Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2020 o 20:40, Fashi napisał:

podajesz ceny od handlarzy w cenach nie do sprzedaży zapisz sobie te aukcje i za 5 lat dalej będą stały i Ty doskonale o tym wiesz i standardowo próbujesz podbijać sobie ceny że niby takie drogie wejdź sobie na yahoo japan i tam sprawdzaj ceny  

i tak jak te 

 

https://www.ebay.com/itm/SANSUI-AU-D907X-Integrated-amplifier-AC100V-Working-Properly-F-Shipping-d1084/264576830133?hash=item3d9a020ab5&_trkparms=ispr%3D1&enc=AQAEAAADMKvsXIZtBqdkfsZsMtzFbFsbX3WcW5fmB%2Fx7ZbaZTyexQwQ76uq08XFGXxm%2BkODBhmGS1fcgl3aCfQJpJYXSCG5ZJjbZTkGwUIEKty89E3JFqI88WGfv2r4uAx6WRBBe%2Bu%2ByQUGRAFHFPsgpVCySbBFl3H%2BbJDoaJvZjcGOxqORSvkAVXCW35T3Hmrs%2BqtDb4LHLdVjR380zfxFf2%2FGNVf1gyNA6PzHLqLMWiSEZsKCLekh6xvazWIjqwXdOf8oejNsflrm8ePdyLZCd0DxIQA6WQDqUB7OPtI3OtsQSiPd%2ByyXcnub6wK1PPkU4f9126rw89vsmRebH1rVxFlhCKL6kvsdTZ3r0DaTmi81H9sX1q%2F09UkK4%2F9FAiexQqvvtoeZP8aR5401m%2B7fj7QBy432sdqSYKXb7Lu4hSXz%2BX07AZAgt0qlsWxQ2xhk80iVEm0z3JnnqcidByzgdysncImW7YxgDlzt9q%2F9RAD6ONtDEwaka3epq1eEecBAVePSs3QG2mVqCQZIiVxbEUwQQ54beN1JlFQc6dPTFQ5iZa976pX98R0wjNwBY%2FofpvT07v4gkeZ5oV3bhbZ9dRkRdqFUnCViIWLVo2yB9aPg%2FERpPMEm%2FVHwLg4BURhP54HG7In%2FAeFY6Y%2FEXWYkLzC7K83Q%2BmzZzeITADYVSY0sP366z5RRQ787n6UKNZavKnWgfmTEryk4NmLC1G%2FHaiNvVtYlzCefg8QnRfdULhCk3M3CNKS1MHJ%2FgCiGJXGtO4ppvZUXdjgUlS3VqOE6kJrFACZMn0BeSl7byd5lTcfbQhCX0SFeZRSiRzmnmoNjojHGfiWnem1CY%2FXYFWdONq5%2BHWWqPexRNcD3wss266MnudzoGtZPy74OCjpuw5OEHLDBJRMyvUPc1JVWcYpXQ22J2Ag1oQ5oCJENXGVSpeP%2FMY2VDexohmAUVgBz0iAeN80CDZkuprx9ejjtWzkhIyLh1tTt24NfJzK1g9WMtFOpSs4YUtZBmGcXU6LuzXUNznTrygHIANO25tPwFFvlbfeOJPwFHQQiGZX8zuUwC1TWajQoAcqJ0wFDSgzGNMrKsKTHdxA%3D%3D&checksum=264576830133077ef69a24c746979883a6757148b1d8

 

https://www.ebay.com/itm/SANSUI-AU-907i-Integrated-amplifier-AC100V-Working-Properly-F-Shipping-d1063/254462105366?hash=item3b3f1f9716&_trkparms=ispr%3D1&enc=AQAEAAADMKvsXIZtBqdkfsZsMtzFbFsbX3WcW5fmB%2Fx7ZbaZTyexzbQ7A6%2FQhiX1lpgarPJvBoOMbRvvZg9Vtk6ZFfCUCoClM6uF5xh%2BEf1xtwnUB%2FBwW0UFUeOKJBQ02XLa3IWxGVMLCJ5hEwcrnh1jtxwFQer2%2FaU3CFfF24LdbMqEeaWEY%2FmBJomw4%2F1XOuD9lR63%2FcD2hzz7p2BFOrbt0VEJf%2BpaGA77vlbzxTUerx2k4U3jcdlY3RPmLqX3xPYLxIh0FAbFysZUusbPypEehuF5zO9WWQyJYlK78fh5ef06f369ae9wbA%2B24KvBOdUg8bLVLzXWub%2FoDPfvoouctaRpjlVNt7cU%2BYRluFTrx3dZmqH0KCTpR%2BwpfDEKHfl3jAOaVd3A%2B%2Fo5Jdgm%2Bn7cAW%2FFXAQpDy1fhnH5d9tgLEjjhv5laTtku9hJwuHS2Dqk3SjQCVEdaVmraxCO1kF0A%2FWmpEAqfx9xvP4iQBHA4nsZei8nt1D8YSfmZ59U7Q3RMwl0XTEj%2BDH679LZD7OsYHJcChwk1y%2BWLDadS66PHDlV68G%2Be3Jx2gjPMi3%2BAzh5VcVqy%2Fnl3587yrnBW2WUg15yIwXy60KGdH8LZbnUDWv9iYI4NMqsUHQpevlbtcT5uVYPya1sFmfQB%2FaGzBpNNyyo6olAU9Y0%2FWNO%2F6FT%2BuS9JAY2DfXBts3hO%2BYkaevent7vTN0VXylFvEmnNhaH9TfekO%2F4rYtz7LZKEkeXKBg%2FNce2lPhgMBBzx0%2F93%2Bo3dCraRYMPDmFy5edz4mkd8ss9exVPmGPKz%2BWDk7rtpL0Z1NK11vDpUyAZhS39lVfOLjzT6rlw91RtlVn5%2Bc7wVt6rWjYyMUdwrv1RoyKq1HCXmMhb80XxWONsJlHvaS4GnmXWD0pyO92dNnGuiRigNvQVJbzhkxH%2FOofhFGJZ4q%2B1Fb%2FtHjYbgkNAScwCDogLLxg4JkNfw9T%2B%2BNEKOFwtF2HIhUU5i31NiHYoHW80g6SxntOm5jkBPNI1aPQKjafbLHY15K73%2Fx93kqCjhR%2BP8xtQSVXZx71Khkd%2Bx7Wev60sLzLLu2RqtFjMJli0gs%2BvtZS5MA%3D%3D&checksum=2544621053668a82c7d1d7244dbc9bfe0e80123e93e2

1 godzinę temu, misiek x napisał:

Piotrek, zgadzam się w 100%. Słuchałem DRki przez kilka godzin i chciałem więcej i więcej, ma w sobie taki czar analogowości , nie możesz przestać słuchać.

Pozdrawiam.

dobrzy z Was koledzy pomagacie kolegom w sprzedaży!! to się chwali !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, audiofilek4 napisał:

podajesz ceny od handlarzy w cenach nie do sprzedaży zapisz sobie te aukcje i za 5 lat dalej będą stały i Ty doskonale o tym wiesz i standardowo próbujesz podbijać sobie ceny że niby takie drogie wejdź sobie na yahoo japan i tam sprawdzaj ceny  

Co do Yahoo już to opisałem w wątku o cd do Sansui 907Xr jakbyś nie zauważył. 

Poza tym na na yahoo można kupić złom z tych aukcji jakie zazwyczaj podajesz . Także raczej Ty manipuluje a nie ja. Znajdź sobie hobby.

Taki przykład z aukcji yahoo...Screenshot_2020-01-10-20-41-06.thumb.png.13e388713f22bca8fc9fc1539419ea4f.png

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o 907DR, pewnie znowu się powtórzę. Kiedyś fajnie ktoś podczas odsłuchu DRki jakiegoś koncertu jazzowego rzucił że czuć dym papierosowy z sali. ? Ale to jest dobre określenie dźwięku DRki - analogowość. W sumie wszystkie alphy Sansui grają po stronie analogu ale rzeczywiście DRka dodaje coś w tym kierunku od siebie. Ale przy tym pluje detalem jak inne piece po fachu ze stajni S.

Co do Maca. Niedawno słuchałem McIntosha ale bardzo starego z lat 80tych, chyba model MC2150 i trochę brakowało mi spójności. Pięknie zagrał niższą średnicą, ale chyba zbyt mało detalicznie, trochę ciemno. Ale na prawdę przyjemnie się słuchało, kawał dobrego pieca. Tylko nowe to pewnie inna melodia.

Sory audiofilek ale ten post wyżej fajnie podsumowuje Twój wkład w ten wątek. Wpis na pół strony a treści prawie żadnej. Po raz 65867 powtórzę, są oferty przerośnięte handlarzy i są super okazje sprzętów po wielkich przejściach lub w złym stanie lub z wadami ukrytymi. Wyciągnij sobie średnią i będziesz mieć cenę. Chociaż ja za swoje zabawki w które zainwestowałem kupę kasy doprowadzając je prawie do fabryki (w środku jak i na zewnątrz) też próbowałbym sprzedać po cenie bliższej handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baron przecież nie o to chodzi! Chłopcy jak Audiofilek/Bartosz/AudioJapan i cała reszta wynajduje najtańsze oferty , często popsute (ja chętnie je tłumacze i pokazuje chłopcom) , cena za stan idealny ma być niska! Wtedy chłopcy sobie kupią! Teraz pozostaje im głaskanie monitora/wyświetlacza i bicie piany na forum. 

Wystrczy zauważyć ile na Allegro jest Soniaczy po 3-4k, ile Pioneerów po nawet kilkadziesiąt tysięcy np sx1250 etc i jakoś nikt nie walczy i nie prowadzi przeciwko temu krucjaty. 

Panie Audiofilek taki np Accu e206 z allegro za 3600 to co to jest? Może w klubie Accu albo na znaleziskach wywalisz wpis na pół strony , krzycząc jakie zdzierstwo?? Bądź uczciwy i doczczep się gdzie indziej....

Edit

A takie oferty jak Denon poa 3000 za 16k pln to co? 

W ogóle co Cię obchodzi za ile ktoś chce sprzedać WŁASNY sprzęt?  Czy np W140 wyceniane na 80k pln to oszustwo?  Nie! O ile jest w stanie MINT!

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Fashi napisał:

Co do Yahoo już to opisałem w wątku o cd do Sansui 907Xr jakbyś nie zauważył. 

Poza tym na na yahoo można kupić złom z tych aukcji jakie zazwyczaj podajesz . Także raczej Ty manipuluje a nie ja. Znajdź sobie hobby.

Taki przykład z aukcji yahoo...Screenshot_2020-01-10-20-41-06.thumb.png.13e388713f22bca8fc9fc1539419ea4f.png

jedyne co tu podąłeś to fakt że Japońscy sprzedawcy są bardzo skrupulatni w swoich opisach i masz racje tak własnie jest! i cena 907MR/XR/DR  z takim opisem nie osiąga zwyczajowych 2500-2800 zł tylko jest poniżej 2000 pln ale przecież Ty to już wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, audiofilek4 napisał:

dobrzy z Was koledzy pomagacie kolegom w sprzedaży!! to się chwali !!!

D.bilu….czytamy ze zrozumieniem, ani ja ,ani kolega Samcro (z tego co wiem) nie mamy żadnej 907DR, tym bardziej na sprzedaż. 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misiek x napisał:

D.bilu….czytamy ze zrozumieniem, ani ja ,ani kolega Samcro (z tego co wiem) nie mamy żadnej 907DR, tym bardziej na sprzedaż. 

własnie Miły Kolego czytamy ze zrozumieniem było "kolegom" a nie wy/wam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakis moderator ktory moze posprzatac ten syf? Jednoczesnie prosze ludzi nie posiadajacych i przede wszystkim ktorzy nie chcą miec nic wspolnego z sansui o nie zabieranie glosu, robicie tylko syf w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz przecież wiesz , że moderator jest po tamtej stronie.... 

Audiofilek ma fobie , wszędzie spiski! 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, don111 napisał:

A jak się ma 907 DR i ta analogowość do 907 MR ? Czy to podobne brzmienie czy innego typu,  jakie są różnice? 

 

 

Ponawiam pytanie, bo zginęło w spamie. I jeszcze raz prośba - nie karmcie trolla, nie reagujcie bo efekty widać wyżej. Z debilnych pseudo argumentów i manipulacji tych osobników nie trzeba się tłumaczyć i wałkować tego samego po raz setny, każdy już się na tych osobnikach poznał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilek leć po kolegów, niech zawiadomią moda. Zaraz zbiegną się młode wilki z sansujofobijskiej mafii:

audiofilek4: Radosław jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba.

audio japan: Mirosław. Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.

Rafał735r: Zbigniew. Brawurowa jazda samochodem cinquecento.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, don111 napisał:

Ponawiam pytanie, bo zginęło w spamie. I jeszcze raz prośba - nie karmcie trolla, nie reagujcie bo efekty widać wyżej. Z debilnych pseudo argumentów i manipulacji tych osobników nie trzeba się tłumaczyć i wałkować tego samego po raz setny, każdy już się na tych osobnikach poznał

Chociaż słyszałem MRkę , jednak był to krótki odsłuch i nie znam jej tak jak DR i XR. Ogólnie była dla mnie troszkę za ciepła,mniej hmmm…….użyje słowa agresywna, niż XR. DR nie była tak słodka (jak dla mnie) ale właśnie z nutą analogu. Ogólnie jak dla mnie MR za delikatna, wole DR i XR.

Zaraz troll napisze że żaden znajomy nie ma MRki na sprzedaż tylko DR i XR hehehe

31 minut temu, audiofilek4 napisał:

własnie Miły Kolego czytamy ze zrozumieniem było "kolegom" a nie wy/wam!!!!

Żaden  z moich znajomych, a znam kilkunastu właścicieli Sansui (osobiście lub z forum) nie ma na sprzedaż 907 DR.

 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie za dobrze o DR czy KX - są w zasięgu większej ilości userów i niech tak pozostanie ... Jej wartość zawsze znałem i zawsze potwierdzałem - jak dla mnie idealny wzmacniacz, który nic od siebie nie doda nigdy nie zrani ucha a da wszystko co w Sansui najlepsze ! To idealny piec stanowiący punkt 0 w systemie. Na jego "grzbiecie" można zbudować system pod każde preferencje a to nie lada zaleta.

P.S.

Jakoś tak dziwnie ksywa moderatora plastik ... zgrywa się z jednym z przydupasków na sławnym odsłuchu w Krakowie ... Tak się zastanawiałem skąd ten jad ... Mam gdzieś zrzuty rozmów z tamtego wątku - kiedyś przytoczę - sami zobaczycie ile kłamstw nasiali zainteresowani co do tamtego wydarzenia ... Moderator tego wątku (palton) to wbrew pozorom gość z głową na karku jednak odpuścił moderację (i w ogóle audiostereo...) z przyczyn jakich łatwo się domyślić śledząc historie na tym wątku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle , świetny pomysł z tymi zrzutami rozmów! Wiele by się wyjaśniło a chłopcy Bartosza mieliby wytrącone argumenty z dłoni...

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiofilek4 napisał:

dobrzy z Was koledzy pomagacie kolegom w sprzedaży!! to się chwali !!!

Nikomu nie pomagam, nie wiem nawet, czy ktoś z tych co mają DR chce ją sprzedać. 

A zresztą gdyby nawet, to nie Twoja broszka. Jak ktoś chce kupić, to wolę mu polecić sprawdzony egzemplarz w kraju niż narażać na kupowanie "do pewnego momentu" zdjęcia, a co przyjdzie, to okazuje się dopiero, jak wszystko zapłacisz i DHL przyniesie Ci paczkę do domu.

Sam też nie mam DR - nie tylko na sprzedaż, ale w ogóle...co więcej, nie mam żadnej 907 teraz.

Może na to jest już jakaś jednostka chorobowa opisana? Paranoja? Mania prześladowcza?

2 godziny temu, don111 napisał:

A jak się ma 907 DR i ta analogowość do 907 MR ? Czy to podobne brzmienie czy innego typu,  jakie są różnice? 

Don

DR jest analogowa.

MR nie jest.

Słychać, że jest to nowsza konstrukcja. Nie przepadałem specjalnie za MR  i nie bardzo wierzyłem w tą "lampowość" jaką niby ma dawać.  Do czasu, gdy usłyszałem porządnie ustawioną i totalnie wyczyszczoną (selektory, potencjometry itp.) 907MR. Tak, jest lampowo - daje to "coś" co pojawia się w lampach : lekkość i bardzo dużo powietrza i przestrzeni. 

MR jest cieplejsza i mimo to "szybsza" od DR. I to powietrze....

To trochę tak jest, jak pisał Paweł o DR

25 minut temu, czubsi napisał:

 - jak dla mnie idealny wzmacniacz, który nic od siebie nie doda nigdy nie zrani ucha a da wszystko co w Sansui najlepsze ! To idealny piec stanowiący punkt 0 w systemie. Na jego "grzbiecie" można zbudować system pod każde preferencje a to nie lada zaleta

Można na DR zbudować idealny system i będzie to o wiele łatwiejsze niż z MR. Bo DR  łatwiej jest "podprowadzić" w tą czy tamtą stronę, czego niestety o MR powiedzieć się nie da, wymaga więcej czasu i osłuchania. Stosunkowo łatwą ją "zmulić" kablem lub zatracić te lampowe aspekty i akcenty.

Podobnie jest moim zdaniem w końcówkach:  B-2103 i B-2105. Obie końcówki super, ale to B-2103 łatwiej prowadzić źródłem, czy kablami, bo nie odciska swojego "piętna" na dźwięku tak dobitnie jak B-2105.  Obie niby MOS, ale w 2103 delikatnie zaznaczony, natomiast 2105 włączasz i nie ma wątpliwości, że to jest MOS.

Pewno nie bez znaczenia jest fakt, że 2103 wywodzi się z DR a 2105 z MR, jeżeli dobrze pamiętam ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilek

I brawo dla tego, komu się udało! Czasem i ślepej kurze się zdarza, cena okazyjna. 

Widziałem to kilka dni temu...i gdybym był handlarzem to pewnie bym kupił, żeby zarobić te kokosy o jakich pisza tutaj niektórzy. Ale ponieważ nie jestem, XR miałem i na razie mnie nie interesuje więc nie... 

Niestety to, co mnie interesuje ostatnio rzadko się pojawia, a jak jest, to aukcja kończy się dość wysoko, za wysoko dla mnie ? 

Ale fajnie, że podałeś ten przykład.

Polecam prawy górny róg i koszt wysyłki do Polski  i w ogóle Europy.

Cena, za ile ją wylicytujesz to nie koniec kosztów i to nie jest tyle ile finalnie zapłacisz.

 

Rozumiem, że ja sobie kupiłeś ?

Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz , że to  była licytacja. Uda się tanio można bardzo drogo licytować .  Dwa , że wysyłka do Europy koszt 684$ i po wszystkich opłatach w kraju masz jak byk ok 8k PLN! Sam wzmacniacz z wysyłka koszt ok 5k PLN...

Piotrze uprzedziłeś mnie...

Taaa kupił ...

Ja nie rozumiem z czego się audiofilek śmiejesz?  Wzmacniacz 604$ a wysyłka do Europy 684$ razem 1288$ razy wartość dolara = równa się cena w PLN do tego podatek VAT 23% i cło.  To ile finalnie ?

Policz sobie a nie manipuluj

Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofilek ,  gdybyś w życiu usłyszał jakąś 907kę to papucie by ci pospadały a szczękę zbierałbyś z podłogi jakie kilka dni, no ale nie dla psa kiełbasa.

Wiem że żal pupcie ściska, no ale cóż.....

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikomu się nic nie udało!!! cena nie jest żadną okazją jest to standardowa cena dla tego modelu w Japonii!!! tak to była licytacja a nie cena od handlarza 3x wyższa. prawy górny róg to cena jaka możesz zapłać ale nie musisz, wysyłka jednej sztuki może wahać się od 300 do 850 zł z portu do Polski i kolejne e 250 zł za wysyłkę do portu- od sprzedawcy, poza tym jedne kolega tu na siłę pisał że w takich cenach to same śmiecie a tu zoonk przecież Wy to wszystko wiecie a dalej wciskacie jakie to drogie itp! jedyna tego typu grupa, która nie cieszy się z faktu że można "fajny" sprzęt tanio nabyć?!!tylko doliczanie kolejnych kosztów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audiofilek4 napisał:

nikomu się nic nie udało!!! 

Policz sobie a nie manipuluj. Poza tym już Ci mówiłem , kup AU-07(czarny) i 907iMos a ja wezmę i Ci dopłace kilka stówek na lizaki...

Wchodzisz w to? 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę, żeby ktoś tu napisał, że się nie cieszy. Żeby chociaż znalazła nowego właściciela w Polandzie ? 

Z tą standardową to bym nie przesadzał.

Podobnie jak z wysyłką statkiem . Jak nie masz kogoś w JP to raczej niewykonalne jest od większości sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , chyba faktycznie najlepsza rada to ignorować trolla. Nawet gdy wie że nie ma racji to uparcie swoje -jak katarynka. 

Z koniem mamy się kopać ? 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audiofilek4 Czlowieku czy nie masz nic lespzego w zyciu do roboty niz klepac w klawiature bez ladu i skladu? Przypominasz mi kogos kto sie wbija nie zaproszony na impreze i potem nie chce wyjsc nawet jak go ladnie prosza.

Czy Ty sobie zdajesz sprawe, ze na forum nie pojawil sie jeszcze nikt kto by przetestowal Twoj tani pomysl na zakup 907 za dwa kola? Lacznie z Toba? I znow przypominasz mi kogos kto wynalazl i promuje lek na jakas chorobe ale sam go nie zazyje. Nie ma w tym zadnej wiarygodnosci.

Prosze tez innych zeby nie odpowiadac na jego posty. Historia pokazuje, ze to prowadzi do "produkcji" kolejnych stron o niczym. Tak naprawde to robota dla Moderatora ale jak widac nie potrafi stanac na wysokosci zadania. Trzeba sobie radzic inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moderator @plastik1989 działa w przeciwnym kierunku. A mianowicie wtedy , kiedy w innych wątkach człowiek próbuje prostować te wszystkie bzdury. Nadal mam zablokowane pisanie w znaleziskach , a chłopcy mają pole do popisu i hejtu. . .

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audiofilek4 napisał:

A do Ciebie dalej jak do ściany, w wielkim uproszczeniu gdy ten sprzet znajdzie sie na polskiej ziemi do zaplaty bedziesz mial ok 8k, gdzie wiec jest te twoje standardowe 2k?

Tadek kupil swoja XR w polsce za 7300 czyli ponizej kosztow sprowadzenia...

Skoncz wiec pisac o rzeczach o ktorych nie masz bladego pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, audiofilek4 napisał:

 

Koszt dostawy 605$... + cło i VAT. Zrozum to wreszcie a jeśli masz kogoś w Japonii i możesz załatwiać po 2k PLN to uczyń nas szczęśliwymi i PO PROSTU SPRZEDAJ NAM PO TYLE. 

wiesz jakie mnie interesują to dawaj na priv dogadamy szczegóły . A bym zapomniał , bo dla Ciebie to nie oczywiste. Mają działać i być w stanie MINT. ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   3 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.