Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy tuner radiowy - dylemat


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

System jak w "o mnie". Wzmak i zrodlo nie do ruszenia. Kolumny na pewno tak i to juz niedlugo. Zastanawiam sie nad nowym tunerem. Sony ST-S 700 ES nigdy zly nie byl ale chcialbym cos bardziej przejrzystego z wykopem a z drugiej strony niedrogiego. Nie chce wydawac wiecej niz np 200-250zl. Przegladnalem Allegro i wybralem nastepujace klocki:

1. Denon TU 800

2. Kenwood KX 5020 L

3. Onkyo Integra T 4017 (nie mam zaufania do Onkyo po wpadce z T 4511)

I tutaj pytanie do znawcow tunerow: ktory z nich (ewentualnie jakis inny wskazany przez Was - moze byc cos mniej znanego) zagra tak jak bym sobie tego zyczyl? Po wielu latach pracy w radiu nie chce mi sie wydawac kroci na zakup tunera stad kwota ograniczona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i wiemy :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Nie bardzo wiem jak zacząć ale wydaje mi się że na tym linku:http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=60231#k dziwne aluzje kieruje do Ciebie i do mnie. Ale dzięki temu dowiedziałem się że byłeś posiadaczem lub masz LUXMANA L-530 Ja taki posiadam model. Stąd pytanie do Ciebie czy mógłbyś mi podać kogoś kto mógłby mi pomóc w zmianie okablowania (te z miedzi ma już 25lat) Przerobienia przyłączy. Pozdrawiam

Piszyk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna sztuka lan i modem np w iplusie...masz jednego kompa i dwa ip..co ciekawsze za każdym razem inne ip...disco uwielbiam cie i mcgyvera oczywiscie. kocham was jak tunery za 250 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem na Allegro się trafia Dual ct441rc - ja wyhaczyłem za 150, ale widziałem też za 100 zł (na Ebayu widziałem też za 150, ale euro). Zastąpił u mnie m.in. Pioneera F676 - pionek mógł konkurować na pierwszy odsłuch w zasadzie tylko przestrzenią, reszta różnic naprawdę spora, na korzyść Duala. A sam Dual? Jak dobra stacja (trójka, classic) to z CD może stanąć w szranki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czechy24.com.pl - Czechy na okrągło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Denon wydawał mi się może nie tyle przejrzysty co jasniejszy z bardziej szczegółową górą więc efekt odbioru może być właśnie "przejrzysty" a nie zmulony czy też jak niektótzy wolą "dostojny" - co do basu to trudno określić bo moim zdaniem to bardziej cecha wzmaka niż wpływ tunera. Dynamika także mi się podobała - bardziej "była" niż "nie" czyli nie było super eksplozji eksplozji ale tam gdzie trzeba mozna było spokojnie potupać nogą w rytm muzyki. Denon - rytmiczny i klarowny no i muszę dodać, że rewelacyjnie czuły i selektywny! Odbierał nawet stacje gdzie inne (nowsze) tunery się nie zatrzymywały na "auto szukaniu" a ustawianie ręczne niewiele dawało (spora odległość od nadajnika i relatywnie słaby sygnał). Co do średnicy Onkyo Integra T 4017 - musisz sam posłuchać - najlepiej we własnym systemie. Mi czegoś tam brakowało ale grało to z jakimś "dziwnym" systemem kolegi (detaliczny amp i strasznie szczegółowe głośniki), który sam dawał bardzo "suchy" i wyjałowiony w średnicy dźwięk z mnóstwem szczegółów na górze - osobiście mie nie podeszła ale kto wie jak by zagrała z innymi, "soczystymi" w średnicy klockami? Niby napisałem juz opinię ale może być kompletnie subiektywna i zależna od systemu. Generalnie wydawała się bardzo poprawna patrząc na charakter pozostałych elementów systemu kolegi i to jak brzmiały np. znane mi nagrania na jego systemie. Tego Kenwooda nigdy nie słyszałem ani nie widziałem więc się nie wypowiem. Wiesz - każdy ma swój gust - poza tym określając go możemy się nie zrozumieć :)

 

Pozdrawiam

Calv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T35

już napisano o nim, nie chcę lać wody.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco

No cóż, słucham sobie takiego, starszego brata T55. Nie mam zastrzeżeń. Dwójka i trójka grają jak wysokiej klasy cd.

Jedną obowiązkową korektę zrobiłem. Odłączyłem z toru sygnału wyjściowego potencjometr volume, który jest tam po nic, a sporo bruździ bo jest słabej jakości. T55 ma kopa i głęboko schodzący bas, jest przestrzeń, bardzo ładna średnica i kulturalne cykanie. Dobra czułość. Antena półfalowa 25 km od miasta na razie wystarcza, ale docelowo będzie kierunkowa. Yamaha T85 gra podobnie, jeżeli masz szansę znaleźć ją to warto. Sam teraz kupiłbym T85 ze względu na precyzję dostrajania 0.1 MHz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

artPaw, calv i Waldi76 dziekuje za wpisy:)

 

Gdyby ten KT 5020 nie byl w wersi L czyli okrojonej to od razu bym go lyknal:) Szkoda ze nie ma Yamahy TX 900 lub Denona TU 660 bo te znam:) T 85 jest dla mnie za droga. Jak mowilem po tylu latach w radiu nie chce mi sie wydawac kasy na tuner. Gdyby Sanyo bylo czarne lyknalbym je od razu. Tak wiem - marudze:) Jakies inne propozycje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam i ja swoje 3 grosze. Poniważ dłubię w sprzęcie powiem tyle że kupując bardzo wiekowy tuner trzeba liczyć się z koniecznością przynajmniej ponownego zestrojenia go, że o wymianie paru elementów nie wspomnę. Dotyczy to około 70% nastoletnich sprzętów i tu niema reguły. Często rozjazd szybciej następuje w tych z wyższej półki.

Biorąc pod uwagę zakres cenowy i wiek sprzętu proponuję zakup Yamahy TX-492 a jak się uda to TX-592. Bardzo dobre są wyższe Denony, ale są drogie. Zdecydowanie przestrzegam przed ONKYO.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SABA TS-2000 lub SABA MD-292 lub coś innego z tej firmy (są to najczęściej konstrukcje Sanyo dla SABA). W PL do kupienia częto za śmieszne pieniądze. Mój SABA TS-2000 gra i odbiera rewelacyjnie - nawet Rotel RT-1080 (a kosztował prawie 3 tys zł) często z nim przegrywa.

 

np:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Ten Denon wydawał mi się może nie tyle przejrzysty co jasniejszy z bardziej szczegółową górą więc efekt odbioru może być właśnie "przejrzysty" a nie zmulony czy też jak niektótzy wolą "dostojny" - co do basu to trudno określić bo moim zdaniem to bardziej cecha wzmaka niż wpływ tunera.”

 

Spora część TU-800 pochodzi z prywatnego importu z usa i mają amerykańską deemfazę. Objawia się to właśnie przesunięciem równowagi brzmieniowej w górę. Coś jak nagranie z dolby i odtwarzanie bez. Przy zakupie trzeba sprawdzić

 

 

„No cóż, słucham sobie takiego, starszego brata T55. Nie mam zastrzeżeń. Dwójka i trójka grają jak wysokiej klasy cd. T55 ma kopa i głęboko schodzący bas, jest przestrzeń, bardzo ładna średnica i kulturalne cykanie. Dobra czułość. Antena półfalowa 25 km od miasta na razie wystarcza, ale docelowo będzie kierunkowa. Yamaha T85 gra podobnie, jeżeli masz szansę znaleźć ją to warto. Sam teraz kupiłbym T85 ze względu na precyzję dostrajania 0.1 MHz „

 

T-35 i T-55 to różne od siebie brzmieniowo tunery. Postawiłbym na T-35, bo to dojrzały analog, a nie raczkująca cyfrówka.. Są to przyzwoite tunery, ale bez przesady. Miła barwa, ale słaba analiza.

Porównywanie z cd uważam za nieporozumienie, chyba, że ten też ma wzmacniacz wyjściowy na JRC4558., czyli rozpatrujemy ograniczenia systemu

Yamaha T-85 to dla mnie inna półka. Po dobrej modyfikacji, uważam, mogący konkurować prawie ze wszystkim. No i mający to „coś” rasowego w brzmieniu, czego wielu nawet najsłynniejszym tunerom brakuje

 

 

„ Poniważ dłubię w sprzęcie powiem tyle że kupując bardzo wiekowy tuner trzeba liczyć się z koniecznością przynajmniej ponownego zestrojenia go, że o wymianie paru elementów nie wspomnę. Dotyczy to około 70% nastoletnich sprzętów i tu niema reguły. Często rozjazd szybciej następuje w tych z wyższej półki.”

 

„Myśle, że ten problem dotyczy głównie tunerów o podejrzanej przeszłości, których szperacze przywożą do nas masowo z wystawek. Najtańsza naprawa i do ludzi . Sporo moich zakupów na allegro to takie pomyłki.

Dobrej klasy tuner z „normalnych” rąk nie stwarza zwykle problemów, choć zwykle jest sporo droższy od tych allegrowych okazji.

Ja bym powiedział, że z 90%j jest ok przez długie lata, zwłaszcza wysokich modeli, które były wykonywane z dużą starannością. Niskich modeli firmy nie budowały na lata, choć i one, jeżeli nie miały uszkodzeń, sprawują się często dobrze.

Jeżeli coś kosztuje 100zł zamiast 100eu, a nie jest to okazja wynikająca z niewiedzy sprzedającego, to często ma to swoją przyczynę.

 

 

 

 

SABA TS-2000 lub SABA MD-292 lub coś innego z tej firmy (są to najczęściej konstrukcje Sanyo dla SABA). W PL do kupienia częto za śmieszne pieniądze. Mój SABA TS-2000 gra i odbiera rewelacyjnie - nawet Rotel RT-1080 (a kosztował prawie 3 tys zł) często z nim przegrywa.

 

Saba MD-292 to zaskakująco dobry brzmieniowo tuner. W swojej cenie best buy, ale trzeba uważać, bo jest sporo egzemplarzy o „rozjechanych” parametrach

 

 

 

Dual CT-441 (i 440) to bardzo rzadki na rynku wtórnym tuner. Następna taka kazja cenowa nieprędko się powtórzy. W dobrym stanie to 100-150eu zwykle. Ale wybitny zawodnik

 

Kenwood 5020 to jeden z kilkunastu „wypadków przy pracy” Jima od shootout'ów (jak T-35?). Może ten tunerek spowodować spory zawód

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SABA TS-2000 lub SABA MD-292 lub coś innego z tej firmy (są to najczęściej konstrukcje Sanyo dla SABA)"

 

W tym okresie w lepszych modelach saby była to jeszcze zwykle dobra niemiecka robota, na porządnych europejskich podzespołach widywanych w niemieckim highendzie. Dopiero później Saba zaczęła kleić logo na tanich skośnookich.

W projektowaniu części tunerów Saby maczał palce Klein Hummel, z którym saba współpracowała przez parę lat (np słynny 2002). Podobno właśnie MD292 to ostatni tuner przy projektowaniu którego pomagali ludzie z KH

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS-2000 to rzeczywiście było sanyo 611 (wzmak od niego też)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SABA współpracował z Klein+Hummel nieco wcześniej niż z Sanyo (lata 60-te).

 

Pewnie Kolega myślał o tunerku SABA Telewatt FM200A?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerku wklikała mi sie jedna 2 za dużo. 2002 to tuner KH

KH rzeczywiście pracował wspólnie z SABA pod marką Telewatt w joint venture wcześniej. Owocem jest właśnie kilka wspólnie sygnowanych produktów nazwą Telewatt.

 

Natomiast sama saba w latach siedemdziesiątych powoli przechodziła z pozycji szanowanego niemieckiego producenta wyrobów gatunkowych na pozycje dostarczyciela konfekcji do domów towarowych, co najbardziej stało się widoczne w latach osiemdziesiątych. Dziadziała powoli i pod koniec lat osiemdziesiątych była już włąściwie tylko tanią masówką.

Prawie do końca lat siedemdziesiątych wyższe modele były produkcji niemieckiej, a te mniej prestiżowe były kupowane u innych producentów.Najpierw japońskich, a po 80r. koreańskich

 

Jakieś formy współpracy konstruktorskiej z KH twały podobno przez całe lata siedemdziesiąte. I w kilku modelach (np. 213, 292)udział projektowy ich był duży.Mimo braku oficjalnych informacji mówi się o tym dość często w środowisku niemieckich fanatyków tunerów.W każdym razie taki MD292, jest zaskakującym produktem takiej, już powoli wtedy drugoligowej Saby

 

Jest to przecież dość częste działanie. Np Accuphase i Kenwood. Ładnych kilka sztuk topowych modeli cedeków i wzmacniaczy Kenwooda zostało opracowanych przez (przy współpracy)dawnego partnera handlowego. Ostatnim z accu modelem był chyba CDP-X9010 z początku lat dziewięćdziesiątych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MD292 inside

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71@

Chciałbym Ci coś podpowiedzieć, zasugerować. Ale nie potrafię. Barierą jest z jednej strony dysponowana suma, a z drugiej moja wiara (jako bardzo nieliczna na forum) w to, że tunery się ztarzeją bez względu na producenta i okres budowy.

Dlatego powołując się na poprzednią wypowiedz stefanB@, że stary tuner wypada przynajmniej ponownie dostroić. A dobrze zrobiona ta operacja kosztuje minimum tyle co dysponowana suma. Więc dalszy wywód jest zbędny.

Od siebie mogę zasugerować zakup gdzeiś na wyprzedażach światowych takiego nowego tunera jaki ja posiadam. Czasami są okazje. Sądzę, że byłbyś zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefanB, 4 Sty 2010, 17:10

>MD292 inside

 

Rzeczywiście nieźle wygląda w środku. Znam wiele opinii kolegów, którzy jednoznacznie uznają ten tuner za doskonałą konstrukcję. Czy "maczali" w niej palce osobiście konstruktorzy Klein+Hummel to już inna sprawa. SABA w latach 70-tych to był prawdziwy gigant w produkcji sprzętu hi-fi i prawdopodobnie wielu inżynynierów sporo się nauczyło patrząc na konstrukcje Duala, Grundiga, Philipsa czy właśnie Klein+Hummel, z którymi to bądź blisko kooperowali lub byli ich częścią.

 

Interesuje mnie też kwestia SABA TS-2000 vs. Sanyo FMT-616. Czy to są dokładne klony, czy też inżynierowie SABA dokładali "coś" od siebie w wersji niemieckiej?

 

Poniżej "flaki" SABA TS-2000 i front Sanyo FMT-616:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17176-100006124 1262636502_thumb.jpg

post-17176-100006125 1262636502_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71@ Gdyby na chwię zapomnieć o deklarowanej przez Ciebie sumie to bym zasugerował model T3. Tu masz recenzję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a tutaj zdjęcie z mojego biurka

post-17491-100006116 1262639778_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zdjęcie dupki bo dla znawców to jest ważne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tani tuner SONY i gra świetnie, ostatnio zauważyłem to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kusi mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 16

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.