Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

Sonic Frontiers nie jest tani. Mowa o sf2. No i pozostala cześć toru powinna być adekwatnie wysokiej jakosci.

Dac o analogowym, muzykalnym brzmieniu to xsabre. Tanio i spelnia wszystkie Twoje warunki. Tylko, ze nie podlaczamy usb do dac tylko przez konwerter usb-spdif i zegar do dac. Mozesz sprobowac gustarda, m2tech lub black dragona.

Żadnych lampowych buforow! To dobre na przedszkole audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, audiowit napisał:

Sonic Frontiers nie jest tani. Mowa o sf2. No i pozostala cześć toru powinna być adekwatnie wysokiej jakosci.

Dac o analogowym, muzykalnym brzmieniu to xsabre. Tanio i spelnia wszystkie Twoje warunki.

Ale to ok 8 k PLN kosztuje, a o używkę trudno. Nie rozumiem po co taki drogi element toru do wzmaka za 2 - 3 k PLN? Jeżeli to ma być początek nowo budowanego toru, to być może .... 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audiowit napisał:

Dac o analogowym, muzykalnym brzmieniu to xsabre. Tanio i spelnia wszystkie Twoje warunki. Tylko, ze nie podlaczamy usb do dac tylko przez konwerter usb-spdif i zegar do dac. Mozesz sprobowac gustarda, m2tech lub black dragona.

Witek od dawna myśle o topowym xsabre ale właśnie używki nigdy nie trafiłem. Nowego nie kupię ponieważ jak przyjdzie ochota zmienić to za dużo stracę. M2tech mnie jak najbardziej zaciekawił i black dragon również, już stosunkowo dawno temu.  Gustard to ponoć poziom Topping D90 mniej więcej i tego miałem ostatnio przez kilka dni w domu i mi nie podszedł.

Ten Sonic mi wierci dziurę w głowie ( wiem ze tani nie jest).  Lubię rzeczy mało popularne. Ogólnie w necie jest sporo urządzeń o nazwach których nigdy wcześniej nie słyszałem i jednocześnie mało informacji w nich. 

Jedyne czego nie zmienię na pewno to Sansui.


Lj3

Wzmacniacz na obecną chwilę to Sansui AU-07 i końcówka B-2103, także gdybym mógł to bym wydał na dac nie 7k tylko 70 kółek, a przynajmniej 50k za nowy (wiem nawet jaki).

Pozdrawiam,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Takie ładne zdjęcia wrzucam i pytam. Żeby nie było że off top, to urządzenie na dole to końcówka Sansui B-2103 (dla tych co nie wiedzą oczywiście).


248C80B8-C18A-4637-A723-CF361E3E4913.thumb.jpeg.a41119453aa3d68b7efbd2def5581882.jpeg

Natomiast to na górze to transport Sonic Froniers. Pytanie brzmi czy kogoś miał do czynienia z przetwornikami tej marki? Jak to gra? Może ktoś podsunie pomysł na jakiś ciekawy przetwornik. Taki o brzmieniu analogowym i muzykalnym. Warunek musi być zbalansowany i mieć port USB (raczej rynek wtórny). Za dużo tego jest aby to ogarnąć w dzisiejszych czasach, uff.

Przepraszam za off top, a to dla tych co jeszcze nie widzieli.

DEFABEEE-0B66-4C58-9DE3-287E0953EB22.thumb.jpeg.1a47325828845b15c0dc5fcca4e0b6dc.jpeg
 

pozdrawiam,

Cześć, 

 

Wczoraj zapomniałem zapytać jak Szymon ocenił B2103/B2105 oraz 907Mr?

Wiem , że jeszcze nie byłeś na odsłuchu , ale ktoś zaprzyjaźniony pojechał z zabawkami Sansui i pewnie co nieco opowiedział  ?

 

Pozdrawiam, 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o konwerterze usb-spdif gustarda nie o dac. To samo o m2tech i black dragon. Z femtozegarami!

Wiesz, ze serwis sf jest duzym problemem? Sam chcialem kupić na przestrzeni lat po kolei preamp 1 a ostatnio 3, dac ( ale tylko do transportu cd) i się wycofałem. Serwis mozliwy sle placisz jak za zboże w Kanadzie. Nasi serwisanci nie mają cześci. Trzeba jeszcze wiedzieć, że w sf są drogie cześci. Sprzet fajny dla ludzi z zasobnym portfelem. W pre3 masz np 12lamp e88cc. Przy cenie np 800zł za parkę przyzwoitych nos masz prawie 5kzł za same lampki. Jesli chcesz cos bardziej przyzwoitego to bedzie drozej.

W dac masz chyba tylko kwadrę ale nie wrzucisz tam byle czego. Mam nawet zdjecia wnetrza 2. Ostatnio kolega przeslal mi swój egzemplarz.

O sonic frontiers info znajdziesz na zachodnich portalach. W Polsce w latach 90 byl to b drogi sprzęt. Obecnie jest go już duzo w kraju. Zalecam ostrożność w kupnie.

Ja nie mówię o topowym xsabre. Mowię o poprzedniej wersji. Tą ktorą mialeś okazję króciutko u siebie posluchać. Trzeba znać rożnice między poprzednim, a najnowszym modelem. Bo moze się okazać, że nowszy nie bedzie lepszy. Jesli chcesz kupić bez konweterów zarowno jeden jak i drugi Matrix, to sobie odpuść.

Lj3 poprzedniego xsabre uzywke kupisz za 2600-2800zł, do tego m2techy za 4kzł i masz zestaw na lata dający Ci mozliwość podłączenia komputera i dopalenia cdka. Czy to drogo? Nie. Bo za te pieniadze nic lepszego nie kupisz. Chyba, że masz macherów, znajacych się na rzeczy, którzy sami Ci zrobią dobrego dac z odpowiednim zasilaniem, taktowaniem. A to nie jest drogie. Trzeba tylko wiedzieć jak.

Myślę, ze ten zestaw nie bedzie jakimś mezaliansem z sansui.  Finalna cena z okablowaniem podobna do 907 ale znasz coś tańszego, lepszego?

Edytowane przez audiowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj zapomniałem zapytać jak Szymon ocenił B2103/B2105 oraz 907Mr?

Szymon ocenia wysokie modele Sansui jako urządzania jednym słowem, cytuję "wybitne".

Należy jednak zwrócić uwagę, że otoczenie w jakim On to słuchał to hi end (przede wszystkim cenowy). Niewielu użytkowników może sobie pozwolić na systemy za takie pieniądze (to już naprawdę poważne kwoty wchodzą w grę za element). Dlatego wielu posiadaczy Sansui nie wykorzystuje ich potencjału w pełni, niestety.(dawno temu już o tym było na forum)

Audiowit

Dzięki za odpowiedź.

Słyszałem, że te urządzenia SF potrafią sprawiać problemy, także temat do odpuszczenia. Niemniej dla mnie marka mimo, że już nie istnieje, super zacna i uwielbiam take legendy. Jest szansa, że w najbliższej przyszłości uda mi się przynajmniej posłuchać tych urządzeń. Tylko ten czas. Szkoda, że czasu nie można kupować, podjechał bym do hurtowni i wziął paletę.

Z tymi dacami to nie będzie łatwo ale zaczynam rzeźbić temat... tak w skrócie. Na obecną chwilę nie mam żadnego faworyta, także czas pokaże jak to się skończy. 

Czy jest sens bawić się w streamer za kwotę 6-7k z rynku wtórnego (tuta moja wiedza jest zerowa, a urządzenia coraz bardziej popularne)? 

ps

Z tymi zegarami Gustard, M2tech, itp. to nie zatrybiłem. Pisałem to wczoraj na szybko i w pośpiechu przeczytałem (za chwilę musiałem wyjść). Te zegary mnie bardzo interesują również. 

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szymon ocenia wysokie modele Sansui jako urządzania jednym słowem, cytuję "wybitne".

Należy jednak zwrócić uwagę, że otoczenie w jakim On to słuchał to hi end (przede wszystkim cenowy). Niewielu użytkowników może sobie pozwolić na systemy za takie pieniądze (to już naprawdę poważne kwoty wchodzą w grę za element). Dlatego wielu posiadaczy Sansui nie wykorzystuje ich potencjału w pełni, niestety.(dawno temu już o tym było na forum)

No widzisz , a @Audio.Japan twierdzi (nie słyszawszy nigdy) , że Hegel H200 miażdży 907Mr...

@margaryna85 pisze o kiepskim basie z 907Mr w połączeniu z T+A magika @Bumpalump a nawet o wyższości pod tym względem wzmacniacza Music Hall a30.3 czy coś takiego (nie pamiętam dokładnie modelu)

@audiofilek4 walczy zawzięcie i traci czas. Aczkolwiek nie pisze nic o kiepskim dźwięku , to trzeba przyznać. 

PS

Biorąc pod uwagę doświadczenie kolegi @Szymon i sprzęt z jakim miał styczność , wszystkie powyżej wymienione "opinie" są niepoważne i nie mające potwierdzenia w rzeczywistości. 

Dziękuję.

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No widzisz , a @Audio.Japan twierdzi (nie słyszawszy nigdy) , że Hegel H200 miażdży 907Mr...

Tadek, nie czytaj głupot. Jak wiesz, miałem H200 w bezpośrednim porównaniu z DRką i nie było tam nawet co zbierać.To nie ta klasa.To ze Heglowcy coś tam sobie piszą i maja klapki na oczach to ich problem.

Pozdrawiam

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tadek

Mirku, 

Zdaje sobie sprawę z subiektywnych ocen klubowiczów np Hegla. Chodziło mi bardziej o autorytet kolegi  @Szymon i osłuchanie.

W tym wypadku @Audio.Japan raczej wypada słabo na takim tle. W dodatku nie słuchając a bazując na opinii kolegi @margaryna85

 

Pozdrawiam

Również pozdrawiam serdecznie, 

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fashi napiszę w punktach.

1. To, że Szymon uważa wysokie modele Sansui za wybitne słyszałem w rozmowie telefonicznej bezpośrednio od Niego. Zdanie tej osoby ma dla mnie odpowiednią wartość. Także jak nie potrzebuję dalszych wyjaśnień.

2. Jakieś 10 lat temu sam byłem bliski zakupu Hegla 160 to był chyba. Nie interesuję się od dawna ta marką także nawet nie wiem co i jak. Jak posłuchałem to zrezygnowałem, ot cała moja historia z Heglem. Nic do Hegla nie mam, niech cieszy właścicieli. Jednak musiałbym upaść na głowę aby zamienić 907 MR na Hegla H200. Zdanie jakiś tam łaków z for mnie nie interesuje. W dobie internetu każdy może sobie pisać w necie dowolne bzdury. Dziś właściciel  Uno Fire może wejść na forum Ferrari i z uporem maniaka pisać, że jedno i drugie to w zasadzie to samo czyli Fiat (takie czasy).

3. W życiu słyszałem sporo sprzętów z lat 70,80,90 nowych trochę również i zawsze jak wracam z Audio Show to jestem zadowolony z tego co mam (oczywiście chciałby się więcej ale ponoć nie można mięć wszystkiego).

4. Osobiście przerobiłem z Sansui: X901, 707XR, 907XR, 907MR, 907MR MOD (najlepsza integra jak dla mnie, niestety tylko jedna), 907 Limited, AU-07, B-2103, B/C-2105. Inne modele również słyszałem ale nie u siebie.

5. No i najważniejsze.

Co poniektórzy by się mocno zdziwili ilu jest użytkowników Sansui w naszym kraju i jakie otoczenie im stworzyli. Niektórzy to osoby bardzo doświadczone w audio, do tego dysponujące odpowiednimi środkami finansowymi niezbędnymi do realizacji takich koncepcji.  Jednak ci ludzie nie piszą na forach, a już tym bardziej bredni. Sam znam przynajmniej klika osób które posiadają sprzęt Sansui, a nie są zarejestrowani na żadnym forum. Sam piszę na forum niezmiernie rzadko i nie zamierzam tego zmieniać.

To tak w skrócie.

pzdr,

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lj3

Wzmacniacz na obecną chwilę to Sansui AU-07 i końcówka B-2103, także gdybym mógł to bym wydał na dac nie 7k tylko 70 kółek, a przynajmniej 50k za nowy (wiem nawet jaki).

Pozdrawiam,

@doktor_mun

To oznacza, że nie wiedziałem wszystkiego. Zasugerowałem się wpisem kolegi @Fashi o AU-A607. 

Potwierdzam, że Sansui AU-07 i końcówka B-2103 to najwyższa liga tej marki. Chociaż .... w "lidze"  Sansui jest jeszcze jeden stopień wyżej. Tu jak z winem (prawie) jest. 

Jakie pre używasz do B-2103?

 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie pre używasz do B-2103?

Nie używam żadnego w chwili obecnej. Jedyne pre jaki miałem w domu to C-2105. Ogólnie to słucham AU-07, końcówkę odpalam bardzo rzadko. 

Dla mnie schemat Alpha jest najbardziej dopracowanym dźwiękiem Sansui, a co za tym idzie najbardziej mi odpowiada. Sprzęty Sansui z lat 80 również doceniam, jednak preferuję te z 90. Gdyby było inaczej sprawiłbym sobie te starsze. Każdy lubi i słyszy co innego. to co posiadam w chwili obecnej jest bardzo przemyślana decyzją. Oczywiście gdybym miał jeszcze kilka innych to bym nie płakał (od przybytku głowa anie boli).

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie schemat Alpha jest najbardziej dopracowanym dźwiękiem Sansui, a co za tym idzie najbardziej mi odpowiada. Sprzęty Sansui z lat 80 również doceniam, jednak preferuję te z 90. Gdyby było inaczej sprawiłbym sobie te starsze. Każdy lubi i słyszy co innego. to co posiadam w chwili obecnej jest bardzo przemyślana decyzją. Oczywiście gdybym miał jeszcze kilka innych to bym nie płakał (od przybytku głowa a nie boli).

"Każdy lubi i słyszy co innego".

To jest najlepsze w audio. Dlatego cieszy mnie to niezmiernie, gdyż łatwiej mogę dostać to, co  mi pasuje, bo przecież nie podoba się innym .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 łatwiej mogę dostać to, co  mi pasuje, bo przecież nie podoba się innym .... 

Zdradzisz rąbka tajemnicy co ostatnio udało Ci się dostać?  ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedna tylko sugestia.

Autorytetem moze być tylko własne ucho. W audio to bardzo wazne.

To jest prawda, sama prawda.

Dlatego sugerowałem by @doktor_mun, w poszukiwaniu analogowego brzmienia, w najtańszy sposób, popróbował w torze brzmienia lampy - pre / bufora. 

 

 

Zdradzisz rąbka tajemnicy co ostatnio udało Ci się dostać?  ?

"Czaję się" i zastanawiam, czy wziąć starego, wysłużonego, czy najnowszą Alpha. Potrzebny odsłuch ale za gorąco na długie podróże i straszny tłok na drogach. 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego i wysłużonego nie muszę słuchać - wezmę w ciemno.

Gorzej z Alpha. Nie każda do mnie "przemawia". 

P.S.

@Fashi co słuchasz?

U mnie "leci" Czesław Niemen "Największe przeboje".

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Czaję się" i zastanawiam, czy wziąć starego, wysłużonego, czy najnowszą Alpha. Potrzebny odsłuch ale za gorąco na długie podróże i straszny tłok na drogach. 

No tak , NRA ...

Ciekawe jak by wypadła w twoich uszach  ?

Nie ukrywam , że mnie ciekawił ten wzmacniacz ze względu na "dziwny wygląd"

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że zagra "prawie" jak XR-ka, a ta wymaga, jak dla mnie, budowy nowego toru i znowu koszta i poszukiwania od A do Z. Wówczas brak będzie czasu na cieszenie się słuchaniem. "Audio car" to jednak bieda jest, nawet z 8-mioma głośnikami.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boję się, że zagra "prawie" jak XR-ka,

Tutaj niestety nie pomogę , nie miałem przyjemności z NRA ? trzeba by było się cofnąć kilkadziesiąt stron i znaleźć opisy brzmienia NRA.

Nie pamiętam czy były jakieś odniesienia bezpośrednio do XR...

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś słyszałem je obok siebie ale to była tylko "chwila" i dość dawno. Mam pewne skojarzenia. 

Poza tym, jak się ktoś pozbywa sprzętu, to: Albo słabo z nim? Albo idzie wyżej? Lub też "inaczejciej"?. "Inaczej" - z doświadczenia  -  to najczęściej "w lampę". 

Pierwszy krok "w bok", polecam jednak bufor i słuchać. Tu - jak ze wszystkim - nie może to być chińska taniocha, na byle czym zrobiona. 

Tu warto napisać, że wiele CD-ków (na tzw lampach?) ma a'la bufory w analogowym torze i nic poza. Grają nieżle. 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

@audiofilek4 Ci wszystko załatwi, ma znajomości w Japonii  ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie musisz się bać. NRA gra kompletnie inaczej niż XR . Jak? Najlepiej  się przekonać samemu. 

Rzecz w tym, czy mi się granie NRA spodoba? Pamiętam, że wokal był całkiem - "zgrabny" ale nie pamietam już, jak dawał sobie radę w "tłoku" instrumentów? 

Odsłuch konieczny. 

 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LJ3

NRA z odpowiednio dobranymi kolumnami nic nie zgubi i da sobie rade z dowolną ilością instrumentów. Jeden z najlepszych dźwięków z  Sansui który słyszałem to u jednego z Kolegów oparty właśnie na NRA.

Miałem u siebie NRA  i muszę powiedzieć, że ze wszystkich 907 które miałem (a miałem każdą ) podszedł mi najmniej. 

Istotne jest  "mi" i u mnie, z moimi kolumnami itp. itd. I absolutnie nie wyklucza to faktu, że na NRA właśnie słyszałem jedno z najlepszych brzmień Sansui, u Kolegi @Mario10007 .

Pisałeś o tym, że lubisz bardziej ciepło, jeżeli dobrze pamiętam i że prawie była DR. Może powinieneś iść w DR. 

Moim zdaniem jest on bardzo mocno "przyćmiony" późniejszymi wersjami (bardziej tylko jest KX). A DR to ostatni Sanui, który ma to coś analogowego - z lat 80 w brzmieniu, zachowując przy tym wszystkie cechy jakościowe pozostałych Alph.

 Oba brzmieniowo są bardzo daleko od XR, zapewniam Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pisałeś o tym, że lubisz bardziej ciepło, jeżeli dobrze pamiętam i że prawie była DR. Może powinieneś iść w DR. 

Moim zdaniem jest on bardzo mocno "przyćmiony" późniejszymi wersjami (bardziej tylko jest KX). A DR to ostatni Sanui, który ma to coś analogowego - z lat 80 w brzmieniu, zachowując przy tym wszystkie cechy jakościowe pozostałych Alph.

Ooo, właśnie to to to . 

Mogłem jakiś czas temu kupić 907Dr w Polsce za fajną cenę, a nie kupiłem... ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chętnie bym przeczytal kilka słów na jego blogu

Ja również,  i nie tylko kilka słów a całą recenzje ?

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@LJ3

NRA z odpowiednio dobranymi kolumnami nic nie zgubi i da sobie rade z dowolną ilością instrumentów. Jeden z najlepszych dźwięków z  Sansui który słyszałem to u jednego z Kolegów oparty właśnie na NRA.

Miałem u siebie NRA  i muszę powiedzieć, że ze wszystkich 907 które miałem (a miałem każdą ) podszedł mi najmniej. 

Istotne jest  "mi" i u mnie, z moimi kolumnami itp. itd. I absolutnie nie wyklucza to faktu, że na NRA właśnie słyszałem jedno z najlepszych brzmień Sansui, u Kolegi @Mario10007 .

Pisałeś o tym, że lubisz bardziej ciepło, jeżeli dobrze pamiętam i że prawie była DR. Może powinieneś iść w DR. 

Moim zdaniem jest on bardzo mocno "przyćmiony" późniejszymi wersjami (bardziej tylko jest KX). A DR to ostatni Sanui, który ma to coś analogowego - z lat 80 w brzmieniu, zachowując przy tym wszystkie cechy jakościowe pozostałych Alph.

 Oba brzmieniowo są bardzo daleko od XR, zapewniam Cię.

@ Samcro Obawiam się, że NRA nie zagra dla mnie, jak należy i będzie potem, że "podszedł mi najmniej". Czy, z tym co mam, da się zbudować resztę systemu? Znowu będą niekończące się poszukiwania.

Znajomy, który ma podobne do mnie gusta, ciągle coś szuka i zmienia, zmienia i zmienia ale już pokój odsłuchowy zamienił na "magazyn". Mi się już nie bardzo chce, aż tak angażować siły i środki i, co najistotniejsze, "walczyć" z oporem "drugiej połowy". Dlatego, coraz więcej wątpliwości i boję się, że w końcu dopadnie mnie, w pewnej chwili, zwątpienie, zniechęcenie, podobne do tego, jakie przechodzi @Fashi. 

DR? Tak. Myślałem o niej ale jeszcze nie miałem okazji słuchać u siebie, podobnie jak NRA. Może w końcu ciekawość zwycięży i trafi się okazja? 

Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja również,  i nie tylko kilka słów a całą recenzje ?

 

 

Chętnie bym przeczytal kilka słów na jego blogu

"Politycznie" w środowisku audio nie byłoby to wskazane. Przecież zaczęto by na takiego (przychylnego) recenzenta wylewać pomyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.