Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw do 3000zł laik szuka porady.


tomi915

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pokój do 20m/2 Tv 50cali plasma. Chcę, żeby głośniki stały po bokach tv na podłodze. Będą używane TYLKO do słuchania muzyki z tv-sat (cyfrowy tuner N-ki) i konsoli PS3 (dźwięk z gier i czasem filmów divix). Do rzeczy:

 

Chciałbym w kwocie max do 3000zł kupić 2 kolumny + wzmacniacz lub amplituner. Nie wiem co lepiej zagra czy używka wzmacniacz za np. 500-700zł i wtedy droższe kolumny, czy amplituner. 2000zł i para kolumn do 1000zł. Z używanego sprzętu TYLKO może być wzmacniacz. Nie chcę kina domowego, chcę tylko połączyć wszystko co wyżej wymieniłem, stereo.

Daleko mi nawet do namiastki audiofila, dla mnie mój zestaw koło kompa czyli Creative Xfi + głośniki Creative 2+1 grają "fajnie" i o niebo lepiej niż obecny zestaw kina domowego Lg za 1200zł :/

 

Nie upieram się przy niczym, nie znam się, proszę o rady i linki najlepiej z Allegro. Odsłuch nie wchodzi w grę, do salonu z dobrym audio mam 200km, zresztą nie usłyszałbym różnicy. Pomożecie? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy telewizor ma wyjście stereo chinch i czy można regulować głośność na tych wyjściach. ... i czy przy tym wszystkim można wyłączyć głośniki wewn. telewizora (a nadal sygnał podawany na wyjście chinch z regulacją głośności)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że pomożemy. Niech ten nowy 2010r. przyspoży nam wszystkim udanych decyzji. Otóż:

 

1. Z mojego doświadczenia wynika że bez podania RODZAJU MUZYKI doradzanie sprzętu jest bezprzedmiotowe a przynajmniej suboptymalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv ma te wyjścia, także HDMI. Raczej osobnej regulacji brak. Podałem źródła dźwięku, nie sądziłem, to co będzie "lecieć" na Vivie czy mtv ma aż takie znaczenie. Tak całkiem serio to 80% dźwięk będzie z PS3 (gry i sporadycznie film divix), 20% to kanały tunera N-ki ze wskazaniem na muzyczne, bez konkretnego rodzaju muzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi915, 1 Sty 2010, 16:32

 

Odsłuch nie

>wchodzi w grę, do salonu z dobrym audio mam 200km, zresztą nie usłyszałbym różnicy. Pomożecie? :)

 

Skoro nie usłyszysz różnicy, to co za różnica? ;) Kup coś, co będzie wyglądało i po sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla Ciebie, bo dla mnie 3000zł to spora kwota i jak kupiony sprzęt ma grać taka samo jak wspomniane kino domowe za 1200zł... zresztą chodziło mi, że nie usłyszę różnicy między zestawami w tej samej cenie ale różnych firm itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla Ciebie, ale ja nie wyczuwając różnicy, nie wydałbym na nic 3000zł mogąc wydać np. 500zł, a odbierałbym to tak samo. Tym bardziej, jeżeli 3000zł to spora kwota.

ps. jeżeli nie usłyszysz różnicy między zestawami różnych firm w tej samej cenie, tzn że słyszysz ceną i raczej ciężko mi coś doradzić, ale może znajdzie się ktoś bardziej "kreatywny", czego życzę w nowym 2010 ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białego Pianocrafta 410 czy 810 kup, ładnie wygląda i bardzo kompetentnie gra własnie lżejszą muzyczkę o jakiej nadmieniasz. Wprawdzie to monitorki ale i z podlogi zagrają jak nie chcesz podstawek. Numer (410, 810) nie gra roli ponieważ źródła i tak nie potrzebujesz (cd vs. dvd player). Wadą propozycji jest że to tylko najlepszy wybór do 2000zł a Ty masz budżet jednak 3000zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Do moich potrzeb, co z będzie lepsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi915, 1 Sty 2010, 17:02

>

>Do moich potrzeb, co z będzie lepsze?

Tego denona zupełnie nie potrzebujesz, skoro nie chcesz dźwięku wielokanałowego. A już na pewno nie nowy model. Kup zwykły wzmacniacz. Ale lepiej nie sony - sony pasuje do dresów :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć tomi915

Troszeczkę przemyślałem twoje wymagania odnośnie sprzętu. Przede wszystkim nieprawdą jest że jeśli pojedziesz i coś odsłuchasz to nie usłyszysz różnicy. Druga sprawa pieniądze jakie masz do wydania nie są wcale aż tak małe przynajmniej na początek. Linki które zamieściłeś z propozycjami to nie są dobre oferty Sony ma kilka lat natomiast Denon jest amplitunerem AV a napisałeś że szukasz stereo. Moja rada: przejrzyj allegro ale tylko sklepy i poszukaj raczej czegoś wśród wzmacniaczy stereo z przedziału ok 1000-1300PLN z nowej oferty Denona, Marantza lud Nada na pewno coś znajdziesz zostaje Ci około połowy założonego budżetu na głośniki.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

3000 PLN, to spora kwota. Szkoda, że nie podałeś wielkości pokoju. Ale w tej cenie kupił bym coś z niskobudżetowych wzmacniaczy (NAD C515BEE, C326BEE lub XINDAK A06), i do tego jakieś monitorki. W swojej klasie i odpowiedniej cenie dobre mogą być Monitor Audio BR2. Ja znam wyższe modele, ale wierzę, że BR 2 Cię zadowolą. I całościowo zmieścisz się w 3000PLN. Jak nie potrzebujesz kina, to nawet nie myśl o ampli, tylko koniecznie wzmacniacz stereo. Co do słyszenia różnic w brzmieniu, to wierz mi, że je usłyszysz. Ja też kiedyś myślałem, że to są niuanse dla wybranych, ale to po prostu łatwe do wychwycenia dla każdego różnice.

 

Pozdrawiam

 

PS.

Jakbyś miał więcej pytań w tym temacie, to PRIV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zwróciłem uwagę, że pokój ma 20m2. Nic się nie zmienia, tylko że wtedy poszukałbym któregoś z wymienionych wzmacniaczy z drugiej ręki (można nieco zaoszczędzić) a za różnice kupiłbym nieco większe kolumny. Na przykład Monitor Audio BR5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dla 2 ostatnich użytkowników, ich posty już coś wnoszą...do tej pory miałem wrażenie, że 90% tu ma sprzęt za 10000000000zł i są od 20-50 lat znawcami muzyki i audiofilami z luksusowymi salonami audio koło domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do użytku o jakim piszesz, zdecydowanie Magnat quantum 605. Marka ma reputację dresiarską, ale musisz zadecydować, czy przejmujesz się reputacją, czy chodzi Ci o jakość w cenie. Jeśli to drugie, to jest to oferta dla Ciebie. Zostaje 1000 na wzmacniacz. Jak masz 200 pln wolne to można to połączyć z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnie brzmienia CA640 (słuchałem, ale krótko), ale w tej cenie to bym się nie wahał. Zostaje Ci wtedy przyzwoita kasa na kolumny. Kable w miarę potrzeby dokupisz później (o ile stwierdzisz, że w to wierzysz i jest Ci to potrzebne).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym Ci po pierwsze dac'a Cambridge Audio Dacmagic. Możez do niego podpiąć i PS3 i n-kę przez koaksjala, wtedy dżwięk z tych kanałów muzycznych i filmów będzie o niebo lepszy (nowy około 1500). Do tego dodaj jakiegoś używanego Nada 315, CA 540V2 lub Marantz jakiś np 5001 lub 5003 (może znajdziesz coś za 800 PLN). do tego albo podstawki np Koda K2000B (1000 PLN nowe) tu masz recenzję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) lub podlogówki mission np m33 lub 34 (jest jakaś używka na ogłoszeniach)

wydasz 3300 a dźwięk bedzie o wiele lepszy. Możesz równiez podpiąć kartę dźwiękową z pc pod tego dac'a. też bedzie lepiej.

PZDR

Mariusz

PS. jeśli PS3 i n masz podłączone do tv przez HDMI 1.3 z dźwiękiem, a tv ma wyjście cyfrowe, możesz podłączyć przez optyka lub koaksjala z tv do DacMagica i masz jedno żródło. dźwięk nie straci jakości bo bedziesz miał cały czas przesył cyfrowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuj takie coś. Kolumny jbl e80

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Wzmacniacz sony(nie tylko dla dresów)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ten drugi nie koniecznie od tego sprzedawcy, na allegro pojawia się często w niższej cenie, a na forach zbiera raczej pochwalne recenzje.

Pewnie zostanę za tą konfigurację ukamienowany przez co niektórych pseudoaudiofili, co to sprzęty za kilka milionów niby mają, a i tak różnicy między radiem kuchennym ,a sprzętem za parę kilo zł.nie słyszą. A co mi tam. Przynajmniej parę zł zaoszczędzisz, a sprzęt na wieki będziesz miał. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do kolumn się źle wkleił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz podany przez poprzednika, to też może być niezła oferta. Kawał vintage'owego sprzętu, który często potrafi rozłożyć nówki (zależy od stanu, a czasami są spece, że potrafią taki sprzęt nieźle odświeżyć i dodać mu sporo dobrego, ale nie wiem jak jest z tym modelem). Ja jednak bym wziął chyba CA640m bo to jednak nówka z salonu. Mi osobiście, do muzyki, w ogóle nie podoba się brzmienie JBL'i (generalnie, różnych modeli), które w odsłuchach szybko skreśliłem. Chociaż do gier w PSX i filmów mogą pasować wyśmienicie, z racji dosyć efektownego brzmienia. Mi to akurat nie odpowiada bo 95% czasu słucham muzyki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi915, 1 Sty 2010, 16:49

 

>Nie wiem jak dla Ciebie, bo dla mnie 3000zł to spora kwota i jak kupiony sprzęt ma grać taka samo

>jak wspomniane kino domowe za 1200zł... zresztą chodziło mi, że nie usłyszę różnicy między

>zestawami w tej samej cenie ale różnych firm itp.

 

To ja juz ostatni raz napiszę. Skoro nie usłyszysz "różnicy między zestawami w tej samej cenie ale różnych firm itp." to co za różnica który kupisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie mądrze piszesz. Niema znaczenia co za sprzęt ma być skoro ma być za około 3000. Nasuwa się tylko pytanie czy kolega chce sprzęt nowy a gorszy, czy może z drugiej ręki , a niejednokrotnie lepiej grający.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam różnice usłyszysz (jak będze okazja) na pewno.Sam miałem taki dylemat jakiś czas temu i wybrałem nowe monitory phonara + używka nad 3240pe. cd H/K 7200 kabelki monstera.Sprzęt kupiony w ciemno a wspominam go najlepiej do tej pory.Co do mini wieży to jako 2-gi,3-ci system to czemu nie ale po zakupie jako system 1 może być tak że usłyszysz coś "pełno wymiarowego" w podobnej cenie i reakcja może się różnie skończyć ...Popieram kolege co do kupna DAC-a do tego kolumny jeśli nowe to monitorki kody,eposa,i kilka innych.Zostanie na używany wzmacniacz np.NAD myśle że będzie to najbezpieczniejszy zakup,ale to moje zdanie.Korzystając z okazji czy miał ktoś dłuższy 'kontakt'z advance acoustic map101 (1290zł.)bo po za testem w AUDIO nie za wiele o nim. pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla Ciebie fajnie brzmią głośniczki Creative to lepiej zainwestuj w amplituner bo różnicy nie usłyszysz w stereo porównując wzmacniacz

jeśli ma być do ps3 to lepiej bierz amplituner z najnowszymi dekoderami dtshd itd bo ps3 je ma.

sam słuchałem gier filmów z ps3 przez spdif do amplitunera i najbardziej mi odpowiadał dźwięk 5.1 bo i lepsze basy i lepsze wrażenia w grach, czuje się tak jakby się tam było a w stereo to już nie to samo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, bardzo dziękuję za wszystkie propo, teraz dopiero mam młyn w głowie :) Już chciałem kupić wzmacniacz, a tu nagle opinia konkretna i umotywowana, żeby ampli. Co do kolumn - TYLKO podłogowe mnie interesują, powód? są 2, oba dla Was śmieszne - 1. Nie wierzę, że takie maluchy zagrają lepiej od podłogowych z 3-4 głośnikami, 2 . Wyglądają koszmarnie. Niestety dla siebie sprzęt musi tez wyglądać, nie postawię w salonie koło 50tv HD na ścianie, eleganckich mebli itp obdrapanego wzmaka czy małych pudełek z wiszącymi kablami. Głupie? dla mnie nie. Jeśli wzmacniacz używany to niech wygląda przyzwoicie, kolumny TYLKO nowe. Jak pisałem interesuje mnie tylko dźwięk z PS3 i czasem z tunera N-ki, żadne audio cd itp.

 

To mój ideał co do wyglądu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tych Yamah ten ampli, jakoś upchnę w 3000zł ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te jamaszki omijaj wszystkie szerokim lukiem.To bedzie duzo lepsze.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TE Jble są dużo gorsze od Tych Yamah - jeżeli słuchasz muzyki to nie bierz pod uwagę takiego syfu jak Jble z serii E i ES.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 16

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.