Jump to content
IGNORED

Czy da się podpiąć się toslinkiem pod odtwarzacz CD?


Piotr_1

Recommended Posts

Mysle że jakby to było takie proste to ludzie nie szukali by do swoich ulubionych odtwarzaczy cd nowych laserów,tylko podpieli jakiś transport i mieli wiecznie niezużywający się odtwarzacz cd.

Jeśli lubisz zabawy w diy to teraz nic nie stoi na przeszkodzie aby zbudować sobie zewnetrznego daca na takich przetwornikach jakie są na w wysokich modelach odtwarzaczy cd np:wolwson,napewno zbudowanie takiego przetwornika bedzie o wiele tańsze jak zakup wysokiej klasy odtwarzacza cd i zabawy w jego przeróbkę.

Link to comment
Share on other sites

Musisz dodać płytke odbiornika S/PDIF na którymś z dostępnych układów i podłączyć do CD. Najłatwiej gdy nie masz zamiaru już korzystać z oryginalnego transportu (padnięty laser i takie tam). Wtedy odłączasz DAC od układu LSI i podłączasz odbiornik. Trzeba tylko zadbać o odpowiedni zegar i synchroniczność transmisji, a w sonym czasem jest ciężko. Jeżeli to ma być przełączane to już trzeba by zaprojektować jakiś zgrabny układ. Wszystko jest do zrobienia, ale jak nawet nie wiesz jak to o czym my mówimy...

W sprawie zegarów/zasilaczy/stabilizatorów proszę pisać na muzgaudio@muzgaudio.com

Sklep: www.muzgaudio.com | Projekty: www.muzgdiy.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.