Jump to content

Open Club  ·  393 members

Sansui Klub
palton

Klub Miłośników Sansui

Recommended Posts

3k to dam od reki za uszkodozny, zdekompletowany...

Sansui AU-α 907MR, Sony CDP-557ESD, T+A Criterion TCI 3R

youtube.com/user/Mr1Raziel

Mariusz, @audiofilek4 za chwile Ci powie , że chcesz przepłacić. On Ci załatwi uszkodzony za 800zł! Tyle razy to powtarzał. . . 😜

9 minut temu, Bumpalump napisał:

xavian
5 hours ago, audiofilek4 said:

niedługo Walentynki Serce Ci pęknie jak zobaczysz swojego XR za 2200 zł w Japonii za którego dałeś kolegom prawie 5x tyle.

A mi peknie jak ty ja sprowadzisz z Jap za 2200 PLN.

• Like 2

18 godzin temu, luckyguliver napisał:

A mi peknie jak ty ja sprowadzisz z Jap za 2200 PLN.

ja się nie trudnię handlem, ale koledzy być może chętnie Ci sprowadzą bo przecież nie jednego takiego już sprowadzili 

Edited by audiofilek4

1 hour ago, audiofilek4 said:

ja się nie trudnię handlem, ale koledzy być może chętnie Ci sprowadzą bo przecież nie jednego takiego już sprowadzili 

No ale trudnisz sie doradzctwem handlowym.. 🙂 No chyba, ze jest tak jak w przyslowiu ze szewc sam chodzi bez butow 🙂

• Like 1

Godzinę temu, audiofilek4 napisał:

ja się nie trudnię handlem

...

9 minut temu, luckyguliver napisał:

No ale trudnisz sie doradzctwem handlowym..🙂

On się trudni sianiem dezinformacji i opowiadaniem o rzeczach o których pojęcia nie ma...

Panowie, stalo sie, zbieram na koncowke mocy Sansui B. Do tego musze isc na ugode z maloznka - zmniejszenie stanu.

Zostaje poki co z alpha 607MR w systemie glownym i x501 w sypialnianym.

Na sprzedaz idzie wzmacniacz Sansui au-x711, oczywiscie zasilany 230V i generalnie sprawny.

Posiada uszkodzony potencjometr glosnosci (peknieta oska, kiedys pisalem o tym zdarzeniu na forum), gra, ale na mniej wiecej 9 godzinie. Ja glosnoscia sterowalem na zrodle. Ten model zostal zmodyfikowany pod model MR, do tego troche Silmicow, bardzo duzo amtransow w srodku, jakies tantale AN w samej koncowce, dodane kondensatory, boczniki polipropylenowe i teflonowe itp. Wizualnie - moim zdaniem srednio (sprzedawca, od ktorego kupilem go bardzo dawno temu ocenil stan jak bardzo dobry:)).

Mam jeszcze druga au-x711 z ktora wolalbym sie nie rozstawac - to jest wersja zmodyfikowana na MOS FET. Prawdopodobnie jedyna 711 w takiej wersji :) Ale obawiam sie, ze tez bedzie musiala pojsc pod mlotek, zeby koncowka Sansui B mogla zagoscic pod dachem.

Nie podejmuje sie wysylki, nie posiadam stosownego zaplecza pudelkowego. Zachecam do odbioru w Warszawie.

Co do ceny, jak ktos bedzie zainteresowany, niech rzuci kwota na priv, napewno da sie porozumiec.

ODSŁUCH 2

Planujemy na najbliższy piątek, 28.02 coś na ząb, napić się niebieskiej 😜 Chivas czy jakoś tak, i:

W dalszym ciągu końcówki, tym razem 2102/2103/2105 i C-2105. Zatem podobnie jak poprzednim razem:

Zmiennymi będą tylko końcówki, reszta toru stała, całkiem przyzwoita (cd, pliki, tidal, vinyl…) - tym razem sugerujemy tylko tidal...tam jest prawie wszystko  a po moich wczorajszych manewrach Pioneer-Norma jest baardzo dobrze.

Zasady podobne, jak poprzednim razem:

- max trzy osoby, no, może cztery, bo już nas będzie wtedy 6 i zacznie się robić ciasno

- osoby tylko znane osobiście lub poleceni znajomi znajomych

- zastrzegamy sobie dowolność wybrania zaproszonych, tylko i wyłącznie wg naszego "widzimisię"   😂😜

- Noclegu nie zapewniamy , ale niedaleko  ( ok.800m) jest przyzwoity, nie za drogi hotel, jakby ktoś z daleka potrzebował  

-początek ok godz. 19 pewnie, koniec....jak siły pozwolą  

Jeżeli ktoś chciałby się spotkać, posłuchać muzy, pogadać  itp. to proszę pisać na pw do mnie i Marka , potwierdzać będziemy też na pw.

Mimo żartownego tonu propozycja poważna  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.