Jump to content
IGNORED

Płyta na którą czekam w 2010 roku

darek81-85

Recommended Posts

Guest papageno

(Konto usunięte)

Ewa Demarczyk - Complete Edition. XRCD24, SHM lub Rudy Van Gelder.

Marek Grechuta - Complete Edition, jw.

Edith Piaf - Complete Edition, jw.

Landowska - Complete Edition, jw.

Maria Callas - Complete Edition, jw.

Tureck - Comlpete Edition, jw.

Hoffman - Comlete Edition, jw.

............................

itd, itp.

Marzy mi się jakaś nowa płyta Le Poeme Harmonique. Taka na miarę ich koncertu na Misteria Paschalia.

Wiem, ze już kiedyś na forum ten link wklejałam, ale bardzo, bardzo lubię ten fragment, no i od przybytku głowa nie zawsze boli ;).

Ł.A. Woman

Guest glubisz

(Konto usunięte)

Długo oczekiwana "Detox" Dr. Dre. Jeśli chodzi o jazzową muzyke której słucham w 95% to nie mam nic upatrzonego.

Ja mam nadzieję na dalszy rozwój polskich labeli i ciekawe wydawnictwa polskiej sceny jazzu i free. Najbardziej czekam na zapowiadany już dość dawno dwupłytowy album Mikołaja Trzaski z Trio X dla Not Two , kolejny ciekawy projekt Rafała Gorzyckiego oraz co Wojciech wyżej wspomniał wznowienie Passion Z. Seiferta. Z zagranicy życzę sobie wzowienia kolejnych pereł Hatology ( najbardziej Braxtona i Lacy ) kolejnych świetnych płyt mojego ulubionego muzyka Wadady Leo Smitha.

King Crimson, 40th Anniversary Edition, pozostałe ich płyty poza In The Court Of The Crimson King, Red i Lizard, które już mam ;)

Całego remasterowanego Zappę.

Nowy remaster (na wzór King Crimson) całego dorobku Zeppelinów.

Stałem się fanem nowych technik remasteringu po ostatnich wydaniach Beatlesów i Crimsonów właśnie...

Czekam na kolejne plyty ze zwierzatkami na okladkach z wydawnictwa Treader.

Marza mi sie tez wznowienia wielu nieziemskich plyt o ktorych istnieniu dowiaduje sie za poznoa wtedy zostaje juz tylko rynek wtorny.

Scierwojadom-sprzedawcom zadajacym horrendalne sumy za plyty, ktorych naklad sie wyczerpal mowie w tym roku "nie".

Guest papageno

(Konto usunięte)

4photo

Zgiń, przepadnij, maro nieczysta.

Wspominałeś onego czasu o wydanych przez Zofię Komedową nagraniach Krzysztofa. Czy wiesz juz coś o ich jakości?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.