Jump to content
palton

Klub Miłośników Sansui

Recommended Posts

W dniu 8.05.2019 o 11:57, czubsi napisał:

jak znajdę chwilę to zobaczę po fotkach jaki tam był i coś Ci tam wskażemy - nawet na allegro są ...

póki co wyjmiesz sobie z 701-ki 🙂

i znalazłeś jakieś fotki jaki tam siedzi a z 701 nic nie będę wyciągał 😞

tak wygląda włącznik od spodu (u góry)

DSC_6916.JPG

Ostatnio wystawiane są na sprzedaż receivery Fisher RS-1913. Moją uwagę zwróciły wyjątkowo duża moc 100-140 na kanał oraz pięciozakresowy korektor.Jak to gra?

Kolejny ban. Tym razem obraziłem nie moderację, a wątek. Napisałem nie na temat. Przecież na Bocznicy wszyscy zawsze piszą na temat. Poza mną oczywiście. Moderacji zdrowia życzę.

Witam po dłuższej przerwie, 

Panowie udało się! W końcu jest długo oczekiwany Samuraj. 

WIELKI PODZIĘKOWANIA dla Mariusza alias Marr/Bumpalump/K4m! Bez Ciebie nie byłoby Samuraja w moim stereo. 

Bardzo mi pomogłeś i wisze Ci porządny cognaq. 

Jeszcze raz dzięki!

Został jeszcze zakup transformatora i budowa skrzynki , jednak z Mariuszem damy rade i w końcu będzie tak jak powinno.

Pozdrawiam wszystkich członków klubu. 

20190514_133833.jpg

Fashi.

Gratulacje z powodu bardzo dobrego nabytku. Świetny wybór, z integr mój ulubiony, szybki bardzo energetyczny .

Do osób , które chciały by przygarnąć może słabszy mocą ale też świetnie grający Sansui 607 XR - czarny z drewnianymi boczkami oraz 607 MOS Premium - jasny , szukają nowego domu. Info na Priv.

Jan 

4 godziny temu, janvideo24 napisał:

Fashi.

Gratulacje z powodu bardzo dobrego nabytku. Świetny wybór, z integr mój ulubiony, szybki bardzo energetyczny .

Dokładnie tak jest. Zaraz po 907MR to mój ulubiony wzmacniacz z serii 907.

Jeżeli ktoś szuka ładnej 907XR to zapraszam na priv.

pozdrawiam, 

W dniu 10.05.2019 o 16:46, Yasica napisał:

Cześć, 

Jak by ktoś był zainteresowany, moja Alpha 907 KX do wzięcia

https://www.olx.pl/oferta/sansui-au-alpha-907kx-CID99-IDzR1x8.html

Black Friday w Lublinie zaczyna się w czwartek 😉

Nowa niższa cena

https://www.olx.pl/oferta/sansui-au-alpha-907kx-CID99-IDzR1x8.html#367c93d13f;promoted

W dniu 14.05.2019 o 13:53, Fashi napisał:

Witam po dłuższej przerwie, 

Panowie udało się! W końcu jest długo oczekiwany Samuraj. 

WIELKI PODZIĘKOWANIA dla Mariusza alias Marr/Bumpalump/K4m! Bez Ciebie nie byłoby Samuraja w moim stereo. 

Bardzo mi pomogłeś i wisze Ci porządny cognaq. 

Jeszcze raz dzięki!

Został jeszcze zakup transformatora i budowa skrzynki , jednak z Mariuszem damy rade i w końcu będzie tak jak powinno.

Pozdrawiam wszystkich członków klubu. 

20190514_133833.jpg

nie chcę nic mówić ale on się sprzedawał chyba ze 2 lata. sprzedający to musiał klaskać uszami jak z nim wychodziłeś. cena była tak zaporowa! zobacz za ile się sprzedaje to w Japonii- jest to jeden z najtańszych modeli zresztą było pokazywane na forum ile kosztują takie klocki, ale to Twoja decyzja jedynie analogicznie przypomina mi się historia felg od Mercedesa z wykopu:)

Godzinę temu, audiofilek4 napisał:

nie chcę nic mówić ale on się sprzedawał chyba ze 2 lata. sprzedający to musiał klaskać uszami jak z nim wychodziłeś. cena była tak zaporowa! zobacz za ile się sprzedaje to w Japonii- jest to jeden z najtańszych modeli zresztą było pokazywane na forum ile kosztują takie klocki, ale to Twoja decyzja jedynie analogicznie przypomina mi się historia felg od Mercedesa z wykopu:)

Przeciez on nie zostal kupiony za cene z allegro, to chyba oczywiste

Sansui AU-α 907MR, Sony CDP-557ESD, T+A Criterion TCI 3R

youtube.com/user/Mr1Raziel

Następny siejący ferment,żal ...ściska ,że nie masz żadnego modelu ? Po co ten wpis ? Kolega kupił i jest zadowolony,a Ciebie nie powinno obchodzić za ile .

2 godziny temu, audiofilek4 napisał:

nie chcę nic mówić ale on się sprzedawał chyba ze 2 lata. sprzedający to musiał klaskać uszami jak z nim wychodziłeś. cena była tak zaporowa!

Po pierwsze zaczyna się wypowiedź z DUŻEJ litery, a po drugie skąd wiesz za ile kupiłem? 

Nie prościej napisać na priv jak człowiek i pogadać?? Lepiej się wtrącać i opowiadać głupoty dla lepszego samopoczucia?? 

Z drugiej strony gdybym nawet zapłacił rządaną cenę to co to zmienia?