Skocz do zawartości
IGNORED

Audioplan


ptx

Rekomendowane odpowiedzi

ptx

ja miałem albedo monolith, użytkowałem go przez jakiś czas, potem zastapiłem go topowym fadelem - różnica w dżwięku była drastyczna na korzyśc fadela. W miedzyczasie miałem też kondo lp. Obecnie posiadam ic Audioplan UIC 88A - ten przewód z kolei "bije na głowę" i fadela i kondo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank, 26 Sty 2010, 07:58

>Kolejna rewelacyjna firma na rynku,no ,po roku będzie już mniej rewelacyjna ,a po dwóch latach mało

>kto będzie pamiętał.

>:-)

 

Frank dzięki za zimny prysznic, bo już miałem wywalić hurtem wszystkie moje kable i kupić opisywane w tym wątku z takim oddaniem i entuzjazmem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank

>Kolejna rewelacyjna firma na rynku,no ,po roku będzie już mniej rewelacyjna ,a po dwóch latach mało

>kto będzie pamiętał.

>:-)

 

A jednak jest na rynku od ponad 20 lat, tyle że w Polsce nie znana...no ale nowe zawsze będzie wrogiem znanego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana w Polsce, Testowane były sieciówka i filtr lub kondycjoner bodaj w pierwszych numerach AUDIO 1995 lub 1996 roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ta ich cena taka niska??-pewnie jak takie dobre sa to z tylu ceny jedno zero za malo.

Widocznie producent,byl tak nimi zachwycony ze z wrazenia zanizyl ich wartosc!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy IC to koszt ponad 2000 EU - tanio nie jest.

Sieciówki od 190 EU

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax, 26 Sty 2010, 15:33

 

>Najdroższy IC to koszt ponad 2000 EU - tanio nie jest.

>Sieciówki od 190 EU

 

troche nie tak, najdroższy IC to 1250 EU a sieciówki od 100 EU mam cennik z Audioshow '09

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żaden sposób nie jest moim zamiarem negowanie ew.zalet tej szacownej firmy .

Musi istnieć dopływ tzw.świeżej krwi, Audioplan te warunki spełnia / rzecz jasna dotyczy to naszego rynku - na globie znany wyrób,aczkolwiek nikt przed nimi na kolana nie pada/.

Faktem jest,że co jakiś czas pojawiają się najróżniejsze wyroby mniej lub bardziej egzotyczne przeznaczone dla wybitnych audiofili słyszących moje bąki puszczane po "chińskiej " zupce w najbardziej oddalonych punktach naszej pięknej Polski.

Oczywiście w tej egzotyce można trafić niezmiernie ciekawe wyroby.

Jednak w świecie kabli istnieje tzw.bezpieczna baza,producenci cieszący się zaufaniem od lat i zazwyczaj spełniający bardzo wysokie wymogi.

Transparent,MIT,Siltech,Kimber,Tara Labs,Cardas,Kondo,Audioquest.

Ale,jak ktoś lubi eksperymentować i koniecznie się wyróżnić,to czemu nie ?

 

W tym cały urok świata audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T7

Zgadza się ;) pokićkało mi się z innym cennikiem. Dokładnie 100 - 500 EU za sieć, 150 - 1250 EU za IC, głosnikowe 285 - 1420 EU.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Audioplan-[...].

wczoraj mialem proby tego kabla-topowy interkonekt.cena 1250 euro,nie da sie sluchac-krew z uszu.

Glosnikowych tez topowych 2000 euro-nie dalem nawet podlaczyc.Byl u mnie ponoc dystrybutor na Polske.

Omijajcie te kable z daleka,bo degraduja dzwiek.Sluchalem w nastepujacym towarzystwie

Zasilanie shunyata v-ray+trans.ref xl,cd mcintosh1000 dzielony,konc+prelampowe czysta klasa A+KABLE

zasilajace transp. ref.-cd ref xl.wymienilem tylko rca 1 szt.yp sound argentum na topowego audioplana.

Nastapilo takie pogorszenie dzwieku,ze gdybysmy sluchali pol godziny,to chyba polecial by nam dym

z uszu-tak stwierdzil moj znajomy skrzypek z filharmonni,ktory byl obecny na odsluchu.

Na zadane pytanie dystrybutorowi,czy tak brzmia skrzypce na zywo?-przekonywal nas ze jest poprawa-bzdura i to kompletna-pisze to z cala odpowiedzialnoscia.

Dziwie sie co poniektorym,co twierdza ze to sa dobre kable.Wystarczy na razie,bo te pikantne uwagi

z odsluchu zostawilem dla siebie-jesli ktos bedzie mocno przeciwstawial sie temu co napisalem,to

po prostu temat rozwine i dopiero bedzie wstyd[nie dla mnie]

Szczerze nie polecam tych kabli!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil

 

Ciekawe, co napisałeś.

A czy ten audioplan był wygrzany?. Pamiętam u siebie jak podłączyłem nowego YP Sound Argentum XLR.

Też było kiepsko, lecz po kilkudziesięciu h już było lepiej.

Strasznie podzielone i skrajne opinie. sądząc na czyn słuchałeś, to raczej głupot nie napisałeś.Hmm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 4 Lut 2010, 13:05

 

>Audioplan-to jest taki badziew za tak wysoka cene,[...].

 

Hmm prosze uprzejmie o wyjasnienie , przyblizenie co znaczy "[...]"!!!????

 

Poza tym stary audiofil musi wiedziec, ze kabel w systemie powinien pograc przynajmniej dobe, aby moc go ocenic.Odnosze wrazenie, jakby stary audiofil mial [...]...hihihihih

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIWY

Chcesz bym napisal cala procedure to osiwiejesz do reszty,a [...].A ten skrzypek to byl dzielnicowy-widzisz jak CI glupio.Chcesz to niedoszla transakcje moge

opisac i to od samego poczatku.Ten audioplan to jest dobry,ale do budzetowki.Boicie sie prawdy,

przeciez juz wyszla na jaw.Bo z tym audioplanem to jest tak,sprzedac,zarobic,zapomniec.

Kto o zdrowych zmyslach kupi kabel ktory psuje dzwiek???

Zostawiam to bez komentarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze stary audiofil jest "słyszący inaczej" nie mówię że lepiej czy gorzej haha...a posiadany sprzęt tzw. hi end nie świadczy o tym że właściciel słyszy .... może po prostu mieć dużo pieniędzy...tacy też się zdarzają....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T7

To przyjedz do mnie i posluchasz jak gra i wtedy cos konkretnego napiszesz,bo u mnie nie ma

przebacz posluchaj i pisz,ale prawde i nie po zlosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem, nie piszę po złości ale na szczęście mamy wspólnego znajomego który zna dokładnie chyba 3 systemy jakie posiadasz.....powiem jedno... uważanie siebie, swojego słuchu i swojego systemu jako absolutny jest trochę nie na miejscu, trochę skromności, to że coś nie zgrywa sie w danej konfiguracji nie świadczy i nie dyskryminuje danego urządzenia...powinieneś to wiedzieć choćby ze swojego długiego w audio doswiadczenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T7

Mowisz rozsadnie,ale nie denerwowalo by CIE,jakby podczas prezentacji dzwiek sie pogarszal,a

dystrybutor by mowil jest lepiej,system sie uspokoil,scena sie poprawila-to jest robienie ludzi

w konia,wiec zapraszam posluchaj i cos napisz,a na razie to zajrzyj do watku-wiad na pw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil

przeczytaj swój pierwszy wpis w tym wątku - to ty naucz sie poprawnej polskiej gramatyki. Cel ? - a i owszem mam kable Audioplana od 2 lat i w przeciwieństwie do ciebie znam te kable i moge sie o nich wypowiedziec, ty słuchałes ich ok 2 godziny - nic nie usłyszałeś a wyrażasz swoje opinie - i kto tu jest niewiarygodny ? . Pogubiłes sie człowieku w zeznaniach i głupio ci teraz. Jak mozna po krótkim pokazie jak napisałes wyrażac takie mylne opinie ??.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil

Ze swego doświadczenia powiem, że czasami wydawałem mylne sądy i opinie - przeważnie po krótkich odsłuchach, teraz jestem ostrożny w opiniach i wiem że niektóre rzeczy zwyczajnie wydają nam się,.... a to okazuje sie , że są elementy systemu, które niestety nie współgrają z resztą bo są słabymi...więc z tym wydawaniem opinii po godzinie przypadkowego odsłuchu bym się wstrzymał....zastanówmy się zanim wydamy osąd...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIWY

Nie obrazaj bo tego sobie nie zycze,a jestes w kontakcie z dystrybutorem,to badz dalej,tylko

sie zastanow i spytaj go,czemu ludziom chce wciskac kit i tu nie mam pewnosci,ze kable ktore byly

podlaczone u mnie byly dziewicze,bo nie mialem tej wiadomosci -czy wygrzane,czy nie??

Jak u Ciebie gra tak dobrze to mnie zapros poluchamy,ocenimy,albo inaczej przyjedz ze swoimi

kablami do mnie i wtedy zobaczymy,bo jak bedzie duzo lepiej to wszystkich przeprosze,a jak nie

to twoj problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie opinia na temat ostrości tych kabli u siebie niczego takie nie zauważyłem a wręcz przeciwnie (sa to przejrzyste kabelki wiec niczego nie zamaskują).

każdy może mieć własne zdanie i najlepiej sprawdzić u siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.