Skocz do zawartości
IGNORED

Pianocraft czy budżetowy wzmak plus AE Aegis Neo 1 ?


krzyfaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stoję przed dylematem. Mój budżet to 2000 - 3000 zł (góra). Chciałbym sprzęt nowy, na gwarancji (warunek małżonki na posiadanie sprzętu audio). Sprzęt ma stać w dużym pokoju w bloku. Pokój ma ok. 25 m2. Jest dość foremny. Regał, kanapa, fotele, stół - to co normalnie. Jest też dziecko - nie mogę mieć kolumn podłogowych, co by nie wydłubało mi membran :). Wchodzą w grę tylko podstawkowe. Sprzęt będzie służył do muzyki z cd (gdy tylko wzmak - podłączony jako źródło będzie na początek iPodTouch ze zgranymi w AplleLossless cd-kami), oraz chcę żeby był podłączony pod tv. I teraz pytanie - czy Pianocraft mi się sprawdzi ? Czy też lepiej zainwestować w budżetowy wzmak (Denon 500AE, CA 340, czy też jakiś Sony czy Pioneer) i AE Aegis Neo1 - słyszałem, że dobre kolumny.

Proszę o pomoc - i podkreślam - tylko nowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Pianocraft w pokoju tej wielkości będzie sobie tylko pogrywał w kącie. To zupełnie tak samo, jakby mieć tak zwane kiedyś radio, stojące na półce. Rozmiar pokoju wskazuje na kolumny podłogowe, a skoro to niemożliwe, to sugerowałbym jakieś podstawkowce przynajmniej większe od miniaturek dawanych z Pianocraftem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pokój za duży na Piano i pieniędzy w tej sumie szkoda. W tym budżecie można coś zadowalającego znaleźć.Jednak używanego -niestety. Można jeszcze inne kolumny do tej Yamahy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby przynajmniej wzmak był nowy. Uwierzcie mi, że wymówki mojej połówki nie brzmią bynajmniej audiofilsko :) Więc może doradźcie jakiś rozsądny wzmak do moich celów, a kolumny już kupię jakieś używane albo DIY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup używnany piano e410 za tysiaka uszery s520 używane za tysiaka i fajnego suba do tysiaka reszta na kabelki i płyty cd

 

piano z usher s520 gra bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

+

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zagra bardzo w porządku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunek jest tylko jeden, nie kręcisz gałkami EQ na wzmaku(czyli zostawiasz je neutralne), a suba ustawiasz na odcięcie 60/70Hz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uzywany ale na gwarancji? moze byc?

 

Musical Fidelity Elektra E10 + AE - bedzie ladnie gralo. W linii dzwieku np daja 6 miesiecy gwarancji na sprzet, przed sprzedaza spawdzaja sprzet, wiec w sumie ryzko jest mniejsze.

 

a brzmienie - najczesciej o wiele lepsze. starsze klocki czesto graja o wiele wiele lepiej od wspolczesnych "hajendow".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nudel1306

(Konto usunięte)

Kolega zalozyciel watku chyba nie zna pomyslowosci dzieci:] podstawkowce sa tak samo narazone na ciekawskie paluszki swoich pociech:] radzilbym jednak kolumny podlogowe lub jak radza inni monitory + subwoofer. W 25m2 taki zestawik bedzie gral, a pianocraft rozejdzie sie po kosciach jak kielonek czystej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nudel1306

(Konto usunięte)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pianocraft z firmowymi monitorami i subem spokojnie zagra w 25m2

nie słuchaj się rad kogoś kto nawet nie słuchał piano :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze taki zestawik:

 

- Yamaha rx-V365 lub Yamaha AX-397

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

- Yamaha CDX-397 MK II

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

- 2x Heco Victa 300 dark rosewood

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub

- 4x Heco Victa 200 dark rosewood

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszystko NOWE i dostępne w jednym sklepie.

I pewnie zaraz sie zaczną spekulacje typu. zamień to na...,

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano słuchałem...crafta zostawiam na później,tak całkiem poważnie to w pomieszczeniu 25m2 najlepiej sprawdzą się podłogówki,żadne suby-istnieje ryzyko,że nie dopasujesz go pod względem spójności pasma.chyba ,że zależy Tobie na zwykłym bum,bum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nudel1306

(Konto usunięte)

mikson, 13 Sty 2010, 15:27

 

>pianocraft z firmowymi monitorami i subem spokojnie zagra w 25m2

>nie słuchaj się rad kogoś kto nawet nie słuchał piano :)

 

Tez mi filozofia piano z subem. Bez obrazy, ale to zagra jak kasprzak z samochodowym subem blaupunkta. Ten velodyne zje na sniadanie te popierdolki od piano i pozostanie jedynie sam bass... To w ogole zaprzecza sensowi kupowania suba skoro reszta pasma bedzie zbyt slaba. Dawac ponad 1tys za suba zeby go w ogole nie uzywac to moim zdaniem pomylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się skłaniał ku propozycji Nudla chyba, Noworosyjska propozycja tez jest kuszaca ze względu na cenę i kompletność zestawu (mówię o stereo - jestem tradycjonalistą). Jeśli chodzi o bum bum - nie cierpię. Słucham muzyki, która z bum bum wiele wspólnego nie ma.

Zaciekawił mnie też ten sklep Linia Dźwięku. Może wypadałoby się wybrać na wycieczkę. Miał ktoś z nim styczność ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PianoCraft E410/E810 spokojnie radzi sobie i w 25m2. Lepiej oczywiście dołożyć suba.

U mnie PianoCraft gra na 20m2, a suba używam, ale nie zawsze. Mój E810 bez problemu wypełnia nasyconym dźwiękiem tę powierzchnię. Oczywiście propozycja NAD + Focale jest równie kusząca, ale tu brak źródła CD w zakładanej cenie. Można rozważyć też zakup nowego PianoCrafta MCR 840 - ma także port do iPoda w zestawie, a gra msz jeszcze lepiej niż poprzednia wersja PC. Osobiście mając do wydania 2500zł na nowy sprzęt bez wahania wybrałbym Yamahę MCR840.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyfaj, ja kupilem u nich dwa klocki, ale na odleglosc. stan elementow jeszcze lepszy niz w opisie, swietny kontakt i tak jak pisalem, oferuja darmowy serwis przez 6 m, ale rowniez po, tylko ze za oplata. Na razie nie maja niestety zbyt duzej ilosci klockow - z reguly jest kilkanadice, kiladziesiat max i to jest chyba jedyny minus. Na miejscu u nich jednak nie bylem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sub można spokojnie dostroić pokrętłami albo auto kalibrację do wymaganej powierzchni bez problemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre propozycje śmieszne, szczególnie ta z Focalami :D

 

Ten Velodyne nie zje kolumn od Piano, tylko stworzy z Nimi udany duet. Jednak kto nie usłyszał nigdy Piano z subem ten oczywiście przesadza. Odnośnie kolumn podłogowych to też jest parę modeli które można spokojnie do Piano podłączyć i napełnią pomieszczenie dźwiękiem. Poza tym "bum, bum" to może i z suba blaupunkta tak, ale nie z suba Velodyne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nudel1306

(Konto usunięte)

DawidM, 13 Sty 2010, 21:04

 

>Niektóre propozycje śmieszne, szczególnie ta z Focalami :D

>

>Ten Velodyne nie zje kolumn od Piano, tylko stworzy z Nimi udany duet. Jednak kto nie usłyszał nigdy

>Piano z subem ten oczywiście przesadza. Odnośnie kolumn podłogowych to też jest parę modeli które

>można spokojnie do Piano podłączyć i napełnią pomieszczenie dźwiękiem. Poza tym "bum, bum" to może i

>z suba blaupunkta tak, ale nie z suba Velodyne.

 

Panie Dawidzie... a czy ja napisalem, ze velodyne = bum, bum? Bez obrazy, ale masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem i nie tylko Pan. Gospodarz ''wyraznie'' napisal, ze na razie wzmacniacz bedzie gral z iPodem, po drugie sam autor watku nie potrzebuje bum, bum w pokoju, a po trzecie nie napisalem, ze elektronika od piano crafta jest zla. Moze z powodzeniem napedzic sporo wieksze kolumny. ( Mikson) Chodzi mi o to, ze kolumny od piano moim zdaniem sa niewystarczajace do 25m2 i kupowanie suba za ponad 1kzl, zeby tylko sobie cykal to bezsens. No ale jezeli ktos uwaza, ze pozjadal wszystkie rozumy i wie wszystko najlepiej to ja nie mam pytan... Bez obrazy Panie Dawidzie to nie tyczy sie wylacznie Pana. Kolega napisal juz

, ze sklania sie w kierunku "tradycyjnego" zestawu stereo wiec nie wiem w czym problem? Podalem przyklad: wzmacniacz+podstawkowce, a wiec wszystko sie zgadza. Gospodarz zrobi to na co ma ochote. Ja tylko chcialem pomoc w wyborze. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nudel1306

(Konto usunięte)

mikson, 13 Sty 2010, 20:27

 

>jasne a takie focale podstawkowe nagłośnią 25m2 wydajniej niż sub

>śmiechu warte

 

Aha. To zycze powodzenia w ''naglasnianiu'' pokoju samym subem. Regulacja ''pokretelkami" potrwa chyba z rok no ale warto probowac. Tak wynika z tekstu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nudel1306

(Konto usunięte)

krzyfaj, 13 Sty 2010, 11:27

 

>Witam.

>Stoję przed dylematem. Mój budżet to 2000 - 3000 zł (góra).

>Chciałbym sprzęt nowy, na gwarancji

>Proszę o pomoc - i podkreślam - tylko nowe.

 

Radze to przeczytac, a potem mozecie na mnie pluc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej nagłośni 25m2 piano z firmowymi monitorami i uzupełniającym bas subem niż nad i monitorem focala

 

3tys bym ewentualnie podzielił 1,5tys używne (nowe) podłogówki

i 1,5 na wzmak plus cd używany bo o nowych można w tym przedziale cenowym zapomnieć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie o nagłaśnianiu np. 25m ... czy każdy z Was kupuje sprzęt głównie do imprez/słuchania w dużej grupie by nagłaśniać ten każdy centymetr pomieszczenia?

 

Jak ktoś chce jakości, a ma jakoś ograniczony budżet (powiedzmy do 20 tys.), niech lepiej kupi do 30 m salonu wysokiej klasy monitory (a nie nizszej klasy podłogówki) i słucha ich w odległości 1,5m (bok trójkąta równobocznego), a całość niech będzie umieszczona w okolicach środka pomieszczenia ... dzięki tamu odbicia od ścian będą pomijalne.

 

... tak więc lepiej się zastanowić czego się chce. Jeśli natomiast zwykle słuchamy "całą gromadką" to trzeba się faktycznie skupić na nagłośnieniu większej przestrzeni kosztem jakości.

 

Oczywiście z podłogówek/monitorów dalekiego pola można wycinąć szersze pasmo - ale to pociąga konieczność znacznie lepszej adaptacji pomieszczenia, oczym większość zapomina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja mam pokoik z aneksem kuchennym 18m2 slucham monitor-audio br2 mam je ustwione jakies 3m od kanapy.

 

Kup piano z allegro najlepiej na gwar,sporo jest tego.Jak bedzie malo basu to wez ze sklepu na 2dni suba i sam zobaczysz.

Pokaz foty pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Piano Crafta z dość potężnym subem Yamahy YST-SW160 (bass 2x20cm) i do dziś źle wspominam dźwięk z tego połączenia, sam Piano zresztą też mi się nie podobał, dźwięk jak dla mnie jakiś sterylny najbardziej pasuje tu określenie mało muzykalny, sub grał sam sobie z właściwie dudnił, bas pozostawał daleko z tyłu za muzyką, zamiast słychać muzyki ciągle wsłuchiwałem się w to co jest nie tak :/ od tej pory wyleczyłem się z subwooferów. Sam Piano owszem piękny, wykonanie eleganckie w komplecie z monitorkami wygląda niemal jak dzieło sztuki ;-) ideał mini wieży, ale dźwięk mnie osobiście bardzo zawiódł, co nie znaczy że komuś innemu może się nie spodobać, trzeba posłuchać i nie kupować w ciemno, tak jak ja zrobiłem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudel1306, 14 Sty 2010, 01:29

 

>DawidM, 13 Sty 2010, 21:04

>

>>Niektóre propozycje śmieszne, szczególnie ta z Focalami :D

>>

>>Ten Velodyne nie zje kolumn od Piano, tylko stworzy z Nimi udany duet. Jednak kto nie usłyszał

>nigdy

>>Piano z subem ten oczywiście przesadza. Odnośnie kolumn podłogowych to też jest parę modeli które

>>można spokojnie do Piano podłączyć i napełnią pomieszczenie dźwiękiem. Poza tym "bum, bum" to może

>i

>>z suba blaupunkta tak, ale nie z suba Velodyne.

>

>Panie Dawidzie... a czy ja napisalem, ze velodyne = bum, bum? Bez obrazy, ale masz chyba problemy z

>czytaniem ze zrozumieniem i nie tylko Pan. Gospodarz ''wyraznie'' napisal, ze na razie wzmacniacz

>bedzie gral z iPodem, po drugie sam autor watku nie potrzebuje bum, bum w pokoju, a po trzecie nie

>napisalem, ze elektronika od piano crafta jest zla. Moze z powodzeniem napedzic sporo wieksze

>kolumny. ( Mikson) Chodzi mi o to, ze kolumny od piano moim zdaniem sa niewystarczajace do 25m2 i

>kupowanie suba za ponad 1kzl, zeby tylko sobie cykal to bezsens. No ale jezeli ktos uwaza, ze

>pozjadal wszystkie rozumy i wie wszystko najlepiej to ja nie mam pytan... Bez obrazy Panie Dawidzie

>to nie tyczy sie wylacznie Pana. Kolega napisal juz

>, ze sklania sie w kierunku "tradycyjnego" zestawu stereo wiec nie wiem w czym problem? Podalem

>przyklad: wzmacniacz+podstawkowce, a wiec wszystko sie zgadza. Gospodarz zrobi to na co ma ochote.

>Ja tylko chcialem pomoc w wyborze. Dziekuje.

 

Nie zjadłem wszelkich rozumów, ale myślę że jedyna wymiana kolumn, jeśli mówimy o podstawkowych to jedynie takie które mają przetwornik nisko-średniotonowy co najmniej na poziomie 16,5cm, czyli tak zwane 6calowe, to takie min. by nie zgubiły się w tym pokoju. Można pokusić się o kupno Piano Crafta, co wyjdzie 1500zł, sprzedaży firmowych kolumn(zyskamy 300-400zł) i dorzuceniu od siebie 1000-1200zł co da Na sumę powiedzmy 1500-600zł i kupno ew. podłogowych lub monitorów z nisko-średniotonowym z tym 16,5cm. Można też zostawić firmowe kolumny i dokupić dobrego suba. Możliwości jest wiele, na ważną rzecz zwrócili też koledzy uwagę, AKUSTYKA. To ma grać, a nie bumieć. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.