Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukiwania Trwają - Krzysiek Jaworski sprzedawca kabli Klotza z allegro.


radziu21_

Rekomendowane odpowiedzi

radziu21

 

Trzeba było napisać krótko ''szukam kontaktu do Pana Krzysztofa Jaworskiego''i po sprawie,a Ty Radziu pojechałeś marketingiem i płaczesz,że audiostereo beee,tym sposobem to nigdy tu się niczego nie dowiesz...dupa zimna Radziu,dupa zimna:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne jest to że radziu21_ma dwie lewe ręce i nie umie sobie sam kupić na allegro 2 metry po 6-8zł kabla klotz i 4 wtyki po 7-10zł za sztukę, niby neutrika, które za pewne są podróbami czyli takie same jak stosuje Jaworski i Rogoz, obecnie nie ma już w sprzedaży na stronie neutrika takich wtyków a po drugie neutriki bliżej 100zł kosztują jak 10zł oryginalne i 3/4 to chińskie podroby celuje. Tragicznym jest jak ktoś słyszy jak w przewodach cyną "gra" tym bardziej, że srebra jest tam 3%. Dodam jeszcze, że obecnie używa się cyny w audio bezołowiowej :D może jeden użył bez ołowiowej zamiast srebrnej:D Różnica może polegać na użyciu innego modelu przewodu firmy klotz głośnikowego przez obydwu sprzedawców, klotze są ekranowane więc nie wiem co ci tam zakłóca :D, że aż to słyszysz :D

 

Pozdrawiam i życzę odnalezienie kontaktu, lub nauczenia się obsługi lutownicy :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutownicę obsługuję z pewnością lepiej niż Ty. Stwierdziłem, że chcę kupić gotowe. Poza tym mam już kontakt i temat skończony.

Nie prosiłem o robienie mi wykładów na temat oryginalności tych kabli. Po prostu chcę takie kupić i nie interesuje mnie co kto o nich myśli.

A i jeszcze jedno nie powiedziałem, że Audio stereo to Beee.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Piszesz o wtykach Neutrik NYS 373. Ich dystrybutorem w Polsce jest Konsbud-Audio. Od końca 2009 wtyki są produkowane pod loginem Rean. Rean jest wydzieloną marką Neutrika:

 

©Neutrik® AG

All rights reserved

Legal Notices:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )_productlist.aspx

 

W Konsbudzie dostać można jeszcze wtyki NYS373 zarówno z loginem Neutrik jak i Rean. To dobre wtyki, które znaleźć można np. w interkonektach Nordosta :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>U Pana Krzyśka jest lepsze wykonanie i przede wszystkim lepsze brzmienie - wiele

>mniej zniekształceń.

 

Ktoś kto to napisał powinien wynajmować się jako audiofilski miernik zniekształceń skoro czai już nawet nie kable ale cynę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje sie , ze ten krzysiek jaworski to rzeczywiscie wysmienity facet, drugi po tym co magnetyzuje wode w polsacie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jaro_747, 10 Lut 2010, 16:57

Masz rację - zakładając, że to wypowiedź niewinna (ta do której Się odnosisz). Moim zdaniem jest to tylko "marketing" jakiegoś drobnego handlarza Allegro, sprzedającego na czarno. Inaczej Jaro_747 miałby paragon lub fv z adresem Jaworskiego lub znalazłby go w rejestrze firm). Miałby też archiwizację transakcji na Allegro. Takimi wpisami powinien się zainteresować moderator audiostereo.

 

Podobnie jest z kwestią postu, że na polskim rynku są podróbki Neutrika. Importerem Neutrika jest Konsbud-Audio. Wszystkie polskie firmy stosujące wtyki Neutrik NYS373 czy NYS352 jako półprodukty, są od lat partnerami handlowymi Konsbud-Audio (np. Gamuz, DJ-Music, Rogoz Audio, Omega Music i.in.)albo autoryzowanymi przez Konsbud dystrybutorami. Ciekaw jestem jak by zareagował Konsbud, gdyby dowiedział się, że na audiostereo pojawiają się pomówienia, że sprzedaje podróbki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zdziwiłem, ale tylko troszkę. W końcu robię tu już za ruskiego agenta więc mogę i za handlarza :-))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie sądzę, aby znalezienie kabli Klotza przedstawiało aż taki problem, żeby trzeba było miesiącami szukać wyspecjalizowanego sprzedawcy z Allegro. Wątek do zamknięcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.