Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  469 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@luckyguliver - no i to mnie wlasnie powstrzymuje - mala (a w zasadzie zadna) kontrola nad procesem zakupu, zwlaszcza gdy chodzi o informacje o stanie urzadzenia. Yahoo japan rzeczywiscie wydaje sie byc jeszcze zasobnym zrodlem sprzetu, ale blokada jezykowa, posrednicy, i dodatkowe niemale koszty skutecznie zniechecaja.

 

O japamart nie slyszalem, ale sie doksztalce, choc z tego co piszesz niespecjalnie sa godni polecenia.

 

 

Ja uzywalem posrednika japamart. Jakiegokolwiek bys nie uzyl to i tak bedziesz kupowal/licytowal na Yahoo Japan. Niestety troche sobie licza za posrednictowo. Po wszystkich prowizjach i przewalutowniach wyszlo ze zaplacialem ok 30% od wartosci wylicytowanego wzmacniacza. Placilem PP.

 

Problem z Yahoo jest taki ze w duzej wiekszosci te wzmacniacze sa popsute. Zapomnij o int tlumaczu :) A zeby sie dowiedzic co im naprawde dolega trzeba pytac czasem nic nieswiadomego sprzdawce. Do tego dochodzi czas. Aukcja moze sie skonczyc zanim posrednik wroci z opdpowiedzia. I jescze jedna sprawa. Pakowanie ! Moj wzmacniacz dotarl w starym, rozlatujacym sie kartonie a Japamart pomimo skasowania fury pieniedzy za posrednictwo nie pofatygowal sie zeby poprawie zabezpieczyc przesylke. Cena za przesylke. Wydaje sie, ze hifi do ma lepszy uklad z Fedexem i paczka u nich kosztuje mniej. Kolejny problem z Japamart to to ze nie potrafia ci powiedzic ile ta paczka bedzie kosztowac a przeciez to wplywa na kocowa cene. I to bardzo.

 

Krotko mowiac boli w tym wszystkim najbardziej mala kontrola nad calym procesem kupna i dostawy.

 

Plusem jest to ze w ciaga miesiaca na Yahoo pojawia sie wiecej wzmacniaczy niz na hifido w ciagu roku lub dwoch.

 

Ps Mieszkam w Uk wiec Clo itd wyszlo dokladnie tak jak pokazal mi kalkulator przed zakupami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pora jednego z nas wysłać na delegację do kraju kwitnącej wiśni na pół roku aby poznał otoczenie i znalazł jakiś adres aby paczki się schodziły..a potem repacking i do polandu poprzez fedex....albo jeszcze inaczej w dzielnicy portowej wynająć kontener..zamieszkać w nim ....zapakować go po brzegi i hurtem razem z nim do maerska i do gdańska:)..tylko trzeba zabrać spory zapas chińskich zupek spod Radomia i wody mineralnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga czy ktos zna adresy sklepow, komisow godnych polecenia w Japonii gdzie te wzmacniacze mozna kupic? Pytam bo od czasu do czasu okazuje sie ze ktos z moich blizszych lub dalszych znajomych do Japonii na wycieczke jedzie. Moze kiedys i sam sie tam wybiore bo kazdy sobie chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miło mi napisać, że zagościł w naszym krau , prawdopodobnie pierwszy egzemplaż Sansui z serii MOS Limited.

Co prawda skromnie Sansui Alpha 607 MOS Limited, ale z czasem 907 też się pojawi. To inne granie jak seria

zwykłych tranzystorów. Mosy wnoszą inną barwę, sposób reprodukcji dźwięku. Mam go krótko, ale już go lubię.

 

Luckyguliver , nie pomogę Ci w poszukiwaniach sklepów w Japonii. Jedyny sklep jaki mogę polecić to HiFi-Do.

Znany i wysyłający zagranicę towar. Może i drogo, ale pewnie i szybko. Co do Yahoo Japan, mogę podzielić się

moimi spostrzeżeniami. DUUUŻA loteria i tyle. Coś ala nasze Allegro. Sprzedawcy też oszukują i to może i więcej

jak u nas. Nie wiem, nie bywam na forach Japończyjków, więc nie wiem, może się ostrzegają o nieuczciwych sprzedawcach.

Na sześć zakupionych sprzętów, tylko jeden był OK. Np, Cd, które miało niby tylko nie wysuwać

szuflady, owszem, szuflada nie wychodziła, bo pasek pękł, ale laser złom, cewka przesuwu lasera uszkodzona i

ręcznie nawijana, ot tak by było. Co tu pisać. Wciskają kit jak i u nas, a jeszcze bariera językowa. Co do pośredników,

są jacy są. EMesem nie prześlesz paczki powyżej 20kg a Fedex drogi jak jasne nieszczęście.

 

Pozdrawiam

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę fotek Sansui MOS Limited.

 

Jest już z Europejskim zasilaniem 220 - 240 V.

 

Jan

 

no no - ładne to to jest....

co to za model dokładnie? - pierwszy raz widze taki z "okrągłym" zasilaczem - zwykle na zdjęciach w necie mają "kwadratowe transformatory..." :)

widze ,że ma ładny transformator o średnicy 13cm i wysokośći pewno z 8-9cm....

Ano - właśnie daje to rade takim wielkim kolumnom?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek 20

 

Zastosowałem transformator od innego modelu. Te same napięcia główne 42,5V i pomocnicze 2x32V.

Trafo Tamury na Europę. Mocowo dokładnie takie samo jak w tej 607Mos Limited. Miałem, postanowiłem

sprawdzić i gra jak marzenie. Szkoda, że nie można ich kupić. To zdobyłem nowe, jednak pojawiają się do

kupienia sporadycznie. Dwie , trzy sztuki na dwa , trzy lata. Moje oryginalne trafo na 100V z tego wzmaka

można teraz kupić na Jahoo Japan .

Pozdrawiam

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Azus.

Phono na średnim poziomie, bo ja mam pre dużo lepsze . Jednak to pre jest wielkości tego zmaka.

Ja do tego zaś pre daję jeszcze trafa step up. Tamury. Wtedy to przenosi w inny poziom dźwięku. Można dać same

trafa i z tym pre też jest super. Już sprawdziłem. Ja jednak w tym przypadku napisał bym tak. Jak na pre wśród integr

jest dobe. Jednak zawsze można lepiej. Mam wkładkę ZYX 100 i Denona DL 110.

Dźwięk samego wzmacniacza pasuje idealnie do gramofonu. Popodpięciu go w zestaw, zastanawiałem się przez chwilę,

czy warto trzymac jeszcze mojego Pass-a . Jednak z elektrostatami zgrywa się lepiej. Zostaje.

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

janvideo24 - nareszcie jesteś!!! Brakowało nam Ciebie.

 

"Szymek 20

Zastosowałem transformator od innego modelu. Te same napięcia główne 42,5V i pomocnicze 2x32V..."

 

Nie ma co się czarować jest to transformator sieciowy toroidalny z modelu Sansui AU-X901... czyli znowu ingerencja w oryginalne podzespoły, choć w tym przypadku ułatwiająca życie przeciętnemu Europejczykowi. I choć osobiście nie uważam aby takie zabiegi miały większy sens oprócz sprawy wygody (brak przełączania i podłączania reduktora napięcia z 220V na 100V) tutaj jak najbardziej pochwalam działania janavideo24 - brawo!

 

Ogólnie transformatory toroidalne są bardziej stabilną i ogólnie cichszą jednostką zasilania, ale tutaj w zestawieniu z oryginalnymi przetwornikami prądu sieciowego jakie były montowane we wzmacniaczach Sansui serii alph nie wypadają one już tak kolorowo. Zasilacze zastosowane we wzmacniaczach alpha są znakomite i niesamowicie wydajne dlatego Japończycy nie wstawiali toroidalnych a przecież mogli, zastanówmy się dlaczego?...

Wszystko wskazuje, że ta konstrukcja transformatorów prądu jaką opracowali i oryginalnie zastosowali w alpha-ch jest wybitna i w zupełności wystarczająca a nawet ponad miarę we współczesnych im czasach jak i teraz !

Krótko, oryginalnie montowane transformatory są znakomite i zadziwiają pod każdym względem tj. (jakość wykonania, żywotność, cichość działania, stosunkowo małe temperatury pracy, stabilność przetwarzanego prądu itp.) - może czubsi uzupełni jeszcze moją wiedzę a janvideo24 opisze bardziej jakie konkretnie różnice w dźwięku wychwycił po wymianie transformatorów.

 

Tym niemniej janvideo24 gratulacje z zakupu i coś czuję z Twojego opisu, że niedługo zagości u Ciebie najwyższy model tego wydania czyli równie sławna jak AU-07 lub AU-X1111 MOS VINTAGE, 907Limited lub 907i MOS Limited w nieco starszej obudowie - jak dla mnie bardzo ładnej i najbardziej charakterystycznej stylizacji wizualnej panelu głównego Sansui.

 

Pozdrawiam Wszystkich Sansui-o maniaków- niro1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

po przeczytaniu większej połowy wpisów klubu, część od początku a część od końca ... niecierpliwy trochę jestem ;) muszę przyznać z wielkim szacunkiem iż robicie tu świetną robotę !

Dzięki Wam wiele tych zacnych urządzeń zostanie przywrócona do życia, a radość ich właścicieli z pewnością jest bezcenna ...

 

Także mam zapatrywanie na coś dobrego od Sansui, niestety wszystko dobro daleko, daleko ;(

Jeśli będziecie się chcieli pozbyć 907 proszę o priw. Obiecuję iż dobrze się nią zaopiekuję, będzie miała jak u mamy :)

 

Pozdrawiam

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne ... jeszcze nie wszedłem w posiadanie Sansui, a już przeszedłem na Waszą stronę mocy ;)

Wczoraj zasiedziałem sie do 4 rano pochłaniając chciwie ile się da, dziś ciężko powiedzieć bo dopiero 1.14. Pewne jest tylko jedno, to faktycznie choroba ale jakże przyjemna :)

 

Także to iż ciężko będzie jutro wstać ... wiedza jest zaraźliwa ..

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niro

Co tu gadać, nie lubimy się więc zauważenie, że zaistniałem z Twojej strony poczytuję za Coś fajnego.

Odnośnie pewnych uwag. Strojenie na określony prąd wzmacniacza to pewna ,,opcja,,.

Sansui pracują jako wzmacniacze w klasie AB. Producent , w tym przypadku Sansui podaje prądy na jakie się w/g nich powinno ustawić. Jak słusznie Paweł napisał, w pewnym czasie nie wiedzieliśmy na ile je stroić. Teraz nasza wiedza jest o lata świetlne większa. Wracając do strojenia. Jest to zabieg mający na celu ustalenie pewnej ch-ki wzmacniacza. Mały prąd spoczynkowy - niska klasa AB. Wysoki prąd spoczynkowy tranzystorów mocy - głęboka klasa AB. W pierwszym przypadku wzmak nie grzeje się mocno podczas pracy, drugi przypadek grzeje się więcej. Obie regulacje zmieniają ch-kę brzmieniową - oczywiście w pewnym zakresie. Zmieniają też charakter grania - też oczywiście w pewnym zakresie.

Mając jakąś tam wiedzę na temat tego, można inaczej od oryginału ukształtować reprodukcję dźwięku . Nie uważam by był to zabieg zły. WYRAŹNIE piszę, świadome takie działanie ma określone skutki. Jak wiem co robię, wiem c uzyskam.

Nie robię tego w czambuł, we wszystkich wzmacniaczach i wszędzie. Robię, jak wiem, że pomoże to w odbiorze określonego modelu dla określonego odbiorcy. _ Celowe i ukierunkowane działanie. Bez komentarza. Wiem co chcę i co ktoś chce i to robię. Nie wiem co kto chce- stroję na fabryczne dane. Tyle w temacie.

Dwa , odnośnie ostatniego nabytku. Sansui 607 MOS Limited.

Transformator jaki zamontowałem, jest oryginalnym wyrobem marki TAMURA, jaka jest standartowo implementowana do wzmacniaczy Sansui. Powód jest prosty. Wzmacniacz kupiłem na Yahoo Japan. Przesyłka EMS-em. Wzmacniacz waży standardowo 23 kg. EMS nie przesyła paczek powyżej 20kg. Nawet 0,5 kg odpada. To Japonia i nie ma dyskusji. Oczywiście można wymontować trafo - pojedziesz i to zrobisz ? Ja miałem taką możliwość, że trafo zostanie wymontowane i z niej skorzystałem. Paczka wyszła taniej i bez kłopotów dotarła. Mogę prosić o wysłanie trafa drugą paczką. Z opakowaniem to 10,5 kg. Wyjdzie coś z 20000Yen. Jeszcze cło i podatek. Urząd Celny jest ostatnio bardzo skrupulatny. Jest paczka, jest cło i podatek. Koniec kropka Wolałem inaczej. Miałem możliwość kupienia Tamury z europejskim zasilaniem w oryginale i z niej skorzystałem.

Nie wiem jak grał wzmak na tamtym trafie. Wiem jak gra na teraźniejszym. Jestem pewny jakości trafa.

Teorje , że toroidy od standardowych traf EI grają lepiej czy gorzej proponuję nie rozwijać. Dokładnie jak we wszystkim, liczy się wykonanie. Tamura , Haszimoto to marki wyspecjalizowane w produkcji transformatorów Audio. Za pojedyńczy egzemplarz takiego trafa płaci się setki dolarów. Nie będę więc nawet dywagował na temat tego co się zmieniło. NIC, trafo jest dobrane mocowo, prądowo i napięciowo. Jak wcześniej napisałem. Paweł a również ja mamy dużo większą wiedzę niż wiele osób postronnych.

Teraz następny temat. Dzielenie się wiedzą. Pewne rzeczy zdobywa się latami i płaci za nie kroci. Może nie tylko kasą ale i nerwami, długimi nocami spędzonymi nad sprzętem i właśnie w ten sposób zdobywa się doświadczenie. Może to i jest samolubne, ale napiszę, że nie widzę powodów na dzielenie się wszystkim tym co wiem. Za studia w zamierzchłych czasach nie płaciłem kasą ale ogromem wyrzeczeń wiązania ich z pracą i studiowaniem po godzinach. Następne studia musiałem już opłacić. Miałem potrzebę, studiowałem i płaciłem. To samo z przykładem Sansui. Mam w domu powyżej 10 wzmacniaczy tej marki. Różnych klas. Lampa, tranzystor taki i śmaki. Jak ktoś chce, pyta i opisuję swoje wrażenia.

Mam też wzmacniacze innej marki. Audio Reserch , Pass, Accuphase itp. To samo z CD. Za darmo nie rozdają.

To kolekcja, która powstała z poszukiwań brzmienia jakie mi odpowiada ale też i z ciekawości. Za darmo nikt mi jej nie dał.

Ba, kilka razy były osoby, które próbowały podkupić ,,okazje,, jakie wyszperałem. Wiemy coś o tym !!!

Nie wiem czy jestem usprawiedliwiony, jednak tak postępuję.

Teraz odnośnie planów. Jak uda się doczekać - znaczy dożyć, tak . Na pewno pojawi się w mojej i Pawła kolekcji Sansui 907 MOS Limited. Po tym co już prezentuje 607 MOS Limited , wiem, że tak będzie. Co do 907 i MOS, może. Mam inne jeszcze ciągoty. Może wpierw 607 MOS Premium. W czarnym kolorze do kompletu z czarnym CD Alpha 717 DR.

111 i 1111 MOS raczej nie. Wiem jak brzmią i nie widzę sensu . Wolę B 2305, 2303 itp.

Ale te już z Pre więc w kosmicznych dla mnie cenach. Nie daję sobie wiele szans na zdobycie.

Bez urazy, chyba miło i życzliwie odpowiedziałem na wiele tematów, jakie wrzuciłeś w czasie pod moim adresem.

Nie noszę też ansów i uraz. Życie za fajne jest za krótkie na bzdety...

Jak by co służę zawsze pomocą.

Jan

Edytowane przez janvideo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie transformatory toroidalne są bardziej stabilną i ogólnie cichszą jednostką zasilania, ale tutaj w zestawieniu z oryginalnymi przetwornikami prądu sieciowego jakie były montowane we wzmacniaczach Sansui serii alph nie wypadają one już tak kolorowo. Zasilacze zastosowane we wzmacniaczach alpha są znakomite i niesamowicie wydajne dlatego Japończycy nie wstawiali toroidalnych a przecież mogli, zastanówmy się dlaczego?.

Takie gdybanie do niczego nie prowadzi. Może mieli kupiony cały kontener? A może były tańsze w produkcji? A może wytwórcy popsuła się akurat nawijarka? A może to a może jeszcze co innego? Nic w ten sposób nie wygdybasz po 20 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość czubsi

(Konto usunięte)

Prawda jest taka, że toroidy Sansui stosowało w modelach na Europę bo tak sobie w Europie życzyli i to też w wąskim zakresie !!! Na swój rynek stosowano w 99,9 % (zostawiam sobie te 0,1 na przypadki, o których nie wiem :-)) kwadraciaki ponieważ suma sumarum są o wiele lepsze od toroidów (oczywiście w wykonaniu odpowiednich firm gdyż zrobienie takiego trafa z wysoką jakością jest zdecydowanie trudniejsze niż toroidu). Sansui świadomie obstawało przy stanowisku konsekwentnego stosowania niektórych rozwiązań w rodzimych konstrukcjach w tym i kwadratowych traf ze względu na lepsze ich właściwości. Panowie to, że jest okrągła puszka nie stanowi, że wewnątrz jest toroid !!!!!!!!!! Okrągłe puszki stosowano z innego powodu a mianowicie chodziło o właściwe rozproszenie pola magnetycznego. Czyniono to w połączeniu ze stosowaniem wypełniacza i specjalnej technologii zalewania traf w tych puszkach.... Ja wiem, że ciężko to zrozumieć ale nie zawsze to co widzimy jest tym w rzeczywistości - najłatwiej to pojąć oglądając różne wersje 911-ek - z puszką i bez .... Nikt wcale nie powiedział, że te z puszką mają toroid bo ich puszki są okrągłe - skąd ten pomysł ???.... Czy próbował ktoś rozebrać ową puszkę by zweryfikować jakie tam jest trafo ???? Sądzę, że zdziwieniu nie byłoby końca.... Z tego co ja wiem Sansui wysłało zaledwie garstkę toroidów... Również z tego powodu że nie produkowali ich masowo i był to dla nich pewnego rodzaju problem - ba - niemały problem ... Następną cechą jest stosowanie jednego trafa a nie dwóch w urządzeniach dual mono ... To też czynili świadomie stwierdzająć,że takie rozwiązanie jest korzystniejsze (czyli dwa trafa na jednym rdzeniu) dlaczego ? nie wiem - tu już ich trzeba pytać. Zapewne też się zastanawialiście dlaczego żadna integra czy końcówka mocy nie ma dwóch traf prawda ? No właśnie - o tym piszę - to nie żadna oszczędność ale wnioski ich konstruktorów - w końcu przecież w tych urządzeniach cały tor budowano oddzielnie dla obu kanałów od uzwojeń trafa począwszy co jasno dowodzi schemat !

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Janvideo24 cyt. :

"Co tu gadać, nie lubimy się więc zauważenie, że zaistniałem z Twojej strony poczytuję za Coś fajnego."

 

Nie wiem dlaczego tak sądzisz, ale z mojej strony nie odczułem- odczuwam aż takiej postawy.

Uważam, że rzeczowa wymiana poglądów i spojrzeń na interesujące nas tematy ( w obrębie Sansui ) w sumie bardziej nas wszystkich zbliża i buduje jak rujnuje. Ogólnie dobrze, że wróciłeś na forum i tyle z mojej strony.

 

K-man

Właśnie po 20 latach i więcej najlepiej wychodzi na jakim poziomie były wykonywane transformatory.

 

Pozdrawiam- niro1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wcale nie powiedział, że te z puszką mają toroid bo ich puszki są okrągłe - skąd ten pomysł ???.... Czy próbował ktoś rozebrać ową puszkę by zweryfikować jakie tam jest trafo ????

Pomysł może stąd że kwadrat/prostokąt wpisany w okrąg . może być trochę mały żeby w nim upchnąć trafo na kształtce EI odpowiedniej mocy.

A tak przy okazji nie trzeba rozbierać wystarczy magnes - jeśli masz takie trafo w okrągłej puszce obwąchaj ją małym mocnym magnesem jeśli w środku jest upchnięty EI to magnes wyznaczy linie proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, maly wtręt w dyskusje o trafach (skadinad bardzo ciekawa). W nawiazaniu do ponizszego, szybki update dla zaintesowanych ;)

 

Zakupy w Japonii za posrednictwem Celga okazaly sie szybkie i nawet calkiem efektywne komunikacyjnie. Obsluga posrednika byla bardzo responsywna niezaleznie od pory dnia czy weekendu. Koordynacja paypal, licytacja, podniesienie maksimum zupelnie bezstresowa za kazdym razem z potwierdzeniem zwrotnym.

 

907MR oceniona przez japonskiego sprzedawce jako 'very good with some small scratches and fully operating' zakupionana aukcji Yahoo Japan i podrozuje do magazynu Celgi.

 

Next step to pelne rozliczenie z posrednikiem za wszystkie koszty, oplaty i podatki i zlecenie transportu. Na razie znam tylko niektore koszty dodatkowe, wiec podsumuje dla Was jak beda juz calosciowe.

 

CDN

 

 

 

@luckyguliver - no i to mnie wlasnie powstrzymuje - mala (a w zasadzie zadna) kontrola nad procesem zakupu, zwlaszcza gdy chodzi o informacje o stanie urzadzenia. Yahoo japan rzeczywiscie wydaje sie byc jeszcze zasobnym zrodlem sprzetu, ale blokada jezykowa, posrednicy, i dodatkowe niemale koszty skutecznie zniechecaja.

 

O japamart nie slyszalem, ale sie doksztalce, choc z tego co piszesz niespecjalnie sa godni polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj do systemu dotarł z Japonii nowy IC Acrotec 6N-A2300 do pary z wcześniej zakupionym kablem głośnikowym Acrotec 6N-S1110, razem tworzą piękną synergię.

Polecam zasadę "Japońską elektronikę łączyć japońskimi kablami".

Obecnie mam remont ale jak znajdę czas to postaram się napisać jak to gra.

 

http://www.mediafire.com/view/0rcrrsr35489eos/Acrotec_6N-A2300_1.JPG

http://www.mediafire.com/view/nrf257ala65jrcj/Acrotec_6N-A2300_2.JPG

http://www.mediafire.com/view/5pvk7stzi3qwm28/Acrotec_6N-A2300_3.JPG

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s.

Cały system od soboty zasila lepszy prąd :-).

Dzięki Piotrkowi608 (dzięki za pomoc ! ), na wejściu zasilania wisi nowa skrzynka na bezpieczniki ( zamiast poprzedniej ponad 32-letniej ), w ten sposób wyeliminował wiele punktów styków gdzie czas zrobił swoje, nowa szyna pod kable neutralne, nowe złączki WAGO, nowe odcinki przewodów itd.

Po odświeżeniu tych elementów, z głośników popłynęła czystsza muzyka, zrobiło się gładziej, subtelniej, wokale stały się bardziej naturalne, z większą ilością informacji, bas zyskał więcej energii i dynamizmu.

W następnej kolejności pod osobny bezpiecznik damy przewód tylko do zasilania systemu audio, co zaowocuje jeszcze większą poprawą.

Polecam Wszystkim !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cały system od soboty zasila lepszy prąd :-).

Po odświeżeniu tych elementów, z głośników popłynęła czystsza muzyka, zrobiło się gładziej, subtelniej, wokale stały się bardziej naturalne, z większą ilością informacji, bas zyskał więcej energii i dynamizmu.

W następnej kolejności pod osobny bezpiecznik damy przewód tylko do zasilania systemu audio, co zaowocuje jeszcze większą poprawą.

Polecam Wszystkim !!!"

 

czy aby na pewno ... :) - czy nie jest to twa autosugestia....?

prąd jest wszendzie taki sam przecież :)....

A czy od elektrowni i skrzynki rozdzielczej , do twego domu też masz "ekstra kable" ...?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wdawać w dysputy, czy coś jest autosugestią, czy nie, bo w tym klubie nie tolerujemy trolowania i pisania po kilka stron o niczym.

Ja słyszę różnicę po każdej zmianie w systemie, bo mam takie elementy na których to zwyczajnie słychać, druga sprawa nie wszyscy słyszą tak samo.

Jeśli napiszę, że jest różnica tzn. że tak jest.

Kto chce niech wierzy, a kto nie niech nie wierzy.

Piszemy po to, żeby dzielić się z innymi użytkownikami wrażeniami z własnych doświadczeń i zdobytą wiedzą.

Kto ma ochotę, to skorzysta lub nie - przymusu nie ma :-).

 

Tylko po co komentować, coś co ktoś przetestował praktycznie, a samemu nie robiąc takiego doświadczenia i wyciągać wnioski.

Pytam na podstawie czego :-) ?

 

Do luźnych rozmów o "niczym" są specjalne wątki na "bocznicy".

 

Pozdrawiam

Pygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paypal

 

Tak tylko dodam ze PPal gwarantuje ochrone tylko w przypadku "jednorazowej" wplaty czyli jesli placisz za towar i twoj wplata jest roziba na 2 to Paypal nie bedzie interweniowal w razie jakikolwiek problemow. Niestety taka polisa.

 

Daj znac jak dostaniesz rachunek :) no i oczywiscie jak juz postawisz wzmak na polce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce au x901 w świetnym stanie. Cena to 3200.

 

Śmietńik? Nieeee ... co najwyżej edukacja: wpisane w google, https://sprzedajemy.pl/sansui-au-x901,2247002

 

Niech w klubie ludzie szukają normalnych cen ... ludzkich :).

 

Pozdro

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.