Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, antymalkontent napisał:

obniża i zmienia jakość

A skąd wiesz że podłączenie do dobrego zewnętrznego trafa obniża i zmienia jakość brzmienia ? Słuchałeś jakiejś alphy bezpośrednio w Japonii a później tej samej w Polsce ? …...Napiszę jeszcze że alphy na Europę 230v grają gorzej niż takie same modele w wersji japońskiej na 100v podłączone pod zewnętrzne trafo. Dużo teoretyzujesz a niestety mało Sansui posłuchałeś. 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, misiek x napisał:

A skąd wiesz że podłączenie do dobrego zewnętrznego trafa obniża i zmienia jakość brzmienia ? 

Przecież oni nawet porządnego trafa  nie widzieli a co dopiero słuchać Sansui... 

Szukają dziury w całym,  a bo cena za transport itp , a bo trafo , a bo kolor , a bo nie wiadomo co...

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek x napisał:

A skąd wiesz że podłączenie do dobrego zewnętrznego trafa obniża i zmienia jakość brzmienia ? Słuchałeś jakiejś alphy bezpośrednio w Japonii a później tej samej w Polsce ? …...Napiszę jeszcze że alphy na Europę 230v grają gorzej niż takie same modele w wersji japońskiej na 100v podłączone pod zewnętrzne trafo. Dużo teoretyzujesz a niestety mało Sansui posłuchałeś. 

Podejrzewam że więcej a szczególnie dłużej słuchałem sansui od Ciebie ale to nie ma nic z tematem wspólnego więc nieistotne. Elekktronk jestem i tak jak dobór kondensatorów ma wpływ na brzmienie tak i transformator też.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, antymalkontent napisał:

Podejrzewam że więcej a szczególnie dłużej słuchałem sansui od Ciebie

No właśnie ,słowo klucz- PODEJRZEWAM.....tak jak podejrzewasz że gra lepiej bez zewnętrznego trafa. Na pewno , wnioskuje z Twoich wcześniejszych wpisów, nie słuchałeś więcej wysokich modeli  907 , ja słyszałem wszystkie ,a kilka mam lub miałem .O końcówkach mocy nie wspomnę,tez u mnie gościły.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, antymalkontent napisał:

Podejrzewam że 

Nie rozumiem jednego , a mianowicie w klubie piszą Goście, którzy mieli a najczęściej mają super sprzęt Sansui jak  np b2105 etc . Im to gra i są zadowoleni, a gostek który słyszał 711, 607.. pisze opinie o całej marce , że jest...

Albo gostek , który przegląda Yahoo i wypisuje bzdury. 

Mariusz i ja mamy 907Mr/Xr i jesteśmy zadowoleni i po prostu się śmiejemy z tych wszystkich wpisów o trafie, o tym i o tamtym. Nie rozumiem jak trzeba być uprzedzownym żeby wypisywać bzdury kompletnie nie znając marki Sansui! 

Przytoczyłem przyklady jak to Mr i Xr zagrał lepiej od e405 (najlepsza Integra Accuphase) a pies z kulawą nogą się do tego nie odniósł. Wielcy znafcy i przeciwnicy którzy na oczy pewnie nie widzieli wyżej wymienionych. 

Nie wiem jak inni , ale ja kończę. Z piaskownicy dawno wyrosłem, wiem co słyszę i to mi wystarczy.

Pozdrawiam miłośników Sansui.

50 minut temu, antymalkontent napisał:

Elekktronk jestem 

 

Wiec jak oceniasz budowę Sansui Alpha? 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fashi odpowiedź jest prosta - żal takiemu dupę ściska, że po prostu nie stać go bo chciałby highend za 2 tys. i co wtedy ??? trzeba syfić że drogo że handlarze że dupa maryna ... Ja takich pędzli mam głębiej niż sztygar przodek ... nie gra jednemu z drugim ? OK ! Marce to krzywdy nie zrobi a miłośników dobrego brzmienia na pewno nie zniechęci posłuchać i samemu sprawdzić ! Taki Accuphase czy MC są markami dla przeciętnego polskiego słuchacza dawnych Diór , Kasprzaków czy Technicsów kultowe - urosły do rangi sprzętów o których nie sposób mówić źle no a Sansui to coś co wykluło się w świadomościach całkiem niedawno i to za sprawą paru zapaleńców (mało tego - markę odkrywają sami Japończycy ! :-) tam wcale nie była tak znana jak się niektórym wydaje ! ) więc płaci frycowe no bo jak sprzęt niemal u nas nieznany może być w ogóle porównywany z Accu czy MC , Krelem itp ??? No i tu jest dla wielu największy pal w zadzie no ale na szczęście nie u ludzi dla których liczy się efekt brzmienia a nie szyldy (tu niestety nasi krajanie są mocno cofnięci i nadal mocno pokutuje u nich wiara w napisy i powielane opinie kolorowych magazynów a nie własny rozum i doświadczenia ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 18:10, Bumpalump napisał:

ok 8720zł

Gratulacje, jakby w EU nie było konkretnych integr w tej cenie ?. Tylko nie pisz ze wszystko sansui w tej cenie zamiata. 

O jest główny dystrybutor Sansui na PL, czubsi. BENDOM BIZNESY. 

2 godziny temu, Fashi napisał:

Przecież oni nawet porządnego trafa  nie widzieli a co dopiero słuchać Sansui... 

Tego na 100V, fakt nie widział ja. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Paweł prawi.

Gdyby Sansui było opisane w Audio jako pogromca Accu i Krella gadka byłaby zupełnie inna. A tak, marketing gazety i Rafał z Denonem 735r haha w opisie  (tak wiem miałeś Marantza pm 16, Denona  2000r czy Yamahe 2000) .

Znam forum mimo młodego stażu  (pewnie za chwile będą takie przytki) hihi

Nic dodać nic ująć. Już pomijam fakt pisania o czymś czego się nie zna... 

Bogu dzięki , że taki nie byłem jak wy i nie pisałem potwarzy na Pawła czy Jana! 

 

Pozdrawiam fanów  Sansui! 

 

 

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fashi kolega rafał prawi o biznesach bo przecież to główny miszcz czynienia z gówno wartych szitów itp cudów ręką pomazańca rewelacji audio ... Trzeba być naprawdę "tępym" (z całym szacunkiem mimo wszystko ...) i mega hipokrytą by komuś wciskać biznesy samemu to robiąc ....

Tak na koniec panie Rafale (bo nie gustuję w kontaktach z kimś tak "małym" mentalnie ) - przeceniłem cię po całości - przyznaję ... Grono twoich adoratorów i potakiwaczy chyba najlepiej podsumowuje twój nikły dorobek w zabawie w audio .... Wcześniej miałeś paru krytykantów (jak np "nieodżałowany" disco ...) teraz możesz kręcić z siebie dalej "gównoznawcę" bez oporu  - Polska czyta ,... ? ...

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie odzywam bo tutaj trochę ciężki klimat panuje dużo gawędziarzy którzy myślą że Pana Boga za ręce złapali bo kupili coś w cenie średnich kabli.

Nic albo się słucha i pracuje na dobry sprzęt albo gawiedzi i szuka vintage I rozpowiada wszędzie że jest najlepszy. Mi ta druga opcja nie pasuje bo psuje rynek dlatego chciałem Was uspokoić ale nie da się. Brak reformowalnosci.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Mamy już dwóch panuf co im biznesy psuję ? Niestety frustracja bierze górę jak już nie ma owieczek do golenia. Piecyk za dwa koła, a na wyjściu cyk fuch 10tys bez konkurencji. Kojarzę też wspomnienie disco, bo również jak jeden z niewielu psul wam zajebisty biznes. Ale teraz to w sumie już tylko niedobitki zostały więc, nie będzie takich gęstych dymow jak kiedyś. Co miało być ogolone to zostało. Jak nie na tym forum to na Audio. ?

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozumiesz  co czytasz czy kompletnie ci patyne zryło ??? Jedynym biznesowcem na tym forum byłeś i zapewne nadal jesteś ty !!!!!!!!!  (bo skąd ta obecność na forum które cię przecież nie interesuje ???) Biznesik ci psują fani sansui ??? Strucle nadów marantzów czy co tam jeszcze przerabiałeś nie idą jak dawniej ??? szkooooda ....

 

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, antymalkontent napisał:

Już się nie odzywam bo tutaj trochę ciężki klimat panuje dużo gawędziarzy którzy myślą że Pana Boga za ręce złapali bo kupili coś w cenie średnich kabli.

Nic albo się słucha i pracuje na dobry sprzęt albo gawiedzi i szuka vintage I rozpowiada wszędzie że jest najlepszy. Mi ta druga opcja nie pasuje bo psuje rynek dlatego chciałem Was uspokoić ale nie da się. Brak reformowalnosci.

Vintage jest dobre, jak i niektóre auta. Trzeba to lubić i szanować. Ale jak się widzi wciskanie kitu że Golf II jest w każdym calu lepszy od Golfa VII to o czym tu dyskutować?

Akurat golf taki przykład. Pewnie Sansui to taki Maybach bez konkurencji. 

5 minut temu, czubsi napisał:

Ty rozumiesz  co czytasz czy kompletnie ci patyne zryło ??? Jedynym biznesowcem na tym forum byłeś i zapewne nadal jesteś ty !!!!!!!!!  (bo skąd ta obecność na forum które cię przecież nie interesuje ???) Biznesik ci psują fani sansui ??? Strucle nadów marantzów czy co tam jeszcze przerabiałeś nie idą jak dawniej ??? szkooooda ....

 

Używanie w nadmiernej ilości znaków zapytania i wykrzyknikow świadczy o zaburzeniach emocjonalnych. 

Ale jedno przyznam, patyna już pokryła wszystkie sansui, dawno temu. Niestety grupka oszolomow z Polski postanowiła zrobić na niej biznes i obrzydzic wielu ludziom tę firmę. Gratuluję. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafal735r napisał:

 

Sansui jest jak  m5 e34 bez żadnych ograniczeń.  No ale co wy możecie o tym wiedzieć.  

Grono się powiększa mimo waszego plucia jadem . Nie wstyd wam?

Jak nie audiofilek, to Rafał albo Bartek a i teraz antymalkontent . Heh .

A na aledrogo zero, 0! Alph! I gdzie te byznesy????

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szkoda chyba czasu i nerwów na tych ......Ile razy można pisać,żeby posłuchał jeden z drugim a później się wypowiadał. To tak jak ja bym pisał o życiu papuasów na Nowej Gwinei,albo promach kosmicznych ?????

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rafal735r napisał:

Vintage jest dobre, jak i niektóre auta. Trzeba to lubić i szanować. Ale jak się widzi wciskanie kitu że Golf II jest w każdym calu lepszy od Golfa VII to o czym tu dyskutować?

Akurat golf taki przykład. Pewnie Sansui to taki Maybach bez konkurencji. 

Używanie w nadmiernej ilości znaków zapytania i wykrzyknikow świadczy o zaburzeniach emocjonalnych. 

Ale jedno przyznam, patyna już pokryła wszystkie sansui, dawno temu. Niestety grupka oszolomow z Polski postanowiła zrobić na niej biznes i obrzydzic wielu ludziom tę firmę. Gratuluję. 

Zaburzenia emocjonalne bucu cechują tych co wchodzą z butami tam gdzie ich nikt nie prosił ... to też mocno trąca o zwykły brak kultury i nie pisz mi tu, że moje słownictwo też o tym świadczy bo tak jak świni krewetkami się nie karmi tak i w dyspucie z elementem elokwencja i takt zbędne są  ...

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fashi napisał:

Sansui jest jak  m5 e34 bez żadnych ograniczeń.  No ale co wy możecie o tym wiedzieć.  

Grono się powiększa mimo waszego plucia jadem . Nie wstyd wam?

Jak nie audiofilek, to Rafał albo Bartek a i teraz antymalkontent . Heh .

A na aledrogo zero, 0! Alph! I gdzie te byznesy????

Widzisz ja miałem E34. Było nawet w kalendarzu 5er. A ty? 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, w tym klubie, robią zadymę i mają najwięcej do napisania o marce Sansui (najczęściej z szyderstwem do fanów marki) Ci, którzy nigdy nawet na oczy, na żywo, nie widzieli żadnego z wyższych modeli. 

O słuchaniu nawet nie wspominam. 

Dobrze piszecie:

Żal dup(k)ę ściska!? 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, czubsi napisał:

Zaburzenia emocjonalne bucu cechują tych co wchodzą z butami tam gdzie ich nikt nie prosił ... to też mocno trąca o zwykły brak kultury i nie pisz mi tu, że moje słownictwo też o tym świadczy bo tak jak świni krewetkami się nie karmi tak i w dyspucie z elementem elokwencja i takt zbędne są  ...

Widzisz, komu sloma z filcow wylazla pierwszemu. Taka to elyta Sansui tutaj wróciła, obrażona jeszcze przed paru laty. Szukają pociechy na tym "złym" forum. Czy to nie ty najgłośniej krzyczales że tu nie wrócisz? 

5 minut temu, san-sui napisał:

Moim skromnym zdaniem, w tym klubie, robią zadymę i mają najwięcej do napisania o marce Sansui (najczęściej z szyderstwem do fanów marki) Ci, którzy nigdy nawet na oczy, na żywo, nie widzieli żadnego z wyższych modeli. 

O słuchaniu nawet nie wspominam. 

Dobrze piszecie:

Żal dup(k)ę ściska!? 

 

 

 

 

 

 

O. Jest kolejny klon. Rejestracja w lipcu i zero postów. 

Panowie, miejcie odrobinę wsydu i honoru. Czubsi nie kompromituj się już. 

3 minuty temu, rafal735r napisał:

 

 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, antymalkontent napisał:

Zauważcie jeszcze jeden problem sprzęt z Japonii jest na 100V więc trzeba osobny zasilacz a to też obniża i zmienia jakość brzmienia. To nie jest dobre wyjście no chyba że można kupić tanio tylko Ci handlarze. 

Chociaż myślę coś 907 ewentualnie 607 sprowadzić jak się trafi i przetestować a później sprzedać ze względu na sentyment kiedyś się słuchało na sansui.

Ja nie traktowałbym tak ostro jak inni tego i późniejszych postów @antymalkontent . Trafiają do mnie też Twoje wątpliwości co do trafo i jego wpływu lub nie na dźwięk. I wielu z nas to przerabiało. I tak, trafo ma wpływ na dźwięk. Jak nasz gówniane trafo to taki masz dźwięk. W całości jest to dodatkowy koszt, ale warto go ponieść. Co nie znaczy, że nie można porządnie i taniej. Jesteś elektronikiem to dasz radę to ogarnąć.

Zastanawiasz się bowiem nad czymś, co ma wpływ i wiesz o co w tym chodzi, i to do mnie trafia. Życzę Ci, żebyś miał możliwość posłuchania jakiejś Alphy i abyś mógł sam wyciągnąć wnioski.  Bo wierzenie na słowo obu stronom sporu....cóż.

Można uwierzyć komuś, kogo muzyczne i brzmieniowe preferencje się zna, spędziło się razem  kilka - naście godzin na wspólnym słuchaniu. Wtedy i tylko wtedy można z dużą dozą prawdopodobieństwa polegać na opisie jak coś gra. 

A spróbować warto, naprawdę, dla samej chociażby wiedzy i kolejnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rafal735r napisał:

Widzisz ja miałem E34. Było nawet w kalendarzu 5er. A ty? 

Ja również, niestety "tylko" 520i na vanosie, ale to daje poczucie jak może grać m5! Coś ala Sansui Alph 607 a 907 z tym , że miałem przyjemność z 607dr i moją 907Xr. A z Mariusza 907Mr. Coś jeszcze? 

A i do tego 230/300e mercedesa w124 plus s500 w220... i co? I nic są samochody j jest BMW i Mercedes, tak jak są sprzęty i jest Sansui!

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rafal735r napisał:

Tak, beleron to jest klasyk. Film dla rozluznienia

 

Teraz się czepiasz w124 jednego z najbardziej niezawodnych modeli w dziejach . Dno i wodorostry. 

A tak może pokażesz film o e500 /500e? Lub o e300/300e W zależności od rocznika różne oznaczenie . Hmm? Ale co tam, skąd Ty Rafał możesz o tym wiedzieć.  To właśnie odróżnia pasjonata od amatora haha. 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fashi napisał:

 

A i do tego 230/300e mercedesa w124 plus s500 w220... i co? I nic są samochody j jest BMW i Mercedes, tak jak są sprzęty i jest Sansui!

Widzisz ja fanem Mercedesa nie jestem mimo że nie miałem, nie znaczy że nie znam. Jeździłem C215 V12 6.2 czy bunkrem 6.0. I co? I i nic, żaden z tych wozów to odniesienie Sansui. No może te E34 520i. Nawet nie 525i.

Teraz, Fashi napisał:

Teraz się czepiasz w124 jednego z najbardziej niezawodnych modeli w dziejach . Dno i wodorostry. 

A tak może pokażesz film o e500 /500e? Lub o e300/300e W zależności od rocznika różne oznaczenie . Hmm? Ale co tam, skąd Ty Rafał możesz o tym wiedzieć.  To właśnie odróżnia pasjonata od amatora haha. 

Taksówkami jeżdżę do domu z pubu. O tej niezawodności uslyszysz w filmie :). Żeby było sprawiedliwiej autor na codzień używa okulara. Taka jest rzeczywistośc. Czyli TRZEŹWE SPOJRZENIE NA PROBLEM. Nie emocjonalne jak w przypadku tego niby klubu. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafal735r napisał:

Widzisz ja fanem Mercedesa nie jestem mimo że nie miałem, nie znaczy że nie znam. Jeździłem C215 V12 6.2 czy bunkrem 6.0. I co? I i nic, żaden z tych wozów to odniesienie Sansui. No może te E34 520i. Nawet nie 525i.

Właśnie  ten m5 to odniesienie,  czytaj bez kompromisu. Tak jak Sansui 907Xr/Mr... limiited, 07 etc

22 minuty temu, Samcro napisał:

 

A spróbować warto, naprawdę, dla samej chociażby wiedzy i kolejnego doświadczenia.

A po co próbować?  Przecież teza jest jasna a i wynik z góry ustalony! 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rafal735r napisał:

 

O. Jest kolejny klon. Rejestracja w lipcu i zero postów. 

 

 

O czym to niby świadczy data rejestracji, czy ilość postów? To takie małe jest, taki wniosek i taka ocena! 

Jak to było? "Mały człowiek miałkie myśli" ,

A nie pomyślałeś nawet, że może właśnie wówczas wnuk nauczył mnie obsługi laptopa?! 

Poza tym nie miałem nic do dodania w tym wątku i gronie. Tylko czytałem więc nie wypisywałem niepotrzebnie bzdur, jak to robią tacy jak Ty i Tobie podobni. 

 

NIC TU NIE WNOSISZ więc zastanów się, choć raz w życiu - CO TU ROBISZ??????

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 907Xr ( stać mnie było)  , zobaczyłem, porównałem z e302 i zgłupiałem. To jest moje świadectwo!   Ludzie, nikt mnie nie opentał! Ale Accu to zabawka w porównaniu z Sansui Alpha!

Wizualnie , i w dźwięku. . .

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashi

Ja tam nie odbieram tego, co pisze antymalkontent jako " wynik z góry ustalony".

W sumie to rozumiem jego wątpliwości co do trafa itp, mimo że moja droga do Sansui była stosunkowo prosta. Czyli różne vintage, G9700, 707XR i dalej zostało to co zostało.

Ale żeby te wątpliwości rozwiać to nie pozostaje nic innego, jak posłuchać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 30

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.