Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKI KLUB AUDIOFILA


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

Ok. Czyli kto ma ochotę, to w piątek o 19 ?

 

Robert

Ps. Ta włoska o której mówiłem, to za ElJazzem w lewo w stronę rzeki i po lewej stronie. Nie jadłem tam pizzy, tylko ...krewetki zapiekane z czosnkiem i oliwkami z pieca opalanego drewnem :-) i zapiekankę z bakłażana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zdrowo zakręconych na punkcie muzyki i urządzeń do jej reprodukcji.W Bydgoszczy jest jeszcze wiele innych pizzerii i klubów ( również takich z muzyką na żywo ). Ja często chodzę na koncerty do Kredensu, Estrady, Kuźni itp......... Myślę że takie spotkania nie mają większego sensu. Lepiej byłoby zabrać klocki i spotkać się u któregoś z nas i posłuchać różnych konfiguracji.Ja naprzykład chcę wymienić wzmacniacz, a w Bydgoszczy tak naprawdę to można posłuchać tylko w Minimaaudio, Top Hi FI... i to tylko wybranych producentów.A pizze to na telefon nam przywiozą.Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam Brodacz i Rafal1706. No mi na początek wystarczy chwilę porozmawiać i dowiedzieć się czegoś nowego o doświadczeniach w audio. Nie chodzi o miejsce czy jedzenie. Pierwsze spotkanie, by słowu na forum stało się zadość. Co będzie dalej, to już zobaczymy. Z pewnością wielu będzie takich, co mają bardzo wiele do powiedzenia na forum, a na żywo ich nigdy nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal1706

 

można także posłuchać w Elektropunkt ul. Ujejskiego 19 Bydgoszcz, wiadomo że nie wszystko bo nie widziałem jescze sklepu co by miał wszystko ale warto sprawdzić. tu masz ich strone internetową:

http://www.elektropunkt.pl/

 

Witam wszystkich :)

Pieniądze nie grają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy. Emar znam doskonale byłem tam wiele razy. Sporo zabawek tam stoi.Jest jeszcze sklep na Śniadeckich Artom Bis kupiłem tam pare rzeczy a jeśli ktoś chce to i 20, 30 a nawet 50 tysi na sprzęt można tam zostawić. W elektropunkcie nie byłem - podjade tam wydaje mi się że ten sklep jest na pierwszym piętrze na Ujejskiego. W Toruniu Patron który handluje ESA KEF itp. Ja jednak preferuję sprzęt używany ze względów finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w grudniu Kino i byłem w 3 sklepach Elektropunkt, Artom-Bis, Emar opisze je troszkę, jak ktoś się będzie wybierał to już ma rozeznanie.

ELEKTROPUNKT: bardzo zróżnicowana oferta, nie mają jednak sprzętów za kilkadziesiąt tysięcy ale jest dużo porządnego sprzętu. XINDAK, NAD, ARCAM, DENON, HARMAN, CAMBRIDGE AUDIO, MARANTZ, YAMAHA, ONKYO, MONITOR AUDIO, PARADIGM, KEF, DALI, i bardzo dużo kolumn budżetowych ( chyba największy wybór ze wszystkich sklepów w Bydgosczy - jakieś 30-40 zestawów do posłuchania ) można się dobrze potargować. A i widziałem że na ich stronie pojawiłą się ESA musze podjechać posłuchać z ciekawości.

ARTOM-BIS: bardzo nastawiani na PIONEER i JAMO tu można wydać ciut więcej pojawiłą się u nich duża oferta NAD i ADVANCE ACOUSTUC mają jakieś 2-3 komplety kolumn za kilkadziesiąt tysięcy ( z tego co pamiętam coś z Focala i Jamo ) troszkę stoi JBLA, i HARMANA mają także TV jak ktoś by chciał kompleksowo. Obsługa taka sobie z targowaniem cienko. Ale jedno trzeba im przyznać salka kinowa mistrzostwo świata.

EMAR: Typowo audiofilski sklep jak nie masz 50 tyś nie jedź, kolumny w cenie kilkadziesiąt tysięcy jak nie kilkaset, dużo PIONEERA, BOSE chyba kładą na to duży nacisk bo polecją jak nic innego, sklep raczej nie dla mnie ale ma napewno swoich zwolenników.

 

Zakupu dokonałem w Elektropunkcie, dostałem satysfakcjonujący rabat i wszystko gra. Ściągneli nawet kabelki Supra choć nie było ich w ofercie także warto pytać jak czegoś nie mają.

 

Myśle że każdy z tych sklepów ma swoich zwolenników bo każdy szuka czegoś innego.

 

Aha i nie polecam TOP-HIFI mentalnie audiofilie z prismem na półce a sala odsłuchowa jedna wielka gąbkowa ściema.

 

Mam nadzieje że pomogłem :)

Pozdrawiam

Pieniądze nie grają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>EMAR: Typowo audiofilski sklep jak nie masz 50 tyś nie jedź, kolumny w cenie kilkadziesiąt tysięcy jak nie kilkaset, dużo PIONEERA, BOSE chyba kładą na to duży nacisk bo polecją jak nic innego, sklep raczej nie dla mnie ale ma napewno swoich zwolenników.

 

Bez przesany, nie jest aż tak źle dla przeciętnego melomana, że same zestawy czy kolumny w cenie auta. Przecież mają np tanie małe Usherki s-520 a nie same drogie. Oczywiście też stoją podłogowce w cenie 30 tyś, zł ale nie że zaraz same tylko za tyle. Sprzet też jest z różnych półek cenowych np kpl budżetowego Creeka CD+ WZM, itd. Panowie dają czas do namysłu, w tygodniu na spokojnie można słuchac i słuchać a i herbatka się znajdzie na poczęstunek, naprawdę miło. Nikt nie pogania i nie nakazuje żeby coś koniecznie nabyć, rzecz jasna żadnych opłat za odsłuchy. Dwa pomieszczenia na odsłuchy. Cena towaru oczywiście podlega negocjacji i to w moim przypadku znaczącej obniżce ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, panowie absolutnie nie chcą ingerować w ocenę brzmienia danego sprzętu, pozostawiają to wyłącznie odsłuchującemu, powtarzają że przecież każdy ma swoje upodobania, preferencje. Należy słuchać i słuchać i wybierać lub podziękować za odsłuch i po prostu wyjść mówiąc do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Emar nie przypadł do gustu dlatego że: wszedłem do salonu, obsługa oczywiście miła bez zastrzezeń, ale mówie chciałem kino do około 10 tyś, no i prezentacja bose drogie małe popierdułki, nie mówie że złe bo gra ładnie do filmów ale w muzyce głośnik 5x5 cm się raczej nie sprawdzi, prezentacja dalej na siłe. Bardzo im zalezało chyba aby to sprzedać gdyż nic innego mi niezaproponowano. Podziękowałem i wyszedłem. Nikt się mnie nie zapytał jakieś preferencje itd. Możliwe że trafiłem na zły dzień sprzedawcy :)

Pieniądze nie grają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk-1980

 

W kino poszedłem głównie dla konsol i troche filmów, ale ze stereo nie rezygnuje, jak się trochę odbije finansowo chce wstawić coś małego do sypialni, myśle nad xindakiem MT-3 + C-06 lub A-06 + C-06 tylko mam dylemat co do kolumn będą to małe podłogówki lub podstawki ale jescze nic konkretnego nie słuchałem. Co do xindaka jestem już przekonany kolumny sprawa otwarta. Słucham na tym sprzęcie nie tylko ja więc z kolumny muszą być w miare uniwersalne. Muzyka % od najwięcej: guns n roses, linkin park, gangsta rap, klasyka, bocelli i druga strona kobieta: raczej pop jackson i współczesne popierdułki. Także może być ciężko z kolumnami: mam narazie kilka faworytów ale musze odsłuchać:

Może ktoś udzieli jakiś porad przed słuchaniem, wstawie linki co już upatrzyłem wstępnie:

 

http://www.elektropunkt.pl/opis/tannoy_revolution_dc4_t_-_transport_gratis_+_rabat/9895

http://www.elektropunkt.pl/opis/monitor_audio_br5_-_transport_gratis_+_rabat_-_gw._5_lat_audiocenter/10584

http://www.elektropunkt.pl/opis/monitor_audio_rx2_-_transport_gratis_+_rabat_-_gw._5_lat_audiocenter/11190

 

Na wygląd tannoy mistrzostwo świata, marka tez bardzo dobra, przed odsłuchem mój faworyt.

Pieniądze nie grają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.