Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  470 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej starszej wersji??? Podaj człowieku model a nie piszesz jakbyś sam nie wiedział o czym... Nie żebym Cię pouczał ale sposób Twoich zapytań jest i irytujący i mało wnoszący do sprawy... A żeby Ci to uzmysłowić to podam Ci jeden przykład : z przyciskami jest chociażby A-UX901 i czy wierzysz czy nie to jest poniekąd  alfa 707.... Choćby z racji zdrowego rozsądku kup 607 z nowszego wydania i miej spokój. Gdybyś jednak zadał sobie trud i poczytał forum to byś się dowiedział, że te "stare" 707 mają płytę końcówki umieszczoną poziomo i w zasadzie każda wysyłka tego sprzętu daje Ci gwarancję ok 50 % że Ci to cudo padnie bo w przypadku pracy naszych kurierów mikro pęknięcia płyt przy wibracjach związanych z transportem tak wiekowych urządzeń to niemal norma... Jeśli chcesz mieć po prostu tanie Sansui to kup cokolwiek ale jeśli faktycznie chcesz posłuchać muzyki to kup 607 z nowszych modeli i najlepiej z pewnego źródła i ustawioną. Zminimalizujesz problemy emocjonalne z ewentualnym wtopieniem swojego budżetu w tzw złoty strzał

 

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, czubsi napisał:

Jakiej starszej wersji??? Podaj człowieku model a nie piszesz jakbyś sam nie wiedział o czym... Nie żebym Cię pouczał ale sposób Twoich zapytań jest i irytujący i mało wnoszący do sprawy... A żeby Ci to uzmysłowić to podam Ci jeden przykład : z przyciskami jest chociażby A-UX901 i czy wierzysz czy nie to jest poniekąd  alfa 707.... Choćby z racji zdrowego rozsądku kup 607 z nowszego wydania i miej spokój. Gdybyś jednak zadał sobie trud i poczytał forum to byś się dowiedział, że te "stare" 707 mają płytę końcówki umieszczoną poziomo i w zasadzie każda wysyłka tego sprzętu daje Ci gwarancję ok 50 % że Ci to cudo padnie bo w przypadku pracy naszych kurierów mikro pęknięcia płyt przy wibracjach związanych z transportem tak wiekowych urządzeń to niemal norma... Jeśli chcesz mieć po prostu tanie Sansui to kup cokolwiek ale jeśli faktycznie chcesz posłuchać muzyki to kup 607 z nowszych modeli i najlepiej z pewnego źródła i ustawioną. Zminimalizujesz problemy emocjonalne z ewentualnym wtopieniem swojego budżetu w tzw złoty strzał

 

Dziękuję za odpowiedź ale jak się wstało lewą nogą to lepiej nie siadać do komputera chyba że Ty tak zawsze.... jak tak to współczuje. Ty nawet mnie nie pouczasz, Ty mnie opieprzasz.

Pierwszą część twojej odpowiedzi odpuszczam a za drugą szczerze dziękuje bo jest wartościowa. Miłego dnia.

41 minut temu, czubsi napisał:

Jakiej starszej wersji??? Podaj człowieku model a nie piszesz jakbyś sam nie wiedział o czym... Nie żebym Cię pouczał ale sposób Twoich zapytań jest i irytujący i mało wnoszący do sprawy... A żeby Ci to uzmysłowić to podam Ci jeden przykład : z przyciskami jest chociażby A-UX901 i czy wierzysz czy nie to jest poniekąd  alfa 707.... Choćby z racji zdrowego rozsądku kup 607 z nowszego wydania i miej spokój. Gdybyś jednak zadał sobie trud i poczytał forum to byś się dowiedział, że te "stare" 707 mają płytę końcówki umieszczoną poziomo i w zasadzie każda wysyłka tego sprzętu daje Ci gwarancję ok 50 % że Ci to cudo padnie bo w przypadku pracy naszych kurierów mikro pęknięcia płyt przy wibracjach związanych z transportem tak wiekowych urządzeń to niemal norma... Jeśli chcesz mieć po prostu tanie Sansui to kup cokolwiek ale jeśli faktycznie chcesz posłuchać muzyki to kup 607 z nowszych modeli i najlepiej z pewnego źródła i ustawioną. Zminimalizujesz problemy emocjonalne z ewentualnym wtopieniem swojego budżetu w tzw złoty strzał

 

Pisałem o tym modelu, opis sprzedawcy Sansui AU-α707

Zrzut ekranu 2024-04-20 o 10.36.16.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spodziewałem się właśnie takiej reakcji bo osób z dystansem do siebie, umiejących przyjąć krytykę to dziś z gromnicą szukać no ale sądząc że Twój nick ma coś wspólnego z rzeczywistością mniemam, że parę wiosen masz zatem dziwię się mimo wszystko, że na pierwszym miejscu obraza majestatu a na którymś tam merytoryka... 

A co do tematu, kupuj tam sobie co chcesz, i tak zapewne kupisz z pobudek typu taniej a jednak 707... No i ja Ci pierwszy pogratuluję 901-ki w domu (właśnie o tym przypadku pisałem.... ) no i nie zapomnij pyknąć zdjęcia wnętrza jak już przyjdzie z cła... 

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jazz1972Nie wiem jak „mocny” wzmacniacz potrzebujesz? Są całkiem niezłe limitowane wersje 607, np. AU-α607 MOS Premium lub nowsza AU-α607 MOS Limited. Jednak są nieco słabsze od 607DR, KX, XR, MR, NRA/NRA II.

Jeżeli miałbyś kupować 707, to lepiej trochę dozbierać i kupić 907.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bkeram napisał:

@Jazz1972Nie wiem jak „mocny” wzmacniacz potrzebujesz? Są całkiem niezłe limitowane wersje 607, np. AU-α607 MOS Premium lub nowsza AU-α607 MOS Limited. Jednak są nieco słabsze od 607DR, KX, XR, MR, NRA/NRA II.

Jeżeli miałbyś kupować 707, to lepiej trochę dozbierać i kupić 907.

Wersje MOS raczej mi nie zmieszczą się w budżecie. Nie potrzebuje bardzo dużej mocy. Teraz mam Denon PMA 1510ea i spokojnie mi wystarcza. Będę szukał na polskim rynku sprawdzonej 607 lub 707 - może coś się trafi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TajitsuPamiętaj, że jest jeszcze nowsza wersja „111”. AU-111 Vintage 1999 (200szt.) jak sama nazwa wskazuje wydano w 1999r., natomiast w 2001r. powstał AU-111G (100szt.).

https://sansui1944.websitetoolbox.com/post/sansui-au-111-vintage-488195

https://www-sansui-us.translate.goog/Issues_IntvsDomestic.htm?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc&_x_tr_sch=http

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.