Jump to content
IGNORED

Onkyo A 9377


5z0p3n

Recommended Posts

to następca 9155 wiec opinie powinny być podobne , swoją drogą wygląd budzie dobre emocje a cena umiarkowana wiec na stereo do budzetowego zestawu jak najbardziej.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Link to comment
Share on other sites

To jest podobno nastepstwo 9355. Dzwiek nowych hmmm.... Moze "tragedia" wynika z cyfrowosci tych wzmacniaczy, ktore ogolnie mniej sa lubiane. Natomiast podobno wlasnie w 9377 zrezygnowano z Onkyo'skiego VL dlatego pytam o konkretnie ten model. Czy faktycznie ktos go sluchal i porownywal do innych wzmakow w podobnej cenie.

Link to comment
Share on other sites

Tu recenzja np. a-9555

 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Na stronie eu.onkyo.com są odnośniki do innych testów w wersji papierowej

 

dalej

 

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na dole strony masz podsumowanie testu 6 wzmacniaczy

 

 

Jeszcze przykladowo w stereoplay Onkyo a- 9755 dostało ogólną ocenę 68 punktów, co mając na uwadze, że miesięcznik ten ma skalę ocen 0-70 punktów jest dosyć wymowne

 

Ogólny wniosek jest taki, że to przyzwoity sprzęt budżetowy i nie ma co po nim jechać

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

W A-9377 faktycznie zrezygnowano z cyfrowego układu VL. Producent piszena swojej stronie coś o minimalnej ingerencji w tor audio. Porównują tylko parametry to widoczna różnicą jest pobór mocy, większy w nowszym modelu o 140W. Oraz mniejsza o około 30% moc dla 8 Ohmów obciążenia (A-9555->120W A-9377->80W). Korzystny jest wzrost współczynnika tłumienia (damping factor) z 25 do 60. Ale to tylko tabliczka znamionowa. Niemniej odsłuchu obligatoryjnie żaden test ani recenzja w mediach nie zastąpi. Co ciekawe cena nowego jest mniejsza i to prawie o połowę.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.