Jump to content
IGNORED

KUJAWSKI KLUB AUDIOFILA


palton
 Share

Recommended Posts

  • Użytkownicy+

Witam

Zapraszam kujawiaków do wpisywania się. Zakładam wątek w celu poznania się, oraz organizacji wspólnych odsłuchów. Właściwie to może to być "KUJAWSKO - POMORSKI klub audiofila", tyle że Bydgoszczanie już swój mają ale co tam :-).

 

Pozdrawiam wszystkich z za miedzy

Robert

Ps. Mile widziane zdjęcia systemów.

Link to comment
Share on other sites

Cześć :) Piotr z Bydgoszczy. Proponuję krótkie spotkanko w pubie. Niech ktoś odgórnie wyznaczy miejsce i czas, nikomu chyba nie zależy na siedzeniu przed komputerem. Jakiś rozsądny termin: piątek/sobota. Może piątek godz. 19. I proszę nie piszcie że macie żony, dzieci, pracę, chorych rodziców w szpitalu lub wesele brata. Nikogo to nie interesuje ;) Każdy ma jakieś problemy. Nie tym to innym razem.

Link to comment
Share on other sites

Biorąc pod uwagę rozrzut miejsc zamieszkania zainteresowanych to złoty środek pewnie wypada w Solcu Kujawskim :)

Druga rzecz - pub to chyba nie jest dobre miejsce, biorąc pod uwagę, że trzebaby dotrzeć tam samochodem. A trzecia rzecz - przy tej pogodzie spotkanie może się przeciągnąć :)

Nie to, żebym marudził, też chętnie bym się z Wami spotkał.

Link to comment
Share on other sites

czarnypsiak,

 

Potrzeba chwili czasu na oswojenie się z twarzami. Nie każdy chce od razu zapraszać do siebie 5 obcych osób :) Pub jest neutralnym miejscem do tego na początek :) Jako że jesteś pierwszy, padło na Solec Kujawski, 15 stycznia, godz. 19. W którym miejscu konkretnie? Ja się wstępnie piszę.

Link to comment
Share on other sites

  • Użytkownicy+

Piotrze, ElJazz jest ok. Byłem tam ze dwa razy na koncercie, jakoś rok temu na H.Miśkiewiczu + Napiórkowski, Kubiszyn i Dziedzic. Było świetnie, a po koncercie fajne jedzenie w Włoskiej knajpce niedaleko.

 

Robert

Ps. Woli to ja mam w nadmiarze, tylko jako młody tata mam spore trudności w wyrwaniu się z domu. Wiem miało być bez wymówek, a tym bardziej że ojciec założyciel tematu...tylko jak to wytłumaczyć żonie?

Link to comment
Share on other sites

Ta pizzeria to z pewnością Dolce Vita. Teraz jeszcze lepszą pizzę można zjeść w nowej restauracji Sowy za rogiem. Mają tam wszystko co najlepsze, nawet piec opalany drewnem do pizzy. Jest doskonała, dosłownie prawie jak w Neapolu, a na pewno jedna z najlepszych pizzy w Pl jaką jadłem ;) W ElJazzie jakiś darmowy koncert o 20.30. Dla audiofila to doskonała okazja żeby przyznać jedną gwiazdkę lub półtorej za nagłośnienie koncertu ;)

 

Więc tak. Ja będę. Jak nikt nie przyjedzie to się nie obrażę. Najwyżej zostanę sam i udam się na samotny tour po pubach :) Lokal jest na ul. Krętej (uliczka od Starego Rynku). Miejsce dla auta można przeważnie znaleźć wzdłuż deptaka przy rzece Brdzie, przy ul. Stary Port. Dojazd do ul. Stary Port od ul. Pocztowej lub Bernardyńskiej. To powodzenia! Zaraz się wymienimy telefonami na PW. Najlepiej niech każdy wyśle swój telefon do Paltona, to on będzie miał listę kontaktów i ją roześle.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.