Jump to content
IGNORED

Poznań & Wlkp klub dźwiękolubów

zoller
 Share

Recommended Posts

Z tej racji, że mieszkam w pobliżu Poznania i kontaktuję się z niewielką grupką audiofili. Zakładam ten klub z myślą poszerzenia kontaktów z krajanami lubiącymi tę zabawę. Poznajmy się. Spotykajmy się. Słuchajmy. Cieszmy się życiem razem.

Zapraszam.

Nie myśl - słuchaj.

Dobry wpis Zoller. Dołączam do klubu ze swoja delikatną lampą na EL34. Może kiedyś uda się zmontować jakieś spotkanie przy muzyce z naszych klocków. Wiem że miło sobie posiedzieć przy płynących dźwiękach i browarze w ręku, wymieniając parę spostrzeżeń. Zachęcam Poznaniaków i pobocznych do wstąpienia w nasze progi.

pozdrawiam

Ja też pozwolę sobie zgłosić swój akces...

Mieszkasz "pod" Poznaniem, czy "nad"?

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Witam panów.

Wyrażam i ja chęć na przystąpienie do waszego grona.

Zoller,klub klubem,ale czy już zrodził się plan do zorganizowania odsłuchowego spotkania w najbliższym czasie?

Trzymajcie się panowie,a w nowym roku co najmniej tuzina spotkań życzę nam,co 4 tygodnie spotkanie,chyba by głowa rozbolała;-)

Mój budżetowy drapak Akai, w sumie innego już nie chce, ale kto wie;-)

post-18352-100006216 1262558201_thumb.jpg

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

O! Komorniki to już bliżej, w stronę Leszna...

Odpowiedzi na pytanie niestety nie znam:(

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Pojawiło się kilka osób, może jakaś integracja na początek? niekoniecznie w jakimś salonie odsłuchowym:-)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Hehe... Na 100% nie jestem poznaniakiem, ale wielkopolaninem na pewno:) Choc o rzut kamieniem jest Ziemia Lubuska i Dolny Śląsk.

Wiesz, że kiedyś istniało Wielkie Księstwo Poznańskie?

A i historycznie - Wielkopolska obejmowała prawie całe ziemie dawnego woj. poznańskiego (przed 75 r.). "Prawdziwa" Wielkopolska? Co to takiego?

Panowie, żeby nie było. Wielkopolska historycznie od Strzałkowa na wchodzie do Zbąszynia na zachodzie. I od Rawicza na południu do Chodzieży na północy. To mniej więcej tak. Jednak według najnowszych badań naukowców z Konina "łańcuchy" są teraz gdzieś w okolicach Kłodawy. Tak mówił, zakochany w tej ziemi były wojewoda Włodzimierz Łęcki. Fantastyczny człowiek, bardzo go lubię.

Myślę, że klub jest dla wszystkich tych, którzy czują związek z Wielkopolską. Poznań z racji swojej pozycji w regionie będzie dominował. Nikt tego nie zmieni.

Pozdrawiam.

P.S. Co z tym "browarem"??

Nie myśl - słuchaj.

TomekL3

nie wypisuj się:-) a hasła: wielkopolska tylko dla poznaniaków to kojarzą mi się z hasłami typu: polska dla polaków, no coments, ręce opadają

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.