Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie ostatnich wydarzeń w kilku wątkach dotyczących Sansui, opowiadania o cenach w Japonii i o wielu innych aspektach. 

Razem z Mariuszem próbowaliśmy to prostować. Samcro i MarekB również próbowali pomóc. Ale do sedna.

Jeden użytkownik non stop wyśmiewał mimo , że nie słyszał i nie widział Alphy. W każdym wątku gdzie sie pojawia robi to samo. Kolejni mu fturowali a jeszcze inni pokazywali jakieś nie realne przykłady (co sie później okazało) co zresztą udowodniłem. 

Stanowisko po stronie hejterów zabrał nawet sam moderator, który później wymazał moje wpisy, a zostawił różne instytucje,  pół prawdy czy nawet kłamstwa. Tak nie boję się tego słowa. W mojej obronie stanął użytkownik @Kiza , którego posty również zostały usunięte... Mam nadzieje , że się tutaj wypowie jak było.

Co się później stało?  Moderator zamknął wątek Giganty Sansui, zablokował mi możliwość dodawania odpowiedzi w wątku o znaleziskach na eBay (mimo , że właśnie tam jest i zapewne będzie dużo insynuacji nt  Sansui) i jak już wspomniałem OCENZUROWAŁ wpisy.

W dodatku dostałem 3pkt ostrzeżeń i jeszcze jakiś nie realny nie mający miejsca atak na moderację! (Proszę mi pokazać ten urojony atak)

Żeby było śmieszniej moderator publicznie przyznał , że wie o kontach klonach.

Jeden z użytkowników sprytnie to wykorzystał i odniosłem wrażenie , że "pije" do mnie. Po zwróceniu sie do owego moderatora w celu weryfikacji mojego konta,  moderator nie stwierdził Kategorycznie , że ja czy Mariusz nie jesteśmy klonami a w ślad za owym użytkownikiem powtarzał, że klonów jest dużo... (między wierszami można wiele,  a w owym wątku zaczęło się pisanie o "ataku klonów" , że wrócą ze zdwojoną siłą etc.

Na dowód kilka screen'ów

Te  odnośnie rzekomych okazji w Japonii

 

Ten odnośnie cenzury

Screenshot_2020-01-11-16-58-41.thumb.png.acf12258a182c1707d5bbd5632395dc8.png

A ten z tym co mnie spotkało za napisanie prawdy 

Screenshot_2020-01-11-18-49-06.thumb.png.a669ddd015555d3ea2562e0bafaca118.png

Precz z komuną i cenzurą! 

Moderator napisał, że mam swój klub i w nim mam pisać. Cenzurę poparł tym , że niby nie pisze na temat.  A przepraszam jak miałem inaczej odnieść się do hejtu w owym wątku?  Jak mam w klubie odpierać ataki , prostować insynuacje czy obnażać mijanie się z prawdą czy nawet kłamstwa? Skoro są gdzie indziej?!

Czytajcie zanim zniknie i róbcie screeny...

 

Pozdrawiam,

Tadek 

Edit 

Nie wyraźny screen 

Screenshot_2020-01-10-20-41-06.png

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak za bardzo chciałeś wywyzszac samusi i mogło to się nie podobać.

Z drugiej strony to nawet lepiej bo zbyt nachalne promowanie tylko szkodzi bo różne handlarze skupuja najbardziej przehajpowane modele i sprzedają 3x drożej.

Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całości potwierdzam to co powiedział/ napisał Fashi. Redakor plastik1989 wykazał się najpierw zwykłym chamstwem, a potem pokazał charakter obrażonego gówniarza. Brak obiektywizmu, poczucia jakiejkolwiek odpowiedzialności za wątek oraz stawanie w obronie hejterów stawia go na równi z nimi. Obarczam go w całości za to co pozwolili sobie niektóry forumowicze. Zamiast tonować, podjudzał i wzbudzał jeszcze większą agresję. 

Nie boję się tego napisać, bo jak niektórym z Was już to zapowiedziałem, nie zamierzam więcej wypowiadać się na audiostereo.pl z powodu ich wielkiego bałaganu i braku ludzi odpowiedzialnych za swoją pracę na portalu.

Pozdrawiam zatem cały Klub i do zobaczenia na bardziej odpowiedzialnych portalach audio.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, antymalkontent napisał:

A może jednak za bardzo chciałeś wywyzszac samusi i mogło to się nie podobać.

Z drugiej strony to nawet lepiej bo zbyt nachalne promowanie tylko szkodzi bo różne handlarze skupuja najbardziej przehajpowane modele i sprzedają 3x drożej.

zeby sprzedac 3x drozej musieli by kupowac po 3tys co jest kompletnie nierealne i zostalo to wyjasnione na calym forum juz setki razy, co do zakupow w japonii to sam sie ostatnio przekonalem z czym to sie wiaze, 10 razy cos sprowadzisz i dojdzie w jednym kawalku a za jedenastym wtopisz kilka tysiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga 317 się pojawiła i to o 100% za drogo. Niestety Ten klub działa bardzo negatywnie na ceny urządzeń sansui.

Bump te 3x to tak z pominięciem transportu i podatków i uwzględnieniu kosztów zewnętrznego zasilacza. I tak w przybliżeniu w każdym razie przynajmniej 100% zawsze musi być.

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyran napisał:

Wyłączam powiadomienia z tego postu i zamykam go.

Z Bogiem.

Ale o co chodzi? 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, antymalkontent napisał:

Uwaga 317 się pojawiła i to o 100% za drogo. Niestety Ten klub działa bardzo negatywnie na ceny urządzeń sansui.

Kazdy klub i kazdy watek dotyczacy jakiegos sprzetu wplywa na ceny, ale nie popadajmy w paranoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny sposób, po porostu nie kupować x317! Po co to komu ?

A ten który sprzedaje niech się wstydzi... tak po ludzku.

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 09:08, Fashi napisał:

Miałem na myśli coś innego. Moim zdaniem lepiej w ogóle nie kupywać AU X317 tylko od razu zaczynać od AU X517. 

Raz , że będzie lepiej grać , a dwa pózniej szybciej odsprzedaż wyższy model.

Pozdrawiam serdecznie, 

Takie rady to, jak w powyższym przypadku, "Musztarda po obiedzie".

@ Pelcu miał/ ma już AU X317, gdy poprosił o CD do niego pasujący. Tyle ...

X517 nie gra przecież tak, jak X717 więc nie rozumiem czemu polecacie akurat 5....??

Poza tym, skąd @ Pelcu ma ją przygarnąć? Jaka dostepność??

 

 

 

Dziwię się tym, którzy polecają 607, gdy tak naprawdę wiedzą, że dużo lepszym wyborem jest 707, a najlepszym 907. 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, LJ3 said:

Dziwię się tym, którzy polecają 607, gdy tak naprawdę wiedzą, że dużo lepszym wyborem jest 707, a najlepszym 907. 

 

A miales wszytkie 3 w jednym czasie zeby powiedziec cos na temat roznic?

Plus oczywista sprawa jaka jest budzet ktorym dysponuje kupujacy.

Nie zapominajmy tez ze kazdy jest w innym stadium choroby audio i jest skory do mniejszych lub wiekszych poswiecen w danym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, luckyguliver napisał:

Plus oczywista sprawa jaka jest budzet ktorym dysponuje kupujacy.

Nie zapominajmy tez ze kazdy jest w innym stadium choroby audio i jest skory do mniejszych lub wiekszych poswiecen w danym momencie.

Właśnie tu jest pies pogrzebany. To istota rzeczy ale tego, jak widać po powyższej dyskusji, niektórzy nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć.

 

 

Razem? Tak różne, różniste modele ale zawsze słucham przeważnie 2-ch co najwyżej. 1-den z serii Alpha + 2-gi z serii starych AU-5.... -7..., -9.... -X.... -D..... czy też -G.... Czasami porównuje (jak obecnie) do innych firm, jeżeli trafi się, przez kilka (-nacśie) dni. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LJ3 napisał:

Dziwię się tym, którzy polecają 607, gdy tak naprawdę wiedzą, że dużo lepszym wyborem jest 707, a najlepszym 907. 

 

 

4 godziny temu, LJ3 napisał:

Właśnie tu jest pies pogrzebany. To istota rzeczy ale tego, jak widać po powyższej dyskusji, niektórzy nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć.

 

LJ3

Moim zdaniem to, że sugerujemy 607, nie wyżej i nie niżej świadczy o tym, że  pamiętamy o budżecie, który Pelcu ma do wydania. Większy niż założony na razie, ale cały czas relatywnie nieduże pieniądze. Co więcej -  jest gdzie przesłuchać  nie tylko 607, ale w zasadzie każdą 907 po drugiej stronie Wwy, patrząc na to, gdzie Pelcu mieszka.  Tylko trzeba chcieć.

Pelcu ma jakiś zamysł, co i jak zmieniać - kolumny, cd, wzmacniacz. I tego się trzymajmy. Chce poznawać samemu różnice pomiędzy kolejnymi  modelami. Czy za jakiś czas stwierdzi  powie, że to była dobra droga - czas pokaże. Na dzisiaj jest zdecydowany na 5xx i to jest jego decyzja. Będzie chciał więcej, to może zacznie pytać, gdzie, kiedy co i u kogo może posłuchać. I nawet pewnie kupić z pewnego źródła ( hejterzy : START!) i niekoniecznie myślę tutaj o sobie... 

Wybrał taką drogę - trochę może dłuższą, ale kto wie, czy nie lepszą? Jak się zdecyduje i kupi, to pewnie napisze nam , co i jak. 

Myślisz, że jakimś problemem byłoby  dla mnie  (  i kilku innych Kolegów)  mu napisać "bierz Au-07" bo dla mnie  gra najlepiej lub " co innego niż końcówka  to strata kasy"  czy "wszystko poniżej 907 to... " ?  Nie jest.  Ale nie wciskamy (przynajmniej ja się tego trzymam) nic na siłę. To człowiek - w tym przypadku Pelcu - ma być zdecydowany, bo to jest najważniejsze. 

Poza tym niewiele wiemy, co słucha, jakie będą kolumny finalnie  i jak to będzie dobierane, bo na razie chyba będzie "wzmacniacz do kolumn"....jest też druga szkoła : "kolumny do wzmacniacza" ? Pomieszczenie, jakie brzmienie lubi - bo to jest istotne, czy polecić DR, MR, XR czy NRA...czy jakiegoś MOSa, jak nieduże pomieszczenie będzie...

Jak rozumiem z Twoich wpisów, słuchałeś różnych Sansui wiesz wiesz, o czym piszę. Jeden zakocha się w MR na zawsze, a innemu ona w ogóle nie podejdzie. 

Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zdobywaniu audio są różne drogi.  

Droga na skróty - turystyka masowa - helikopterem na K-2 i powrót do codziennej szarości. 

Droga naturalna - od turysty do alpinisty. Od pagórka - do K-2. Sam w audio, szukając różnych dżwięków, tą drogą szedłem, zupełnie świadomie i nie żałuję. 

Koszty nie są zbyt duże, wręcz małe, tym bardziej, że cały czas sprzęt ulega wymianie,

Nic nie tracąc wspinasz się wyżej ..... wyżej, co daje przyjemność (+ widoki okolicy + porównanie). 

Trwa w czasie w nieskończoność prawie ..... itd. To spacerek, przebieżka, a nie sprint w "wyścigu szczurów".

 

Sam ciągle wracam do starych klimatów. Lubię wracać, mają swój urok.  

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LJ3

Ciężko się nie zgodzić. U mnie też nie od razu było Sansui, też nie od razu Alpha.

Aby wymienić tylko niektóre: JVC, Mitsubshi, Pioneer, Marantz, Onkyo, Proton... Jako pierwszy Sansui pojawił się chyba AU-X611AV , ale za długo nie zagościł. Później długo G-9700, następnie Alpha 707XR... później już było z górki. 

Cały czas mnie kusi - co już kilka razy pisałem -seria 9900, końcówk BA-3000 /5000.... duży krok w bok i wstecz niektórzy powiedzą, ale co tam. .. i kiedyś pojawią się u mnie. Na razie jest tuner 9900 od ponad dwóch lat.

 

Jak to mówią:  "nie cel się liczy, ale podróż"  ? 

Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było a tu już wszystko w mojej sprawie wyjaśnione ? I co najciekawsze oboje - Lj3 i Samcro - macie rację i się zgadzacie.

Tak, wybrałem drogę "powoli z obserwowaniem krajobrazu". Bo już zakupiłem AU-X317 i dziś też dotarł CD-X317. Może i mógłbym wybrać na następny wzmak Alpha 607 czy 9xx, ale chcę powoli... więc będzie to raczej spacer niż skok. AU-X517R. Dlaczego nie. Tak jak pisałem - dużo słucham muzyki, ale jakimś super melomanem nie jestem (siadanie w fotelu i wsłuchiwanie się w każdy smaczek...?). Może wcale nie potrzebuje 607-ek i wzwyż... ? Nie wiem.

No i jest dodatkowo żona, która patrzy bardzo krytycznym okiem i już zgłosiła zastrzeżenia "bez pilota, jak to wygląda" (czarny komplet Sansui - Onkyo jest szampańskie srebro). Na samo hasło zmiany kolumn reaguje panicznie (design pokoju będzie inny!!! ?

Więc teraz kolumny... To musi się udać (przejść) i żonę przekonać do lepszego dźwięku. Niestety aby uspokoić jej wątpliwości muszą też grać z Onkyo. Czyli tylko 8 ohm (nie 4). Szukam. Nie mogę przerazić ceną żeby nie wyjść na nieodpowiedzialnego, zakręconego audiofila...

A póki co zdam raport funkcjonalny i z tego jak gra zestaw Sansui vs Onkyo. W następnym poście.

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe porady i rozważania na mój temat (naprawdę budujące!!)

-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Sansui AU-X317 (+CD-X317) z Onkyo TX-SV454 (+CD DX-7211)

1.       Sansui to AU-X317 (integrated amplifier) i CD-X317

2.       Onkyo to TX-SV454 (amplituner) i DX-7211

3.       kolumny Alton 110 (8 Ohm)

Funkcjonalnie bez żadnych problemów zwycięża Onkyo. Choćby dlatego, że umożliwia obsługę z pilota, ma zintegrowany tuner, auto-start z określonych wejść (np. TV lub AUX), multi-channel (5.1), wyświetlacz pokazujący aktualne źródło dźwięku oraz Dolby Pro-Logic (różne efekty dźwiękowe w miarę potrzeby). CD-ek Onkyo jest prosty bez zbędnych bajerów, wyjście RCA tylko direct – prostro i wystarczająco.

Sansui jest bez obsługi pilotem, możliwość regulacji bass i treble tylko po wciśnięciu dedykowanego przycisku (why?) i brak wyświetlacza źródła dźwięku. Obsługuje tylko dźwięk stereo. Sansui CD-X317 oferuje za to więcej niż Onkyo: wyjścia RCA zarówno direct jak i variable (możliwość regulacji „głośności” dźwięku), szereg kombinacji programowania i więcej informacji na wyświetlaczu.
 

Technicznie chyba wygrywa zestaw Sansui. Przede wszystkim w kwestii „elastyczności”. Obsługuje głośniki od 4 do 16 Ohm (Onkyo tylko 8 Ohm). Daje możliwość wyboru rodzaju wkładki gramofonowej (MM/MC). Jednak wzmak Sansui może zasilić 1 urządzenie dodatkowe – Onkyo aż 2. Sansui jest znacznie prostszy w obsłudze (mniej źródeł dźwięku do wyboru = mniej przycisków).

 

Dźwięk. To jest wyznacznik.

Grając na tych samych kolumnach znacznie lepiej wypada zestaw Sansui. Oba wzmacniacze mają podbicie tonów niskich (Laudness/3-d Bass) jednak Sansui robi to znacznie lepiej. Przy słuchaniu muzyki cicho (w nocy) tylko Sansui naprawdę gra, podczas gdy Onkyo bardziej brzęczy czy szumi. Przy muzyce głośniejszej Sansui oddaje znacznie więcej smaczków i brzmień niż Onkyo – jest znacznie bardziej szczegółowy. Dźwięk jest pełniejszy i jakby nawet zbyt basowy… co może drażnić. Onkyo jest delikatniejsze, ale też bez wyrazu.

 

Wygląd sami oceńcie. Trudno zdecydować. Lubię oba. Czarny (Sansui) jest znacznie mnie czytelny (oznaczenie przycisków) zarówno w dzień jak i w nocy.

sansui317_vs_onkyo454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam Sansui wprowadzało tylko czarne modele do ok. 1982r. Potem także,  raczej rzadko, srebrne równolegle z czarnymi ale tylko wyższe modele od AU-7... (bodajże). Dopiero ok. 1990 r, wraz z serią Alpha, było mniej czarnych. 

 

@ Pelcu

Sansui gra, gdyż budowane były do audio, mimo, że twoje modele są budżetowe, niskie, mają b. dobre parametry. 

Te Onkyo są do pomocy w oglądaniu TV, a nie do słuchania muzyki. 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 12:21, Fashi napisał:

Odnośnie ostatnich wydarzeń w kilku wątkach dotyczących Sansui, opowiadania o cenach w Japonii i o wielu innych aspektach. 

Razem z Mariuszem próbowaliśmy to prostować. Samcro i MarekB również próbowali pomóc. Ale do sedna.

Jeden użytkownik non stop wyśmiewał mimo , że nie słyszał i nie widział Alphy. W każdym wątku gdzie sie pojawia robi to samo. Kolejni mu fturowali a jeszcze inni pokazywali jakieś nie realne przykłady (co sie później okazało) co zresztą udowodniłem. 

Stanowisko po stronie hejterów zabrał nawet sam moderator, który później wymazał moje wpisy, a zostawił różne instytucje,  pół prawdy czy nawet kłamstwa. Tak nie boję się tego słowa. W mojej obronie stanął użytkownik @Kiza , którego posty również zostały usunięte... Mam nadzieje , że się tutaj wypowie jak było.

Co się później stało?  Moderator zamknął wątek Giganty Sansui, zablokował mi możliwość dodawania odpowiedzi w wątku o znaleziskach na eBay (mimo , że właśnie tam jest i zapewne będzie dużo insynuacji nt  Sansui) i jak już wspomniałem OCENZUROWAŁ wpisy.

W dodatku dostałem 3pkt ostrzeżeń i jeszcze jakiś nie realny nie mający miejsca atak na moderację! (Proszę mi pokazać ten urojony atak)

Żeby było śmieszniej moderator publicznie przyznał , że wie o kontach klonach.

Jeden z użytkowników sprytnie to wykorzystał i odniosłem wrażenie , że "pije" do mnie. Po zwróceniu sie do owego moderatora w celu weryfikacji mojego konta,  moderator nie stwierdził Kategorycznie , że ja czy Mariusz nie jesteśmy klonami a w ślad za owym użytkownikiem powtarzał, że klonów jest dużo... (między wierszami można wiele,  a w owym wątku zaczęło się pisanie o "ataku klonów" , że wrócą ze zdwojoną siłą etc.

Na dowód kilka screen'ów

Te  odnośnie rzekomych okazji w Japonii

 

Ten odnośnie cenzury

Screenshot_2020-01-11-16-58-41.thumb.png.acf12258a182c1707d5bbd5632395dc8.png

A ten z tym co mnie spotkało za napisanie prawdy 

Screenshot_2020-01-11-18-49-06.thumb.png.a669ddd015555d3ea2562e0bafaca118.png

Precz z komuną i cenzurą! 

Moderator napisał, że mam swój klub i w nim mam pisać. Cenzurę poparł tym , że niby nie pisze na temat.  A przepraszam jak miałem inaczej odnieść się do hejtu w owym wątku?  Jak mam w klubie odpierać ataki , prostować insynuacje czy obnażać mijanie się z prawdą czy nawet kłamstwa? Skoro są gdzie indziej?!

Czytajcie zanim zniknie i róbcie screeny...

 

Pozdrawiam,

Tadek 

Edit 

Nie wyraźny screen 

Screenshot_2020-01-10-20-41-06.png

Wy tu moderatora powinniście na rękach nosić że jest taki wyrozumiały i każdy może się wypowiedzieć a to jaka cenzura jest na tym drugim forum to jakaś masakra jak ktoś ma uwagi to ban i usunięcie wpisów!!! jedynie pochwały i ogłoszenia są mile widziane!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, audiofilek4 napisał:

Wy tu 

Może tak wrócisz do siebie czytaj do wątku o znaleziskach i nadal będziesz odpowiadał sam sobie w dodatku dodając sobie punkty reputacji , co? Bartek piszesz z dwóch kont jako audiofilek4 i audiojapan. Robisz cyrk.

Jesteś ostatnią osobą , która może KOGOKOLWIEK pouczać.

Bywaj zdrów i przestań  prowokować kolejną awanturę po której polecisz do moderacji.

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, audiofilek4 napisał:

Wy tu moderatora powinniście na rękach nosić że jest taki wyrozumiały i każdy może się wypowiedzieć a to jaka cenzura jest na tym drugim forum to jakaś masakra jak ktoś ma uwagi to ban i usunięcie wpisów!!! jedynie pochwały i ogłoszenia są mile widziane!!

Bartosz teraz tutaj przyszedles robic syf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audiofilek4 napisał:

Wy tu moderatora powinniście na rękach nosić że jest taki wyrozumiały i każdy może się wypowiedzieć

Hahaha i co jeszcze,piwo postawić ? Od tego jest to forum, żeby każdy mógł się wypowiedzieć merytorycznie i na temat a nie pisać takie bzdety jak Ty.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmcie już trolla, tylko czeka na reakcję. Jeszcze mu grzecznie po imieniu mówicie. Już mu udowodniono że jest manipulantem i krętaczem, ale udaje że nic się nie stało i jątrzy dalej a każda próba merytorycznej dyskusji na argumenty kończy się zanim się rozwinie. I tak w kółko. Gość ewidentnie ma jakiś uraz do Sansui i już sam się pogubił w swoim zacietrzewieniu, prowadzi jakąś wyimaginowaną krucjatę. Jakim żałosnym człowieczkiem trzeba być, żeby zakładać kilka kont i uwiarygadniać swjó chory punkt widzenia w oczach innych użytkowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, misiek x napisał:

Hahaha i co jeszcze,piwo postawić ? Od tego jest to forum, żeby każdy mógł się wypowiedzieć merytorycznie i na temat a nie pisać takie bzdety jak Ty.

bzdety to akurat nie tutaj, jak się czyta Wasze teksty to uśmiech z ust nie schodzi 

15 godzin temu, Fashi napisał:

Może tak wrócisz do siebie czytaj do wątku o znaleziskach i nadal będziesz odpowiadał sam sobie w dodatku dodając sobie punkty reputacji , co? Bartek piszesz z dwóch kont jako audiofilek4 i audiojapan. Robisz cyrk.

Jesteś ostatnią osobą , która może KOGOKOLWIEK pouczać.

Bywaj zdrów i przestań  prowokować kolejną awanturę po której polecisz do moderacji.

Wam się wydaje że to co piszecie to każdy bierze na wiarę jak było kiedyś(a wszystko co było w opozycji to się usuwało za pomocą moderatora) i wierzy w ta sól co niszczy wzmaki i te inne bajery a już temat że w Japonii te cuda chodzą po 2000 - 3000 był nie do przeżycia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.