Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

audiofilek4

707 była ściągnięta na zamówienie z Japonii (po pojawieniu sie ogloszenia na yahoo sam wybieralem co chce) i żadne wpakował tylko chciał mieć. A 907 przejście na wyższy model bo apetyt rośnie w miarę jedzenia i to jaka cena była wystawiona A za ile poszło to dwie różne kwestie. A skoro szanujesz mój wybór jak napisałeś, to takie komentarze zostaw dla siebie. Bo sprzedaje, kupuje co chce i za ile chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Son-go napisał:

audiofilek4

707 była ściągnięta na zamówienie z Japonii (po pojawieniu sie ogloszenia na yahoo sam wybieralem co chce) i żadne wpakował tylko chciał mieć. A 907 przejście na wyższy model bo apetyt rośnie w miarę jedzenia i to jaka cena była wystawiona A za ile poszło to dwie różne kwestie. A skoro szanujesz mój wybór jak napisałeś, to takie komentarze zostaw dla siebie. Bo sprzedaje, kupuje co chce i za ile chce. 

Skoro była sprowadzona bezpośrednio z Japonii i na dodatek z yahoo

To są dwa wyjścia i minimum jedno z nich jest prawdziwe:

Ty chcesz dobrze na kimś zarobić albo ktoś dobrze zarobił na Tobie i teraz chcesz wyjść na swoje, ale mi nic tam do tego nie Ty pierwszy wpadasz w te sidła,

Przyznaje Ci racje każdy kupuje co chce i za ile chce tylko tu był tworzony specyficzny  "klimat zakupowy" na szczęście rośnie świadomość i wiedza powoli upadają mity „trudności” w zakupach w Japonii i tych pseudo „wysokich” cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego sam szukasz w PL?

Screenshot_20191024-092437_Chrome.jpg

Skoro to wszystko takie proste.

Ps. I jasne jest że cena wystawiana jest inna a sprzedaży inna. Sprzedajesz samochód podajesz cenę ostateczna czy do targowania? każdy przy kupnie chce zbić tak jest ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Son-go napisał:

To dlaczego sam szukasz w PL?

Screenshot_20191024-092437_Chrome.jpg

Skoro to wszystko takie proste.

Ps. I jasne jest że cena wystawiana jest inna a sprzedaży inna. Sprzedajesz samochód podajesz cenę ostateczna czy do targowania? każdy przy kupnie chce zbić tak jest ze wszystkim.

dziwne że w Ty w swoim ogłoszeniu zaznaczyłeś z góry że cena bez  negocjacji -ostateczna!!!(Cena ostateczna nie podlega negocjacji.) ja pytam bo jestem ciekaw zawsze jak się zarabia na "kolegach" z forum.

i tak jak już pisałem jeśli świadomie kupiłeś w tej cenie 907MR wiedząc że sam mogłeś sprowadzi sobie po znacząco niższej cenie - to jest wyłącznie Twoja sprawa i Twoje pieniądze - ja się sprzeciwiam jedynie tezom że to wielki problem i ceny tam straszne wysokie i ciągle rosną że hej a prawda jest taka że na dzień dzisiejszy pod dom taka 907MR to wydatek ok 6000 PLN. Tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 18:00, Son-go napisał:

W ogloszwniu ostatecznie tak, sądziłem że chodziło Ci o cenę która pytałeś na priv.

Czyli jak będę potrzebował jeszcze jednej np 907MR sciagniesz mi za 6000zl? W ładnym stanie i 100% sprawną TAK?

Nie.mnie interesuje sprzęt zasilany na 230v i koniecznie ze sterowaniem z pilota.a w ładnym stanie i sprawną 907MR czy 907XR możesz sobie w każdej chwili sprowadzić sam- wystarczy się trochę ogarnąć i przestać wierzyć w te bajki o wysokich cenach sprzętu transportu itp. albo hit że podróż morzem mimo dwóch szczelnych kartonów powoduje osadzanie soli na sprzęcie ? ?

 

pierwsza lepsza z ostatniego tyg. aukcja z 907 w tym przypadku wersja XR za 2300 zł w pięknym stanie [A]⇒ superior article . use impression * passing of years is little exist ., generally excellent . impression . receive goods .

http://yahoo.aleado.com/lot?auctionID=x653350304

Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz kolejne ogłoszenie. Będzie jednak w „drugą” stronę.

?

Kupię samą końcówkę Sansui B-2105. Dla utrudnienia dodam, że interesuje mnie tylko w kolorze czarnym.

Jeżeli „ktoś”, „coś” słyszał, widział lub sam chce sprzedać, to proszę o informację na prv.

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bkeram napisał:

To teraz kolejne ogłoszenie. Będzie jednak w „drugą” stronę.

?

Kupię samą końcówkę Sansui B-2105. Dla utrudnienia dodam, że interesuje mnie tylko w kolorze czarnym.

Jeżeli „ktoś”, „coś” słyszał, widział lub sam chce sprzedać, to proszę o informację na prv.

pozdrawiam

Marek

trudno będzie czarna rzadko się pojawiają i cenowo zawsze są droższe od złota o ok 50 000 JPY lub więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, audiofilek4 said:

 ?

pierwsza lepsza z ostatniego tyg. aukcja z 907 w tym przypadku wersja XR za 2300 zł w pięknym stanie [A]⇒ superior article . use impression * passing of years is little exist ., generally excellent . impression . receive goods .

http://yahoo.aleado.com/lot?auctionID=x653350304

Dobra, nie wytrzymalem ? audiofilek4 dla mnie znacznie bardziej wiarygodne bedzie jak mi wyslesz skany wszytkich wydatkow po tym jak ten wzmacniacz wyladuje u Ciebie na biurku. A najlepiej po tym jak go jeszcze oddasz do serwisu.

Zakladam, ze znasz ang? Po wejsciu na stronke prosze spojrzec na prawy gorny rog. Tam sobie wbic powiedzmy 37kg (wzmacniacz plus pudlo) i zobaczyc ile kosztuje wysylka wewnatrz Jap i z Jap do Europy. W tym jednak wypadku nie ma co liczyc na EMS bo paczka powyzej 30kg. Sprawdzielm ile np UPS wezmie za taka paczke do Europy. Ok 50 000 yenow. Kolejna rzecz. Do ostatecznej ceny aukcji czesto jest dodawany podatek 10%. Czasem jest to napisane jak byk a czasem dowiadujemy sie o tym jak juz wygralismy aukcje ?  Ta opcje tez umieszczono w tym okienku bo to nie jest cos co sie wydarza raz na 1000 aukcji a na porzadku dziennym. Oczywiscie nie mozemy zapomniec o marzy dla posrednika bo z yahoo bezposrednio nic nie kupimy. No chyba ze cos sie zmienilo w tym temacie. Moj by wzial ok 4000y za ta aukcje. Ja jeszcze lubie zeby mi przepakowali wzmacniacz w dobre kartony wypelnione pianka. To tez kosztuje. 1500y niby nic ale ziarnko do ziarnka...No i teraz finalnie 20% od tego wszytkiego wezmie nasz celnik. Kazdy umie liczyc wiec niech sobie policzy i wyciagnie wnioski.

Ps Dodam tak na marginesie, ze wmacniacz poszedl bardzo tanio. Dla porownania w ten ubiegly weekend poszlo kilka 907 DR za 59-64 000Y. Moja teoria jest taka ze jak aukcja konczy sie poza weekendem to moze sie fuksnac i jest szanasa na upolowanie czegos taniej ale to tylko teoria ? Poza tym aukcja to aukcja. Nigdy nie wiadomo jak sie zakonczy.

Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest jakiś pośrednik w Japonii który wysyła paczki powyżej 30kg? Jeżeli nie  to nie ma tematu cen takiego sprzętu bo po prostu oprócz znajomego nikt tego nam nie wyśle. I to jest chyba największa bariera. Oczywiście oprócz hifi-do.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilek….to ja zamawiam 3 sztuki takich 907XR za 2300zł , a niech stracę ….zamawiam 3 sztuki nawet po 3000zł. Może być tez DRka ,MRka i NRA w tej cenie.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, luckyguliver napisał:

Dobra, nie wytrzymalem ? audiofilek4 dla mnie znacznie bardziej wiarygodne bedzie jak mi wyslesz skany wszytkich wydatkow po tym jak ten wzmacniacz wyladuje u Ciebie na biurku. A najlepiej po tym jak go jeszcze oddasz do serwisu.

Zakladam, ze znasz ang? Po wejsciu na stronke prosze spojrzec na prawy gorny rog. Tam sobie wbic powiedzmy 37kg (wzmacniacz plus pudlo) i zobaczyc ile kosztuje wysylka wewnatrz Jap i z Jap do Europy. W tym jednak wypadku nie ma co liczyc na EMS bo paczka powyzej 30kg. Sprawdzielm ile np UPS wezmie za taka paczke do Europy. Ok 50 000 yenow. Kolejna rzecz. Do ostatecznej ceny aukcji czesto jest dodawany podatek 10%. Czasem jest to napisane jak byk a czasem dowiadujemy sie o tym jak juz wygralismy aukcje ?  Ta opcje tez umieszczono w tym okienku bo to nie jest cos co sie wydarza raz na 1000 aukcji a na porzadku dziennym. Oczywiscie nie mozemy zapomniec o marzy dla posrednika bo z yahoo bezposrednio nic nie kupimy. No chyba ze cos sie zmienilo w tym temacie. Moj by wzial ok 4000y za ta aukcje. Ja jeszcze lubie zeby mi przepakowali wzmacniacz w dobre kartony wypelnione pianka. To tez kosztuje. 1500y niby nic ale ziarnko do ziarnka...No i teraz finalnie 20% od tego wszytkiego wezmie nasz celnik. Kazdy umie liczyc wiec niech sobie policzy i wyciagnie wnioski.

Ps Dodam tak na marginesie, ze wmacniacz poszedl bardzo tanio. Dla porownania w ten ubiegly weekend poszlo kilka 907 DR za 59-64 000Y. Moja teoria jest taka ze jak aukcja konczy sie poza weekendem to moze sie fuksnac i jest szanasa na upolowanie czegos taniej ale to tylko teoria ? Poza tym aukcja to aukcja. Nigdy nie wiadomo jak sie zakonczy.

To tym bardziej ja bym się zastanowił jaki jest sens przepłacać 3-4 razy na urządzeniu, które w JP jest warte grosze? Na zdrowy rozum, tylko nie pisz jaki to cud niedoceniany nigdzie tylko tutaj. Tylko kraj cebuli docenił tą wyjątkowość Sansui. W JP powinni ogłosić Sansui głównym produktem eksportowym. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rafal735r napisał:

To tym bardziej ja bym się zastanowił jaki jest sens przepłacać 3-4 razy na urządzeniu, które w JP jest warte grosze? Na zdrowy rozum, tylko nie pisz jaki to cud niedoceniany nigdzie tylko tutaj. Tylko kraj cebuli docenił tą wyjątkowość Sansui. W JP powinni ogłosić Sansui głównym produktem eksportowym. 

To że urządzenie, które w JP jest warte grosze nic nie znaczy dla Europejczyka - to zaświaty.

Ważne ile takie urządzenie kosztuje w UE, np. na e-bayu? 

Może ma ktoś rozeznanie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest dziwne. Rozumiem że dochodzi dużo kosztów, więc tym bardziej zastanowił bym się czy jest sens pchać taki pieniądz w taki wzmak. Jak ja bym był w posiadaniu Sansui za które zaplaciłem np 10tys i miał świadomość że w JP to jest warte 4 razy mniej to chyba nie był bym do końca z tego faktu zadowolony. W tych kwotach robi sie już duża konkurencja, nie wierzę w to że nie można kupić czegoś lepszego "na miejscu" i to bez tych śmiesznych traf 120V, czy ile tam one mają. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam?

To jeszcze Klub Sansui??? 

Ja do tej pory uważałem, że powinni tu zaglądać posiadacze i miłośnicy tej marki.

Naprawdę nie rozumiem niektórych osób. Nie masz, nie chcesz mieć nic Sansui, to po co tu zaglądacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, luckyguliver napisał:

Dobra, nie wytrzymalem ? audiofilek4 dla mnie znacznie bardziej wiarygodne bedzie jak mi wyslesz skany wszytkich wydatkow po tym jak ten wzmacniacz wyladuje u Ciebie na biurku. A najlepiej po tym jak go jeszcze oddasz do serwisu.

Zakladam, ze znasz ang? Po wejsciu na stronke prosze spojrzec na prawy gorny rog. Tam sobie wbic powiedzmy 37kg (wzmacniacz plus pudlo) i zobaczyc ile kosztuje wysylka wewnatrz Jap i z Jap do Europy. W tym jednak wypadku nie ma co liczyc na EMS bo paczka powyzej 30kg. Sprawdzielm ile np UPS wezmie za taka paczke do Europy. Ok 50 000 yenow. Kolejna rzecz. Do ostatecznej ceny aukcji czesto jest dodawany podatek 10%. Czasem jest to napisane jak byk a czasem dowiadujemy sie o tym jak juz wygralismy aukcje ?  Ta opcje tez umieszczono w tym okienku bo to nie jest cos co sie wydarza raz na 1000 aukcji a na porzadku dziennym. Oczywiscie nie mozemy zapomniec o marzy dla posrednika bo z yahoo bezposrednio nic nie kupimy. No chyba ze cos sie zmienilo w tym temacie. Moj by wzial ok 4000y za ta aukcje. Ja jeszcze lubie zeby mi przepakowali wzmacniacz w dobre kartony wypelnione pianka. To tez kosztuje. 1500y niby nic ale ziarnko do ziarnka...No i teraz finalnie 20% od tego wszytkiego wezmie nasz celnik. Kazdy umie liczyc wiec niech sobie policzy i wyciagnie wnioski.

Ps Dodam tak na marginesie, ze wmacniacz poszedl bardzo tanio. Dla porownania w ten ubiegly weekend poszlo kilka 907 DR za 59-64 000Y. Moja teoria jest taka ze jak aukcja konczy sie poza weekendem to moze sie fuksnac i jest szanasa na upolowanie czegos taniej ale to tylko teoria ? Poza tym aukcja to aukcja. Nigdy nie wiadomo jak sie zakonczy.

nie tanio tylko w normalnych cenach. po tyle są tam wyceniane no chyba że masz na myśli w porównaniu z cenami za jakie panują przy odsprzedaży w PL to tak to tam jest BARDZO TANIO! TAM TAKIE 907MR/XR/DR oscylują między 2300 - 3000 PLN

tak na szybko 2 szt 907DR

https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/k410958306

https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/x650740408

 

 

19 godzin temu, Baron napisał:

W ogóle jest jakiś pośrednik w Japonii który wysyła paczki powyżej 30kg? Jeżeli nie  to nie ma tematu cen takiego sprzętu bo po prostu oprócz znajomego nikt tego nam nie wyśle. I to jest chyba największa bariera. Oczywiście oprócz hifi-do.

jedna z wielu firm, możesz sobie od razu wycenić paczkę żeby mieć rozeznanie.

https://www.seaoo.com/import-z-japonii,111

https://www.airoo.com/

Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafal735r napisał:

Dla mnie to jest dziwne. Rozumiem że dochodzi dużo kosztów, więc tym bardziej zastanowił bym się czy jest sens pchać taki pieniądz w taki wzmak. Jak ja bym był w posiadaniu Sansui za które zaplaciłem np 10tys i miał świadomość że w JP to jest warte 4 razy mniej to chyba nie był bym do końca z tego faktu zadowolony. W tych kwotach robi sie już duża konkurencja, nie wierzę w to że nie można kupić czegoś lepszego "na miejscu" i to bez tych śmiesznych traf 120V, czy ile tam one mają. 

 

Jest jedno ale .... Przecież nie będziesz zważał na to czy ten wybrany dżwięk, ten jedyny, który zauroczył podczas odsłuchów (to niemal jak z kobietami! :), że ... aż tyle kosztuje tu, a tyle tam.  

Z dżwiękiem dążymy do doskonałości kupując różne "udoskonalenia" jak np. kable. Nawet za tysiące zł. Czy zwracamy wówczas uwagę na takie mini niedoskonałości, jak np. ceny? Nie! 

Wysłuchujemy zmian na lepsze. Doszukujemy się szczegółów, podbarwień lub ich braku ....

 

Przecież tyle ładnych niewiast chodzi po świecie, a ty ...?

Wypatrujesz tylko jednej. 

To jest tylko zwykłe życie, więc zawsze będzie aktualne powiedzenie:

 "Każda "potwora" znajdzie swego amatora." 

ZAUROCZENIE!!!?   

A gdy ciągle trwa .... ? 

SANSUOMANIA??! 

 

Mówisz:

A przecież taka KASA ....(?)!   

Ale przecież to tylko środek płatniczy, który pozwala na swobodną wymianę i nic poza tym!! 

Ceny dyktuje rynek: POPYT i PODAŻ.

Podaż jest ale  .... w Japonii i tylko tam, a to u nas kosztuje i tyle. 

 

 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilek ale próbowałeś coś ściągać czy znasz to tylko z teorii? Szczerze to nie skorzystałbym z tej firmy której stronkę podałeś. Rozumiem że to tylko pośrednik w wysyłce. Kupujesz u pośrednika Yahoo Japan czyli np. Buyee i wysyłasz do nich pośrednika z wysyłką? Oni przecież sami wysyłają ale tylko do 30kg. Z tego co wiem bezpośrednio w Yahoo Japan nie kupisz bo wysyłają tylko na adres w Japonii. Sprowadzałem Sansui w HiFi-Do i wiem ile kosztuje transport i jak powinien być zapakowany wzmacniacz.

Co do cen Sansui w Europie. Jeżeli w Polsce przeszkadzają Ci ceny tego sprzętu to wytłumacz dlaczego w innych krajach, w USA, Europie również ludzie płacą takie same a czasami i większe pieniądze? Wszyscy są głupi? Dla mnie sprawa jest prosta, ten sprzęt gra dźwiękiem który jest tyle wart na współczesnym rynku audio. Dla mnie osobiście to nawet okazja. Nie wiem dlaczego w Japonii ceny są czasami niskie, domyślam się że jest tak jak w Polsce, czasami można mieć farta i ustrzelić okazję a czasami można trafić na minę. Tak miałem ze swoją DRką, kupiłem sztukę w "idealnym" stanie i włożyłem w nią drugie tyle żeby była w oryginalnym stanie. Oglądając filmiki z systemami Japońców często widzę jakieś McIntoshe lub inne nowe i drogie zabawki. Może mają takie trendy że nie doceniają swojego a lubią drogie amerykańskie piece. Chociaż w tych filmikach o których piszę kolumny są najczęściej po Japońskich przeróbkach. Oglądam często tego gościa, kolumny po renowacji z nowymi, często zewnętrznymi zwrotnicami to koszt 20-30 tysięcy $.

https://www.youtube.com/user/hosoken007/videos

Audiofilek spróbuj sprowadzić swoim sposobem jakiś piec około 30-50kg i opowiedz nam swoją historię. No i oczywiście po przybyciu zrób mu renowację i serwis żeby był w stanie o którym piszesz w tych egzemplarzach z linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PRL-u ludzie kupowali za dewizy auta np. marki Daihatsu. Cieszyli się jak dzieci, że mają tak wypasione japońskie egzotyczne fury. Niestety te dulary to była wtedy fortuna, ale i tak znajdowali się tacy którzy płacili i płakali czyt. cieszyli się, mimo że okrutnie przepłacali.

W naszym kraju istnieją producenci w branży audio, którzy exportują swoje wyroby do krajów azjatyckich. Azjaci płacą za te dobra cenę 2 a niekiedy nawet 3 krotnie wyższą niż rodacy. Jednocześnie są zadowoleni. Dla nich to egzotyka + dobra jakość.  

Normalne jest, że u nas wyroby z kraju kwitnącej wiśni są dużo droższe niż tam. Inne japońskie marki również  można nabyć w JP 2 czy 3 razy taniej niż u nas. Analogicznie jest z furami.

Oczywiście można wejść na forum i pisać jak coś gra, choć widziało się to tylko na obrazku. Tak to jest jak ktoś w dup.e był i za długo tam siedział. Ja lubię i cenie wiele marek w audio i nigdy nie neguje czegoś czego nie słyszałem.

To tak jakby wejść na forum moto i napisać że Testarossa to samochód, który się źle prowadzi. Jednoczesnie w swoim arcy ciekawym życiu, z włoskimi sportowymi autami miało się do czynienia co najwyżej z naszym rodzimym „mirafiori” 126p.

pozdro dla normalnych,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LJ3 napisał:

 

Mówisz:

A przecież taka KASA ....(?)!   

 

Tu nie chodzi o taką KASE, tylko o zwykle przeplacanie. Może użytkownicy sansui lubią przepłacać? Bo chyba zdecydowana większość ludzi nie. 

PS. Z kablami dawno dałem sobie spokój. Szkoda czasu. 

4 godziny temu, Baron napisał:

 

Co do cen Sansui w Europie. Jeżeli w Polsce przeszkadzają Ci ceny tego sprzętu to wytłumacz dlaczego w innych krajach, w USA, Europie również ludzie płacą takie same a czasami i większe pieniądze? Wszyscy są głupi? Dla mnie sprawa jest prosta, ten sprzęt gra dźwiękiem który jest tyle wart na współczesnym rynku audio. 

Czegoś tu nie kumam. Wszyscy w ogień skaczą, tylko rodzimy rynek zaniza ceny?? Ehh ci japończycy, trzeba ich uświadomić że sprzedają za bezcen. 

1 godzinę temu, doktor_mun napisał:

 

Normalne jest, że u nas wyroby z kraju kwitnącej wiśni są dużo droższe niż tam. Inne japońskie marki również  można nabyć w JP 2 czy 3 razy taniej niż u nas. Analogicznie jest z furami.

No tutaj chyba się Pan trochę rozmijasz. Które to inne japońskie marki są dużo droższe jaknu nas? Accu, luxman, a może poczciwa Yamaha? Żadna tak nie "urosła" jak Sansui dzięki dwóm, trzem typom którzy napchali sobie dzięki temu portfele. 

Może przypomnieć za co obrazili się na te forum i próbowali szczęścia na innym. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałek

albo jesteś przytępawy albo mocno stronniczy porównaj sobie właśnie ceny innych marek japońskich na ich wewnętrznym rynku z cenami u nas i przestań  się ośmieszać.Np accu a200 w japan 1500000 jen czyli ok 50kzł a u nas 100kzł. Audiosrylek niech najpierw udowodni że wogóle coś w tych cenach nie tylko kupił ale i sprowadził do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze szajsuj już nie istnieje sto lat. Ceny ukształtowały się dawno, tylko cebulaki z PL postanowili że zrobią sobie na nim chajsy i podbija wszystko x4 strzyząc "przytepawych" forumowiczów wciskając latami kity na każdym możliwym forum, aż ta cała bańka pękła i raptem wszyscy się zmyli. Ale już idzie odrodzenie na nowo. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał daj już spokój. 

Nie rozumiesz, że różnice w cenie Jp a Pl biorą się z powodu kosztów zakupu, transportu, cła etc? Skoro komuś SANSUI gra i jest zadowolony , to co Tobie i innym do tego?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo 

15 godzin temu, Baron napisał:

Audiofilek ale próbowałeś coś ściągać czy znasz to tylko z teorii? Szczerze to nie skorzystałbym z tej firmy której stronkę podałeś. Rozumiem że to tylko pośrednik w wysyłce. Kupujesz u pośrednika Yahoo Japan czyli np. Buyee i wysyłasz do nich pośrednika z wysyłką? Oni przecież sami wysyłają ale tylko do 30kg. Z tego co wiem bezpośrednio w Yahoo Japan nie kupisz bo wysyłają tylko na adres w Japonii. Sprowadzałem Sansui w HiFi-Do i wiem ile kosztuje transport i jak powinien być zapakowany wzmacniacz.

Co do cen Sansui w Europie. Jeżeli w Polsce przeszkadzają Ci ceny tego sprzętu to wytłumacz dlaczego w innych krajach, w USA, Europie również ludzie płacą takie same a czasami i większe pieniądze? Wszyscy są głupi? Dla mnie sprawa jest prosta, ten sprzęt gra dźwiękiem który jest tyle wart na współczesnym rynku audio. Dla mnie osobiście to nawet okazja. Nie wiem dlaczego w Japonii ceny są czasami niskie, domyślam się że jest tak jak w Polsce, czasami można mieć farta i ustrzelić okazję a czasami można trafić na minę. Tak miałem ze swoją DRką, kupiłem sztukę w "idealnym" stanie i włożyłem w nią drugie tyle żeby była w oryginalnym stanie. Oglądając filmiki z systemami Japońców często widzę jakieś McIntoshe lub inne nowe i drogie zabawki. Może mają takie trendy że nie doceniają swojego a lubią drogie amerykańskie piece. Chociaż w tych filmikach o których piszę kolumny są najczęściej po Japońskich przeróbkach. Oglądam często tego gościa, kolumny po renowacji z nowymi, często zewnętrznymi zwrotnicami to koszt 20-30 tysięcy $.

https://www.youtube.com/user/hosoken007/videos

Audiofilek spróbuj sprowadzić swoim sposobem jakiś piec około 30-50kg i opowiedz nam swoją historię. No i oczywiście po przybyciu zrób mu renowację i serwis żeby był w stanie o którym piszesz w tych egzemplarzach z linków.

w USA 907 Limited za 1350 usd, bądz z ebaya 907MR ZA 1100 USD z darmową wysyłką. wiadomo jeśli się sprzedało koledze z forum po "okazyjnej" cenie i z legendą że 10 000PLN to minimum to nikt nie puści pary bo jak by to wyglądało ze koledzy z forum takie rzeczy robią, a od strony kupującego, który zobaczy że taka 907 kosztuje ok 2500 PLN a sam od dobrego kumpla z forum kupił za 10 000 - 13 000 PLN to też będzie utrzymywał twierdzenie że to okazyjna cena bo na pewno nie chce być stratny przy odsprzedaży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,proponuję ignorować osoby które nic nie wiedzą o Sansui a tylko specjalnie sieją ferment.Nie odpowiadajmy na te zaczepki ignorantów,niech sobie piszą i się nakręcają.Z koniem kopać się nie będę.

Pozdrawiam 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilek przecież pisałem że sam osobiście ściągałem Sansui 907 Limited i ze wszystkim wyszło około dychy. Ale był w stanie że nie musiałem prawie nic robić poza ustawieniami i zapakowany na wypadek wojny. Ale ściągałem z HiFi-Do a tam raczej lipy nie ma. Natomiast z Yahoo Japan to loteria tak jak u nas w allegro. Pełno cwaniaków którzy wyślą Ci szrot nawet za darmo żebyś potem mógł ich pocałować. Jeszcze raz Cię proszę kup coś po taniości i pochwal się piecem na forum i nie koniecznie musi to być Sansui. To prawie 20-letni sprzęt i coraz więcej jest po przygodach z "elektronikami".

A jak chcesz się uświadomić czy cena Sansui jest usprawiedliwiona to bierz jakiś nowszy piec za dychę i zapraszam na test porównawczy. Tylko tak myślę co Ty możesz przywieźć za dychę żeby się nie skompromitować. Jak coś nowego ze sklepu to lepiej weź za dwie dychy.

Łatwo Cię będzie zweryfikować, nie takich kozaków weryfikował odsłuch albo import z Japonii. Dawaj, zamiast klepać w klawiaturę głupoty to pokaż co potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.