Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie jestem niczyim wrogiem, chociaż wiem że Wy i wasi koledzy handlujący sprzętem Sansui zza wielkiej wody tak mnie odbieracie (z uwagi na to co pokazuję) ja nie chce Wam psuć interesów, tylko nie twórzcie takich legend gdzie gołym okiem widać że tak nie jest, o wysokich cenach w Japonii i kilogramach kurzu itp.  i naprawę śmiało sprzedajcie po te 10 000 PLN tylko nie piszcie tych bzdur taki apel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audiofilek4 napisał:

ja nie jestem niczyim wrogiem, chociaż wiem że Wy i wasi koledzy handlujący sprzętem Sansui zza wielkiej wody tak mnie odbieracie (z uwagi na to co pokazuję) ja nie chce Wam psuć interesów, tylko nie twórzcie takich legend gdzie gołym okiem widać że tak nie jest, o wysokich cenach w Japonii i kilogramach kurzu itp.  i naprawę śmiało sprzedajcie po te 10 000 PLN tylko nie piszcie tych bzdur taki apel 

Przecież sam TO napisałeś/ cytowałeś pod swoim linkiem:

"tak cytat z "Matrixa" mi się nasunął " Na razie oni należą do systemu, czyli są wrogami. ...."  

W jakim celu??? 

Poza tym nikt przecież nie zmusza Ciebie, Was byś/cie zaglądał/li na to forum i wypisywali ... 

W jakim celu??? 

i ....  "brużdzili" tu wrogimi marce Sansui wpisami, "w koło Macieju", o tym samym, jak drogo i jak kto zarabia, czy też nie. Ale ... czemu tak drogo Was nie interesuje. Nie istnieją dla Was fakty, tylko plotki. 

Właściwie powinniście to "olewać"! Powinno Ci/Wam być to obojętne ile i za ile. Nie jesteście sympatykami marki!  Ty/Wy nie handlujesz/cie Sansui -ami. A może jednak .... hadlujesz/cie innymi markami i masz ... konkurencja nie do pobicia ...? 

Taki wniosek sam się narzuca! 

Dlatego zasugerowałem, że jesteście jak "totalna opozycja". Po prostu macie w tym interes, powrotu do "wadzy" na alledrogo. 

To tak na marginesie, poza tematem, który by dotyczył Klubu Miłośników Sansui. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 15:16, LJ3 napisał:

Przecież sam TO napisałeś/ cytowałeś pod swoim linkiem:

"tak cytat z "Matrixa" mi się nasunął " Na razie oni należą do systemu, czyli są wrogami. ...."  

W jakim celu??? 

Poza tym nikt przecież nie zmusza Ciebie, Was byś/cie zaglądał/li na to forum i wypisywali ... 

W jakim celu??? 

i ....  "brużdzili" tu wrogimi marce Sansui wpisami, "w koło Macieju", o tym samym, jak drogo i jak kto zarabia, czy też nie. Ale ... czemu tak drogo Was nie interesuje. Nie istnieją dla Was fakty, tylko plotki. 

Właściwie powinniście to "olewać"! Powinno Ci/Wam być to obojętne ile i za ile. Nie jesteście sympatykami marki!  Ty/Wy nie handlujesz/cie Sansui -ami. A może jednak .... hadlujesz/cie innymi markami i masz ... konkurencja nie do pobicia ...? 

Taki wniosek sam się narzuca! 

Dlatego zasugerowałem, że jesteście jak "totalna opozycja". Po prostu macie w tym interes, powrotu do "wadzy" na alledrogo. 

To tak na marginesie, poza tematem, który by dotyczył Klubu Miłośników Sansui. 

 

jakbym Ci napisał że ktoś w Twoim aucie cofnął licznik o 200 000 tys km oraz ściągnął go za grosze sprzedając z bajecznym opisem jak to on niszczy Nissana GTR i ceną jak za nówkę to też być mi tu pisał że nie jestem sympatykiem marki??? jedynie handlarzyna będzie wściekły że ktoś go nakrył na przewałce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto potrafi myslec wie ile trzeba finalnie zaplacic za alphe907 w bdb stanie wiec na nic wasze bajdurzenie

poki co to caly czas rozmawiamy ze slepymi o kolorach, co ty mozesz wiedziec ile jest wart ten sprzet skoro nigdy go nie sluchales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bumpalump napisał:

Każdy kto potrafi myslec wie ile trzeba finalnie zaplacic za alphe907 w bdb stanie wiec na nic wasze bajdurzenie

poki co to caly czas rozmawiamy ze slepymi o kolorach, co ty mozesz wiedziec ile jest wart ten sprzet skoro nigdy go nie sluchales

też jestem tego zdania ? i dlatego zawsze kupujecie bezpośrednio z Japonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, audiofilek4 napisał:

też jestem tego zdania ? i dlatego zawsze kupujecie bezpośrednio z Japonii

Ja swojego kupilem w Polsce od kolegi, natomiast on 3 lata wczesniej sprowadzal z Japonii

Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bumpalump napisał:

Ja swojego kupilem w Polsce od kolegi, natomiast on 3 lata wczesniej sprowadzal z Japonii

wiadomo w życiu ma się rożnych kolegów jeden po znajomości zrobi Ci coś taniej a drugi przewali Cie na ładną kasę z uśmiecham na ustach....tak jak ma to miejsce tutaj, ale to temat rzeka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audiofilek4 napisał:

wiadomo w życiu...

I jak tam sprawa Au-07 i 907limited? Załatwisz mi te wzmacniacze po 2k zł?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fashi napisał:

I jak tam sprawa Au-07 i 907limited? Załatwisz mi te wzmacniacze po 2k zł?

O to to...dla mnie też poproszę ? zrobi się co prawda wtedy u mnie trzy AU-07 i totalnie nadprogramowa limited, ale co tam, w tych pieniądzach...

Nie bądź taki, Audiofilek, załatw, bo ja szukam i szukam i nijak znaleźć w tej cenie nie mogę ??

Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fashi napisał:

I jak tam sprawa Au-07 i 907limited? Załatwisz mi te wzmacniacze po 2k zł?

Dobrze że przypomniałeś! Trzeba będzie skrzyknąć chłopaków niech po dodają kilka postów tutaj i na innych forach gdzie są wątki o Sansui o tym jak te modele miażdżą konkurencje  tak powiedzmy do 20 000 - 30 000 PLN, będzie tez pasowało coś napisać o tym że sprzęty zasilane na 100v przez oddzielny transformator to świetnie wygodna sprawa i dźwięk z takiego transformatora nie degraduje tak dźwięku jak zasilanie bezpośrednio z gniazdka na 230v i może napiszemy tez że zaraz po przewiezieniu to w ogóle nie gra i trzeba coś zrobić z tymi 2kg Japońskiego kurzu i ustawić niech tez chłopaki zarobią to później Nam taniej policzą za serwis, to by było tyle resztę szczegółów dogramy na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, audiofilek4 napisał:

Dobrze że przypomniałeś! Trzeba będzie skrzyknąć chłopaków niech po dodają kilka postów tutaj i na innych forach gdzie są wątki o Sansui o tym jak te modele miażdżą konkurencje  tak powiedzmy do 20 000 - 30 000 PLN, będzie tez pasowało coś napisać o tym że sprzęty zasilane na 100v przez oddzielny transformator to świetnie wygodna sprawa i dźwięk z takiego transformatora nie degraduje tak dźwięku jak zasilanie bezpośrednio z gniazdka na 230v i może napiszemy tez że zaraz po przewiezieniu to w ogóle nie gra i trzeba coś zrobić z tymi 2kg Japońskiego kurzu i ustawić niech tez chłopaki zarobią to później Nam taniej policzą za serwis, to by było tyle resztę szczegółów dogramy na priv

Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot.

Chyba piana ci przeszkadza. Błędy popraw, nieuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bkeram napisał:

Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot.

Chyba piana ci przeszkadza. Błędy popraw, nieuku.

dziękuje. hmm tym "bełkotem" jak to ująłeś posługujecie się od dobrych kilku lat na każdym możliwym forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, audiofilek4 napisał:

 

Przecież Sam pisałeś, że możesz zatatwic w śmiesznych pieniądzach, także gdzie te obiecane wzmacniacze?

Chłopaków nie trzeba organizować i pisać hurtem ocen itp , ponieważ Sansui broni się sam. Dźwiękiem. A opowiadanie o trafach redukujących napięcie itd już było. 

Wystarczy porządny transformator 1,1kVa 240/100V (w moim orzypadku) i wszystko gra jak należy. Poza tym nawet nie wiesz , że ... 

W dodatku piszesz w kółko jedno i to samo. Nie przedstawisz konkretnie jaki model porównywałeś i do czego. Tylko ogólnikowo na zasadzie "a bo ktoś tam powiedział".

Udowodnij , że można i dawaj te wzmaki jak to twierdzisz po 2k zł a nie klep w klawiaturę na prostych palcach w niewiadomo jakim celu...

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze malopolsce sansui nie ma ...

To proszę powiedzcie chociaż ile muszę przygotować na 907 MR w dobrym stanie

Pewnie kupię w ciemno jak luxmana

Audiofilek4 ty sobie daruj wiem ze 2000
Ja pytam innych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..." Widzę ze malopolsce sansui nie ma ...

To proszę powiedzcie chociaż ile muszę przygotować na 907 MR w dobrym stanie 

Pewnie kupię w ciemno jak luxmana 

Audiofilek4 ty sobie daruj wiem ze 2000 
Ja pytam innych "...

 

 

Ponadto pozwolisz, że zapytam dlaczego szukasz właśnie 907MR?

Oczywiście jest to moja subiektywna ocena, ale przecież jest wiele ciekawej brzmiących integr Sansui.

?

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdybyś posłuchal kilku i wtedy zdecydował. Mnie osobiście bardziej podoba się XRka i nawet DRka.Ale to jest subiektywna ocena.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dziki607 napisał:

To proszę powiedzcie chociaż ile muszę przygotować na 907 MR w dobrym stanie

Między 9.000 a 10.000zl

1 minutę temu, Dziki607 napisał:

A może Ty Bumpalump coś doradzisz w końcu zdaje się masz dość długo MR

Każdy model gra inaczej, maja miedzy soba wiele wspolnych cech ktore sprawiaja ze ze tak je lubimy, ale roznia sie detalami dlatego dla jednego lepsza bedzie DR a dla drugiego MR, każdy model jest warty uwagi i z każdego będziesz zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dziki607 napisał:

Widzę ze malopolsce sansui nie ma ...

To proszę powiedzcie chociaż ile muszę przygotować na 907 MR w dobrym stanie

Pewnie kupię w ciemno jak luxmana

Audiofilek4 ty sobie daruj wiem ze 2000
Ja pytam innych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dobra prowokacja brawo

59 minut temu, Bumpalump napisał:

Między 9.000 a 10.000zl

Każdy model gra inaczej, maja miedzy soba wiele wspolnych cech ktore sprawiaja ze ze tak je lubimy, ale roznia sie detalami dlatego dla jednego lepsza bedzie DR a dla drugiego MR, każdy model jest warty uwagi i z każdego będziesz zadowolony.

 

zapomniałeś dodać że jak już wyda te pieniądze to będzie mu grał jak wzmak za 100 000 PLN a to ważne!

Godzinę temu, misiek x napisał:

Najlepiej gdybyś posłuchal kilku i wtedy zdecydował. Mnie osobiście bardziej podoba się XRka i nawet DRka.Ale to jest subiektywna ocena.

Pozdrawiam

czyli wszystko co w Japonii można nabyć za ok 2500 zł! 

2 godziny temu, bkeram napisał:

..." Widzę ze malopolsce sansui nie ma ...

To proszę powiedzcie chociaż ile muszę przygotować na 907 MR w dobrym stanie 

Pewnie kupię w ciemno jak luxmana 

Audiofilek4 ty sobie daruj wiem ze 2000 
Ja pytam innych "...

 

 

Ponadto pozwolisz, że zapytam dlaczego szukasz właśnie 907MR?

Oczywiście jest to moja subiektywna ocena, ale przecież jest wiele ciekawej brzmiących integr Sansui.

?

On szuka bo 907MR jest tu najbardziej napompowana

Edytowane przez audiofilek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofilek ja już wiem jaki masz problem,ciebie nie stać na wysoki model Sansui.Nie martw się ,ja tez kiedyś chodziłem do piaskownicy z jamnikiem (taki odtwarzacz) ale z tego wyrosłem,zacząłem pracować i mogę sobie pozwolić np. na wusokie modele Sansui. Głowa do góry,kiedyś dorośniesz (dojrzejesz emocjonalnie0 zaczniesz pracować ,zmienisz prace na lepszą i wtedy tez sobie kupisz .Rozumiem ze odłożyłeś 2000 zł a tu nie da rady kupić. Nie przejmuj się,może kiedyś......

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

Jedyna słuszna decyzja to ignorować wariata. Cokolwiek napiszemy i tak przekręci sens wypowiedzi. Woli swoje krówki, świnki, jak to prosty człowiek od gnoju.

Może mi ktoś przypomnieć kto jest moderatorem/administratorem tego wątku klubowego.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy z tym człowiekiem dyskutujecie. Takiego się olewa gęstym moczem i mu się znudzi. Facet nie jest nic konstruktywny w tym co tu bazgra a ma pociechę tylko z tego że Was nakręca, bo tylko o to mu chodzi. Po prostu przestańcie na gościa reagować ,niech gada sam ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.