Skocz do zawartości
IGNORED

Wygodne słuchawki za 100zł


Cramloth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam słuchawek, w których głównym priorytetem będzie wygoda.

 

Słuchawki będą służyć głownie do gier. Szukałem i natrafiłem na:

KOSS UR40 - nie znalazłem żadnej negatywnej opinii dot. wygody, ale jest to konstrukcja otwarta :/

Zależy mi aby dobrze tłumiły dźwięk.

 

Znacie może jakieś wygodne zamknięte słuchawki w okolicach 100zł ?

 

 

Pozdrawiam

Cramloth

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koss ur 40 - zdecydowanie wygodne, mogę siedzieć w nich cały dzień, jak dla mnie są to świetnie grające słuchawki za małą cenę. Bardzo łatwe do napędzenia, zagrają praktycznie ze wszystkiego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są ciekawe. Czytałem, że mają sporo bassu (jak nie za dużo).

Co powiecie o HD201 ? Czy są wygodne przy dłuższym używaniu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Koss UR29 i bardziej mi się podobały niż Senn HD202. Ponoć HD201 są trochę lepsze od 202, ale na własne uszy tego nie sprawdzałem. Za taką cenę hipermegapowerekstra słuchawek nie kupisz. Może Koss PortaPro? Nie słuchałem, chyba są otwarte, ale ponoć jak najbardziej się nadają i ludzie w nich po mieście pomykają.

 

Możesz też pójść w dokanałowe - tu masz porządne wygłuszenie. Tanie Creativy ep630 nie są takie złe. Lepsze od nich, ale też sporo droższe (130zł chyba) są senny cx300 mk 2. Dość basowe, ale spoko brzmią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senn HD 202 są bardzo wygodne, jak na moje stosunkowo młodociane małe uszy. Skóropodobna słuchawka jest wg mnie świetnego wykonania. Porta Pro to raczej plastik, no i o wygłuszeniu tu nie ma co gadać. Chociaż dźwięk ponoć świetny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Kossy ur-40 w tej cenie sa chyba jednym z najlepszych wyborow, ale jesli chodzi o sluchanie muzyki. Dzwiek jest zaskakujaco przyjemny. Bas mily, potrafiacy nisko zejsc, ale raczej do niezbyt glosnego sluchania.

No i dozywotnia gwarancja ;)

Do muzyki osobiscie polecam, w tej cenie ciezko znalezc lepsze.

 

Ale do gier, a pewnie czesto i fpp typy CS to sie nie nadaje. Lepiej celowac w firmy specjalizujace sie w sluchawkach dla graczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niezbyt głośnego słuchania? One potrafią zagrać naprawdę bardzo głośno i czysto bez z niekształceń np. napędzone z cowona d2...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodze jak najbardziej, bardziej mi chodzilo o fakt, ze gdy ich uzywalem latwo bylo je wzbudzic.

Pamietam, ze to byly moje pierwsze przyzwoite sluchawki. Wczesniej jakies merketowe philipsy mialem. Roznica w dzwieku jaka wtedy uslyszalem byla chyba najbardziej namacalna ze wszystkich moich zmian sprzetu.

Do tej pory je mam, kabelek choc niteczka przetrwal bez uszczerbku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak myślicie, które będą najwygodniejsze ?

Zależy mi, żeby słuchawki zakrywały całe uszy i nie uciskały mocno.

Głośno nie będę słuchał, ale dosyć długo.

 

Jak myślicie, które będą najwygodniejsze?

HD201, UR20, UR29, K512

czy może jakieś inne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej kategorii cenowej bardzo miło pod względem brzmienia i wygody zaskoczyły mnie Technicsy RP-F290, obecnie sprzedawane jako Panasonic RP-F290 - zamknięte, dobrze izolują i mają bardzo długi 4-metrowy przewód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cramloth, 6 Sty 2010, 21:27

>Słuchawki są ciekawe. Czytałem, że mają sporo bassu (jak nie za dużo).

>Co powiecie o HD201 ? Czy są wygodne przy dłuższym używaniu ?

Moim zdaniem, basu mają przyzwoitą ilość, na pewno nie za dużo. Tanie sennheisery, które słuchałem, miały tego basu dużo więcej, istotnie za dużo.

 

Potwierdzam słowa napisane wcześniej - kossy ur40 są wygodne i grają przyjemnie. Z wygłuszeniem rzeczywiście nie jest za dobrze, ale nigdy mi to nie przeszkadzało w słuchaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cramloth, 7 Sty 2010, 16:26

>A czy w tych Kossach przy normalnej głośności z około 2m wyraźnie i głośno słychać ?

 

Nie do końca rozumiem pytanie. Chodzi o to, czy dobrze słychać dźwięk ze słuchawek, jak są oddalone o 2m? Czy odwrotnie - mając założone słuchawki, czy słychać coś co dzieje się 2 metry dalej?

 

Jeśli chodzi o to pierwsze (jak bym podejrzewał), to trzeba pamiętać, że otwartość/zamkniętość dotyczy tego w przybliżeniu, czy dźwięk jest emitowany w jednym kierunku, czy w każdą stronę. Zanikanie głośności z odległością jest jednak opisane taką samą relacją w każdym przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi mi o głośność dźwięku 2m od słuchawek. Szkoda, że tak słabo tłumią.

Muszę się zdecydować na jakieś zamknięte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jesli to ma byc do gieri beda to fpp, to dobrze byloby zadac pytanie na jakims forum gejmingowym.

Z kossow bedziesz zadowolonyze sluchania muzyki, z grania tez, aczkolwiek do gier mozna cos lepszego upolowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cramloth, 7 Sty 2010, 20:15

>Tak, chodzi mi o głośność dźwięku 2m od słuchawek. Szkoda, że tak słabo tłumią.

>Muszę się zdecydować na jakieś zamknięte.

Sprawdź na jakichkolwiek słuchawkach nie zakładając ich na uszy - zobaczysz jak dźwięk sam się tłumi (przy zamkniętych tylko musisz skierować głośnik w swoją stronę).

 

W każdym razie, jak mam je w odległości pół metra, to żeby wyraźnie słyszeć, co grają, to muszę zrobić tak głośno, że już ich nie nałożę. Przy ustawieniu normalnej głośności ledwo słychać, że trochę brzęczą. Z 2m nawet tego nie słychać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie czy będą 5.1 czy stereo.

Ważne aby były duże, wygodne (nie uciskały) i zamknięte :)

 

Chyba zdecyduję się na HD201 lub UR20.

HD201 - ich waga (168g) nie jest duża

UR20 - wyglądają wygodniej, ale waga (320g)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to tylko 320 gram. W pracy noszę 8 godzin dziennie kask, który waży więcej i jakoś nie mam żadnych problemów:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beyerdynamic DT 231 - zamkniete , bardzo dobre sluchawki w swej cenie, znacznie lepsze wedlug mnie od podobnych sennheiserow czy firm japonskich

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.