Skocz do zawartości
IGNORED

Poznań & Wlkp klub dźwiękolubów


zoller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej racji, że mieszkam w pobliżu Poznania i kontaktuję się z niewielką grupką audiofili. Zakładam ten klub z myślą poszerzenia kontaktów z krajanami lubiącymi tę zabawę. Poznajmy się. Spotykajmy się. Słuchajmy. Cieszmy się życiem razem.

 

Zapraszam.

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wpis Zoller. Dołączam do klubu ze swoja delikatną lampą na EL34. Może kiedyś uda się zmontować jakieś spotkanie przy muzyce z naszych klocków. Wiem że miło sobie posiedzieć przy płynących dźwiękach i browarze w ręku, wymieniając parę spostrzeżeń. Zachęcam Poznaniaków i pobocznych do wstąpienia w nasze progi.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozwolę sobie zgłosić swój akces...

Mieszkasz "pod" Poznaniem, czy "nad"?

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów.

 

Wyrażam i ja chęć na przystąpienie do waszego grona.

 

Zoller,klub klubem,ale czy już zrodził się plan do zorganizowania odsłuchowego spotkania w najbliższym czasie?

 

Trzymajcie się panowie,a w nowym roku co najmniej tuzina spotkań życzę nam,co 4 tygodnie spotkanie,chyba by głowa rozbolała;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój budżetowy drapak Akai, w sumie innego już nie chce, ale kto wie;-)

post-18352-100006216 1262558201_thumb.jpg

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Komorniki to już bliżej, w stronę Leszna...

 

Odpowiedzi na pytanie niestety nie znam:(

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się kilka osób, może jakaś integracja na początek? niekoniecznie w jakimś salonie odsłuchowym:-)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Na 100% nie jestem poznaniakiem, ale wielkopolaninem na pewno:) Choc o rzut kamieniem jest Ziemia Lubuska i Dolny Śląsk.

Wiesz, że kiedyś istniało Wielkie Księstwo Poznańskie?

A i historycznie - Wielkopolska obejmowała prawie całe ziemie dawnego woj. poznańskiego (przed 75 r.). "Prawdziwa" Wielkopolska? Co to takiego?

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby nie było. Wielkopolska historycznie od Strzałkowa na wchodzie do Zbąszynia na zachodzie. I od Rawicza na południu do Chodzieży na północy. To mniej więcej tak. Jednak według najnowszych badań naukowców z Konina "łańcuchy" są teraz gdzieś w okolicach Kłodawy. Tak mówił, zakochany w tej ziemi były wojewoda Włodzimierz Łęcki. Fantastyczny człowiek, bardzo go lubię.

Myślę, że klub jest dla wszystkich tych, którzy czują związek z Wielkopolską. Poznań z racji swojej pozycji w regionie będzie dominował. Nikt tego nie zmieni.

Pozdrawiam.

P.S. Co z tym "browarem"??

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekL3

 

nie wypisuj się:-) a hasła: wielkopolska tylko dla poznaniaków to kojarzą mi się z hasłami typu: polska dla polaków, no coments, ręce opadają

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.