Skocz do zawartości
IGNORED

Prognoza demograficzna.


tadeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwowe systemy emerytalne w akcji. Wspólny gar - po co inwestować w dzieci jak emeryturkę i tak zapłaci? państwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby zapobiegać tworzeniu rodzin patologicznych w których dzieci rodzi sie jak trzodę która ma zapewnić byt na starość. Ludzie którzy tak postępują i tak na ogół na starośc lądują w szpitalu albo domu opieki a dzieci odwiedzają ich tylko zeby odebrać emeryturę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze najwiecej sie rodzi wsrod nisko wyksztalconych alkocholikow ktorzy i tak biora pieniadze z opieki spolecznej niestety :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak łańcuch przyczynowo skutkowy:

 

dobrze wychowane potomstwo -> bezpieczna i dostatnia starość

 

został przerwany, przynajmniej w świadomości sporej części społeczeństwa. To dotyczy nawet prywatnych ubezpieczeń emerytalnych opartych na czymś zbliżonym do rentierstwa.

 

Do tego dochodzi fakt że państwowa szkoła jeszcze zmniejsza wpływ rodziców na wychowanie dzieci. Wszystko pod komunistycznym hasłem "wszystkie dzieci są nasze".

 

Taka postawa społeczeństwa bardzo przypomina owego górala który piłował od strony pnia gałąź na której siedział. Przechodzący ceper go próbował ostrzegać, co góral z wyższością zignorował. Dopiero leżąc na ziemi, poharataną przez piłę gębą wymamrotał "jasnowidz jaki?".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony patrzac to islamisci też sobie podcinają gałąź na której siedzą. Tak na prawdę utrzymują się tylko dzieki nam bo sami nie pracują. Co bedzie również z nimi jesli ludzie pracujący czyli europejczycy znajdą sie w mniejszości? W państwach arabskich gdyby nie wpływy z ropy to nedza sama by ich zeżarła.Oni wcale nie maja zamiaru podbijać Europy dla allacha. Oni tutaj ciagną bo im tu wygodnie. Porządek z nimi mozna zrobić w stosunkowo prosty sposób. odebrać im zasiłki. Niech sami zapracuja na swoje charemy i stada potomstwa to im sie odechce rozmnażać a ludność rdzennie europejska gdy nie bedzie musiała płacić na dzieci arabów będzie mogła wiecej zainwestować we własne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że jak ich liczba zbliży się do tych kilkudziesięciu procent to my bedziemy od nich zależeć. A co oni zrobią z władzą będzie zależało tylko od nich.

 

Skoro my nie widzimy oczywistego zagrożenia, to dlaczego oni mieliby wykazać się większą mądrością? System socjalny będzie wtedy juz skrajnie niewydolny, znajdzie się paru populistycznych mułłów i zamiast eurabii będzie euran.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała nadzieja w tym, że jak pokazuje przykład Bałkanów, wojna domowa zaczyna się kiedy agresywna mniejszość osiąga ok. 10% w skali kraju. Więc niewykluczone że rzucą się nam do gardeł nieco przedwcześnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sile nie decyduje wyłacznie liczebność ale i potencjał ekonomiczny a ten u europejskich muzułmanów słabiutki.

 

jest też inny aspekt. wielu europejczyków to nawet chciało by tego islamu bo to przeciez i bóg ten sam, wartosci rodzinne...islam to nie judaizm i na islam mozna sie "nawrócić"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en filmik to jawne podrzeganie do nienawisci na tle kulturwej i religijnej

z tego neonazistowskiego gadania moze wyniknąć tylko kolejna wojna swiatowa czyli wybijanie na masową skale nie żydów ale muzułmanów, this is the time for action? noc długich noży? japierdole

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimik

 

Porządek z nimi mozna zrobić w stosunkowo prosty sposób. odebrać im zasiłki. Niech sami

>zapracuja na swoje charemy i stada potomstwa to im sie odechce rozmnażać

 

W Niemczech ładnych kilka lat temu rząd zabrał beneffity turkom, i zaczęli palić dom po domu aż dali im z powrotem, nikogo nie złapali, palili w nocy.

I szczerze wątpię czy odechce im rozmnażać, oni nie używają zabezpieczeń bo religia im zabrania no więc wiadomo, każdy lubi kija zamoczyć.

 

Inna sprawa, ostatnio zauważyłem że właśnie muzułmani są na prawdę majętni, jakie wózki maja to kopara opada, mieszkania komunalne dostają bardzo szybko a prawo znają jak nikt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzulmanie powiadacie? francja sama sobie ich sprowadzila "do czarnej rodoty" z bylkych koloni a do tego doszla poprawnosc polityczna zza wielkiej wody i mamy wytlumaczenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy czego trzeba żeby giaurzy nabrali rozumu. Bo 1000 spalonych samochodów dziennie to widocznie za mało. Jeden powie "są ubezpieczenia", drugi "mnie to nie dotyczy, w dobrej dzielnicy mieszkam".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

(manifestacja muzułmanów w Londynie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajcasz77

 

Na pewno każdy oglądał film "Chłopaki nie płaczą", tam C. Pazura opowiedział historię skąd czarni się wzięli, a ja dodam że przeszli na islam, są muzułmanami i mogą mieć cztery żony na raz, wcześniej jak ich łapali do roboty to wierzyli w bożki jakieś.

 

I mnożą się jak robaki, niemalże jak myszy, często się widzi jak idzie czarna kobieta miastem, dwójka dzieci za rękę, jedno w wózku i znów w ciąży.

A później do komunalki lament bo ona niema za co dzieci wyżywić a facet ją zostawił, ano zostawił, bo poszedł gdzie indziej dzieci robić.

 

Anglia, Francja, Stany, sprowadzili ich sobie do roboty, do ciężkiej pracy, a sprowadzili z lenistwa no i maja teraz tego "piwa".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitkon

 

Ja jestem przerażony po tym co obejżałem, w Polsce to nie do pomyślenia, i bądźcie zadowoleni ze Polska to kraj policyjny, na prawdę.

 

Ten film znów nasunął mi skojarzenie z filmu "Człowiek demolka" z S.Stalone i tych nieudolnych Policjantów, w Anglii przemoc fizyczna jest zabroniona, jeśli kamera to nagra to policjanci idą siedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiomor

 

"mnie to nie dotyczy, w dobrej dzielnicy

>mieszkam".

 

Mieszkam w 6-stej strefie, miasto sutton, droższe i ładne miasto, przestępczość to była rzadkością,w tamtym roku zabili dwóch polaków, a miasto już jest jednym z miast o najmniejszej przestępczości.

 

Starsze polskie dzieci w szkołach na odpowiedź na prześladowanie czarnych stworzyli swój gang, i całe szczęście że chociaż dzieci, bo na zjednoczenie polskie i rodaków liczyć nie można, każdy zostanie sam i .......... dalej już nie muszę pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że w Polsce jest o tyle dobrze w kwestii imigracji wyznawców Proroka, że socjal jest niski. I to wcale nie dlatego że społeczeństwo mamy takie uczciwe, tylko przeciwnie - wątłe źródełko polskiej gospodarki dawno obsiedli swoimi tłustymi d..ami - hordy wcześniejszych emerytów, lewych rencistów, KRUS itd. Na szczęście oni nie zabraniają piwa, wieprzowiny i nie zmuszają kobiet do chodzenia w workach. No i nie mnożą się tak szybko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce ten problem jest do załatwienia szybko, ale Anglia to będzie jedno wielkie więzienie, więzieniem będzie cała wyspa a biali będą wiać jaki ta angielska policja.

Ja muzułmanie się rozmnażają to się w głowie nie mieści, tu gdzie mieszkam kilka late temu zobacz ciemny kolor skóry to była rzadkość, może kilka razy dziennie, obecnie jest około pół na pół, jest jakiś obraz?.

Croydon te kilka lat temu był biały, i trochę ciemnych, obecnie biali to niemalże zjawisko.

Jest jeszcze wiele miast gdzie były to bogate dzielnice zamieszkałe przez rodowitych anglików, obecnie są czarne i lepiej się tam nie zapuszczać.

 

Anglicy jak polubią polaka to mówią "tylko nie idź z czarnymi na piwo, bo wrócisz z nożem w plecach".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Tylko nie mieszajmy Hindusów, Pakistańczyków i Jamajczyków. Z tej liczby Hindusi są zasymilowani lepiej od białych (z badań wynika nawet, że mają w UK nieco wyższy sukces zawodowy niż rodowici Anglosasi), Jamajczycy to raczej spokojni ludzie i przeważnie chrześcijanie, natomiast muzułmańscy Pakistańczycy asymilują się słabo, mimo pochodzenia "administracyjnie" z tej samej kolonii co Hindusi. Osobiście nie miałem z nimi problemów, ale jedyna etniczna dzielnica jaką widziałem w UK była właśnie pakistańska. Jedno uzupełnienie: nożem w UK bardzo łatwo jest oberwać od białego gówniarza, pijaństwo i chuliganeria są bardzo rozpanoszone wśród white trash.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie polega na każdym z osobna tylko na społeczności. Arabowie osobniczo są mili i gościnni, na pewno bardziej do rzeczy niż Szwed w rozmowie. Problem jest w tym że dla nich coś takiego jak rzeczywistość prawna niczego im nie określa tzn. korzystają sobie z tego ale żyją obok. Regulacje państwowe nie miały i nie mają przełożenia na ich życie bo i nie uważają państwa za coś bezwzględnie potrzebnego - skrajnie niska frekwencja w wyborach krajowych natomiast aktywni w samorządowych aby pchać swoich przedstawicieli (bez kontekstu rozwoju miasta etc - argumenty to wtedy typowe rozdawnictwo i "przychylność"). Kiedy państwo próbuje siłą egzekwować wykonywanie przepisów prawa to robi się krzyk że jest to prześladowanie. Nie wiem, ale kiedy u nas nadzór budowlany każde zburzyć lub prowadzi kosztowną legalizację samowolek budowlanych to nie jest prześladowanie, tak samo jak wywalanie niezameldowanych dzikich lokatorów etc. tymczasem w Niemczech czy Holandii po takich działaniach od razu pojawiają się protesty z których żyją tamtejsi zadymiarze i "działacze", nie tylko mułłowie ale też gangi.

We Francji to cywilizacyjne nieprzystosowanie tworzy ciekawe zjawiska nawet w skali urbanistycznej jak ucieczka białych z większości centralnych dzielnic Marsylii, utrata wartości gruntów i dekapitalizacja osiedli komunalnych (wandalizm niestety), "znikanie" infrastruktury miejskiej i problemy z nadzorem terenu przez policję (opisywane w prasie francuskiej przypadki zmuszania przez swoją społeczność arabskich policjantów we Francji do "współpracy" a przez to prośby o przeniesienie do innej dzielnicy, ucieczka z miasta do innego czy totalna korupcja).

To jest inna kultura bez potrzeby administracyjnego państwa prawa, korzystają z niego bo jest i to masowo (i dość kreatywnie jak "pożyczanie dzieci" do zasiłku) ale się z nim nie identyfikują.

To dość często dziś przerabiane zagadnienie na wydziałach urbanistyki bo imigranci w dużym stopniu zmieniają procesy zabudowy, wyceny gruntu, kapitalizacji obszarów miejskich etc (bo miasto bierze także kredyty pod zastaw gruntów komunalnych a spadek ich ceny odbija się wprost na kondycji finansowej miasta).

Może to nawet nie kwestia samej religii co kultury życia, nie tylko zresztą Arabów bo Egipcjanie też różnie się aklimatyzują. W Holandii obawiali się swego czasu Surinamczyków ale oni jakoś się zaaklimatyzowali, po trzydziestu latach od migracji wtopili się w społeczeństwo.

Arabowie i ludność o podobnej kulturze najwięcej problemów robi sobie. Nie potrafią stworzyć państwa u siebie a emigrując do Europy najczęściej przenoszą tam własny sposób życia - regulowany jedynie poprzez kodeks społeczny i własną kulturą, nie zważając na prawo stanowione i kulturę społeczną kraju docelowego. To jest nieco obok Islamu ale i po części w nim samym bo ma on bardzo holistyczną "metodę" a że w praktyce mało osób go czyta a mułłowie ugrywają na tym własny interes...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podobnych wypowiedzi na forach są tysiące:

 

"Polacy nie są tak romantyczni i pomysłowi. Często narzekają, są tacy nijacy. Dziewczyna, która pojedzie na wakacje jest po prostu zafascynowana swoim egipskim adoratorem. Doświadcza czegoś, czego dotąd w życiu nie miała. I czasem to nie ma znaczenia, czy to jest prawdziwe, czy to czysta fantazja. Liczy się chwila i adrenalina".

 

”Ludzie, zakochałam się w barmanie. Mam 36 lat, jestem po studiach, dobrze żyje mi się w Polsce no i co? Zakochałam się w tym facecie i zamierzam zmienić całe swoje życie. Pięć razy byłam w Egipcie, wiem jacy oni są, ale [...] bierze mnie po prostu ten Egipcjanin”.

 

”Tunezyjscy chłopcy są gorącymi facetami, potrafiącymi sprawić, że kobieta naprawdę czuje się jak księżniczka. Nie ukrywajmy także że są zabójczo przystojni czego niestety naszym kiepskim facetom bardzo często brakuje. Tunezyjscy chłopcy są bardzo męscy, natomiast nasi panowie nawet w łóżku są bardzo zniewieściali”.

 

”Byłam w Tunezji tylko dwa tygodnie, ale to chyba były najpiękniejsze dwa tygodnie od ostatnich kilku lat. Zapomniałam o wszystkich problemach, cały czas byłam uśmiechnięta. A to za sprawą wszystkich uśmiechniętych i miłych facetów. Kiedy przechodziłam ulicą nie było pary oczu, które na mnie nie spojrzały (...). Nie należę do dziewczyn, które jakoś specjalnie się wyróżniają urodą, a tam byłam chyba ich boginią. Tam mężczyzna szanuje kobietę i do każdej się uśmiechnie, czy jest gruba, chuda, niska”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Jazz :-), 22 Sty 2010, 19:04

 

Tam bogaty facet ma 4 żony, a kobieta idąca ulicą to rzadkość, więc biednemu nie pozostaje nic poza umizgiwaniem się do wyzwolonych europejek. A tak naprawdę to taniochy na ich standardy - sama się pcha, i to z kasą podczas gdy za miejscową "kocicę w worku" musiałby zapłacić stadem wielbłądów albo przynajmniej kóz. Nie dziwne że mają motywację.

 

Wszystko zmienia się po ślubie, można poczytać sobie relacje takich kobiet jak to teściowa ją biła i wyzywała od białych świń, wyznaczając jej w domu niewielką strefę poza którą nie ma taka prawa wychodzić. Czasem takim udaje się uciec, ale raczej bez dzieci które zostają przy tatusiu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(biorac pod uwage zaskakujace podobienstwo znajomosci jez. polskiego ze znaczaca iloscia wpisow na forum, nalezy sie spodziewac nawet szybszej infiltracji)

 

Muhammad polski muzulmanin

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.