Skocz do zawartości
IGNORED

Jamo E680 czy JamoC405/407


Waldek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany kolumn w celu skorzystania z możliwości bi-ampingu. Posiadam amplituner DENON AVR-1907. Pomieszczenie, w który znajduje się sprzęt ma około 25m kw. Kolumny Jamo E680, które posiadam nie mają podwójnych terminali niestety. Chodzi mi o to czy taka zamiana w dużym stopniu poprawi jakość dźwięku stereo, czy nie zawracać sobie głowy. W grę raczej nie wchodzą kolumny innej marki niż Jamo (jestem z tych, co to lubią mieć komplet z tej samej firmy - reszta kolumn kina domowego też jest Jamo). No i nie chciałbym zbyt dożo dokładać. Zastanawiają mnie kolumny Jamo C405 lub Jamo C407. Te drugie są mocniejsze, co w perspektywie zmiany amplitunera na model 2307 (2308) lub 2807 (2808) wydaje się posunięciem trafionym.

Czekam na sugestie forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo więcej niż wymiana kolumn da kupienie na alledrogo używanego, starego wzmacniacza za około 400-600 zł.

 

Napisz czego słuchasz to się dobierze, ale ogólnie:

Rotel - doda pazura, ostrości, drapieżności, dobry, jeżeli narzekasz na powolność kolumn

harman/kardon - jeszcze pogłębi i przedłuży bas, ale Jamo ogólnie są basowe, więc może nie być dobry

NAD - bardzo dobre wzmacniacze, uniwersalne, świetne do spokojnej muzyki

Kenwood - bardzo dobre wzmacniacze, może niedoceniane, to tylko dla Ciebie lepiej, taniej da się kupić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W słuchanej przeze mnie muzyce przeważa pop i rock (generalnie lata 80-te: Electric Light Orchestra, Ultravox, Alphaville, Boney'M itp.). Rozumiem, że jest sugestia pójścia w pre-amp (czy jakoś tak)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pre-amp, pre-amp to z ang. pre amplifier, czyli przeddwzmacniacz, użądzenie, które podłącza się w torze audio przed końcówką mocy. Większość wzmacniaczy na rynku to wzmacniacze zintegrowane, gdzie w jednej obudowie jest przedwzmacniacz i końcówka mocy. W wysokiej klasie sprzętu audio często spotyka się rozdzielenie na przedwzmacniacz i końcówkę, a nawet rozdzielenie końcówki stereo na dwa monobloki. Głównie chodzi w tym o możliwość składania różnych połączeń sprzętu różnych firm w celu dowolnej manipulacji końcowym dźwiękiem.

 

Sugestia moja to używanie drugiego wzmacniacza do odsłuchu stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie ostateczne sugestie odnośnie wzmacniacza stereo co do firmy? Przyznam, że do tej pory lubiłem jak wszystkie klocki są z tej samej firmy. Poza tym jakoś trzeba połączyć klocki. Tylko pytanie - czy podłączyć odtwarzacz DVD ze wzmacniaczem analogowo, czy też raczej wchodzi w grę połączenie amplitunera ze wzmacniaczem? A tak na marginesie będę miał jeszcze jeden problem - brak miejsca na nowy klocek - trzeba by wymienić przy okazji szafkę na sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że palnąłem jakąś gafę - podłączenie DVD do wzmacniacza po analogu nic nie da, chyba że miałbym drugą parę kolumn. Pozostaje konfiguracja amplitunera ze wzmacniaczem (ale cały czas chodzi mi po głowie ten pre-amp). Z tego co czytałem w innych tego typu wątkach nie wszystkie wzmacniacze się do tego nadają. Chyba, ze pojmuję coś nie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym na wzmaka firmy NAD (bo takie oglądałem) musiałbym wydać ponad 1 tys. zł (trochę dużo). Nie wchodzi w grę używka (nie chciałbym się naciąć na nieudany zakup). Wymiana kolumn w tym układzie byłaby tańsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wzmacniacze do stereo w cenie około 1 tyś zł są niewiele warte, zdecydowana większość wzmacniaczy z okresu 1970-1995 załatwia je przy dwukrotnie niższej cenie. Kupowanie na allegro ma wady, można się naciąć na nieuczciwego sprzedawcę, ale to rzadkość. Jeżeli boi się Pan, to zawsze może Pan przepłacić, ale kupić u handlarza, oni sprzedają dużo na allegro i jak już, to naciągają stan obudowy zazwyczaj pisząc, że jest w bardzo dobrym stanie, a może się okazać, że troche gorzej z tym, ale technicznie zazwyczaj te sprzęty są sprawne.

 

Wątków dotyczących zakupu używanego wmacniacza jest na tym forum tak dużo, że przeglądając zakładkę stereo na pewno Pan znajdzie materiał opiniotwórczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jestem już po zakupach :p

Panasonic 42x10y + denon 1509 + fronty Jamo c405 + dvd pioneer DV-420V-K.

Sprzęt mam od 22 grudnia.

Długo sie wahałem nad jamo s606 czy c405 .Wziąłem c405 (1000 zł para na allegro ze sklepu z gwarancja ) nie żałuję. Wyglad kolumn czarnych po zdjeciu maskownic jest naprawdę świetny ,są znacznie ładniejsze niż s606. Jakosć wykonania bardzo dobra a dźwięk jest solidny. Nie spodziewałem się cudów po tej klasie sprzętu, jednak jestem bardzo miło zaskoczony. Jamo z denonem gra naprawdę dobrze muzyka nie męczy jakby to ująć .....jest ciepła i plastyczna, można słuchać kilka godzin , nic nie buczy nie dudni i nie ma jazgotu. Ktoś powie ,ze amplituner gra do d**y. Nie zgodzę się w kwocie do 2 tys. niemal każdy wzmak i ampli grają podobnie i cudów nie moźna oczekiwać gdyż nie jest to cenowo półka audiofilska tak jak i kolumny. Porównywałem do wzmaków denona 700 i 510, do wzmaków yamahy AX 397 i 497 oraz RX 397 i 497, NADA 315 , który w zasadzie najlepiej spisuje się w muzyce instrumentalnej. Yamahy bardzo przyciemniają dzwięk, stad wobec dla mnie małych różnic miedzy ampli a wzmakiem wziąłem DENONA 1509 ( kto wie może kiedyś dołożę suba ). Ogólnie w filmach jamo c405 są naprawdę dobre. Nie ma potwornego uderzenia (od tego jest sub )za to nie ma buczenia i dudnienia ( nareszcie nikt z parteru nie krzyczy ,zeby ujac basu bo buczy :)dialogi są ładne a filmy ogląda się z przyjemnoscią zapominając o braku tyłu , centralki i suba ). Za to w muzyce kolumny te sprawują się swietnie ( bijac na glowę niejedne w kwocie do 1700 /para ). Co do muzyki sluchalem roznej maści twórców i tak wybrane losowo :

1. Cieżkie brzmienie (deicide , vader , behemoth )- wszystko ok choć brak nieco uderzenia ale to zależy od nagrania, niektóre kawalki rozwalają sciany inne brzmią zbyt sucho.

2. Rock i pochodne ,dire straits brzmi pięknie to samo INXS oraz Genesis z plyty Calling All Stations.

3.POP. Mariah Carey , Madonna bez zastrzezeń.

4. Instrumentalne plumkania. Soudtrack do gry Witcher bardzo , bardzo ładnie naprawde aż się mozna zdziwić .

Ogólnie Jamo c405 to naprawdę bardzo solidne kolumny , kosztują niewiele i naprawdę warte są wydanch pieniedzy. Jednak trzeba pamietać ,ze nie są to mocarze ( jeśli ktoś potrzebuje topoteżniejszy dzwięk dadzą c407 ).

 

Ogólnie POLECAM !!!!

 

P.S. wiem ,ze pewnymi stwierdzeniami naraziłem się guru stereo ale dla mnie wzmaki czy ampli w kwotach około 2tys, graja bez zadnych cudów bo do cudów trzeba mieć sprzet za znacznie wyższe pieniadze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję PETERSEN za wypowiedź. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu co do kupna Jamo C 407 i pójścia w bi-amping pasywny. Co najwyżej przekonam się "na własnej skórze" czy było warto. Żadne przeróbki kolumn mnie nie interesują, tym bardziej, że kolumny będą na gwarancji i sam bym tego nie zrobił. Być może w jakiejś tam przyszłości zamienię kino domowe na porządne stereo i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są właśnie C 407 za 1400 para chyba ostatnie wiec brać :]

Sam miałem kupić c407 ale splukałem sie na plazme ( choć z perspektywy czasu widzę ,ze nie wykorzystałbym ich potencjału )....ach zapomniałbym kolumny te będa pewnie potrzebować powerka wiec nie wiem jak tam twój ampli ale powinno dac rade.

Napisz jak kupisz .

Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obserwuję te Jamo za 1.400 zł. Czekam tylko na wpływ gotówki na konto i kupuję. Mój amli dysponuje mocą 6x120W przy 6 omach. Mam nadzieję, że da sobie z nimi radę. Zdaję sobie sprawę, że często moc wykazywana w danych technicznych jest tylko mocą na papierze (tak przynajmniej twierdzą znawcy tematu). Jakby coś było nie tak, to będę miał bodziec do szybszej niż planuję zmiany amplitunera na wyższy (no i mocniejszy) model.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 680 : niskotonowe 2x200 mm ( 8") , średniotonowy 75 mm ( 3") ,wysokotonowy: 25mm (1")

 

C 407 mają za to : niskotonowy 2x165mm (6,5"),średniotonowy 165mm (6,5") , wysokotonowy: 25mm (1")

 

Bas pewnie wiekszy w e680 ale reszta chyba już nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mój ampli daje radę z E680 to tym bardziej powinien sobie poradzić z C407. Zastanawia mnie jeszcze różnica w wadze obydwu kolumn. E680 waży coś około 10kg, zaś C407 waży aż 25kg. Daje do myślenia, co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C 405 też są ciężkie ale to widać po rozpakowaniu pudełek. Są bardzo solidnej budowy . Nic tam nie brzęczy , skwierczy czy skrzypie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszły tydzień planuję zakup Jamo C407. Sam jestem ciekaw efektów po podłączeniu. Później eksperymentował będę z bi-ampingiem (po zakupie dodatkowej pary kabli). A swoją drogą to ciekawe jak lepiej zrobić: czy dokupić kabel single-wire, czy też lepiej wymienić ten który posiadam (ALphard Da Vinci 2x6mm2) na kawel bi-wire?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzęt już w domu - od wczoraj. Narazie nie wygrzany, więc nie pokuszę się o skomentowanie wrażeń. Drugi komplet kabli także gotowy - spróbuję jak to działa w trybie bi-amp. Mam mały dylemat - do których wtyków (górny czy dolnych) podłączyć kanały surround back right i surround back left. Czytałem na tym forum, że to bez znaczenia ale nie zaszkodzi zapytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

właśnie szykuję się do zakupu JAMO C 405.Będą współpracować z Yamahą RX-797+DVD SONY DVP-NS328+LENOVO G550.Jeśli można to proszę o wskazówki jak podłączyć Jamo aby wydobyć z nich jak najwięcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy mam głośniki z gniazdem b-wire. Może to naiwnie zabrzmi - jak odróżnić sekcję wysokotonową od niskotonowej (nie jest to nijak oznaczone). Intuicyjnie myślę, że niskotonowa jest pierwsza od dołu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek napisz coś na temat różnicy w dźwięku w stosunku do poprzednich Jamo, czy wymiana dała jakieś wymierne efekty?, jest lepiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiejś wyrażnej różnicy jakości nie zauważyłem. Jamo C 407 są to bez wątpienia głośniki o innym charakterze niż Jamo E 680. Czuć w nich większy zapas mocy. Detaliczność podobna. Chyba mniej zaznaczone wysokie tony. Nie mam już Jamo E 680, stąd może mi się tylko wydawać. Mam je podłączone w trybie bi-amp (praktycznie od samego początku). Nie wyczuwam wyraźnej różnicy pomiędzy tym podłączeniem a single-wire. No cóż, chciałem się przekonać jak to jest, więc dopełniło się. Narazie jeszcze kolumny i druga para kabli potrzebują wygrzania. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców i entuzjastów dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w kinie domowym spisują się świetnie. Mają niezły bas dający znać o sobie w trakcie oglądania filmów. Chciałem dokupić subwoofer Jamo 250. Teraz się zastanowię, czy nie zostać przy 5.0. Jeśli chodzi o stereo to nie jestem pewien czy dobrze podłączyłem kolumny. Mam podłączenie typu bi-amping. Kable podłączone w amplitunerze do kanałów surrond back podłączyłem do górnych zacisków kolumny, zaś kanały L i P do dolnych. Gra to całkiem nieźle, tylko zauważyłem że niektóre z piosenek brzmią jakby inaczej - mniej wyraziście. Za to w niektórych innych "kawałkach" muzyka wydaje mi się jeszcze bardziej szczegółowa niż na moich poprzednich Jamo E 680. Być może to tylko moje subiektywne odczucie, a być może kolumny jeszcze potrzebują wygrzania. Nie używałem ich zbyt długo jak dotąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam że sie wtrace do waszej dyskusji ale napewno wszystkie amplitunery i wzmacniacze nie graja bez większej róznicy.Radziłbym zwrócic uwage z jakimi kolumnami gra poszczególny wzmacniacz.Tak się składa że miałem też Yamahe AX 497 i Denon PMA 700 i te wzmacniacze grają zdecydowanie lepiej od amplitunerów o których tu piszecie te Denonki to najtansze i najniższe modele i w ich wypadku kombinowanie z kablami nie ma najmniejszego sensu,żadne podwójne okablowanie nic tu nie zmieni.Wzmacniacz potrzebuje naprawde przynajmniej srednich kolumn aby mógł pokazac na co go stac,te kolumny o których tu piszecie to raczej rewelacyjne nie sa.Podam swój przykład mam amplituner powiedzmy troche wyższej klasy Marantz SR 6003 i do niego wzmacniacz Denon PMA 700 który gra jednak lepiej w stereo a jest duzo tanszy napedza fronty.Kolumny tez powinny być troche lepszej klasy .Radziłbym spróbowac podłączyc kolumny które są jednak droższe od amplitunera czy wzmacniacza,wtedy efekty moga byc zdecydowanie lepsze.Tak na przykład jak by podłączyc nawet do takiego Denona AVR-1907 np Siesty,Tannoy,B&W,czy Paradigm nie będe pisał o modelach,efekt będzie dużo lepszy niz kombinacia z przewodami,tak wie może lepiej zainwestować troche wiecej w kolumny.To jest moje spostrzezenie ,kazdy moze mieć swoje zdanie.Pisze o tym bo tez tak motałem sie kiedys z amplitunerami i wzmacniaczami miałem ich ze 30.Dopiero kupno troche lepszych kolumn ,lepszego amplitunera rozwiązało moje problemy.Radze wytrwałosci i nie inwestowanie w nowe ale lipne elementy,lepiej jakies mało używane ale wyższe modele pomału kompletowac az wrescie sprzet spełni nasze oczekiwania.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Siesty są za cienkie do Denona AVR 1907 i Jamo C 407 nie dorastają do pięt. Wystarczy na nie spojrzeć i wiadomo wszystko. Tyle na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do waldka mysle ze za cienki jestes ty:) tak na was patrze czytam slucham i rzygac mi sie chce zadna szumowina tutaj w chacie niema porzadnego wielkiego mocnego wzmaka stereo :) ale filozofy co nie miara podniecaja sie denonami 1910 i yamahami 661 co za pajaceria to nawet nie gra jak natanszy wzmak stereo z allegro za 200 zl chetnei bym takiego nie jednego imbecyla zaprosil na odsluch co robi z takimi siestami moj sony-taf770es refenrencyjna integra sony 22 kg wagi :) rowniez mogl bym podlaczyc paradigm studio60 tki i wtedy co nie jednemu kopara by opadła co za głąby

tutaj pisza:) bez osluchania z dowiadczeniem w media markt:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko jeden problem strach taka szumowine wpuszczac do chaty bo jeszcze sie zsika na dywan bo kultury uczyli go w oborze ze swiniami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Ty Jorkers jesteś na poziomie. Wielki audiofil się znalazł. Niech każdy sobie kupuje i słucha sprzętu jaki mu się podoba. Nie będę z Tobą dyskutował na takim poziomie. Szkoda słów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są nie potrzebne emocje ale te kolumny Jamo i av-r Denona 1907 to naprawde kiepsko gra.To są typowe zestawy w Saturnie i MM .Ja jednak radze nawet do tak słabych amplitunerow kupić lepsze kolumny.Siesty to tylko jedne z wielu które sa o dwie klasy lepsze od tych Jamo.Nie jestem wcale ich zwolenikiem ja mam Mordaunt Short i dla mnie są lepsze od Siest.Ale efekt może być naprawde powalający jak podłączy sie troche lepsze kolumny nawet do gorszej elektroniki.Dla mnie osobiscie kolumny są ważniejsze od amplitunera,czy wzmacniacza.wyobrazcie sobie np sytuacje kiedy do Wzmacniacza np Denon PMA 2000 podłączymy Voice Krafty.Pisze i twierdze ze te Jamo są kiepskie bo pamiętam jak kiedys grały moje stare Jamo Clasic 8 z wzmacniaczem Denon PMA 925.To była przepasć.Clsic 8 grały przy tych jak z innej galaktyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.