Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  467 członków

Sansui Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sansui


palton

Rekomendowane odpowiedzi

... wyciąga wnioski i nie żałuje bo ma sprzęt z pewnej ręki i od człowieka, który nie zniknie po sprzedaży ! Piszemy tu o konkretnych urządzeniach bo w 95 % te wzmacniacze przechodzą pomiędzy kolegami z forum i dlatego nikogo nie razi taki czy inny wpis. Moje urządzenia są np u andy-ego czy bartasa i dobrze mi z tym bo od lat jesteśmy dobrymi przyjaciółmi - możesz tego nie rozumieć ale nas ten sprzęt też do siebie zbliżył ! Może to DLA CIEBIE dziwne ale z reguły na allegro sprzęt od forumowicza pojawia się dopiero jeśli w samym klubie nie ma chętnego ... Ja osobiście wolę by mój wzmacniacz miał ktoś z kolegów bo nie sprzedaję dla zysku tylko z potrzeby (np. na 907 NRA straciłem 1120 zł; ...)

Pewnie, że fajnie gdy do grona klubowiczów dołącza nowa osoba jak ostatnio eltoro czy SebastianBik bo to prawdziwi pasjonaci dobrego brzmienia ale takich ludzi wśród ludzi z przysłowiową gotówką jest niewielu ... Większość kupuje bo chce mieć coś wyjątkowego coś czego nie mają inni a przy tym i wygląda i brzmi ! o 907mod możnaby napisać książkę ale wiedzą to Ci, którzy znają to urządzenie ! Latami próbuję zdobyć gotówkę by ją odzyskać i nie po to by mieć wyjątkowy wzmacniacz bo mam takie dwa tylko po to by ... wycofać modyfikację aby tego typu urządzenie nie trafiło do człowieka spoza forum ! ... Tak właśnie ostatnio zrobiłem w przypadku najstarszej modyfikacji na 907i .... A w kwestii wyjaśnienia - piszemy dobrze o każdym Sansui a nie jest tajemnica, ze najlepiej o wersjach specjalnych bo .... są po prostu najlepsze ! Kolega sprzedawał AU07 bo .... miał ich 3 !!!! Dwie srebrne i jedną czarną unikatową (było ich tylko 38 sztuk ) ale to mogą wiedzieć tylko ludzie z forum a nie ktoś komu od święta żal dupę przycisnął bo ktoś może mieć i dawać radość z piękna muzyki innym .... Nie pierwszyś i nie ostatni co nie zna , nie ma i innym nie da ...

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co czytają fora i mają lub nie mają wystarczająco czasu na ten proceder:

 

Zawsze chciałem stanąć na Księżycu, a jeszcze bardziej na Marsie. Zacząłem wiec czytać jak to jest na Marsie. Mars jest trochę podobny do Ziemi wiec ludzie coś kombinują od dawna, że jakby na naszej planecie było za mocno i za grubo to się na Marsa przeniesiemy. W momencie gdy na Marsie zacznie się burza wiatr może wiać z prędkością kilkuset km/h. Temperatury w dzień, które w są w pewnych miejscach dodatnie w nocy potrafią spaść do np. około - 100 stopni. Pory roku podobne do naszych.

Także czy jeżeli będę dużo czytał o tym jak to jest na Marsie to będę wiedział jak tam jest, czy dowiem się dopiero jak tam stanę?

Analogicznie jest z czytaniem for. Nie ważne czy ten wątek ma 100, 200 czy 1000 stron. To i tak nie zastąpi odsłuchu. Poza tym na różnych forach jet napisanych wiele bzdur, które mogą wprowadzić w błąd (na tym również).

 

Do Taki Taki:

Napisałem o 907XR MOD tylko dlatego, ponieważ jest jedyna. Jest silniejsza od 907Limited i gra lepiej pod każdym względem. Jeżeli ktoś lubi dźwięk XR to będzie bardziej niż zadowolony. Limited czy zwykłe 907XR można kupić zawsze, a takie coś już nie. Ja osobiście nigdy nie będę miał standardowego 907DR,XR,MR ani NRA. Po prostu ich dźwięk nie daje mi tego czego oczekuje. Skoro mogę lepiej to mam.

 

Dostałem zaproszenie od człowieka, który nie słyszał żadnego Sansui. Posiada kondycjoner za który można kupić Alphę 907 i twierdzi, że kolumny zaczynają się od 80 kółek, a najlepiej dopiero wtedy można zabrać się za odpowiednie mody aby było lepiej. Oczywiście byle kto tego nie robi. Po prostu są ludzie, którzy maja dużo droższe sprzęty od Sansui, a i tak je modują, tuningują, upgradują, ponieważ lubią jak jest lepiej.

 

Nie ma mam interesu żeby chwalić jakikolwiek model Sasnui, ale na ten jeden mogłem sobie pozwolić ponieważ jest wyjątkowy. Schemat XR nie jest moim ulubionym schematem tak czy siak. Są również inne marki, które lubię i doceniam. Poza tym XR MOD to nie wzmak dla byle kogo, aby w pełni wykorzystać jego możliwości to trzeba stworzyć odpowiednie otoczenie.

 

No i jeszcze jedno:

Są ludzie którzy posiadają takie kolumny, które aby prawidłowo wysterować potrzeba np. 1000W mocy na kanał, także Sansui i tak się nie sprawdzi. Ja akurat takich nie mam i póki co jestem bardzo zadowolony z dźwięku mojego wzmacniacza, który jest wyjątkowy i nie pokonam go nawet modelem limitowanym.

 

PS

Czy ktoś wymieniał kabel zasilający + wtyczka w Sansui na coś lepszego. Jeżeli tak to proszę o opinie.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wymieniał kabel zasilający + wtyczka w Sansui na coś lepszego. Jeżeli tak to proszę o opinie.

 

Ja własnie wczoraj wymieniłem zasilający w CD-a607 na Acoustic Revive Power Standard-TripleC-FM. Wykorzystałem gniazdo IEC w tym modelu i znajomość soniczną kabli tej marki ( przede wszystkim tych TripleC FM ). Dźwięk będzie mi nim pływał jeszcze przez 2 tygodnie więc za wcześnie na opinie.

Ogólnie nie ryzykowałbym krojenia kabla przy wtyczce w celu jej wymiany bądź wylutowywania kabla. Te kable są z nimi jakoś tam w miarę sensownie zestrojone i ogólnie dają radę. Dlatego jeśli już wymieniać to mając 100% pewności końcowego efektu! Dodatkowo nawet najwyższa półka wcale nie daje gwarancji powodzenia takiej operacji. Przykładem może być Furutech FI 50. Wątpię że w serii XR się sprawdzi w jego bezpośrednim zasilaniu. Mam je w zasilaniu przed listwą i w połączeniu z innymi jeszcze jakoś to wygląda. Przy większej ilości zrobiły by więcej szkód niż pożytku. A jak się nie sprawdzi to masz już rozkrojony kabel i ogólnie sprzętowy bałagan wraz z dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, dzięki za odpowiedź.

 

W 607NRAII i 607 MOS Limited są gniazda sieciowe zamontowane w fabryce, które akceptują zabawę z wymianą kabli. Jest to końcówka produkcji. Gdyby firma przetrwała jeszcze kilka wiosen absolutnie wszystkie wzmaki miały by możliwość wpinania dowolnych sieciówek. Znaczy to, że coś w tym musi być.

 

Mnie osobiście bardzo korci aby to zrobić, ale wiadomo jaki będzie efekt to nie wiem, dlatego zapytałem.

Po prostu gdyby gniazdo sieciowe było takie jak w wyżej wymienionych modelach to by nie było ryzyka. Jednak skoro w Sansui zamontowano w tych modelach takie gniazda, dali po prostu możliwość rozwoju tych urządzeń, bez żadnej inwazji (widać sens widzieli).

Gdybym tak jak napisałeś wiedział na 100%, że będzie dobrze, to był to zrobił. Można by wymontować oryginalny kabel i wstawić takie gniazdo sieciowe jak w tych 607 i wtedy testować różne sieciówki, ale to też zawsze jakieś ryzyko.

 

Koniecznie napisz jak już się wszystko wygrzeje, jak wymiana kabla + wtyczka w CD wpłynęła na dźwięk.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez doktor_mun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poniewaz chce sie zabrac za operacje na swoich 711-ach, poszukuje wzmacniacza 607 mos, najchetniej w wersji w limited, choc premium tez rozwaze. Moze komus "zalega na strychu" :)

 

Mam dwie 711 i obie inaczej graja, chce nad nimi posiedziec, aby wyciagnac z nich szczyt mozliwosci, po wczesniejszym doprowadzeniu ich do identycznego grania. Sytuacje w miare postepow bede opisywal i zapewne rowniez prosil o rady bardziej doswiadczonych uzytkownikow.

 

pozdrawiam,

hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw - tak jak wspomina Mariusz - wszelkie przełączniki i przekaźniki (!) następnie dokładne sprawdzenie (a najlepiej całkowite przelutowanie całych płytek mocy) oczywiście na dzień dobry wstaw zdjęcia wnętrza obu, żeby można było w ogóle osądzić czy coś w nich było robione !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, potencjometry zostawie sobie na koniec. Przy podlaczeniu directowym nie biora udzialu w torze, wiec zajme sie nimi tylko dla porzadku :)

Przekazniki na pewno, pewnie w pierwszej kolejnosci, zobacze jak bedzie szla rozbiorka, bo na pewno bede robil pojedyncze rzeczy i sprawdzal dzialanie, zeby nie zabrnac za daleko.

 

Czubsi, czy na pewno warto przelutowywac plytki, jesli oryginalne luty sa ok?

 

Jakie poiipropyleny i poliestry polecacie na odczepy? Oczywiscie z tych dostepnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto odświeżyć luty na płytkach mocy. 711-ka niekatowana to raczej rzadka sprawa ... Zrób zdjęcia - będzie widać po diodzie Zenera w prawej części czy jest wokół niej brązowe przebarwienie - to da jakieś pojęcie o stanie lutów pod spodem ... Jeśli się szklą to wystarczy pod dużą lupą sprawdzić po prostu dokładnie czy wszystko OK jak nie to poprawić i tyle. Pamiętaj, ze Sansui to "wredne" wzmacniacze - jeden brak styku w krytycznym miejscu i potrafi się skończyć dymem i uwaloną końcówką ... na pewno wymaga sprawdzenia sektor rezystorów na wyjściu (tych na długich nóżkach) tam są spore temperatury i miejsce newralgiczne dla stabilności wzmacniacza ! Pamiętaj , że płytki są zabezpieczone więc najpierw ściągnij delikatnie to coś co przypomina werniks ... po umyciu dopiero lutuj !

 

Co do polipropylenów i polistyrenów to zdecydowanie pozostań przy założeniach jakie stosowało Sansui ! Wszystkie inne pomysły to dewastacja ale oczywiście Twój sprzęt więc zrobisz jak tam sobie chcesz :-) Pamiętaj, ze bardzo łatwo utracić nietrafnymi zmianami to czym właściwie Sansui ujmuje słuchacza. Najpewniej jest skorzystać z wiedzy innych którzy tą drogę przeszli - nie popełnisz niepotrzebnych błędów ...

 

Po pierwsze na boczniki tylko i wyłącznie polipropyleny u-con (nie wiem czy jeszcze do dostania) i to 0,47 uF !!! (taką wartość stosowało w 90% przypadków Sansui i to bez względu na pojemność kondensatora elektrolitycznego ! Czasem można spotkać 0,1 uF oraz 1 UF ale to w niektórych miejscach i raczej w silniejszych urządzeniach niż seria 607 (czyli ta do której należy 711-ka) Polistyrenów w oryginale nie dostaniesz chyba, ze z wylutów innych Sansui. Z naszych obserwacji i informacji jakie zdobyliśmy od serwisu Sansui w Japonii (gdy jeszcze działał...) wynika, że świetnie spasowują się polistyreny ASC (również niezwykle trudne do dostania ...) wartości od 2700 pF do 10000 pF Jeśli chodzi o kondensatory elektrolityczne to odczepy zasilania z Nipponów najlepiej zamienić na Silmic lub w ostateczności na Silmic II ... Ale ja bym nie ruszał w 711-ce tych kondensatorów bo tam jest świetna seria brązowych Nipponów i to ona nadaje charakter 711-ce ! Jedyny zamiennik jaki ma sens to Silmic alpha super gold ale wątpię byś to dostał ... Oczywiście w rozsądnym miejscu i ilości sprawdzą się BG ale raczej jako "przyprawa" a nie trzon modyfikacji. Czyli te 4 kondensatory w desymetryzatorze (oczywiście 8 bo po 4 na kanał ...) no i ten o wartości 100 uF biasowy - najlepiej std bo ani F ani K nie błyszczą w tym układzie a wręcz przeciwnie ... Pamietaj, że jeśli zastosujesz BG to ich nie bocznikuj polipropylenami u-con bo efekt będzie do d...y , pogrubi się dźwięk i tyle ... wstawienie BG spowoduje lekkie dodanie szklistości i zbliży wzmacniacz brzmieniem do wyższych modeli a przy tym nieco otworzy scenę i zaznaczy kontury instrumentów. Rozsądna dawka nie zaburzy proporcji ani walorów oryginału brzmienia a jedynie doda im cech wyższego poziomu znanego z wyższych modeli. Oczywistą i znaczna poprawę uzyskasz rezystorami !

Oczywiście nie ma tu dowolności bo te co sa w oryginale już sa bardzo dobre więc jedynie Riken RMG o wartościach trudnych do zdobycia np 100 ohm czy 47 kohm i to w sporej ilości , te na wejściu i na sprzężeniu powinieneś szybciej dostać . co do wyjściowych to pomarańczowych nie dostaniesz inaczej niż z wylutu ... Jak się uprzesz to wiem kto ma Riken RFA czyli te co stosowano w 907 ... ale nie wiem jakie wartości i ile sztuk , o cenie też nic nie powiem bo nie wiem - są u Chorwata, który kiedyś załatwił komplet oryginalnych LAPTÓW do DR barona (Pozdrawaiam Adam !) Z niebieskimi Rikenami to tylko Partsconnexion lub Angela.com (w tym drugim miejscu dostaniesz te najtrudniejsze do zdobycia) o kwoty nie pytaj - sam zobaczysz ... Jeśli chodzi o jakieś tam szanse na zamienniki to w sekcji niskoprądowej gdzie Sansui stosowało niebieskie Riken nie ma rozsądnego zamiennika ... natomiast w sekcji wysokoprądowej czyli tam gdzie w 907 są rezystory metalizowane z jakimś tam mniej destrukcyjnym skutkiem stosować można zielone takmany ale to raczej by się ratować po awarii i nie stracić z byt wiele niż sobie coś tam poprawić natomiast korzystne zmiany w dobrym kierunku przynoszą słynne Shinkoh (szczególnie te w torze ...) natomiast odradzam tantale AN ... Shinkoh wymiata ale dostać je to ....

 

Byłby to kolejny projekt pozbawiony sensu finansowego ale przy trzymaniu się twardych ram osiągniesz coś co udało się stworzyć w 911-ce Pygara a to naprawdę wyjątkowa sprawa i mówię to ja - właściciel AU07 i 907 limited ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czubsi, czy na pewno warto przelutowywac plytki, jesli oryginalne luty sa ok?

Zazwyczaj nie są okej szczególnie na elementach sporych gabarytowo jak i tych które wydzielają ciepło, zawsze warto przelutować płytki które mają 20 lat i były lutowane na fali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czubsi, jak zwykle konkretna odpowiedz.

Zalaczam zdjecie diody oraz rzut na plytke mocy, gdzie widac efekty czyjejs naprawy - nieoryginalne rezystory. Co ciekawe, ten egzemplarz gra lepiej :). Ten drugi, ktory wyglada na oryginal, gra zdecydowanie slabiej, tyle, ze nie moge w nim ustawic punktu pracy BIAS dla jednego kanalu, mam albo 0mV albo leci ponad 100mV.

Nie chodzi o to, zeby jakos mocno modyfiowac - bo wiele elementow jest nieosiagalnych, ale jak juz bedzie sprzet rozebrany, to drobne, oczywiste rzeczy warto zrobic, jak chocby uzupelnic elementy w zasilaniu, czy dodatkowe kondensatory w sterowaniu (jak w 911).

Na takich rzeczach sie przy tej okazji skupie bo uconow nie kupie juz :/ a zabawa mogla by byc fajna.

post-65175-0-40803700-1539634829_thumb.jpg

post-65175-0-90479000-1539634929_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoobi

 

w/g zdjęć , które zamieszczasz, widać, że ten sprzęt nie był dużo grany i z pewnością nie był katowany. NIE był też naprawiany, niewiele widać , ale to co widać to oryginał.

Jak szukasz 607 MOS Premium, napisz do mnie na priw.

 

Pozdrawiam

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się pod słowami Janavideo - też nie widzę tu żadnej ingerencji ! Jak robisz zdjęcia płytek to tak żeby było widać elementy od góry bo stan płytki od góry (czy jest biała czy żółta) jest tu najistotniejszy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoobi

 

Oprócz blach które gdzieś złapały za dużo wilgoci, to płytki są w rewelacyjnym stanie.

U mnie wszystkie takie pikne. :-).

Postępuj z nią delikatnie, bo to ładna sztuka i szkoda, żebyś jej nosek przetrącił albo inną krzywdę zrobił.

Jak dobrze wyremontujesz, to będzie służyć "dzieci po dzieciach".

Elektrolity bym zostawił, bo oryginalne w 711 są dużo piękniej grające niż w 911, gdzie są bardziej neutralne i mocniejsze wartości.

Muzykalnie 711 daje fabrycznie więcej ciepełka i miłego nastroju. Jazz , folk , klimatyczna muzyka to jej mocne strony.

Za to 911 to demon szybkości i bardzo nisko schodzący bas, po przesmarowaniu pastami i regulacji.

911 to bardziej rytmika, moc, dynamika, sejsmiczne zejścia do jądra ziemi, po wygrzaniu, można grać każdą muzykę i dopieścić bardzo dobrymi kablami i wybitnym źródłem, a będzie systemik jak ta lala.

 

Trzymam kciuki i pozdrawiam

Pygar

 

P.s.

Jak chcesz z 711 wycisnąć ostatnie soki, to potrzebny jest w pełni zbalansowany, wybitny dac np. Dragon Audiobyte .

Ten Dragon zgrywa się z Sansui rewelacyjnie, a z bardzo dobrym transportem np. jakimś Esoteric-iem lub Thetą. Do tego porządne kable XLR przynajmniej w okolicach 1500-2000 za używki.

Wiadomo że reszta też musi być porównywalna i wtedy dopiero zbiera się szczękę z podłogi, gdy słychać co mogą te wzmacniacze z lepszym sprzętem, a potem już tylko wymiana (z czasem) na którąś z 907-ek i jesteś w Niebie.

Edytowane przez Pygar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś do czynienia z Sansui ???? .... ,

 

Po pierwsze podniosłeś tą drugą płytkę ???? czy "walczysz" tylko z tą z tranzystorami końcowymi ??? Po drugie ... bawisz się z lutownicą bez serwisówki 711 ????

Skąd to pytanie o wartość pr-ki ???

Edytowane przez czubsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, oczywiście podniosłem drugą płytę i ona też została przelutowana.

Serwisówke oczywiście mam, wygląda na 1kilo, pytam natomiast doświadczonych kolegów, którzy już robili prki i mogą doradzić konkretnego producenta i konkretną wartość. Szkoda wyważać otwarte drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoobi

Elektrolity bym zostawił, bo oryginalne w 711 są dużo piękniej grające niż w 911, gdzie są bardziej neutralne i mocniejsze wartości.

Muzykalnie 711 daje fabrycznie więcej ciepełka i miłego nastroju. Jazz , folk , klimatyczna muzyka to jej mocne strony.

 

Jak chcesz z 711 wycisnąć ostatnie soki, to potrzebny jest w pełni zbalansowany, wybitny dac np. Dragon Audiobyte .

Ten Dragon zgrywa się z Sansui rewelacyjnie, a z bardzo dobrym transportem np. jakimś Esoteric-iem lub Thetą. Do tego porządne kable XLR przynajmniej w okolicach 1500-2000 za używki.

Wiadomo że reszta też musi być porównywalna i wtedy dopiero zbiera się szczękę z podłogi, gdy słychać co mogą te wzmacniacze z lepszym sprzętem, a potem już tylko wymiana (z czasem) na którąś z 907-ek i jesteś w Niebie.

 

Czesc, tego powiedzmy "ciepla" troche mi wlasnie brakuje, moze to tez kwestia kolumn.

Dragon raczej poza zasiegiem finansowym, aktualnie mam 2x1794 i calkiem niezle sobie radzi (wg. mnie). Moze kiedys przyjdzie czas na zmiane, zobaczymy :) Okablowanie raczej daje rade, mam neotecha.

Do zbierania szczeki daleko, choc mimo, ze moze nie mam swietnego sluchu, aby wyczuc niuanse, to czuje caloksztalt czy gra dobrze czy srednio. A ze wymagania mam duze to walka bedzie dluga i bolesna :)

 

pozdrawiam,

hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy kanał przelutowany.

Udało się zreanimować prke od biasu. Może nie jest idealna, ale 6mV udało się ustawić. To wyraźnie poprawiło grę wzmacniacza. Już nie ma takiej różnicy między oboma. Te stare prki są jednak na tyle wrażliwe, ze mogą się minimalnie rozregulować nawet przy przestawieniu sprzętu.

Nie dziwię się, ze czasem ludzie piszą ze słyszeli sansui, jakiś już wyższy model i nie zagrał.

Na pewno spróbuję wstawić jakaś prke wolnoobrotowa, tylko czekam na porady od Was co do producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ciężko ... niższe serie nippona sme nsi itp a nawet awd to i owszem - jest szansa
To może wziąć kondensatory z jednej 711 żeby doposażyć druga, a ta pierwsza oprzeć o silmici i nichicony i mieć dwa wzmacniacze i być może ciekawe porównanie między takimi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 29

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.