Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKI KLUB AUDIOFILA


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej panowie,

szukam kogos najlepiej z bydzi ktory by sie podjal odswiezenia mojego marantza pm64 mk2...

 

cholernik tak pieknie gral a teraz slysze jakies charczenia, ma dziadek juz swoj wiek, moze co mu tam wyschlo albo jakies zimne luty itp, albo kabelki juz skruszaly... cholera wie...

 

czy jest ktos z bydzi kto sie nie boi ozywiania takich cudenek?

 

pozdrawiam...

 

agros... zyjesz? co u ciebie... bo zem z toba juz sie chyba z 2 lata nie widzial... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyy. no wlasnie, napisalem do niego na email z domeny agros-audio i dostalem DNSa... on chyba sie zwinal???

 

 

a co do marantza, jaki Piotrek? Kurcze panowie pomozcie... w tej przykrej sytuacji ze wzmakiem, nie mam zamiaru dac go do serwisu RTV gdzie nie rozumieja tego ze oprocz dzialania to ma tez grac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

tyy. no wlasnie, napisalem do niego na email z domeny agros-audio i dostalem DNSa... on chyba sie zwinal???

 

 

a co do marantza, jaki Piotrek? Kurcze panowie pomozcie... w tej przykrej sytuacji ze wzmakiem, nie mam zamiaru dac go do serwisu RTV gdzie nie rozumieja tego ze oprocz dzialania to ma tez grac...

 

Piotr_1, dwa posty wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownicy+
  • Użytkownicy+

Po ponad dwóch tygodniach od wystawy dzisiaj wypakowałem torby i odpaliłem ponownie swój sprzęt. Sorry, ale miałem mały przesyt po tamtych trzech dniach.

 

Działa, dobrze działa. Na pierwszy ogień pójdzie zrobienie nowego pre.

 

Jakaś myśl już jest, co to ma być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Bileciki już mam, więc jeśli dożyję to się stawię ;-)

 

Witoldzie, organizatorzy tego koncertu popłynęli na maksa. Nikt z zapowiadanych artystów jutro nie zagra, zamiast tego zagrają zupełnie inni muzycy !!! Zakupione bilety na konkretne zespoły, okazało się to całkowitą ściemą. Organizatorzy mogli napisać Keith Jarret, Miles Davis (reinkarnacja) itp, a później zmienić na lokalnych grajków.

SKANDAL !!!

Bilety oddane, nie będę w tym cyrku uczestniczył. Tak czekałem na ten koncert ... :(

 

Mimo wszystko życzę udanej zabawy.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Robercie! rozglądałem się rozglądałem i już teraz wiem czemu Cię nie zlokalizowałem...

Faktycznie z wykonawcami to pojechali na maksa (nie wiem czy było za drogo, czy co) ale koncert i tak był b. udany. Trio F. Wojciechowskiego Z Cz. Konradem i świetnym kontrabasistą P. Pańtą, Jazz Band Ball Orchestra i niejaka Vivian Buczek przez prawie trzy godziny fajnie grali (część przeróbki Chopina - Wojciechowski później standardy)

Wielkim atutem był W. Karolak, który przywiózł swojego Hammonda i pokazał jak się na nim gra.

Pewne zastrzeżenia można mieć do nagłośnienia, ale mniejsza z tym. Dębski był. fajnie prowadził i grał na szczęście tylko przez chwilę (jego elektr. skrzypce brzmiały okropnie) pozdr!

 

Witam Cię Robercie! rozglądałem się rozglądałem i już teraz wiem czemu Cię nie zlokalizowałem...

Faktycznie z wykonawcami to pojechali na maksa (nie wiem czy było za drogo, czy co) ale koncert i tak był b. udany. Trio F. Wojciechowskiego Z Cz. Konradem i świetnym kontrabasistą P. Pańtą, Jazz Band Ball Orchestra i niejaka Vivian Buczek przez prawie trzy godziny fajnie grali (część przeróbki Chopina - Wojciechowski później standardy)

Wielkim atutem był W. Karolak, który przywiózł swojego Hammonda i pokazał jak się na nim gra.

Pewne zastrzeżenia można mieć do nagłośnienia, ale mniejsza z tym. Dębski był. fajnie prowadził i grał na szczęście tylko przez chwilę (jego elektr. skrzypce brzmiały okropnie) pozdr!

 

Witam Cię Robercie! rozglądałem się rozglądałem i już teraz wiem czemu Cię nie zlokalizowałem...

Faktycznie z wykonawcami to pojechali na maksa (nie wiem czy było za drogo, czy co) ale koncert i tak był b. udany. Trio F. Wojciechowskiego Z Cz. Konradem i świetnym kontrabasistą P. Pańtą, Jazz Band Ball Orchestra i niejaka Vivian Buczek przez prawie trzy godziny fajnie grali (część przeróbki Chopina - Wojciechowski później standardy)

Wielkim atutem był W. Karolak, który przywiózł swojego Hammonda i pokazał jak się na nim gra.

Pewne zastrzeżenia można mieć do nagłośnienia, ale mniejsza z tym. Dębski był. fajnie prowadził i grał na szczęście tylko przez chwilę (jego elektr. skrzypce brzmiały okropnie) pozdr!

 

Witam Cię Robercie! rozglądałem się rozglądałem i już teraz wiem czemu Cię nie zlokalizowałem...

Faktycznie z wykonawcami to pojechali na maksa (nie wiem czy było za drogo, czy co) ale koncert i tak był b. udany. Trio F. Wojciechowskiego Z Cz. Konradem i świetnym kontrabasistą P. Pańtą, Jazz Band Ball Orchestra i niejaka Vivian Buczek przez prawie trzy godziny fajnie grali (część przeróbki Chopina - Wojciechowski później standardy)

Wielkim atutem był W. Karolak, który przywiózł swojego Hammonda i pokazał jak się na nim gra.

Pewne zastrzeżenia można mieć do nagłośnienia, ale mniejsza z tym. Dębski był. fajnie prowadził i grał na szczęście tylko przez chwilę (jego elektr. skrzypce brzmiały okropnie) pozdr!

 

miało być tylko raz, ale coś się popieprzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownicy+

Dzieki Robert za zyczenia.

Z mojej strony rowniez, Wszystkim kujawskim sluchajacym zycze spokojnych, zdrowych i muzycznych Swiat, a w Nowym Roku wystarczajacej ilosci funduszy na wszystkie warte posluchania plyty.

Smacznego karpia.

 

L"M"K

 

Dzięki. Mam jeszcze jedno życzenie dla nas z Kujaw, żeby w przyszłym roku udało nam się w końcu spotkać... Ale to już życzenie noworoczne :)

 

Ps. Kilka razy się zbierałem żeby zorganizować spotkanie, ale jakoś nie wyszło. Nieoczekiwane organizowanie pokoju na AS, gonienie z wykończeniem kolumn na wystawę itd. Teraz nie będzie wymówek, musimy się spotkać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, gratuluje!!!

Twoje Space One sa na pierwszej stronie relacji z AS zmieszczonej w styczniowym Audio. Ale i bez tego wygladaja bosko. Szkoda, ze nie moglem ich posluchac na AS. A ze spotkaniem caly czas licze, ze cos wypali:-) Oby tylko nie w styczniu, bo bede mial daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Robert, gratuluje!!!

Twoje Space One sa na pierwszej stronie relacji z AS zmieszczonej w styczniowym Audio. Ale i bez tego wygladaja bosko. Szkoda, ze nie moglem ich posluchac na AS. A ze spotkaniem caly czas licze, ze cos wypali:-) Oby tylko nie w styczniu, bo bede mial daleko...

 

Uchyl rąbka tajemnicy, jeśli dali zdjęcie to pewnie coś napisali o naszym pokoju. Oczywiście kolumny Space One są mojego autorstwa, ale na wystawie grał system (a nawet dwa). Drugi zestaw był oparty na kolumnach kolegi Lulu, który także jest recenzentem HiFi magazynu.

 

Co do spotkania, to możemy się spokojnie umówić w każdej chwili. Mówiąc o spotkaniu w ramach klubu, mam na myśli wieeeelu forumowiczów + kolegów z Ina. (którzy nie piszą na forum), a więc sporą imprezę. Takową trzeba odpowiednio zorganizować, mieć wolny weekend, a przed tym kilka dni na przygotowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, Twoje Space One sa na pierwszej stronie relacji, a na 4 jest zdjecie calego systemu, ale bez szczegolowego opisu. W samym tekscie tez nie ma nic specjalnie o pokoju audiostereo.pl, ale na razie nie mialem czasu na przeczytanie audio dokladnie, wiec sorry.

Na spotkanie pisze sie w lutym, bo bede wtedy w domu. A czy to bedzie spotkanie forumowe, czy tez inne, to juz mniejszy problem. Chetnie posluchalbym twoich Space One w "naturalnym" srodowisku:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Witam Was Wszystkiech !

 

Jacek z Grudziądza

 

 

Witam w klubie.

Widzę, że masz system podobny do octaviarum. To samo CD i wzmacniacz, jedyna różnica to kolumny. U niego B&W 805, u Ciebie ProAc 15.

Edytowane przez palton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_1,

wyslalem Ci PW. Moze jestes w stanie pomoc... szczegoly we wiadomosci do ciebie... problem mam ze wzmakiem marantaz - kilka postow wyzej opisywalem co i jak...

'

jesli nie ty, to moze masz namiar na kogos kto moglby pomoc... pls...

 

Kolego! Odpisałem Tobie na PW tego samego dnia, którego do mnie napisałeś. Nic nie odpowiedziałeś. Nie widzę potrzeby powielania tematu w wątku kujawskiego Klubu. Jeżeli nawet nie chce Ci się sprawdzić PW, to nie zawracaj gitary.

-----------------

 

Robert (Palton). No to jak? Organizujesz coś? A przydałoby się :) Zima się skończy i sezon też... potem nie będzie ochoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Miałem poprzednio B&W 705 , 703, 804 niestety dla nich Proac okazał się najlepszy !!!

 

Mam B&W 705, porównywałem je z ProAc studio 100. Tutaj moja recenzja po porównaniu z ProAc-ami http://www.audiostereo.pl/B&W_DM705_kolumny_podstawkowe-11-4758-19.html Niestety B&W wypadły gorzej, a więc mam zbliżone wrażenia co Ty, chociaż tabletki wypadły gorzej (ale to inna cena). Podłogówek testowałem mało, mam niewielkie pomieszczenie, zresztą sądzę że monitory lepiej kreują przestrzeń, można dokupić do nich suba. Znam pewne monitory, dużo lepsze od jednych i drugich. Są to ... moje kulki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Proac to response D15 spora klasa wyżej od Studio.

D15-tki to monitory w ciekawie rozwiązanej obudowie.

Zapewne by się Tobie spodobały.

Posiadają zalety Monitorków przy nisko schodzącym basie dzięki większej obudowie - polecam odsłuch.

 

Poza tym z 2 ręki można dostać je w cenie B&W 805.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.