Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, san-sui napisał:

O czym to niby świadczy data rejestracji, czy ilość postów? To takie małe jest, taki wniosek i taka ocena! 

Jak to było? "Mały człowiek miałkie myśli" ,

A nie pomyślałeś nawet, że może właśnie wówczas wnuk nauczył mnie obsługi laptopa?! 

Poza tym nie miałem nic do dodania w tym wątku i gronie. Tylko czytałem więc nie wypisywałem niepotrzebnie bzdur, jak to robią tacy jak Ty i Tobie podobni. 

 

NIC TU NIE WNOSISZ więc zastanów się, choć raz w życiu - CO TU ROBISZ??????

OK. Wnuku ?

5 minut temu, Fashi napisał:

Kupiłem 907Xr ( stać mnie było)  , zobaczyłem, porównałem z e302 i zgłupiałem. To jest moje świadectwo!   Ludzie, nikt mnie nie opentał! Ale Accu to zabawka w porównaniu z Sansui Alpha!

Wizualnie , i w dźwięku. . .

Nie oczerniam cie. Ale myślę że jesteś raczej w mniejszości tego klubu. Jako prawdziwy fan marki. Niestety grupka "wnuków" robi co robi. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Samcro napisał:

Fashi

Ja tam nie odbieram tego, co pisze antymalkontent jako " wynik z góry ustalony".

 

Piotr , ale ile razy można powtarzać w kolko to samo? Piszesz do ludzi , że masz trafo 1,1kVa 15kg  produkcji Jp . A sam sprzęt pobiera nominalnie 400W ,  przy dużym obciążeniu ok 650W (Mariusz to sprawdzał 907Mr) i co tam niby masz tracić skoro osobne trafo działa też jako filtr? 

Tylu tu elektroników, a po drodze z elektrowni ile mamy pobocznych na kablu?! 

9 minut temu, rafal735r napisał:

Nie oczerniam cie. Ale myślę że jesteś raczej w mniejszości tego klubu. Jako prawdziwy fan marki. Niestety grupka "wnuków" robi co robi. 

Więc może to do Ciebie dotrze, że z tymi Sansui nie jest tak źle!

Tak w ogóle , których Alph słuchałeś? 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rafal735r napisał:

Nie dotrze. Mam swoje powody. Zapytaj swego pana czubka czy tam tego drugiego, który już chyba nie ma nawet honoru tutaj pisać. 

Gościu , Ty masz jakieś problemyze sobą? Poważnie martwię siebie Ciebie. 

Piszesz do mnie "zapytaj swego pana" a co to ja jestem według Ciebie? 

Czytać nie potrafisz ze zrozumieniem?  Kupiłem sobie 907Xr, który u mnie zjadł Accu e 302 i nikt mnie nie opentał.

Nie wstyd Ci? Takie teksty? Gościu, wstydu oszczędź! Jak śmiesz w ogóle tak pisać? 

Eehh, " miałeś chamie zloty róg..."  mówi Ci to coś?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rafal735r napisał:

Nie dotrze. Mam swoje powody

Czyli masz uprzedzenia, nawet gdybyś posłuchał i usłyszał to i tak z powodów osobistych ,nie przyznałbyś że wyższe modele  Sansui graja lepiej niż konkurencja z tej półki cenowej albo i dużo wyższej.Czyli piszesz nie merytorycznie,tylko z powodu jakiejś urazy do kogoś.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Samcro napisał:

 

Niby tak. 

Ja ufam fizyce i pomiarom .  Coś oddaje 1000W (1,1kVa , zawsze te 100W idzie na starty) a coś pobiera w szczycie ok 650 czy nawet 700W przy bardzo głośnym graniu .

A jak gra 907 powiedzmy na godzinie 10 to już tylko nie liczni wiedzą. A to nawet nie jest 650W poboru. To o czym my mówimy? 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafal735r napisał:

Vintage jest dobre, jak i niektóre auta. Trzeba to lubić i szanować. Ale jak się widzi wciskanie kitu że Golf II jest w każdym calu lepszy od Golfa VII to o czym tu dyskutować?

Akurat golf taki przykład. Pewnie Sansui to taki Maybach bez konkurencji. 

Używanie w nadmiernej ilości znaków zapytania i wykrzyknikow świadczy o zaburzeniach emocjonalnych. 

Ale jedno przyznam, patyna już pokryła wszystkie sansui, dawno temu. Niestety grupka oszolomow z Polski postanowiła zrobić na niej biznes i obrzydzic wielu ludziom tę firmę. Gratuluję. 

No i co z tego że vintage? Jak vintage to jest wykonane gorzej albo w gorszej technologii? Porównanie do samochodów totalnie bez sensu. Tu we wzmacniaczach nie ma żadnego większego postępu. Topowe Sansui są wykonane tak że nie ustępują w niczym wzmacniaczom używanym innych marek za 10k, a kwestię brzmienia można zawsze podciągnąć pod indywidualne preferencje. Wykłócanie się że te wzmacniacze są warte 2-3k a za 7k można kupić lepsze jest niepoważne. Można porównać budowę, o wynik takiego porównania byłbym spokojny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, don111 napisał:

No i co z tego że vintage? Jak vintage to jest wykonane gorzej albo w gorszej technologii? 

W tym sęk, że Sansui serii Alpha jest lepiej wykonane niż Accuphse serii 4xx. 

Kiedy to w końcu dotrze do ludzi? 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie ma konkurencji do 20tys. 

18 minut temu, misiek x napisał:

Czyli masz uprzedzenia, nawet gdybyś posłuchał i usłyszał to i tak z powodów osobistych ,nie przyznałbyś że wyższe modele  Sansui graja lepiej niż konkurencja z tej półki cenowej albo i dużo wyższej.Czyli piszesz nie merytorycznie,tylko z powodu jakiejś urazy do kogoś.

Za dużo "zlomu" miałem żeby łapać się na takie bzdety. Ale chyba jeszcze są tacy co to łykają, te kasowanie "dużo wyższej" półki. Niestety widzisz świat audio nie jest taki prosty. 

A tak nawiasem mówiąc? Jakiej półki cenowej? 2tys jak w JP czy 10tys po nadymaniu cen w PL? 

Dajcie już spokój tym wnukom. Nie osmieszajcie się. Na prawdę nie widzicie tej komedii? 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie jest prosty,nie tylko swiat audio, trzeba pojechać ,poswiecic swój czas,czasami pieniądze i dopiero mieć coś do powiedzenia a nie pier...ć  głupoty

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fashi napisał:

W tym sęk, że Sansui serii Alpha jest lepiej wykonane niż Accuphse serii 4xx. 

Wykonanie nie gra. Tego się nauczyłem przez kilka lat. Widać ty nadal zauroczony ładna obudowa, duża waga i WIELKIMI KONDAMI, bo Mariusz tak napisał co jeszcze dwa lata temu za Sony ES życie by oddał. 

Na prawdę, szkoda mi czasu na ten klub. Pozdrawiam 90% klonów ?

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rafal735r napisał:

Wykonanie nie

Tak? Rozwiń ten wątek. 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem e450 stała koło 907XR - wykonanie na podobnym poziomie

  • …..tylko że była (e450) 3x droższa i sonicznie (jak dla mnie ) duzo gorsza

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rafal735r napisał:

A nawet nie ma konkurencji do 20tys. 

Dlatego marka ma zadowolonych fanów ale nie wszyscy piszą o tym jak są zadowoleni.

Nie muszą - po prostu cieszą się. 

To tyle. 

 

To niżej gra b. dobrze, w drugim zestawie.  Piecyków nie pokazuję bo przecież znasz je na "wylot". ?

 

DSCF1780.JPG

Edytowane przez san-sui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, misiek x napisał:

Oczywiście że nie jest prosty,nie tylko swiat audio, trzeba pojechać ,poswiecic swój czas,czasami pieniądze i dopiero mieć coś do powiedzenia a nie pier...ć  głupoty

A propos pierd... głupot. Polecam pierwsze strony tego niby klubu. Tam się zaczęły te glupoty, całkiem "niewinnie". 

1 minutę temu, san-sui napisał:

Dlatego marka ma zadowolonych fanów ale nie wszyscy piszą o tym jak są zadowoleni.

Nie muszą - po prostu cieszą się. 

To tyle. 

 

To niżej gra b. dobrze, w drugim zestawie.  

 

DSCF1780.JPG

Daj wnuka do mikrofonu ?

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, misiek x napisał:

miałem e450 stała koło 907XR -

Użyte części, mata bitumiczna, ile wolnego miejsca w Accu a ile w Sansui?  ... 

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo masy bitumicznej musi być. W tedy zagra jak trza ?

Panowie, bardzo mnie rozbawiliscie, ale idę spać. Bardzo miło było w sumie. Dzięki i pozdrawiam. Ale tylko tych prawdziwych fanów Sansui. Tych nadymanych nie ☺️

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rafal735r napisał:

 

Daj wnuka do mikrofonu ?

Małolat! Jak ci nie wstyd? 

Ciekawe co na to powiedziałby twój ojciec?

 

 

6 minut temu, rafal735r napisał:

Dużo masy bitumicznej musi być. W tedy zagra jak trza ?

Nie masz najmniejszego pojęcia o sprzęcie, a już na pewno co tam "robi" - Dużo masy bitumicznej .... 

Należy się wpierw douczyć w tym zakresie i dopiero dawać "głos". 

Taki fach-man, jak Ty, nie dałby nawet masy bitumicznej do asfaltu ...., a co dopiero do sprzętu! 

 

 

Edytowane przez san-sui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafał,wytłumacz mi jedno-po co piszesz w tym klubie,nie lubisz,nie słuchałeś,wolisz co innego to po jakiego grzyba tu tracisz czas ? Jaki masz wzmacniacz ? Zapewne ja go nie słyszałem i dlatego o nim nie piszę.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafal735r napisał:

Wykonanie nie gra

Gra, doszedlbys do tego porownujac kilka modeli Sansui czy np Accuphase, np E-407 i E-408 roznia sie tylko 1 tranzystorem, dzwiek zupelnie inny

3 godziny temu, rafal735r napisał:

Tego się nauczyłem przez kilka lat

Cyzli sie nicyego nie naucyzles jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie czytałem co pisaliscie dalej bo nie chcę kontynuować zbędnych analiz.

 

Obecnie posiadam electrocompanient eci4 (myślę nad 5 chociaż mcintosh z focalami to mój wzór na razie ale to kwota 25tys szkoda mi tyle więc szukam tańszych opcji) oraz focal temptation. W porównaniu z 607 sansui chyba nra2 musiałbym sprawdzić modele eci4 zagrał lepiej więc został. Zresztą ta alpha 607 moim zdaniem nie grała lepiej od au-x711 czubsiego wersja z brązowymi nipponami poziom zbliżony.

Chce jeszcze dac szanse sansui I na spokojnie poszukać jakiejs 907 tylko podajcie wersje od najgorszej do najlepszej jak trafię w rozsądnej cenie to sprawdzę bo niższe chyba się nie sprawdzą no chyba że jakaś wypas 607.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antymalkontent

To nie działa tak, że w ramach serii (607, 707, 907)  jeden gra lepiej inny gorzej, lub że można tak powiedzieć.

Oczywiście 907 gra lepiej od 707 a z kolei ta lepiej od 607. Oczywiście w ramach tego samego modelu DR, XR, MR itd.

Różnica pomiędzy modelami jest głównie w brzmieniu, sposobie prezentacji. Oczywiście można się doszukiwać różnic jakościowych, ale to juz trzeba szukać. Wiadomo, serie młodsze, jak MR czy NRA będą grały bliżej dźwięku do którego jesteśmy przyzwyczajeni, niż DR czy KX.

XR będzie najbardziej bezpośrednia, nie upiększająca, naturalna, niektórzy powiedzą, że wręcz surowa i kliniczna. I rzeczywiście może taka być, gdy je zestawisz z kolumnami studyjnymi. Wywala wtedy każdą niedokładność. Gdy ja miałem 907XR spiętą z JBL Studio monitor 4412 to niektórych płyt nie dało się słuchać, naprawdę. XR jest najbardziej prawdziwa moim zdaniem.. MR będzie w sobie miała więcej ciepła, DR także, ale takiego bardziej z jak stare sprzęty. KX bardzo podobnie. NRA - tutaj nie bardzo wiem, co ci napisać, mi brzmienie tego modelu najmniej pasuje. Wersje MOS - jak to MOS, ciepło, okrągło, w sumie fajnie, zależy co kto lubi.

Mi brzmieniowo bardzo podoba się DR, mimo że to jedna z najstarszych Alph ( chyba stary już jestem).

Może w Twojej okolicy mieszka ktoś z kolegów, żebyś mógł podjechać i posłuchać. Tak by było najlepiej, miałbyś jakiekolwiek odniesienie przed zakupem.

Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antymalkontent napisał:

Obecnie posiadam electrocompanient eci4 (myślę nad 5

Widzisz gusta sa rozne, jak dla mnie najlepiej gra pierwszy stary EC-1, pozniej z kazdym kolejnym jest tylko gorzej, mimo ze ec1 gra calkiem fajnie to jak widac gra u mnie cos innego :)

2 godziny temu, antymalkontent napisał:

poszukać jakiejs 907 tylko podajcie wersje od najgorszej do najlepszej

Nie ma najlepszej i najgorszej, kazda 907 jest tak samo dobra a to ktory model zagra dla Ciebie najlepiej to wynik Twoich preferencji

Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Was i te Wasze biznesowe forum. Sprowadzając z hifido.jp taką 907MR/XR/DR, która nie będzie kosztować więcej jak 6000 już po wszystkich opłatach i podatkach a Wy ty wyliczacie że bezpośredni import przy cenie zakupu na poziomie 2 300- 2 500 zł i niższych kosztach będzie dużo droższy(8 000 – 9 000 PLN).. jesteście Mistrzami w swoim fachu…

Wszystko co najtańsze w Japonii to u Was jest najdroższe i najlepsze na świecie a jak komuś nie gra to zawsze wina że nie takie kolumny, że nie czyszczona, nie takie trafo, nia ma serwisu i te 2 kg kurzy przykrywa dźwięk i wiele innych. Sprzęty które niby mieliście mieć dożywotnio sprzedajecie i wymieniacie na takie, które niby nie grają na oficjalnym forum itp

Tęsknie za czasami gdzie fora były dla ludzi a nie dla Handlarzy, gdzie jak ktoś miał serwisówkę to zawsze chętnie wrzucił skan, gdzie jak miał jakąś cześć to nie sprzedawał jej za 800-1000 zł tylko odsprzedał po cenie zakupu. Wy się zachowujecie jak sprzedawcy na allegro i ktoś by tu napisał że na alliexpres można kupić taniej to napiszecie, wymyślicie dosłownie wszystko żaby tylko ktoś nie zakupił bezpośrednio na aliexpres tylko u Was- TAKA SMUTNA PRAWDA!

Kto myśli i ma swój rozum to już dawno Was rozpracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety racja. Ja uważam że powinno się na forach walczyć z handlem a nie wspierać co. Tutaj powinniśmy się dzielić wrazeniami z odsłuchu i porównań oraz konfiguracjami żeby urządzenia jak najlepiej grały. A handlarzy tepic bo godząc się z tym szkodzimy sobie gdyż wintage które miałem parę lat temu za 2-3.5 tys i mogłem sobie testować teraz muszę kupić za 7-9tys starsze o kilka lat bo fora stały się reklamą i wręcz zachęta do tego żeby było drogo a cwaniaki zaczęły sprowadzić i kolekcjonowac różne klamoty I inne lepsze sprzęty i robić biznes sprzedając 2x drożej

Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiofilek4 napisał:

Kocham Was i te Wasze biznesowe forum. Sprowadzając z hifido.jp taką 907MR/XR/DR, która nie będzie kosztować więcej jak 6000 już po wszystkich opłatach i podatkach a Wy ty wyliczacie że bezpośredni import przy cenie zakupu na poziomie 2 300- 2 500 zł i niższych kosztach będzie dużo droższy(8 000 – 9 000 PLN).. jesteście Mistrzami w swoim fachu

Nie kumam. Najpierw wyszukujecie najniższą cenę (bodajże 2300zł) jako dowód że 907-ki chodzą po tyle. To Yahoo Japan gdzie podobno sprzęt nie jest do końca pewny (różnie z tym bywa). Wg dokładnych wyliczeń (ostatnio) po opłatach wychodzi on z transportem ok 7 tys.  Czyli finalnie cena rośnie 2.5x. za niepewny sprzęt, być może wymagający serwisu/przeglądu + zewnętrzne trafo (rozumiem że ktoś sprzedaje w PL razem z trafo)... Więc nie wiem gdzie tutaj ten mega biznes i zarobki rzędu 100%. Ktoś sprzedaje to po 15k u nas?

Z tego co się dowiadujemy - hifido ma sprawdzony sprzęt, pewniejszy ale ceny wyraźnie wyższe. Więc finalnie ceny będą oscylowały także dużo wyżej niż te 7k z resztą opłat  wyliczone na podstawie najtańszego egzemplarza z Yahoo Japan. Jeśli się mylę to podaj takie tanie przykłady ofert z hifido, w egzemplarzach w dobrym stanie wizualnym i technicznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.