Skocz do zawartości
IGNORED

Poznań & Wlkp klub dźwiękolubów


zoller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TomekL3, 7 Sty 2010, 06:47

 

>A to przy okazji mapa WielkoPolski epoki Piastowskiej.

>http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:WielkoPolska_epoki_Piastowskiej.jpg&filetimestamp=20090622152859

 

Łapię się:)

 

A tak na poważnie. Kiedy i od kogo zaczynamy???

Serdecznie zapraszam na południowo-zachodnie rubieże:)

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...niektórzy w weekendy pracują!

A tak swoją drogą jak już Poznaniacy się tu udzielają... Jako że pracuję w znienawidzonym przez niektórych MM, na oczywistym dziale Audio, miałem pewien pomysł...

Mianowicie chciałem aby raz w miesiącu,w pewien dzień tygodnia (np. środy, weekend odpada z wiadomych względów), urządzić np między 17 a 20 spotkania przy różnych, prywatnych tudzież sklepowych urządzeniach, różnych konfiguracjach. Można by wymienić poglądy, poznać inne maszyny, sprawdzić co z czym "się lubi" itd.

Niestety pomysłu nie zrozumieli kierownicy, dyrektorowi nikt go nie przedstawił i tak pomysł zmarł śmiercią naturalną...

A ciekaw jestem czy byli by chętni na takowe spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zukzukzuk, 6 Sty 2010, 21:36

 

>Hehe... Na 100% nie jestem poznaniakiem, ale wielkopolaninem na pewno:) Choc o rzut kamieniem jest

>Ziemia Lubuska i Dolny Śląsk.

>Wiesz, że kiedyś istniało Wielkie Księstwo Poznańskie?

>A i historycznie - Wielkopolska obejmowała prawie całe ziemie dawnego woj. poznańskiego (przed 75

>r.). "Prawdziwa" Wielkopolska? Co to takiego?

 

Tu się nie ma co kłócić o kwestie historyczno-geograficzne. Choć jakby co mogę podyskutować w tym temacie, mam pewną wiedzę i własne wizje :)

 

P.S. Oczywiście zgłaszam akces do inicjatywy (czego zapomniałem napisać w poprzednim poście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie urodzony w Poznaniu, mieszkajacy za granica, ale DOM mam w centrum Wielkopolski :-)

 

Ta sobota bardzo by mi pasowala, jest juz 2 chetnych, ktos jeszcze? Mysle ze w 5 moznaby sie wybrac na browca! Chetni prosze o kontakt z [email protected] oraz [email protected] :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.