jakie jest Pana stanowisko w tej sprawie na dzień dzisiejszy i czy nie ma Pan w planach wydawania muzyki w gęstych formatach, bo z płyt CD Pan zrezygnował.

Pozdrawiam

PS- kupiłem chyba wszystkie Pana płyty i chwalę sobie ich jakość, szkoda tylko że nie wiem jak grałoby to w oryginale, gdyby Pan nagrał to na gęsto i udostępnił taki studyjny materiał ludziom. W czym tkwi problem, że producenci tak chętnie sprzedają nam okrojona wersję studyjnych nagrań w postaci 16 bitowych płyt CD, a tak niechętnie udostępniają studyjne oryginały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

 

Może o rynek w Ustrzykach Dolnych np. chodzi.

 

Już sam fakt , że zgodzę się z Panem HQ150 - daje do myślenia!:) pozdrawiam- Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No to znowu zrobili mi przekręt, bo ja kupuję po kilkanaście CD miesięcznie z USA, Szwecji, najwięcej z Allegro. Co oni mi sprzedają w takim układzie skoro "rynek CD zniknął"? Jednak to co mi poczta dostarcza gra i to wyśmienicie, no i taki dreszczyk otwierania folii, układania na talerzyku samograja, wsunięcie i nirwana z książeczką w ręku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zniknął z rynku niestety jeden tytuł z produkcji hi-fi.com.pl/

Chodzi o szumy/tony z generatora w pasmie akustycznym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dla mnie byłyby przydatne do testowania głównie słuchawek ale przy innych przetwornikach w torze też by się nadały ( przynajmniej 1 raz na parę lat)

Byly za całe 5 złotych [plus niestety wysyłka 19 złotych czyli za dużo]

ale w sobotę w Sobieskim jakieś pajace mi wykupiły całą resztkę tego nakładu z 2003 roku (tak celuję, że to wtedy było dołączone do magazynu )

Może któremu nabywcy jednak nie są potrzebne ?

Mnie - owszem.

Chętnie odkupię. Na mój upośledzony słuch działa to jak zimny prysznic.

Pięknie proszę o odzew chętnego zbywcy tego kuriozalnego przedmiotu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

PS- kupiłem chyba wszystkie Pana płyty i chwalę sobie ich jakość, szkoda tylko że nie wiem jak grałoby to w oryginale, gdyby Pan nagrał to na gęsto i udostępnił taki studyjny materiał ludziom. W czym tkwi problem, że producenci tak chętnie sprzedają nam okrojona wersję studyjnych nagrań w postaci 16 bitowych płyt CD, a tak niechętnie udostępniają studyjne oryginały.

Znaczy się, że co że gęsty zapis to oryginał, a 16/44.1 już nie?

Rozumiem, że kolega w ślepym teście odróżni te same realizacje z pliku 24bit i 16bit?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znaczy się, że co że gęsty zapis to oryginał, a 16/44.1 już nie?

Rozumiem, że kolega w ślepym teście odróżni te same realizacje z pliku 24bit i 16bit?

 

Wiesz co to oryginalne ścieżki w studyjnym formacie ?? klepnij się w czoło z tymi Twoimi ślepymi testami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepnąłem się i co dalej? Słucham...

Może wyjaśnisz nam tu wszystkim co to takiego te ścieżki w "studyjnym formacie" i żeby nie było też mam wiele pozycji z HDTrack's i innych źródeł w 24bitach, jedynie mogę powiedzieć że na kilku przypadkach byłbym pewien, ale na większości płyt bym się wyłożył.

Poszukaj sobie tutaj na forum AS jest kilka tematów co brzmi lepiej płyta CD czy plik 24bity, a i jeszcze jedno wejdź z tym tematem na forum HFM to Cię chłopcze zjedzą i tobie będą kazali sie klepnąć w czółko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.