Jump to content
IGNORED

Problem Denon POA T10

nissio100

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.Pisze do was o porade kupilem z pol roku temu dwie koncowki denona POA T10 Wiem ze to calkiem niezly sprzet.Problem jest w tym ze kupilem je taniutko jak uszkodzone!!!No i tu problem!W jednej gra jeden kanal nie wiem dlaczego a w dugiej pada bezpiecznik ten w srodku po podlaczeniu do sieci!Wlasciciel mowil ze koncowki pracowaly gdy wylaczono prad po wlaczeniu pradu zamilkly!Jest ktos kto moze cos mi napisac co sie wydazylo???Nie ufam angielskim serwisom bylem w jednym w Milton Keynes i sprawdzili obie koncowki diagnoza ta sama 350£ za jedna tylko dlaczego ta sama cena naprawy kazdego z klockow???Skoro w jednej jeden kanal dziala!!!Prosze pomocy nie moge patrzec i spac ze swiadomoscia ze takie urzadzonka stoja i milcza teraz mam Marantza PE6010OSE Z DCD 1560 DENONA I DVD 1920 TEZ DENONA ALE korci mnie uruchomic moje koncowki do nich mam Pra 1200. pozdrawiam Piotrek i za pomoc z gory dziekuje

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.