Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  469 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, audiofilek4 napisał:

wiadomo 

w USA 907 Limited za 1350 usd, bądz z ebaya 907MR ZA 1100 USD z darmową wysyłką... kupującego, który zobaczy że taka 907 kosztuje ok 2500 PLN 

Niewiem jak to liczysz ale 1350$ czy nawet 1100$ , to nie 2500zł o nawet nie około...

W jedynie poście sam sobie zaprzeczasz...

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Baron napisał:

Audiofilek przecież pisałem że sam osobiście ściągałem Sansui 907 Limited i ze wszystkim wyszło około dychy. Ale był w stanie że nie musiałem prawie nic robić poza ustawieniami i zapakowany na wypadek wojny. Ale ściągałem z HiFi-Do a tam raczej lipy nie ma. Natomiast z Yahoo Japan to loteria tak jak u nas w allegro. Pełno cwaniaków którzy wyślą Ci szrot nawet za darmo żebyś potem mógł ich pocałować. Jeszcze raz Cię proszę kup coś po taniości i pochwal się piecem na forum i nie koniecznie musi to być Sansui. To prawie 20-letni sprzęt i coraz więcej jest po przygodach z "elektronikami".

A jak chcesz się uświadomić czy cena Sansui jest usprawiedliwiona to bierz jakiś nowszy piec za dychę i zapraszam na test porównawczy. Tylko tak myślę co Ty możesz przywieźć za dychę żeby się nie skompromitować. Jak coś nowego ze sklepu to lepiej weź za dwie dychy.

Łatwo Cię będzie zweryfikować, nie takich kozaków weryfikował odsłuch albo import z Japonii. Dawaj, zamiast klepać w klawiaturę głupoty to pokaż co potrafisz.

TAK, każdy już zna te wasze bajki i jak te wzmaki rozjeżdżają dźwiękiem oczywiście według Was wszystko do 100 000 pln itp. ale fajnie że się przyznałeś że dałeś 10 000 PLN za  907 Limited bo po ile sprzedajecie to niech zerknę 14 500 do 18 500 PLN to oficjalnie a ilu łyknęło za ok 20 000 PLN  także bez przebitki 50-  100% nie ma co do Was podchodzić. 

49 minut temu, Fashi napisał:

Niewiem jak to liczysz ale 1350$ czy nawet 1100$ , to nie 2500zł o nawet nie około...

W jedynie poście sam sobie zaprzeczasz...

taki znamfca a nie rozróżnia 907MR/XR/DR od Limited, a 1100 usd była to już kwota z wysyłką do Polski czy po opodatkowaniu jakieś 5166 zł. za 907MR

3 godziny temu, misiek x napisał:

Panowie,proponuję ignorować osoby które nic nie wiedzą o Sansui a tylko specjalnie sieją ferment.Nie odpowiadajmy na te zaczepki ignorantów,niech sobie piszą i się nakręcają.Z koniem kopać się nie będę.

Pozdrawiam 

wiadomo kasa się musi zgadzać

Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, audiofilek4 napisał:

TAK, każdy już zna te wasze bajki i jak te wzmaki rozjeżdżają dźwiękiem oczywiście według Was wszystko do 100 000 pln itp. ale fajnie że się przyznałeś że dałeś 10 000 PLN za  907 Limited bo po ile sprzedajecie to niech zerknę 14 500 do 18 500 PLN to oficjalnie a ilu łyknęło za ok 20 000 PLN  także bez przebitki 50-  100% nie ma co do Was podchodzić. 

taki znamfca a nie rozróżnia 907MR/XR/DR od Limited, a 1100 usd była to już kwota z wysyłką do Polski czy po opodatkowaniu jakieś 5166 zł. za 907MR

wiadomo kasa się musi zgadzać

Szkoda palców obijać na klawiaturze dla takiego cwaniaka. Starałem się coś wytłumaczyć ale z betonem to nie ma sensu. Obrażasz ludzi pisząc że w Polsce cebula a sam zachowujesz się jak typowy cebulak. Najchętniej kupiłbyś auto z Niemiec w idealnym stanie, co to babcia jeździła tylko do Kościoła albo Niemiec płakał jak sprzedawał za 1/4 ceny. Albo Limited w stanie gabinetowym, od pierwszego właściciela za 1350$ z wysyłką gratis. Idealnie wpisałeś się w typ Polaka Cebulaka. A tobie 907 Limited nie sprzedałbym nawet za 20kzł. Kup sobie piec z Aliexpress za 500zł i rozpisuj na każdym forum ile to zaoszczędziłeś i masz dźwięk za miliony. I nawet za darmo Ci wyślą. Nudzi się na konkurencyjnym forum to tu robaki przypełzają żeby głosić prawdę i uświadamiać nas biednych zbłądzonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, audiofilek4 said:

wiadomo 

w USA 907 Limited za 1350 usd, bądz z ebaya 907MR ZA 1100 USD z darmową wysyłką. wiadomo jeśli się sprzedało koledze z forum po "okazyjnej" cenie i z legendą że 10 000PLN to minimum to nikt nie puści pary bo jak by to wyglądało ze koledzy z forum takie rzeczy robią, a od strony kupującego, który zobaczy że taka 907 kosztuje ok 2500 PLN a sam od dobrego kumpla z forum kupił za 10 000 - 13 000 PLN to też będzie utrzymywał twierdzenie że to okazyjna cena bo na pewno nie chce być stratny przy odsprzedaży....

Nie wiem do konca skad wziales te ceny z ebaya bo mi wyskakuje zupelnie co innego. Przyklady ladniej prezentujacych sie egzemplarzy.

- SANSUI AU-alpha907iMOSLimited US $4,070.00 Buy it now/Best offer z przeslylka

https://www.ebay.co.uk/itm/SANSUI-AU-alpha907iMOSLimited-Integrated-amplifier-AC100V-F-S-d838/264450487201?epid=2151655818&hash=item3d927a33a1:g:ApAAAOSwCbhdbGGh

- Sansui  A907Limited $3,506.18 Buy it now Pzesylka w cenie. Kiepski feedback. Tu bym sie zastanowil.

https://www.ebay.co.uk/itm/Sansui-60572024-Au-A907Limited-Integrated-Amplifier-Transistor/183985799675?hash=item2ad66881fb:g:~N0AAOSw9-Rdmvt1

- SANSUI AU-α907KX $3,720.00 Buy it now/Best offer z przeslylka

https://www.ebay.co.uk/itm/SANSUI-AU-907KX-Integrated-Amplifier-AC100V-USED-Free-Shipping-d277/264491869684?hash=item3d94f1a5f4:g:bJUAAOSwGf5dnH1R

- SANSUI AU-a907MR $1,930.00 Buy it now plus za przesylke $645.00

https://www.ebay.co.uk/itm/SANSUI-AU-a907MR-Stereo-Integrated-Amplifier/153376466570?hash=item23b5f3268a:g:dW4AAOSwLqRcYmOa

- Sansui  Au 907Kx $1,103.78 Jest cos po taniosci ale wyglada na zmasakrowany. Do tego napisali ze z tego powodu tylko po sprawdzeniu w sklepie? Nie wiem po co ta aukcja? Kto zrozumie Japonczyka? ?

https://www.ebay.co.uk/itm/Sansui-603042128-Au-907Kx-Integrated-Amplifier-Transistor/183985800122?hash=item2ad66883ba:g:ZwIAAOSwQ6Jdmvt9

Itd itd. Zreszta kazdy moze sobie sprawdzic sam ale po cenach mozna by sadzic ze w japonii sprzedaja "nasi" ?

Ja mam wrazenie ze na tym forum najwiecej psuja krwi Ci co nigdy niczego wiekszego z Japonii nie sprowadzili a mienia sie ekspertami w tej dziedzinie i doradzaja innym jak to zrobic sami nie "utopiwszy" ani zlotowki oraz Ci ktorzy wzmacniacza Sansui nigdy w domu nie mieli a podwazaja jakosc jego grania w stosunku do ceny.

Nie rozumiem tego. Ciekawe czy w zyciu prywatnym, w miejscach pracy, w parkach, przychodniach tez sie wpieprzacie ludzion na glowy?

 

Ps Moim skromnym zdaniem na yahoo mozna wyhaczyc te modele troszke taniej ale nie widze szans, ze ceny zbliza sie do Twojego audiofilek4 cennika. Na korzysc ebaya przemawia fakt, ze jak cos pojdzie nie tak to latwiej jest interweniowac i dochodzic swojego.

 

 

 

 

Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, audiofilek4 napisał:

taki znamfca a nie rozróżnia 907MR/XR/DR od Limited, a 1100 usd była to już kwota z wysyłką do Polski czy po opodatkowaniu jakieś 5166 zł. za 907MR

W takim razie po co opowiadasz o jakiś 2500zł za Mr? Znafco...

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Baron napisał:

Audiofilek przecież pisałem że sam osobiście ściągałem Sansui 907 Limited i ze wszystkim wyszło około dychy. Ale był w stanie że nie musiałem prawie nic robić poza ustawieniami i zapakowany na wypadek wojny. Ale ściągałem z HiFi-Do a tam raczej lipy nie ma.

 

Baron

To fakt HIFI-Do to porządny sklep. Jednak aby tam kupić ładne Limited to po sprowadzeniu wyniesie kilkanaście tysięcy. Limited  w tym sklepie swoje kosztuje. Także nie ma opcji żeby taki wznak wyniósł 10k niestety na czysto u nas. Zajrzyj do papierów jeżeli jeszcze masz i zobaczysz, że gdybyś sprzedał ten wznak za dychę, to będziesz na tym interesie w ładnie w plecy. Ja wiem ile kosztuje taki wzmak w tym sklepie. Tyczy się to samo innych marek i modeli. 

Kilka miesięcy temu testowałem interkonekt znanej i uznanej marki za 20k. Na rynku wtórnym cena to 5-6 k. To dopiero jest okazja ( za 4 też jest możliwe kupić, jednak bardzo trudno).

Kabel fajny mimo wysokiej ceny.

pozdrawiam,

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Baron napisał:

Szkoda palców obijać na klawiaturze dla takiego cwaniaka. Starałem się coś wytłumaczyć ale z betonem to nie ma sensu. Obrażasz ludzi pisząc że w Polsce cebula a sam zachowujesz się jak typowy cebulak. Najchętniej kupiłbyś auto z Niemiec w idealnym stanie, co to babcia jeździła tylko do Kościoła albo Niemiec płakał jak sprzedawał za 1/4 ceny. Albo Limited w stanie gabinetowym, od pierwszego właściciela za 1350$ z wysyłką gratis. Idealnie wpisałeś się w typ Polaka Cebulaka. A tobie 907 Limited nie sprzedałbym nawet za 20kzł. Kup sobie piec z Aliexpress za 500zł i rozpisuj na każdym forum ile to zaoszczędziłeś i masz dźwięk za miliony. I nawet za darmo Ci wyślą. Nudzi się na konkurencyjnym forum to tu robaki przypełzają żeby głosić prawdę i uświadamiać nas biednych zbłądzonych.

ja Ci życzę abyś ją sprzedał co najmniej za 25 000 PLN a co tam to i tak okazja będzie .... dla Ciebie ? nie ma co tłumaczyć sprawa jest jasna i czytelna.

1 godzinę temu, luckyguliver napisał:

Nie wiem do konca skad wziales te ceny z ebaya bo mi wyskakuje zupelnie co innego. Przyklady ladniej prezentujacych sie egzemplarzy.

- SANSUI AU-alpha907iMOSLimited US $4,070.00 Buy it now/Best offer z przeslylka

https://www.ebay.co.uk/itm/SANSUI-AU-alpha907iMOSLimited-Integrated-amplifier-AC100V-F-S-d838/264450487201?epid=2151655818&hash=item3d927a33a1:g:ApAAAOSwCbhdbGGh

- Sansui  A907Limited $3,506.18 Buy it now Pzesylka w cenie. Kiepski feedback. Tu bym sie zastanowil.

https://www.ebay.co.uk/itm/Sansui-60572024-Au-A907Limited-Integrated-Amplifier-Transistor/183985799675?hash=item2ad66881fb:g:~N0AAOSw9-Rdmvt1

- SANSUI AU-α907KX $3,720.00 Buy it now/Best offer z przeslylka

https://www.ebay.co.uk/itm/SANSUI-AU-907KX-Integrated-Amplifier-AC100V-USED-Free-Shipping-d277/264491869684?hash=item3d94f1a5f4:g:bJUAAOSwGf5dnH1R

- SANSUI AU-a907MR $1,930.00 Buy it now plus za przesylke $645.00

https://www.ebay.co.uk/itm/SANSUI-AU-a907MR-Stereo-Integrated-Amplifier/153376466570?hash=item23b5f3268a:g:dW4AAOSwLqRcYmOa

- Sansui  Au 907Kx $1,103.78 Jest cos po taniosci ale wyglada na zmasakrowany. Do tego napisali ze z tego powodu tylko po sprawdzeniu w sklepie? Nie wiem po co ta aukcja? Kto zrozumie Japonczyka? ?

https://www.ebay.co.uk/itm/Sansui-603042128-Au-907Kx-Integrated-Amplifier-Transistor/183985800122?hash=item2ad66883ba:g:ZwIAAOSwQ6Jdmvt9

Itd itd. Zreszta kazdy moze sobie sprawdzic sam ale po cenach mozna by sadzic ze w japonii sprzedaja "nasi" ?

Ja mam wrazenie ze na tym forum najwiecej psuja krwi Ci co nigdy niczego wiekszego z Japonii nie sprowadzili a mienia sie ekspertami w tej dziedzinie i doradzaja innym jak to zrobic sami nie "utopiwszy" ani zlotowki oraz Ci ktorzy wzmacniacza Sansui nigdy w domu nie mieli a podwazaja jakosc jego grania w stosunku do ceny.

Nie rozumiem tego. Ciekawe czy w zyciu prywatnym, w miejscach pracy, w parkach, przychodniach tez sie wpieprzacie ludzion na glowy?

 

Ps Moim skromnym zdaniem na yahoo mozna wyhaczyc te modele troszke taniej ale nie widze szans, ze ceny zbliza sie do Twojego audiofilek4 cennika. Na korzysc ebaya przemawia fakt, ze jak cos pojdzie nie tak to latwiej jest interweniowac i dochodzic swojego.

można wychaczyć trochę taniej...

chyba 4 razy taniej to są oferty typowych handlarzy zapisz sobie te wszystkie oferty za rok dalej będą wsiały, ta MR jest tez wystawiana na yahoo i od ok 7 miesięcy nie ma na nią amatora tak w Japonii jaki i na świecie

http://yahoo.aleado.com/lot?auctionID=v572742806

1 godzinę temu, luckyguliver napisał:

 

 

 

 

 

43 minuty temu, doktor_mun napisał:

 

Baron

To fakt HIFI-Do to porządny sklep. Jednak aby tam kupić ładne Limited to po sprowadzeniu wyniesie kilkanaście tysięcy. Limited  w tym sklepie swoje kosztuje. Także nie ma opcji żeby taki wznak wyniósł 10k niestety na czysto u nas. Zajrzyj do papierów jeżeli jeszcze masz i zobaczysz, że gdybyś sprzedał ten wznak za dychę, to będziesz na tym interesie w ładnie w plecy. Ja wiem ile kosztuje taki wzmak w tym sklepie. Tyczy się to samo innych marek i modeli. 

Kilka miesięcy temu testowałem interkonekt znanej i uznanej marki za 20k. Na rynku wtórnym cena to 5-6 k. To dopiero jest okazja ( za 4 też jest możliwe kupić, jednak bardzo trudno).

Kabel fajny mimo wysokiej ceny.

pozdrawiam,

 

 

 

 

 

 

już przestańcie kolega się wygadał nic takiego i tak jak wystawisz za 18 500 to na pewno ktoś to doceni i nie będzie patrzył na cenę tylko na fakt że kasuje wzmaki za 100 000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co z nim piszecie, przecież to prowokacja....woda na młyn .Gdyby posłuchał delikwent ,jeden z drugim wysokiego modelu Sansui to przez tydzień nie mógłby dojść do siebie. To tak, jak ja bym pisał o promach kosmicznych, taka moja wiedza co jego o Sansui.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, doktor_mun napisał:

 

Baron

To fakt HIFI-Do to porządny sklep. Jednak aby tam kupić ładne Limited to po sprowadzeniu wyniesie kilkanaście tysięcy. Limited  w tym sklepie swoje kosztuje. Także nie ma opcji żeby taki wznak wyniósł 10k niestety na czysto u nas. Zajrzyj do papierów jeżeli jeszcze masz i zobaczysz, że gdybyś sprzedał ten wznak za dychę, to będziesz na tym interesie w ładnie w plecy. Ja wiem ile kosztuje taki wzmak w tym sklepie. Tyczy się to samo innych marek i modeli. 

Kilka miesięcy temu testowałem interkonekt znanej i uznanej marki za 20k. Na rynku wtórnym cena to 5-6 k. To dopiero jest okazja ( za 4 też jest możliwe kupić, jednak bardzo trudno).

Kabel fajny mimo wysokiej ceny.

pozdrawiam,

 

 

 

 

 

 

Doktor_mun

No i miałeś rację, nie będę sypać kwotami bo nie chcę przed gościem się tłumaczyć ale ponad dycha to wyszła Limited + transport. Jak dodamy cło i VAT to wychodzi cena według kolegi cenofilka 1350$$$. Ja kończę bo czuje że gość od cebuli ma coraz bardziej opluty monitor. A betonu głową nie przebijesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnych rzeczy nie przeskoczymy.

Jeżeli wzmak na HiFiDo kosztuje przykładowo 280 tys. Jen i jego waga to ponad 30 kg netto to po sprowadzeniu jego cena wyniesie u nas kilkanaście tys. zł niestety lub stety. 

Piszę po prostu jak jest, ot taki fakt. Jeżeli ktoś nie wierzy to radzę sprawdzić, aby uniknąć ewentualnego rozczarowania ceną finalną, po zakupie np. Limited w wyżej wymienionym sklepie. 

To jak dany sprzęt gra każdy powinien ocenić podczas odsłuchu. Jest to oczywiście zasada uniwersalna w audio i dotyczy wszystkich marek.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poczucie że w tej kłótni walka idzie tylko o ceny i kto przepłacił , żeby mu humor zepsuć niezależnie czy jest zadowolony czy nie 

To tak jakby komuś zarzucić że za drinka dał 100 zeta w barze z blondynką  ,  a mógł za to kupić flaszkę w sklepie i wypić sam  .... resztę sobie każdy dopowie .

Z mojego punktu widzenia z Sansui jest tylko jeden problem - nie ma gdzie go posłuchać , mnie się tylko udało usłyszeć kilka ampitunerów, a nic z  półki alpha 907

Więc jakby ktoś chciał posłuchać 907 w konstelacji z kolumnami IMF TLS 50 studio , a przy okazji porównać z Luxmanem L-540  to zapraszam do mnie do Brzeska ( małopolskie) - kontakt oczywiście na priv

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, misiek x napisał:

Po co z nim piszecie, przecież to prowokacja....woda na młyn .Gdyby posłuchał delikwent ,jeden z drugim wysokiego modelu Sansui to przez tydzień nie mógłby dojść do siebie. To tak, jak ja bym pisał o promach kosmicznych, taka moja wiedza co jego o Sansui.

No już był taki temat. Było nawet porównanie. Prawie doszło do rekoczynow jak Sansui nikomu nie zagralo. 

3 godziny temu, Baron napisał:

Doktor_mun

No i miałeś rację, nie będę sypać kwotami bo nie chcę przed gościem się tłumaczyć ale ponad dycha to wyszła Limited + transport. Jak dodamy cło i VAT to wychodzi cena według kolegi cenofilka 1350$$$. Ja kończę bo czuje że gość od cebuli ma coraz bardziej opluty monitor. A betonu głową nie przebijesz opluty 

Gratulacje. Jesteś posiadaczem wzmacniacza o wartości max 3tys, za który zapaplaciles kilka razy więcej. Pewnie było warto, guru napisali że kasuja wszystko do miliona złotych ?

21 minut temu, Dziki607 napisał:

 

Z mojego punktu widzenia z Sansui jest tylko jeden problem - nie ma gdzie go posłuchać , mnie się tylko udało usłyszeć kilka ampitunerów, a nic z  półki alpha 907

Bez przesady. Jest tu kilku panów, a na pewno jeden, ktory da ci posłuchać. Oczywiście jak zakupisz odrazu ten piec z czterokrotna przebitka. Wszystko załatwi za ciebie, przegląd w cenie. 

25 minut temu, Dziki607 napisał:

 

To tak jakby komuś zarzucić że za drinka dał 100 zeta w barze z blondynką  ,  a mógł za to kupić flaszkę w sklepie i wypić sam  .... resztę sobie każdy dopowie .

 

O tak. Posiadacze Sansui to elyta. Tak powiedział Pan guru. Reszta to menele z pod sklepu z flaszka czystej w ręku. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto na AS od stu lat i raptem wzbudzona aktywność. Czyim klonem jesteś? Klonów wyczuwam z daleka. Przyznaj się sam, bo juz się domyślam panie P. 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże tutaj ciekawie się robi ? jakbym czytał "giganty Sansui" z dwa-trzy lata temu ?

Zadziwia mnie natomiast, że niektóre nicki często się pojawiają jako kręcący gównoburzą (także w innych klubach/ wątkach)...  i w zdecydowanej związaną z cudzymi pieniędzmi lub cudzymi systemami, z których nie słyszeli nawet jednego elementu ... wpisów o tym jak i co gra, z czym, co jakiś niewiele, z lupą szukać.

Ale jak to było??? "...dlaczego dzwon głośny? Bo w środku pusty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dziki607 napisał:

Mam poczucie że w tej kłótni walka idzie tylko o ceny i kto przepłacił , żeby mu humor zepsuć niezależnie czy jest zadowolony czy nie 

To tak jakby komuś zarzucić że za drinka dał 100 zeta w barze z blondynką  ,  a mógł za to kupić flaszkę w sklepie i wypić sam  .... resztę sobie każdy dopowie .

Z mojego punktu widzenia z Sansui jest tylko jeden problem - nie ma gdzie go posłuchać , mnie się tylko udało usłyszeć kilka ampitunerów, a nic z  półki alpha 907

Więc jakby ktoś chciał posłuchać 907 w konstelacji z kolumnami IMF TLS 50 studio , a przy okazji porównać z Luxmanem L-540  to zapraszam do mnie do Brzeska ( małopolskie) - kontakt oczywiście na priv

 

ja tu nie widzę kłótni czy walki. to tak jak z margaryną czy olejem palmowym były legendy że takie zdrowe itp a masło i smalec jest bee tak i tutaj są legendy że jest drogo w Japonii że powala na kolana sprzęt za 100 000 PLN itp a jak jest to można przeczytać wyżej.bo inaczej ciężko było by sprzedać sprzęt na 100v za ponad 10 000 PLN. Natomiast jeśli ktoś kupuje wzmak za 10 000 PLN wiedząc że jest wart 4 razy mniej to nie ma problemu jego kasa jego wybór- nikomu nic do tego ale jeśli wciska się legendy to już inna sytuacja. Proponuję ew. kupującym kończyć każdą transakcje pytaniem:"To ile dziś na mnie zarobiłeś?" ? 

14 godzin temu, rafal735r napisał:

Konto na AS od stu lat i raptem wzbudzona aktywność. Czyim klonem jesteś? Klonów wyczuwam z daleka. Przyznaj się sam, bo juz się domyślam panie P. 

prawda!!walczy o biznesy. już nie wspomnę o nie udostępnianiu serwisówek kolegom itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Baron napisał:

Szkoda palców obijać na klawiaturze dla takiego cwaniaka. Starałem się coś wytłumaczyć ale z betonem to nie ma sensu. Obrażasz ludzi pisząc że w Polsce cebula a sam zachowujesz się jak typowy cebulak. Najchętniej kupiłbyś auto z Niemiec w idealnym stanie, co to babcia jeździła tylko do Kościoła albo Niemiec płakał jak sprzedawał za 1/4 ceny. Albo Limited w stanie gabinetowym, od pierwszego właściciela za 1350$ z wysyłką gratis. Idealnie wpisałeś się w typ Polaka Cebulaka. A tobie 907 Limited nie sprzedałbym nawet za 20kzł. Kup sobie piec z Aliexpress za 500zł i rozpisuj na każdym forum ile to zaoszczędziłeś i masz dźwięk za miliony. I nawet za darmo Ci wyślą. Nudzi się na konkurencyjnym forum to tu robaki przypełzają żeby głosić prawdę i uświadamiać nas biednych zbłądzonych.

https://www.ebay.pl/itm/153610632062?ul_noapp=true

 

oferta od handlarza z Japonii bezpośrednio z Yahoo jest taniej ale to tak dla porównania ja by koś nie miał dostępu do Yahoo i że się nie da się niby kupić samemu za 10 000 PLN

10 608.75 zł. po podatkach w Polsce. do 18 500 zł to jeszcze daleko a to cena na dziś a nie dwa lata wstecz a Wy za 6-7 tys puszczacie 707MR a po 10 500 907MR, które tam kosztują ok 1500 zł oraz ok 2800 zł

http://yahoo.aleado.com/lot?auctionID=q321966821

http://yahoo.aleado.com/lot?auctionID=j598948177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

).Tak dla weryfikacji.

"Kolega" audiofilek przedstawia oferty wygodne tylko dla swoich spiskowych teorii. Sprzęt przez niego wskazywany wygląda naprawdę nieciekawie. Przez to był wart właśnie tyle. Ponadto bezpośrednio z Yahoo! Japan Auction do Polski nic nie wysyłają.

Przestrzegam, że to są najtańsze oferty, których wygląd zewnętrzny pozostawia wiele do życzenia. Nowych boczków czy front panelu i  potencjometrów na pewno nie dostaniemy, a stan techniczny wzmacniaczy pozostawia same znaki zapytania. Części zamienne kupimy tylko od nielicznych kolekcjonerów marki.  Firmowe pudełko, to marzenie.

Ceny na tę chwilę Samsui 907MR:

https://buyee.jp/item/search/query/sansui 907MR?searchHis=1

najtańsza na razie za: ok. 5100,00 PLN, najdroższa 6000,00 PLN (3 sztuki, stan jak wyżej w opisie).

Ceny Sansui 907Limited:

https://buyee.jp/item/search/query/sansui 907Limited?translationType=1&suggest=1

Najtańsza sprawna za: ok. 8400,00 PLN (nie liczę zepsutej za ok. 1400,00 PLN), najdroższa 8900,00 PLN (tylko dwie sztuki stan sami zobaczcie, podrapane i obite).

Pamiętajmy, że to aukcje. Ceny raczej nie spadną. Raczej wzrosną. Kurs yena też stały nie jest. Doliczamy jeszcze koszt pośrednika japońskiego, doliczamy koszt transportu (dzisiaj płaciłem za B-2105, wyniosło 1519,00 PLN), dalej doliczamy koszt odprawy celnej dla DHL i na koniec 23% VAT (od całości).

Jak sprzęt znajdzie się już cały w domu, zachodzi niestety konieczność przeglądu i czyszczenia (niestety 30/40 lat robi swoje). 

Jeżeli chcemy mieć wzmacniacz naprawdę ładny, to ceny rosną spokojnie nawet o 50%.

Tak więc nie słuchajmy  niemądrych pieniaczy, oceniajmy sami.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, audiofilek4 napisał:

oferta od handlarza z Japonii bezpośrednio z Yahoo jest taniej ale to tak dla porównania ja by koś nie miał dostępu do Yahoo i że się nie da się niby kupić samemu za 10 000 PLN

Polecam zajrzeć na 110 stronę tego klubiku. Gòrò C sam przyznaje że ściąga sansui z Yahoo. Ani z ebaya ani z hi-fi do tylko z najtańszego źródła czyli Yahoo. Więc przebitki sansujowcy  mają ogromne. Koszæ naiwnych jak tylko moga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega audiofikek4 nie wie albo nie chce wiedzieć , że Nas interesują tylko egzemplarze w bdb stanie i nie naprawianie. Bez żadnych przygód elektronicznych itp.

Jaka jest przyjemność z widoku obitego/podrapanego wzmacniacza?  

Żadna!

Przynajmniej dla mnie. Nie mógłbym spokojnie słuchać muzyki widząc jakieś ubytki we froncie , głębokie rysy etc... 

Za stan zawsze trzeba zapłacić! 

Analogicznie jest w przypadku samochodów. Owszem można kupić w140 za 7k , jednak stan jest jaki jest. Można również kupić w140 500se za 35k. Kto którym woli jeździć to jego sprawa... 

 

Pozdrawiam, 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bkeram napisał:

Tak dla weryfikacji.

"Kolega" audiofilek przedstawia oferty wygodne tylko dla swoich teorii. Sprzęt przez niego wskazywany wygląda naprawdę nieciekawie. Przez to był wart właśnie tyle.

Przestrzegam, że to są najtańsze oferty, których wygląd zewnętrzny pozostawia wiele do życzenia. Nowych boczków czy front panelu i  potencjometrów na pewno nie dostaniemy, a stan techniczny wzmacniaczy pozostawia same znaki zapytania. Firmowe pudełko, to marzenie.

Ceny na tę chwilę Samsui 907MR:

https://buyee.jp/item/search/query/sansui 907MR?searchHis=1

najtańsza na razie za: ok. 5100,00 PLN, najdroższa 6000,00 PLN (3 sztuki, stan jak wyżej w opisie).

Ceny Sansui 907Limited:

https://buyee.jp/item/search/query/sansui 907Limited?translationType=1&suggest=1

Najtańsza sprawna za: ok. 8400,00 PLN (nie liczę zepsutej za ok. 1400,00 PLN), najdroższa 8900,00 PLN (tylko dwie sztuki stan sami zobaczcie, podrapane i obite

Pamiętajmy, że to aukcje. Ceny raczej nie spadną. Raczej wzrosną. Kurs yena też stały nie jest. Doliczamy jeszcze koszt pośrednika japońskiego, doliczamy koszt transportu (dzisiaj płaciłem za B-2105, wyniosło 1519,00 PLN), dalej doliczamy koszt odprawy celnej dla DHL i na koniec 23% VAT (od całości).

Jak sprzęt znajdzie się już cały w domu, zachodzi niestety konieczność przeglądu i czyszczenia (niestety 30/40 lat robi swoje). 

Jeżeli chcemy mieć wzmacniacz naprawdę ładny, to ceny rosną spokojnie nawet o 50%.

Tak więc nie słuchajmy pieniaczy, oceniajmy sami.

dziękujemy za szczerość dobra oferta B2105 za 1 519,00 PLN!!!! 

tu nie ma teorii tylko fakty podałeś wszystkie aukcje w cenach kup teraz bądź minimalnych i na pewno doskonale wiesz że to są ceny życzeniowe i jak na razie brak ofert na te ceny. tak jak pisałem ta jedna 907MR wisi już 7 miesięcy za 139000 jpy i nikt z tego nie łyka, bo normalnie na licytacjach nie przekracza 70 000 - 85 000 JPY.Ja Ci podaję ceny za ile to się realnie sprzedaje

we wszystkich aukcja co podąłeś :" Number of Bids 0"ZERO

tylko sobie strzelasz w kolana i przetrzyj oczy

4 minuty temu, Fashi napisał:

Bo kolega audiofikek4 nie wie albo nie chce wiedzieć , że Nas interesują tylko egzemplarze w bdb stanie i nie naprawianie. Bez żadnych przygód elektronicznych itp.

Jaka jest przyjemność z widoku obitego/podrapanego wzmacniacza?  

Żadna!

Przynajmniej dla mnie. Nie mógłbym spokojnie słuchać muzyki widząc jakieś ubytki we froncie , głębokie rysy etc... 

Za stan zawsze trzeba zapłacić! 

Analogicznie jest w przypadku samochodów. Owszem można kupić w140 za 7k , jednak stan jest jaki jest. Można również kupić w140 500se za 35k. Kto którym woli jeździć to jego sprawa... 

 

Pozdrawiam, 

spoko nie bój żaby spokojnie krzykniesz za swoją idealną 907XR z 11 000 PLN

Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, rafal735r napisał:

Było nawet porównanie. Prawie doszło do rekoczynow jak Sansui nikomu nie zagralo. 

Było było. Kolega margaryna który na co dzień słucha płaskiego jak naleśnik nowego music halla ( w środku rubycony które wg innego guru nie grają) słuchał podobno cudu sansui 907 mr co wy gòrò kosi wszystko do 10 tys. I co? Szału nie było. Przeciętne granie jak na wzmak za 10 tysięcy. Ale posiadacz tego 907 mr  zwalkowany na 10 tys ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, audiofilek4 napisał:

dziękujemy za szczerość dobra oferta B2105 za 1 519,00 PLN!!!! 

tu nie ma teorii tylko fakty podałeś wszystkie aukcje w cenach kup teraz bądź minimalnych i na pewno doskonale wiesz że to są ceny życzeniowe i jak na razie brak ofert na te ceny. tak jak pisałem ta jedna 907MR wisi już 7 miesięcy za 139000 jpy i nikt z tego nie łyka, bo normalnie na licytacjach nie przekracza 70 000 - 85 000 JPY.Ja Ci podaję ceny za ile to się realnie sprzedaje

we wszystkich aukcja co podąłeś :" Number of Bids 0"ZERO

tylko sobie strzelasz w kolana

Czytamy ze zrozumieniem, koszt transportu.

Pieniacz i w dodatku niedouczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, audiofilek4 napisał:

to pochwal się ile dałeś za wmaka?

Właśnie to pochwal się ile dałeś za wmaka?

Pytałem kiedyś na czym grasz i czy jesteś zadowolony? 

Nic o swoim sprzęcie nie chcesz napisać. Być może masz tylko mini, a marzenia ponad możliwości, np. o 907 lub wyżej o Limited, czy 07??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bkeram napisał:

Dla mnie cena była OK.

Wiadome!!! ? 

1 minutę temu, LJ3 napisał:

Właśnie to pochwal się ile dałeś za wmaka?

Pytałem kiedyś na czym grasz i czy jesteś zadowolony? 

Nic o swoim sprzęcie nie chcesz napisać. Być może masz tylko mini, a marzenia ponad możliwości, np. o 907 lub wyżej o Limited, czy 07??

 

miło że pytasz, ja nie z tych co chwalą się na forach sprzętem na 100v kupionym za grosze odsprzedanych za tysiące  a potem nie kupuje czegoś co niby nie gra na 230v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, audiofilek4 napisał:

spoko nie bój żaby spokojnie krzykniesz za swoją idealną 907XR z 11 000 PLN

Nie sprzedaje Xr, mam to czego szukałem.

Powedz tak szczerze , po co te wszystkie wpisy? Co chcesz tym osiągnąć? 

Boli Cię , że ktoś jest zadowolony? Nie masz nic innego ciekawego do roboty po pracy? No chyba , że siedzisz przed komputerem i klikasz , a na prace przyjdzie jeszcze czas, bo masz 14lat...

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fashi napisał:

Nie sprzedaje Xr, mam to czego szukałem.

Powedz tak szczerze , po co te wszystkie wpisy? Co chcesz tym osiągnąć? 

Boli Cię , że ktoś jest zadowolony? Nie masz nic innego ciekawego do roboty po pracy? No chyba , że siedzisz przed komputerem i klikasz , a na prace przyjdzie jeszcze czas, bo masz 14lat...

gdy argumentów brak to zaczyna się obrażanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, audiofilek4 napisał:

Wiadome!!! ? 

miło że pytasz, ja nie z tych co chwalą się na forach sprzętem na 100v kupionym za grosze odsprzedanych za tysiące  a potem nie kupuje czegoś co niby nie gra na 230v 

Jeżeli nic nie masz do napisania, ze swoich doświadczeń ze sprzętem, to na jakiej podstawie masz tyle złego do powiedzenia o tak zacnej marce, jak np. Sansui? Czemu szczególnie nie "leżą" Ci "Te" wysokie modele?  Wydaje się to tylko poprzez "Te" ceny w Pl w porównaniu do kraju wiśni??

Zapominasz, że to "TA" druga, inna półkula, inna strefa i inny świat, i z tym masz, jak widać, problem.  

Problem ze zrozumieniem spraw oczywistych. 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.