Jump to content
IGNORED

GG


TomekL3

Recommended Posts

Też mam dość tego gg, ciągle nowe wersje, jak nie zmienisz to ciągle wyskakuje żeby uaktualnić do nowszej, reklamy bzdety, Kiedyś był to prosty komunikator nie zajmujący ani miejsca ani nie obciązał kompa, teraz to juz program cały zrobili, 500 funkcji a i tak każdy uzywa tylko funkcji dla której powstał.

A najbardziej denerwuja mnie reklamy w przeglądarce, jakoś nie moge sie pzestawić z explorera na inną. Czasami uruchomie przeglądarke i nagla słychać jakieś dzwięki reklamy i trzeba szukać tego g.... Szlag człowieka może trafic. Mam nadzieje że doczekam czasu kiedy reklame zobacze tylko i wyłącznie na własne życzenie...

 

aha gg jest nawet w telefonie...

Link to comment
Share on other sites

Zmienić na: Tlen, GTalk, Jabber.

Dla przykładu - serwery jabbera i komunikator PSI umozliwiają stosowanie transportu GG - można więc w dalszym ciągu rozmawiać ze znajomymi na GG (powili namawiając na zmianę).

Jedyny minus - nie da się pogadać z numerami powyżej 17000000 - GG zablokował możliwość wysyłania wiadomości dla tych numerów do klientów z wersją GG niższą niż 10. Osoba z numerem ponad 17000000 zobaczy wszystkie komunikaty - my natomiast, używając transportu GG, lub GG wersji starszej - nie zobaczymy nawet statusu (cały czas niedostępny).

GG w wersji 10 jest tak przeładowane reklamami i zbędnymi funkcjami, że strach to włączyć. I nawet na "dzień dobry" dostajemy reklamę (pop-up).

 

W Jabberze nie ma i nie będzie reklam - bo zawsze można zmienić komunikator (klienta) na inny (Psi, Pidgin, Kopete, AQQ i wiele innych). GTalk i Tlen - to właściwie ten sam protokół (oparte są na XMPP).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.