Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, eltoro napisał:

HAHAHAHA- dwóch ludzi ,którzy nie mają pojęcia o marce Sansui ,ale za to ,mają najwięcej do powiedzenia w klubie.

Racja, ja już nie mam nic do dopowiedzenia - skoro to taki szacowny klub posiadaczy, że nie można się wypowiedzieć nie posiadając sprzętu Sansui "prosto z Japonii", to dziękuje za uwagę.

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Haymanie już jestem. Nie jestem w stanie siedzieć na forum 24 na dobę ponieważ mam rodzinę, pracę i masę innych zainteresowań. Leć chłopie po tą moderację bo zwariujesz. Nie chcę pytać ile masz lat i co Cię tak frustruje ale zachowujesz się kobieta (przepraszam wszystkie kobiety) podczas trudnych dni której fryzjerka spieprzyła fryzurę tuż przed wyjściem na sylwka, na którym będzie się bawiła z ex swojego chłopaka w dodatku przypadkowo idąc w tej samej sukience.

Co do pytania kolegi o 10 minut. Zapytam inaczej. Co kolegę mol01 obchodzi co kto robił w sklepie ze sprzętem przez 10 minut i dlaczego tak szybko podjął decyzję o kupnie (bądź nie) nawet go nie znając? Może zaczniemy pytać ile razy w ciągu godziny słuchania muzyki Hayman wychodzi do toalety załatwiać potrzeby? Nie widzisz różnicy? Kolega mol01 zadaje idiotyczne pytanie nie dotyczące tematu dyskusji, a Ty chcąc błysnąć czepiasz się o jakąś serię kondów i tryskasz ironią w każdym następnym poście. Jeszcze co do 10 minut, kiedyś kupiłem moje najlepsze źródło ever zastanawiając się 10 sekund, a po 10 minutach sprzedawca miał kasę na koncie.

Nie wiem co jest na tym forum takiego specjalnego że ludzie nie zainteresowani wogóle marką przychodzą i plują jadem, pytają co kto robił przez 10 minut w sklepie i dlaczego tak szybko wyszedł i jeszcze jadą po userach za to że mają wspólną pasję. To się ociera o paranoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mol01 napisał:

Daj już mu spokój - facet nie pomacał sobie drapaka Sansui, a pojechał pełen nadziei...

To kompletny przypadek, że wybrałem się do tego komisu. To przez mojego kolegę się tam znalazłem. Kwasior21 pytał o ten gramofon. Także pomyślałem, że jak zobaczę na żywo, to opisze jak wyglądał chociaż. Może to komuś pomoże lub nie . Ani mnie to ziębi, ani parzy, czy to ktoś kupi. Odpisywałem generalnie Kwasiorowi. Może to nawet On kupił wczoraj ten gramofon o który zapytał, tego nie wiem. Chciałem tylko pomóc.

Jestem przyzwyczajony, do tego że wielu ludzi ma problem ze zrozumieniem prostych rzeczy, na co dzień mam do czynienia z wieloma takimi przypadkami. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baron napisał:

Hayman,

Widzisz ja bardzo wybiórczo czytam ten czy sąsiedni wątek i odniosłem wrażenie że dla Ciebie wystarczyła iskra żeby się przypieprzyć. Zacząłeś dyskusję od wpisu:

"Najnowsza seria Elny Silimc - Black Negative - wykryta w Sansui. Prawie jak kolega Czubsi o Nipponach czy Nichiconach x lat temu."

Zazwyczaj dyskusja tutaj między, bądź co bądź, miłośnikami marki nie zaczyna się od jakiś sarkazmów czy ironii. Dlatego wydawało mi się to co najmniej dziwne. Ale to mnie nie dotyczyło, zagadałem ponieważ później było już tylko złośliwiej. Pomyślałem że jesteś tak zdesperowany że szukasz iskry zapalnej żeby komuś dowalić. I to wszystko. Poczytaj to co wcześniej napisałeś to zrozumiesz. Nie mam żadnego interesu żeby bezkrytycznie oceniać markę, bronię jej tylko z czystego przekonania, idealnie jej dźwięk trafił w mój gust i system.

A w jakich kręgach się obracam to zostaw w spokoju, nie Twoja sprawa. Czytając Twoje wpisy mógłbym wyciągnąć dalej idące wnioski, tylko po co. Powtarzam poczytaj swoje wpisy typu "następny wielki elektronik - brawo", osobiście mam alergię na takie przytyki. Dlatego zabrałem głos.

Zaśmiecasz wątek tymi przepychankami. Napisz coś o marce, nawet złego ale rzeczowego. I bez tupania nóżkami i dowalania innym. Chętnie poczytam o Twoich doświadczeniach, porównaniach, pomożesz tym nie wdepnąć komuś w gówno. Zamiast czekać na kolejne odkrycia miłośników marki napisz coś sam w temacie o swoich odkryciach.

Trudno to opisać lepiej, choć pozwolę sobie dodać skromne kilka słów. Dziś w radiu usłyszałem wypowiedź że wizytówką Polaków jest ,,mowa nienawiści". Z resztą dużo się o tym mówi ostatnio.

Jeżeli do tego dodamy pogardę i próby podreperowania własnego niskiego ego poprzez próby obrażania drugich to wyjdzie nam mix który serwuje tutaj toksyczno-despotyczny hayman ( skojarzenie z hejterem nie jest przypadkowe jak widać ). Proponuję by każdy z członków tego forum zwrócił się do moderacji z prośbą o bana dla niego jeżeli jeszcze będzie pisał do drugich w tym tonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio cisza się zrobiła to napiszę że zawitała do mnie 907XR.Pojechałem po nią w sobotę ,w niedzielę wracałem (Holandia-Polska,Polska -Holandia) dystans ok. 2600km. Można ,można, to dla tych ,którzy tylko teoretyzują a nie chce im się zrobić 100 czy 200 km ,żeby przynajmniej posłuchać.Przy okazji hehehe, jak już kupiłem XRkę to przygarnąłem jeszcze B-2103.Wygrzewają i układają się teraz w systemie . Nawiasem mówiąc,przez pół roku ,od sierpnia 2018, podczas moich trzech wizyt w Polsce , zdążyłem przesłuchać DR,XR,MR,NRA,AU-07,B-2103.....no i wisienkę na torcie B-2302. Pozdrowienia i podziękowania dla Jana,to dzięki niemu ,mam i cieszę się z moich nabytków.

Pozdrawiam .

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Paweł.Napiszę oczywiście,ale trochę niech to pogra razem,niech się ułoży.Ze starego systemu zostały tylko kolumny i kable,reszta nowa.

Pozdrawiam.

 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy miał, może ktoś w swoich zestawach razem z Sansui podłączone Xaviany? Jak tak to proszę o odczucia i opinie na temat tych kolumn. Na chwilę obecną posiadam sansui 707MR i szukam kolumn do tego wzmacniacza wszystkie propozycje mile widziane. Muzyka różnorodna. Pokój 4x6 w prostokącie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czubsi dzięki . Może słuchałeś jakiegoś konkretnego polaczenia? Jak Byś mógł podrzucić model to był bym wdzięczny.

A tak w ogóle to podziękowania dla Pana Jana to dzięki niemu ten model trafił w moje ręce. Tylko trochę szkoda że nie mogłem posłuchać 907xr i B 2103 jeden dzien spóźnienia no cóż trudno, moze innym razem sie uda.... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem dłużej Ambra i Orfeo (albo Stella) czy jakoś tak (jedne małe drugie duże) oba komplety grał fajnie (większe jak dla mnie o wiele lepiej ...) zarówno z serią XR jak i MR

 

Nie słuchałem długo i nie u siebie ale rzadko kolumny przekonują mnie na dzień dobry a te właśnie tak miały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Witajcie. Do moderacji wpłynęło zgłoszenie by przejrzeć ten wątek i zrobić porządek.

Panowie jeśli któreś wpisy uważacie za zbędne lub niewłaściwe to proszę zgłoście  je.

Nie sądzę by znalazł się chętny moderator do poświęcenia godziny czy kilku na robienie porządków i cenzurowania w ciemno.

To wy jesteście gospodarzami swoich tematów i możecie dokonywać zgłoszeń.

 

Pozdrawiam Piotrek.

 

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2019 o 19:17, eltoro napisał:

Kolega RoRo ma Xaviany z 907 MR . Może coś napisze ,albo próbuj na priw.

Pozdrawiam

Faktycznie ?

Gorąco polecam - Xaviany XN bardzo lubią mocne piece i potrafią się odwdzięczyć, więc alfy Sansui są dobrym towarzystwem. Moja MRka spokojnie goni je po całym mieszkaniu ?

707 (ale DR) słuchałem z dwoma wersjami XN125 (pierwsze - ale już po lifcie oraz ES), ale wg mnie na Twojej powierzchni model 125 zdecydowanie będzie miał zbyt słabe niskie tony i nawet trochę niżej od pierwszej wersji schodzące XN125 Evo i ES nie dadzą rady (no i nie nadaje się raczej do mocnego metalu). Na 24metrach to już trzeba co najmniej XN185 a najlepiej XN250 (o ile szukasz podstawkowych), albo coś z podłogowych (ale już nie XNów, bo raczej będą za duże - o cenie nie wspominając).

Ile chciałbyś (możesz) wydać na kolumny (z podstawkowych są jeszcze np. XN270  i spektrum nowszych konstrukcji, już na głośnikach Barletty) i czy masz możliwość ich odpowiedniego rozstawienia w pokoju? Bo jeśli mają stać byle jak to raczej nie tędy droga...

Poza tym rozpiętość cenowa Xavianów jest bardzo duża - tak ze 40 razy uwzględniając używane  Primissimy a skończywszy na "4" przed ich ceną (nowa Quarta czy wieloletnie flagowe XN360). Wybór modeli wśród używanych i nowych też jest spory ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szanowni Sansuio-maniacy.  Porównanie Sansui Alpha 607 MR i NRA II, w moim przypadku zakończyło się. MR nigdy nie była moim faworytem, ale każdy ma swoje preferencje. Zawsze wolałem XR. W porównaniu 607 XR a 607 MR dla mnie osobiście różnice były znikome. Jednak jak porównywałem do 607 NRA II , zdecydowanie na pierwszym miejscu postawił bym 607NRA II. Najważniejszym czynnikiem na plus dla tego modelu, była większa przestrzeń. Ten wzmacniacz gra lepiej jak 607 NRA, czy trafo dodane do zasilania pre tyle wniosło, wydaje się, że tak. Miałem ten wzmacniacz z dedykowanym CD Alpha 607 i trzeba przyznać, że zestaw bardzo fajnie się uzupełniał.  Szkoda, że to CD jest tak trudne do kupienia, jest świetnym uzupełnieniem do każdego zestawu/ Tak więc w ocenie ,,niskich,, modeli z serii Alpha 607 na czele stawiał bym NRA II później XR na równi z MR, tu już minimalne różnice i później DR.  Tak więc myślę, że dla osób , które dysponują mniejszym budżetem a take dla tych, których pomieszczenia nie przekraczają 20m2, seria 607 jest fajną propozycją. Ranking powyżej, a poza mniejszą mocą i idącym za tym mniejszym ,,wykopem,, na początku skali wzmocnienia, wszystko inne co oferowały Alphy Sansui, jest. Jest szybkość, dynamika i detaliczność przy świetnym dyzajnie. 

Teraz testuję najnowszy nabytek. Sansui B 2302. Końcówka mocy o niebywałych parametrach, 300W na kanał przy 8 omach. Jest to uważana przez wielu za najlepszą , końcówka mocy , jaką wypuściło Sansui. Brzmieniowo inna niż B 2103 czy B 2105.  Jak B 2103 przyrównuje się w graniu do 907XR z cechami DR-ki, a B 2195 Jak 907MR to B 2302 gra zdecydowanie bliżej 907DR. Ma potężniejszy bas o charakterze właśnie DR-ki. Jest jednak również cieplejsza w odbiorze od B 2103 czy 907 XR. Tak bliżej MR. Jest mniej sterylna w szczegółach ale nie znaczy to, że mało szczegółowa.Potężniejszy bas częściowo to maskuje. Najfajniejsze jest jednak budowanie sceny. Wszystko jest dokładnie poukładane w szerz i w głąb. Punktowe i czytelne. To potrafi oczarować słuchacza.  Jest to jednak typowa końcówka mocy, która potrzebuje przedwzmacniacza. B 2103 czy B 2105 mają ciągłą regulację wzmocnienia. Tu jest inaczej, owszem, regulacja jest, ale skokowa . -24 dB, 15 dB, 8 dB i 3 dB. Może się okazać, że nie jest to wystarczające do ustalenia poziomu na wyjściu i albo jest za cicho, alba za głośno . Oczywiście załatwia sprawę przedwzmacniacz. Dedykowany jest jednak koszmarnie drogi. Można posiłkować się drabinką o szerszym zakresie regulacji lub źródłem z regulacją siły głośności. Jednak to napisałem by czytający miał wyobrażenie.  Ogólnie dostajemy potęgę mocy, niesamowitą dynamikę i szybkość na basie. Reszta to świetna średnic i góra bez sybiljantów czy przeostrzeń. Genialna scena dźwięku z wieloma planami w głąb i wszerz. Dla tych zaś, którzy lubią wskaźniki, jest wyświetlacz z dwoma pionowymi kolumnami wskaźników wysterowania.. Jest opcja pik i wygaszenia wyświetlacza. Wizualnie końcówka prezentuje się bardzo dobrze a całość uzupełniają drewniane boczki z drewna  wiśniowego na wysoki połysk. Całość waży 46 kg. 

Małe wtrącenie.

Dla osób, które nie mają Sansui a wyrażają tu swoje opinie. Nikt nie broni pisać, jednak proszę się nie dziwić, że krytyczne opinie są źle odbierane. To chyba zrozumiałe, nie masz, więc  nie krytykuj, bo nie wiesz o czym piszesz. Chcesz opiniować, podaj konkretne przykłady a nie teoretyzuj. Nie widzę zaś powodów do wciągania w to moderatorów. Unikajmy po prostu  pustej dyskusji . 

Pozdrawiam.

Jan

Edytowane przez janvideo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mialem okazje na szybko porownac 907MR z 607XR i mam podobne wnioski, w zasadzie jedyna wieksza roznica jaka dzieli 907 i 607 to mniejszy drive i dynamika przy bardzo cichym sluchaniu w przypadku 607, pozostale aspekty na podobnym poziomie, aby okreslic roznice w brzmieniu niestety potrzebowalbym wiecej czasu ale z pewnoscia moge stwierdzic, jesli ktos nie ma trudnych kolumn do napedzenia to w modelach 607 czy 707 rowniez znajdzie wszystko to co w alphach najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj uruchomiłem przedwzmacniacz do B 2302. Nie jest to Sansui a GAS Thebe. Jak się spodziewałem, dźwięk uległ poprawie, może nie tyle dźwięk jak wypełnienie i przestrzeń, doszły szczegóły . Jest też normalna regulacja wzmocnienia a nie skokowa jak oferuje B2302. Cały czas zestaw się układa, słychać zmiany w czasie. Pre nie grało od kilku lat. Teraz jest zdecydowanie lepiej a cały czas słychać zmiany. Pogra kilka dni i będzie wiadomo co i jak. Cieszy mnie, że mam regulację wzmocnienia. Druga rzecz jaka cieszy, że nie słychać, by się ze sobą nie zgrywały. Zestaw pogra kilka dni i następnie zaczynam porównanie  607 MOS Premium. Ostatnio dotartł do mnie nieboraczek i jak doprowadzę go do ustawień fabrycznych , zobaczymy jak się sprawdzi z Loganami. Poprzednio testowałem taką 607- mkę z Reinesansami R 80 i Kappami 8.2. Było też inne źródło. Zobaczymy jak zagra z Esotericem.

Jeszcze jedno, odniosę się do dyskusji na sąsiednim forum. Dotyczy porównań modeli 607 a 907. Oczywiście 907 -ki są lepszymi wzmacniaczami, nie ma takiej opcji, by było inaczej. Większa moc, lepszy układ elektroniczny - bardziej rozbudowany. Jednak cały czas podkteślam i nie jestem w tym odosobniony - każdy kto zdobędzie model 607 będzie mógł w nim znaleźć wszystkie dobre cechy Sansui a o to chodzi. Koszt zaś niższy a nie każdego stać w ciemno na duży wydatek jaki stanowi zakup 907 - ki. Jeszcze jedno. Ostatnio koledzy porównywali 907 NRA do 607 NRA II a druga wersja 607 NRA ma zdecydowanie lepsze brzmienie w kilku aspektach od 607 NRA. Może to zadecydowało, że woleli ją od 907 NRA. 907 NRA musi mieć przestrzeń by pokazać swój potencjał. 607 NRA II potrafi naprawdę oczarować w mniejszych pomieszczeniach. Czasem niuanse stanowią o ocenie.

Pozdrawiam.

Jan

Edytowane przez janvideo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

607 MOS Premium jest w kolorze srebrnym. Czarne niby fajne, ale kolor czarny to ustawiczna ściereczka w ręku, nawet jak nie ma się ciągot do błysku wszystkiego wokół, na czarnym wszystko widać i denerwuje. Co do kolumn, właśnie chcę sprawdzić jak będzie z Loganami. Premium to tylko 2 X 45 W i to mnie ciekawi czy sprosta Loganom.

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, janvideo24 napisał:

Czarne niby fajne, ale kolor czarny to ustawiczna ściereczka w ręku, nawet jak nie ma się ciągot do błysku wszystkiego wokół, na czarnym wszystko widać i denerwuje.

Uwielbiam czarne klocki, ale niestety Janie masz rację.

Miałem okazję bardzo króciutko posłuchać u siebie 607MOS Limited. Niestety abym mógł opisać ten wzmacniacz musiało by to trwać chociaż kilka tygodni, dlatego nie mogę tego zrobić. 

IMG_1707.thumb.JPG.c299465d323818ac7e9d203a298709b7.JPG

Niemniej jednak to bardzo sympatyczny sprzęt.

Wszystkie 607 i 707 od razu (czytaj od samego dołu), grają jakby grały pełną mocą (na 9 osiągają jakby apogeum praktycznie). Może to nawet na niektórych zrobić konkretne wrażenie. Posiadałem ponad rok 707XR i  bez dwóch zdań to świetny wzmak za te pieniądze. Tak samo 607-ki zresztą. Wszystko zależy od konfiguracji, co z czym połączymy.

607Mos Ltd to wyśmienity klocek bez dwóch zdań. Mimo, że panel jest podobny do AU-07 to ładniejszy ma moim zdaniem 607-ka (ale to już rzecz gustu oczywiście). 

Naturalną rzeczą jest, że dla tych co nie chcą inwestować w wysokie lub najwyższe modele, te niższe są świetnym rozwiązaniem. Stosunek jakości do ceny zawsze korzystniejszy jest w niższych modelach. W audio szczególnie jest to widoczne. Czasami mały kroczek do przodu będzie kosztował krocie, tak to już niestety jest.

ps

Wkrótce opiszę porównanie kilku wysokich modeli.

pozdrawiam,

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego krótkie porównania są bez sensu. Poza tym wtedy mój wzmacniacz nie był prawidłowo ustawiony niestety, było to dość dawno temu przecież. Obecnie wciska w fotel.

Pamiętajcie każdy Sansui gra jak Sansui. I to jest najważniejsze dla tych którym podoba się dźwięk tej marki.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audiowit napisał:

Tylko przez moment porownywalismy z Twoją 907MRmod i uwazam, ze Twoj wzmacniacz jest nieco lepszy. Co prawda 607 nawet dobrze się nie nagrzała ale jednak róznica była.

Witku w taki razie zapraszam Ciebie do mnie. 

Porównamy AU-07 bezpośrednio z 907MR MOD. Tylko najpierw ja przykryje je prześcieradłem, tak abyś nie wiedział, który gra. Wnioski możemy opisać na gorąco, nie ma problemu. Taki ślepy test zrobimy, aby było sprawiedliwie.

Zapewniam, że fajne jest się przekonać jak MR MOD takie standardowe 907- ki rozjeżdża od pierwszych taktów, a tym bardziej 607- ki i dodatkowo radzi sobie z AU-07 (co wcale nie jest mi na rękę) . Oczywiście zarezerwuj sobie min kilka godzin żeby nie było, że mało czasu.

Jak się znudzimy to porównamy bezpośrednio z B/C-2105.

Przekonasz się osobiście, także jeszcze raz serdecznie zapraszam. Nawet moja żona słyszy różnicę między wzmacniaczami.

pozdrawiam,

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.