Skocz do zawartości
IGNORED

Pre pasywny - kiedy i z czym?


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś dośw. jak długo wygrzewa się TVC (trafa w TVC) zanim dojdzie do pełnej klasy? No i pytanie jak się wygrzewa? Czy tak jak kable? Czy inaczej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwało to około miesiąca, potem powiedzmy, jeszcze przez 2 miechy się "docierało". Generalnie efekt podobny do srebrnych kabli ( no bo to w koncu są srebrne kable ). Z czasem przybywało masy i dźwięk zyskiwał na grubości, srednica się lepiej wypełniała, a na sam koniec zyskało to wiecej blasku. Początkowo dźwiek był lekki i suchawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi coś innego. Po wpięciu TVC przybyło basu, jest gorzej kontrolowany, dźwięk stracił mikrodynakimę, dostał więcej mięsa, stracił na lotności. Mam nadzieję, że się to poprawi wraz z wygrzewaniem. Jednak - jak znam zmiany różnych kabli itp. - to wygrzewanie akurat na bas nie za bardzo działa. Zobaczę jak się całość do końca złoży - co będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jeszcze czy kable IC czegoś nie mieszają. Bez TVC gram Duelundem, i pod niego jest całość skonfigurowana. Po wpięciu TVC doszedł drugi kabel, srebrzona miedź - DIY - ale sprawdzony w bojach i dobrze osłuchany = dobrze mi znany. Jest szybki, przejrzysty, szczegółowy, przy tym nieostry. Może drugiego takiego dam - zamiast Duelunda. Zatem zabawa trwa. Dopuszczam jednak możliwość, że TVC do mojego systemu nie pasuje i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.