Jump to content
IGNORED

over and out

łasic

Recommended Posts

Chciałbym wszystkim Koleżankom i Kolegom z tutejszego forum (zwłaszcza z zakładki Analog i Muzyka) serdecznie podziękować za miłe chwile i dobre rady, z których nieraz skorzystałem. Niestety klimat na forum niebezpiecznie zbliża się do onet.pl - być może jest to wygodne dla Administracji z racji liczby klików i wpływów z reklam, jednak dla mnie jest na dłuższą metę nieznośne, a poziom chamstwa, głupoty, paranoi, małostkowości i jadu jakoś nie pasuje mi do forum związanego z tak miłą i piękną dziedziną kultury jaką jest muzyka.

Życzę wszystkim miłego odbioru i odmeldowuję się

Maciej

post-20028-100005171 1263634384_thumb.jpg

> Niestety klimat

>na forum niebezpiecznie zbliża się do onet.pl

daleko nam do wolnosci na onet.pl

tu 3 przykładowe wypowiedzi pod watkiem o wyzwoleniu Auszwic na onecie:

Jestem ANTYSEMITĄ i jestem z tego DUMNY!

I nie zmieni tego lewackie szczekanie,nazywanie mnie ograniczonym głupkiem i tym podobne chwyty pro-tolerancyjnych oszołomów! Zbyt dobrze znam historię,żeby się na ten ich bełkot dać nabrać!

Izraelici zastąpili Jahwe człowiekiem i na tym polega tragizm naszej religii. Człowiek w Holokauście- jego tragizm- stał się od drugiej wojny w Europie przedmiotem naszej wiary, a gdzie nasz Bóg? Gdzie Jahwe? Zamknijmy w końcu sprawe Holokaustu- zajmijmy się wiarą w Najwyższego!!!!

Dlaczego pisanie i mówinie , że

"liczba ofiar żydowskich jest zawyżona" jest w Polsce przestępstwem? dlaczego polskie sady aresztują Polaków za kradzież kawka blachy , a Izrael nie nie wydaje nam ludzi, którzy okradli Polaków na miliardy?

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.