Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników Owczarka Berneńskiego


rafik_fafik

Rekomendowane odpowiedzi

we

Mój już ma prawie dziewięć lat,to naprawde świetny pies.Nie szczeka jak głupi a jeśli już to rzeczywiście coś się dzieje i trzeba sprawdzić.Mądry,cwany i odważny pies.Nie dziękuje by nie zapeszać.To będzie mój następny jak obecny odejdzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska też jest bardzo ładna, ale jednak japońska bardziej mi się podoba, ale oczywiście najlepszego.

Obecny na suchym jest czy czy świeże,gotowane?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we

Na suchym ale czasem mu coś smakowitego rzucam.Podobno to błąd.Wrażliwą skóre mają.

Co do Akity Amerykańskiej to z wyglądu jest fajniejsza ale z charakteru już nie to samo.Najmniejszy ruch w moim kierunku przez obcego,kiedy znajduje się z nim na zewnątrz,powoduje warkot helikoptera(tak niskie brzmienie) a groźne spojrzenie zatrzymuje nawet ręke wysuniętą do przywitania.Znajomi to znają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molosy są świetne.

Wcześnije miałem dwa mastino napoletano, ale odeszły.

Przez jakiś czas nie miałem żadnego, a nowofunland jest kompromisem - duży, piękny i przyjazny dla wszystkich. Jak złodziej by do mnie wszedł to musiał by go przesuwać nogą bo pewno by nie wstał he,he...

Mastino i tak kupię, ale w tej chwili mieszkam w domu, w którym mieszkają cztery rodziny i mógł by być problem. Niuf sobie biega po podwórku i wszystkich chce zalizać na śmierć, z mastino nie zdecydował bym się na wypuszczenie go w miejsce gdzie mogą pokazać się jacyś obcy.

Panowie nie przjmujcie się wpisami pustych kretynów. Nie lubią psów, to i pewnie nie mają przyjaciół - siedzą całymi dnniami przy kompie, bo nic innego im nie pozostaje z braku przyjaciół i innych zainteresowań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyca

Molosy i ich mieszanki są świetne,mastino też ale Akita to diabeł wcielony i nie cierpi obcych,alergicznie.Przynajmniej mój.On na swoim terenie nie toleruje nikogo z wyjątkiem rodziny.

Począwszy od małej myszki,innych zwierząt aż do człowieka.Na jego terytorium,obcy znaczy wróg.Tak już ma od szczeniaka,nie musiałem go do tego przekonywać i układać.Radzi sobie z wrogami bez problemu.Złodziej..he,hehe nie chciałbym być w jego skórze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modrzew dokładnie takie są mastino. Najgorsze jest to, że nie otrzegają tylko od razu atak. Gdy miałem mastino nie było możliwości, żeby ktoś bezemnie wszedł na podwórko. Jedzenie przyjmował tylko odemnie i mojej córki, więc nawet gdyby ktoś chciał go otruć to miałby problem.

Nowofunlandy są psami ratowniczymi i mają zupełnie inny charakter - super przyjazne dla ludzi, ale dla psów już nie za bardzo. Mój nienawidzi małych psów od czasu jak był szczeniakiem i jedem amstafopodobny powiesił się na nim. Teraz jak idę z nim nad wodę to muszę szukać miejsca gdzie nie ma innych psów bo zawsze jest problem.

Akita są piękne - moja córka o takim mi truje, ale nie mam warunków na kilka dużych psów.

Pozdrawiam Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyca

No tak to jest z psami.Mojego próbowano już otruć dwa razy lecz nie skutecznie.Też nie weźmie od obcego i nie podniesie z ziemi.Raz złodziejaszka zdejmowałem z drzewa,dwa razy z ogrodzenia bo z drugiej strony był owczarek.Komedia.Najgorsze że posmakował w zabijaniu innych psów a to przez Owczarka Niemieckiego,który go zaatakował na spacerze w lesie.Oczywiście go wyczepiłem ze smyczy,by sie bronił.Nie będe pisał jak sie skończyło.Musze bardzo uważać na inne psy by za blisk nie podchodziły.Bo jest natychmiastowy atak.Kłopot jak diabli ale mieszkam pod lasem a więc nie ma problemu.Amerykańska Akita jest mniej agresywna chociaż wygląda groźniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subagazi, 4 Sty 2010, 20:53

 

>Nie wiem jak można tego typu bydlęta trzymać u siebie w domu. W domach "psiarzy" wszędzie pałęta

>się sierść, jest to nie do opanowania nawet przy skrupulatnym sprzątaniu a już u kociarzy to

>kompletna tragedia. Fakt hodowania kota w pierwszy raz odwiedzanym domu zawsze wyczuwam węchem i to

>od progu. Charakterystyczna woń kota jest nieznośna.

>Obie te kategorie ludzi to w moim mniemaniu brudasy, których proceder jest tolerowany tylko dzięki

>ich niepojętej liczebności.

 

jakoś wcześniej przegapiłem Twoj prostacki wpis , ale jak zapragniesz to zapraszam do siebie do domu i jakoś balaganu a tym bardziej brudu nie zobaczysz a mam dwa psy. To że masz znajomcyh brudasów to nie znaczy że wszyscy są tacy, a niepojęta jest Twoja głupota. Idąc Twoim tokiem rozumowania mogę równie dobrze napisać żeś prostacki cham . Pokaż sojw cztery kąty, swĻj samochód itp . Trzymanie zwierząt w domu, akultura osobista i dbalość o swoje otoczenie to dwie różne sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.