Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, bkeram napisał:

Ponawiam swoje pytanie który z użytkowników jest moderatorem Klubu.

Gorąca prośba o usunięcie wypowiedzi nie związanych z tematyką wątku.

Wasza stara praktyka wszystko co nie wygodne do kosza!!!! Tak działa cała ta Wasza klubowa grupa interesów. Kasa musi się zgadzać

i niewygodne fakty trzeba kasować, nie rozczarowaliście...

 

http://yahoo.aleado.com/lot?auctionID=x653350304

25 minut temu, bkeram napisał:

Słuchajcie.

Jedyna słuszna decyzja to ignorować wariata. Cokolwiek napiszemy i tak przekręci sens wypowiedzi. Woli swoje krówki, świnki, jak to prosty człowiek od gnoju.

Może mi ktoś przypomnieć kto jest moderatorem/administratorem tego wątku klubowego.

i ten język nienawiści spokojnie każdy doceni dźwięk Twojej Integry i na pewno dobrze zarobisz 

36 minut temu, misiek x napisał:

audiofilek ja już wiem jaki masz problem,ciebie nie stać na wysoki model Sansui.Nie martw się ,ja tez kiedyś chodziłem do piaskownicy z jamnikiem (taki odtwarzacz) ale z tego wyrosłem,zacząłem pracować i mogę sobie pozwolić np. na wusokie modele Sansui. Głowa do góry,kiedyś dorośniesz (dojrzejesz emocjonalnie0 zaczniesz pracować ,zmienisz prace na lepszą i wtedy tez sobie kupisz .Rozumiem ze odłożyłeś 2000 zł a tu nie da rady kupić. Nie przejmuj się,może kiedyś......

może wezmę kredyt jak jeden z kolegów któremu sprzedaliście 907XR  za 00 000 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, audiofilek4 napisał:

może wezmę kredyt jak jeden z kolegów któremu sprzedaliście 907XR  za 00 000 zł....

Z tego co pamietam to kolega sprowadzil sam z japonii, a to czy na kredyt czy ukradl to ciebie to nie powinno interesowac skad mial pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, audiofilek4 napisał:

907XR  za 00 000 zł....

O czym Ty znowu piszesz?

Ty masz misję , ja wiem walczyć ze złem?.

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audiofilek4 napisał:

907XR za całe 2 295,31 POLSKICH ZŁOTYCH

To bardzo dobry przykład jest, bo tam wszystko jasno jest napisane.

I generalnie Audiofilek na rację. Idzie kupić Alpha 907 za ok. 2k zł.

Tylko że czytać trzeba ze zrozumieniem.

Czyli:

1. Do tego podatek w Jp, wymieniony w opisie aukcji: 10%, czyli powiedzmy 220 Zeta.- 61$ od zakupu

2. Transport masz podany obok -689_$ jeżeli dobrze pamiętam. Inna rzecz, że EMS tego nie weźmie, spadasz na innego kuriera, czyli inne stawki. Ale zostańmy przy tym, co mamy w aukcji.

I teraz wchodzi jedyna firma płatności za w/w, czyli PayPal że SWOIM kursem zł/$.

3. Czyli jesteś przy dobrych wiatrach w kwocie 5 500 zł.

4. Prowizja Yahoo - 3-5% dodatkowo, chcesz bezpieczne dodatkowe pakowanie (osobiście polecam) - kolejna kasa.

5. wreszcie dociera do Polandu, dostajesz kwit z DHL agencji celnej na cło od wartości WSZYSTKICH poniesionych wydatków, po opłaceniu którego wartość sprzętu to ok 7k zł. I w końcu jest Twój. Za ok 7-7,5 kzl za XR, która jest generalnie najtańsza z nowych Alph, czego ja akurat zupelnie nie rozumiem...ale 907 xr nawet w czasach produkcji nie była super popularna.

Weź kalkulator i policz sobie, potrafisz?

Inna sprawa, że ten sprzedawca jest godny zaufania i nie sprzedaje szrotów. Ma w bardzo dobrej kondycji sprzęty, które wystawia.

Jeżeli już wystawia szrot, to pisze, że to szrot.

Napisałem bo może komuś, kto będzie chciał sam spróbować, przydadzą się te informacje.

Nie podejrzewam, żebyś zrozumiał lub nawet chciał zrozumieć. Ale co tam, mam to gdzieś tak naprawdę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem jest z transportem dlatego się nie opłaca bo za 3 tyś 907 się opłaca a jak z wszystkim wyjdzie 7 tyś to już nie gdyż są lepsze w tej cenie nie obciążone problemem dostawy z Japonii.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, antymalkontent napisał:

jak z wszystkim wyjdzie 7 tyś to już nie gdyż są lepsze w tej cenie nie obciążone problemem dostawy z Japonii

To juz indywidualna sprawa kazdego, gdyby to bylo takie oczywiste jak napisales to nikt by nie gral na sansui, ja tam nie trafilem jeszcze na nic lepszego :) a mialem tych wzmacniaczy roznych juz ponad 2000 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bumpalump napisał:

ok 8720zł

 

1 godzinę temu, Samcro napisał:

wreszcie dociera do Polandu, dostajesz kwit z DHL agencji celnej na cło od wartości WSZYSTKICH poniesionych wydatków, po opłaceniu którego wartość sprzętu to ok 7k zł.

 

 

Skąd tak duże różnice w wyliczeniach  ?

W dniu 7.11.2019 o 08:52, misiek x napisał:

To ja was przebijam i poproszę audiofilka o AU-07 za 4000 zł. Niech sobie chłop zarobi na mnie 100% a co tam,niech stracę

Może mu chodziło że wam kupi w Japonii a sprowadzić to już sobie sami sprowadzicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bumpalump napisał:

To juz indywidualna sprawa kazdego, gdyby to bylo takie oczywiste jak napisales to nikt by nie gral na sansui, ja tam nie trafilem jeszcze na nic lepszego

Dokładnie tak jak pisze Bumpalump , ja też nie trafiłem jeszcze na nic lepszego a trochę w życiu posłuchałem.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antymalkontent problem sprowadzenia dotyczy każdego sprzętu z Jp, także nowego, przez dystrybutora. Tyle, że nowy jedzie być może w kontenerze, statkiem, więc koszt będzie mniejszy -ale trwa to miesiące ?. To raz. Dwa, widzimy ostateczna cenę, ze wszystkim. W naszym przypadku, całym tym cyrkiem ( transport, cło itp) musimy zająć się sami i widzimy każdy koszt inaczej.

Czy się opłaca czy nie, czy w tej cenie znajdziemy lepiej grający sprzęt to już każdy musi ocenić sam wg siebie.

W sprzętach mniej lub bardziej "vintage" liczą się także wielce subiektywne odczucia, jak design, przywiązanie do marki, jej unikalność, itp itd. do tego dochodzą walory dźwiękowe i wtedy mamy całość. Działa to tak samo dla różnych marek ( informacja dla hejterów). Bo po co ludzie ściągali by "stare" Victory, Luxmany, Diatone/ Mitsubishi i inne, nawet zupełnie nie znane u nas marki, które były dostępne tylko na rynku japońskim? Zasada produkowania najlepszych wersji i zatrzymywania ich na wewnętrzny rynek dotyczyła nie tylko Sansui. Nawet tak "popularne" marki jak Pioneer czy Technics miały w swojej ofercie doskonale urządzenia, które z założenia:

a. Były zrobione z najlepszych komponentów, lepszych niż nawet najwyższe modele "masówki"

b. dźwiękowo prezentowały najwyższy poziom

c. były przewidziane tylko na rynek japoński.

@don111 - liczyłem mocno w przybliżeniu. Nie pamiętam, i nie mam teraz możliwości sprawdzenia jakie są dokładnie  prowizje pośredników w Jp, koszt dodatkowego bezpiecznego pakowania itp itd, czy jaki jest koszt DHL -transport i prowizja agencji celnej.

Chciałem pokazać schemat i pewne koszty składowe, które składają się na finalną cenę.

Zakładam więc, że wyliczenie Mariusza jest dokładniejsze i bliższe prawdy.

Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, don111 napisał:

Skąd tak duże różnice w wyliczeniach  ?

Wzialem cene wysylki z ich strony 1078 dolarow, nie liczylem za to prowizji, nie sprowadzalem nic osobiscie wiec tez tak dobrze tematu nie znam

Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał możliwość, to postaram się sprawdzić i podać jak to finalnie może wyglądać dla tej opisywanej xr.

Ale będą pewne rozbieżności, głównie kursowe w przeliczaniu yen/usd/zł. Przeliczanie nie odbywa się wg oficjalnych kursów, które widzimy na stronach naszych banków w PL. 

Może np. kolega MarekzMarek ??pomoże wcześniej?, jeżeli się nudzi.

9 minut temu, Bumpalump napisał:

Wzialem cene wysylki z ich strony 1078 dolarow, nie liczylem za to prowizji, nie sprowadzalem nic osobiscie wiec tez tak dobrze tematu nie znam

Możemy zatem przyjąć, krakowskim targiem, że będzie to gdzieś w środku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bumpalump napisał:

To juz indywidualna sprawa kazdego, gdyby to bylo takie oczywiste jak napisales to nikt by nie gral na sansui, ja tam nie trafilem jeszcze na nic lepszego ? a mialem tych wzmacniaczy roznych juz ponad 2000 sztuk

Ja nie mówię że są złe bo niektóre są przyzwoite ale jak pisałem w cenie 3 8tys to okazja a w cenie 7 tys można już znaleźć lepszy sprzęt używany. Wiadomo fanboystwo czy określony gust brzmienia jest przy wielu sprzetach I technologiach co wypacza ocenę Apple tutaj wiedzie prym więc zdarzy się że dla jednego Pioneer to wzór dla innego denon A jeszcze kogoś sansui accuphase czy mcintosh. Mi Chodzi o jakość dźwięku.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, don111 said:

Czyli ile końcowo do zapłaty z transportem na podstawie powyższego egzemplarza? Ktoś przeliczy? 

Jam Ci wyliczyl ale do UK ? Post #6760 oraz 6761

Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, antymalkontent napisał:

Ja nie mówię że są złe bo niektóre są przyzwoite ale jak pisałem w cenie 3 8tys to okazja a w cenie 7 tys można już znaleźć lepszy sprzęt używany. Wiadomo fanboystwo czy określony gust brzmienia jest przy wielu sprzetach I technologiach co wypacza ocenę Apple tutaj wiedzie prym więc zdarzy się że dla jednego Pioneer to wzór dla innego denon A jeszcze kogoś sansui accuphase czy mcintosh. Mi Chodzi o jakość dźwięku.

Ktorych modeli wzmacniaczy alpha sluchales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

711-ki którą ma ode mnie za chyba 800 czy 900 zł taki to biznes życia zrobiłem ... ? no ale wtedy to już się wie wszystko .... A to, że przyjeżdżają do nas (właścicieli wysokich alph) osoby ze sprzętem za grube pieniądze i z podziwu po posłuchaniu wyjść nie mogą to już mały szczegół ... Żal tylko, że osoby rozumiane jako tzw publiczne (czyli Ci co prowadzą interesy związane z Audio np producenci kolumn czy dystrybutorzy drogich marek) oficjalnie nie chcą się ujawniać ... no ale tego nie zmienimy ... Co prawda mam zdjęcia ze spotkań ale nawet gdyby tu się Ken Ishiwata wpisał to i tak nic nie zmieni bo jak ktoś się mendą urodził to kanarkiem nie będzie i choćbyś nie wiem jak tłumaczył to skutku nie przyniesie ... Rozmawia się z ludźmi otwartymi, żądnymi wiedzy a z tego typu osobnikami co z założenia (lub ze zlecenia - bo to chyba najbardziej wiarygodne ...) to tylko siła działa - na zasadzie koń-bat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aux700 aux711 aux911 jakiś tysiąc. Alpha 607 i 907 nie i siebie. Też lubię sansui I miałem parę lat ale jestem obiektywny. Mcintosh i electctrocompanienet eci5 trochę mnie odciagnely od marki bo jednak jest lepiej dla mnie.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, antymalkontent napisał:

electctrocompanienet eci5 trochę mnie odciagnely od marki bo jednak jest lepiej dla mnie.

Cytat z testu na hifi.com . Zerknijcie jakie to cuda Electrocompaniet sprzedawał w wersji MkI za 12k zł....

"...Zanim przejdziemy do tego, co zmieniono, kilka słów o tym, co zmienić należało. Potencjometr. Efektowne rozwiązanie z diodą poruszającą się po okręgu nie sprawiało problemów, choć niektórzy narzekali, że praktyczniej byłoby połączyć tłumik ze zwykłym pokrętłem, bo przyciski nie dawały możliwości dokładnej regulacji w czasie wieczornego odsłuchu. Poza tym w moim egzemplarzu po kilku miesiącach pojawiło się trzeszczenie na początku skali, a po roku wzmacniacz przez kilka minut po włączeniu grał tylko jednym kanałem. Wizyta w serwisie załatwiła sprawę. Podobne problemy wystąpiły w dwóch innych egzemplarzach..." 

Także tego i ten , no wicie rozumicie jak to bywa z tym całym hiper hifi audio endem... No , ale jeśli komuś gra , i lubi przygody to mi nic do tego.

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fashi napisał:

Cytat z testu na hifi.com . Zerknijcie jakie to cuda Electrocompaniet sprzedawał w wersji MkI za 12k zł....

"...Zanim przejdziemy do tego, co zmieniono, kilka słów o tym, co zmienić należało. Potencjometr. Efektowne rozwiązanie z diodą poruszającą się po okręgu nie sprawiało problemów, choć niektórzy narzekali, że praktyczniej byłoby połączyć tłumik ze zwykłym pokrętłem, bo przyciski nie dawały możliwości dokładnej regulacji w czasie wieczornego odsłuchu. Poza tym w moim egzemplarzu po kilku miesiącach pojawiło się trzeszczenie na początku skali, a po roku wzmacniacz przez kilka minut po włączeniu grał tylko jednym kanałem. Wizyta w serwisie załatwiła sprawę. Podobne problemy wystąpiły w dwóch innych egzemplarzach..." 

Także tego i ten , no wicie rozumicie jak to bywa z tym całym hiper hifi audio endem... No , ale jeśli komuś gra , i lubi przygody to mi nic do tego.

Oj po co to udawanie na forach że sansui najlepsza marką na świecie żeby później handlarze sprzedawali sprzęt stereo sansui w cenie prawdziwego hiend. Ta patologia się rozrasta i coraz więcej klamotow w cenach około 10tys. A 2 tyś drożej od klamota np. Mcintosh.

Ps. Eci 5 dla mnie lepszy od sansui chociaż budowa europejska czyli oszczędna. Duże ciężkie teraz to tylko z USA i tutaj mój typ.

Czubsi ile to było temu 10 czy 15 lat. Chociaż u siebie 607 i 907 bezpośrednio nie porównywalem więc może by i coś z tego było miałem brać ale zrezygnowałem po pewnym odsłuchu na śląsku. A teraz to się nie opłaci handlarze i modyfikatorzy wszystko zepsuli i jest to już za drogie w odniesieniu do jakości.

Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłem na etapie jak audio to tylko Japonia i wśród różnych pioneerow denonow sansui grał lepiej mniej agresywnie dojrzałej chociaż miał problem z przejrzystoscia ale jako że wszystko skladalem wtedy z myślą o jasności szczegółach itd to sansui ratował system i pasował.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, antymalkontent napisał:

Oj po co to udawanie na forach że sansui najlepsza marką na świecie

Zapewne nie najlepsza , ale jedna z lepszych! Przynajmniej nie mają problemów w serii Alpha z potkami czy wyschnietymi kondensatorami. 

Tak na marginesie każdy rozumny , kto chociaż trochę ogarnia elektronikę widzi i docenia użyte do budowy części etc. 

I nie chodzi o jakieś pianie z zachwytu nad jakimś hifi hiper ende bublem , który ma problemy z buczącym trafem (np Hegel), tylko o docenienie pewnej myśli inżynieryjnej. Owa myśl procentuje a to słychać.

 

Poza tym , skoro model Xr czy Mr jest lepszy w bezpośrednim starciu od Accu e305/405/406V/407/408 , które kosztują nawet i 15k zł , to o czym tu w ogóle rozmawiać i odpisywać na zaczepki? ? ?

 

Zapomniałem dopisać Xr jest również lepszy od mojego ex Accu e302 , który to na aukcjach w Japonii potrafi dobić nawet do 2k $. Także no tego i ten no w kwestii czy drogo czy nie . Biorąc pod uwagę co dostajemy wraz z 907Xr/Mr... etc

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do Accu, miałem E-370 i E-450 , obydwie integry accu odpadły w przedbiegach z 907DR i907XR . Gorsze pod każdym względem. Porównania bezpośrednie u mnie w domu przez 2-3 miesiące. A zobaczcie jakie ceny tych Accu ….to tak na marginesie.

Pozdrawiam.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antymalkontent napisał:

Aux700 aux711 aux911 jakiś tysiąc. Alpha 607 i 907 nie i siebie. Też lubię sansui I miałem parę lat ale jestem obiektywny. Mcintosh i electctrocompanienet eci5 trochę mnie odciagnely od marki bo jednak jest lepiej dla mnie.

@antymalkontent napisz konkrety. Bo takie gadki w sieci są nic nie warte. 

Do jakich modeli a607?? i a907?? porównywałeś Mcintosh'a i electctrocompanienet eci5?

Czy w tych samych warunkach sprzętowych, toru?

Czy w tych samych warunkach otoczenia?

Interesuje mnie, gdyż ja również lubię porównywać i zachwycam się różnymi sprzętami . Okazuje się, że np. u mnie, niektóre, nawet "niepozorne" i niedoceniane sprzęty, grają b. dobrze, a inne okrzyczane w sieci "mega" - ot tak sobie.

 

Ostatnio, przypadkowo, podczas porządków, wpadł mi w ręce "mikrus" SABA MI-212. Wyciągnąłem by odkurzyć i przetestować, jaka jego kondycja. To jeden z pierwszych sprzętów jaki miałem. Podłączyłem do systemu i byłem zauroczony, jak czysto i naturalnie zagrał. Oczywiście b. trudno mu było "dołem" ale wspomagany subwooferem - wyszło nad podziw b. dobrze.  

To tyle, z mojej strony, na temat lepszości jednych sprzętów nad innymi. 

Ja osobiście i tak wolę jednak San-sui. Po prostu, szczególnie staruszki, mają w sobie TO COŚ. 

 

"Obiektywne" oceny to tylko odsłuchy w tych samych warunkach. 

 

Edytowane przez san-sui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie jeszcze jeden problem sprzęt z Japonii jest na 100V więc trzeba osobny zasilacz a to też obniża i zmienia jakość brzmienia. To nie jest dobre wyjście no chyba że można kupić tanio tylko Ci handlarze. 

Chociaż myślę coś 907 ewentualnie 607 sprowadzić jak się trafi i przetestować a później sprzedać ze względu na sentyment kiedyś się słuchało na sansui.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.