Jump to content
IGNORED

Tuner gold do 400pln to nie jest łatwe :(


vaski

Recommended Posts

Witam serdecznie

Posiadam w domu zestaw fa5es + xa30es oba w kolorze gold, ostatnio sprzedałem amplituner, który robił za radio ale kolor mi nie odpowiadał (był czarny).

Poszukuję czegoś do około 400 max 500pln i nie chcę przesadzać z wydawaniem na to kasy bo ja np radia nie słucham w przeciwieństwie do mojej żony :), która nie może żyć bez "ukochanej" 3ki. Mam już dość biadolenia, że sprzedałem radio i nerwy mi puszczają. Od jakiegoś czasu szukałem za rozsądną cenę sa3es w kolorze złotym. Trochę się tego przewinęło przez allegro ale albo cena, albo stan jest nie do zaakceptowania. Wiem, że obecnie jest na allegro właśnie sa3es ale gość się uparł że z przesyłką musi dostać 600pln, może i był bym w stanie tyle wyłożyć gdyby nie stan tego tunera - jest obtrzaskany i porysowany, Nie jestem jakimś tam estetą ale radio musi mieć stan min db+.

Wymyśliłem sobie złotego SA3ES dlatego iż obsłużyli byśmy go pilotem od wzmacniacza.

Proszę podajcie mi jakieś propozycję sprzętów, które obecnie można kupić via allegro itp... godne uwagi i pasujące choć trochę do mojego zestawu.

Na tunerach nie znam się kompletnie więc zdaję się na Was, tylko tak jak pisałem proszę od razu o linki do ofert.

Ps. Interesują mnie tylko oferty z Polski, gdyż sparzyłem się już na ebayu i jestem w plecy 250pln

Pozdrawiam

Artur

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.