Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy stopień analogowy CD Pianocrafta 410


dankam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym podmienić analogówkę cd od piano 410 2 transformatorami Monacor LTR - 110.

Bez wtórnika lampowego na wyjściu. Rozwiązanie takie wygląda na proste i tanie a przez niektórych stosowane i nawet chwalone w Berhingerze SCR. Czy do wystarczy do CS4392 podpiąć je do wyjścia AOUTA- nózka 19, AOUTA+ nózka 18 i AOUTB- oraz AOUTB+ a potem bezpośrednio do gniazd RCA?

No i czy waszym zdaniem poprawi to jakość dźwięku w porównaniu do standardowej analogówki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić tak jak mówisz, spróbuj a przekonasz sie jak brzmi, jak będzie lipa to wtórnik zalatwi sprawę. poczytaj sobie wątek o lampucerze ostatnie strony tam cos powinno byc na ten temat .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafa Monacora, w pomiarach nie są najlepsze ale póki co mam je tak właśnie jak chcesz zrobić połączone z AK4396 i gra to pięknie, polecam spróbować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie do opów nie ma co porównywać dźwięk jest naturalny, przestrzenny i dynamiczny, mocno szczegułowy ja lubię ale znam takich którzy wolą lekkie przygaszenie na korzyść plastyki barwy i miłego słuchania. Generalnie polecam słuchać różnych konfiguracji i oceniać samemu, ja przekonałęm się że to co jest wzorem dla mnie nie musi być dla innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.