Skocz do zawartości
IGNORED

XINDAK MT-3 vs YAQIN MC-10L


Boras1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównywałem bezpośrednio, ale przyłączam się do opinii foxbat'a.

Xindak to słabej mocy zamulacz który można postawić w sypialni aby coś tam brumkało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam stereo do sypialni, będzie to na pewno lampa + jakiś CD + kolumny albo małe podłogówki albo podstawki:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

lub

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Muzyka wszystkigo po troszku, w większości Rock, klasyka, opera

 

W te moce to nie wieże nigdy do końca, wiem że xindak podaje prawdziwą nie wiem jak jest w przypadku yaquin, np słuchałem MT-3 z Kef IQ90 i mimo małej mocy dawał rade.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pieniądze nie grają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC-10L to kawał sprzęta, jak się poślizgniesz trzymając go za gałkę, to ścianę Ci wywali spokojnie.

 

Jak do sypialni, to nie wiem, czy akurat ten Yaqin - duży jest, grzeje jak diabli (zimą spoko, ale latem?) i zasypiać się przy nim nie powinno. Z róznych powodów, w tym wysokich rachunków z elektrowni.

 

Bardziej by Ci się przydał taki jak mój, choćby dlatego, że jest o połowę mniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

ja przed zakupem porównywałem oba wzmacniacze i potwierdzam to, co tu wszyscy piszą. Yaquin górą! Lampiaki xindaka są świetne,ale te wyższe modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Xindak gra rewelacyjnie, do tego ma autobias i potencjometr alpsa (na forum piszą o "trzeszczącym" potencjometrze w YAQIN). Xindak ma lekko cofniętą górę, jakże łatwo więc przekreślić go w bezpośrednim, krótkim porównaniu. Dobry, analityczny sprzęt towarzyszący, a usłyszycie co potrafi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Jestem uzytkownikiem Yaqina mc10l od ok 1/2 roku. Kupilem go z drugiej reki w idealnym stanie. Poprzedni wlasciciel zdazyl wymienic lampy na rosyjskie:) Powiem tak: jezeli ktos chce zbudowac niedrogi acz wyrafinowany system to goraco polecam ww wzmak.

U mnie wpiety jest do niego odtwarzacz Arcam Alpha 7SE, polaczony srebrnym interkonektem 0,5m , kolumny (i tu uwaga!) Mission 773e, glosnikowce YYW (fabryczne zlaczki wymienione na keiser) + (granitowe cokoly pod nimi).

Czy gra?

 

Potrzebuje dobrych kilka dobych minut rozgrzewki i ...

 

Dzwiek jest hipnotuzujacy. Bez problemu mozna posluchac Garbarka (nawet po bardzo ciezkim dniu w pracy:) No i oczywiscie wokale :):):) Zdumiewa swietna stereofonia i barwa, dzwiek plastyczny z przyjemnym basem (lekko zaokraglony ale nie dudniacy) Wzmacniacz pociagnie wiekszosc kolumn i pozwoli im zagrac naprawde glosno.

 

Taki system mozna zlozyc za ok 3500zl (na rynku wtornym) Z moich doswiadczen to jeden z lepszych zakupow jakie zrobilem. Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również jestem uzytkownikiem MC-10L od dobrego czasu. Znam już go na wskroś. Wcześniej denerwował mnie często obfitym basem w połączeniu z AP Tempo 2, ale rozwiązałem sprawę wymieniając AP Tempo 2 na ProAc Studio 100 (monitory). Teraz często mi go brakuje przyzwyczajony do zejścia Tempo 2 :) Obecnie mam piękny wokal, wyraziste wysokie i nieźle schodzący i pioruńsko szybki bas. Wg mnie wizytówką tego chińczyka są właśnie wokale. Czasem widzę zazdrosne miny tranzystorowców którzy u mnie lądują, ale zdaję sobie sprawę że posraja sie ale nigdy nie uzyskają tej barwy wokali na swoich tranzystorach. Wysokie bardzo wyraźne ale cały czas nie są agresywne. Wiem że zależy to równiez od kolumn. Ogólnie bardzo ładna przestrzeń i źródła pozorne. W każdym razie nie tracę czasu na rozmyslania czy zmienic wzmak czy nie. Na pewno niedługo zmienie źródło bo NAD jakis mało wyrafinowany mi sie wydaje. Za te pieniądze na pewno się nie przejedziesz na brzmieniu Yaqina. Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.