Jump to content
IGNORED

Porównanie kolumn :)

zyzio

Recommended Posts

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - bardzo ciekawy ranking kolumn wyższej klasy, jak widać często bardzo drogie kolumny lądują ledwo w klasie D, a tańsze dzielnie się bronią będąc zaliczane do C lub B. :) Słabiutkie wyniki Avalona i Thiela, jeśli chodzi o legendy ;)

Guest masterofdeath6

(Konto usunięte)

beznadzieja, na jakiej podstawie te wnioski są wysnute? taki rank to sam mogę zrobić na moje widzi (słyszy) mi się :)

Guest masterofdeath6

(Konto usunięte)

ale za to na tej stronce jakie są piece i kolumny na sprzedaż !!! łomamciu! :)

pierwsze widzę na oczy lampę 800W na kanał hehe itp wynalazki...

WILSON AUDIO "WAMM 7A" - Retail $225,000

Rating : C-

Positives: Best midrange of any Wilson speaker.

Negatives: Outdated design, weak upper bass drivers easy to blow, cheap quality crossover

WILSON AUDIO "Maxx II" - Retail $45,000

Rating : C+

Positives: Good appearance, high quality construction, quite dynamic

Negatives: Dry and analytical, boomy bass, recessed mids, drivers wired out-of-phase.

Za tą cenę ?, nieładnie ;)

Boom Box za 50.000 $ ! :))))

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

• Redaktorzy

Na tym polega nieporozumienie z opiniami w recenzjach: jeśli recenzent napisze, że to i to jest dobre, to uważa się, ze jest to naturalne. Natomiast jeśli napisze również, ze coś jest nie najlepsze, o łojezusiemaryja! Zaraz pojawią sie opinie, ze to gówno być musi, zdzierstwo i skandal. Proponuję por. casus "nieco poluzowany bas" - opinia wyrażona w recenzji jakiegoś urządzenia Ancient Audio. Jaka awantura była... Recenzent chciał tylko uczciwie opisać wszystkie aspekty brzmienia, jednak czytelnicy mu to wręcz wybili z głowy! Wielu czytelników po prostu nie umie interpretować cudzych opinii, podkładając pod sformułowania własne wyobrażenia na ten temat. Ostatnio, specjalnie na użytek takich osób, napisałem w recenzji: "jeśli piszę, że kolumny Dynaudio za 20 000 grają ciepło (czy też miękko), i że jakieś kolumny za 2000 zł grają ciepło, to to NIE JEST koniecznie to samo ciepło". Dlaczego? Bo porównuje się do czego innego, a wymagania są znacznie większe. Wracając do tej stroniczki, warto też zwrócić uwagę, ze najwyższą przyznaną oceną jest B+. Jednak najważniejszym defektem tej strony jest dla mnie, ze najwyraźniej zawarte tam opinie oparte są na cudzych recenzjach, jest więc to i tak interpretacja tego, co napisał ktoś inny.

Świat zwariował :)))

Hidden Content

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.